33675


  • CrucifX
    #7699
    Nem, de ez szamomra elonyt jelent: egyreszt nem vesz el annyi idot az ember eletebol, masreszt SOKKAL jobban ki lehet dolgozni a reszleteket, nem beszelve a sztorirol, ez itt pedig maradektalanul megvalosult.
  • pluhi
    #7698
    Hát nem egy eposz akkor...
  • Atomreaktor
    #7697
    Mondjuk a játékidőt kevesellem, dehát tartani kell magukat a "modern" trendhez.
  • CrucifX
    #7696
    10 ora kb, en olyan 7-nel tartok s mindjart vege az otodik fejezetnek erzesem szerint. Valami hihetetlenul jo cucc, eddig 9/10.
  • Atomreaktor
    #7695
    Játékidő mennyi lesz kb?
  • Atomreaktor
    #7694
    :)) Én is már teljesen be vagyok indulva. Nem bírom.
  • CrucifX
    #7693
    Sajnos nem tudok, se fenykepezogepem, se megfelelo kabeleim vga-ra koteshez, pedig vivos a draga ;( Illetve ha ezeket meg nem lattad, bar vigyazat vele, spoileresek.
  • LezLee
    #7692
    Jajj, nem kell ide screenshot, már így is alig győzöm felmosni a székem alól a nyálfoltokat!
  • Atomreaktor
    #7691
    Ez gondolom nem egyszerű xbox esetében, de egypár screenshottal megdobhatnál minket, ha megoldható;)
  • CrucifX
    #7690
    Jo mondok ;) Analog karral torteno iranyitas miatt ki kellett talalniuk egy bejarhato utszakaszt (adventure keszitesben jartas egyenek talan ertik, ki kell jelolni szepen a padlo/kep azon reszet, ahol mozoghat a karakter) ez azonban nem szuperal mindig nagyon jol, szukebb helyeken el kell talalni, hogy merre mehet az ember. Ezen kivul tenyleg nincs nagy hibaja, nem akarok spoilerezni, de pl a karakterek kozotti valtast nagyon jol oldottak meg.
  • Atomreaktor
    #7689
    Nem szóltam;)
  • Atomreaktor
    #7688
    Ne csináld ezt kérlek, mert tényleg nem akarunk xbox-ot venni. Kérlek mondj valami negatívumot is:)))
  • Atomreaktor
    #7687
    Vááá, ennek csak örülök, mert nekem a Post Mortem is bejött;)
  • CrucifX
    #7686
    Már a negyedik fejezet vegen jarok a hetbol, egyszeruen hihetetlen. Sajnos zene es hanghatasok alig akadnak, de a helyszinek egyszeruen olyan pokolian hangulatosak, a 15-20 percenkent (!) elojovo atvezeto animaciok pedig egyszeruen frenetikusak. Hihetetlenul jol osszerakott jatek, de NAGYON felek ,hogy nem lesz ideje kibontakozni a sztorinak :(
  • LezLee
    #7685
    Jól mondta Crucifx, mert a Still Life két idősíkban fog játszódni. Egyik napjainkban, a csajjal, aki a detektív unokája. A későbbiekben felfedezi, hogy a nagyapjának is voltak hasonló esetei, és ilyenkor "visszamegyünk" az időben, és a nagyapját is fogjuk irányítani. És ezeket az idősík-váltásokat állítólag nagyon jól oldották meg, és hihetetlen hangulat vár majd ránk.... amint megjelenik a pc-s verzió. Hát nagyon remélem, hogy mihamarabb, mert nem szeretnék egy játék miatt XBOX-ot venni :))))))
  • Atomreaktor
    #7684
    Vááááá, ide vele már PC-re:) Annyi, hogy nem az ott alakított detektív, hanem annak az unokája, vagy vmi ilyesmi.
  • CrucifX
    #7683
    Huh sracok, tegnap ota Still Lifeozom (Xbox). 3-4 ora jatek utan azt kell, hogy mondjam, megerte a varakozast. Nagyon hasonlit a Post Mortem-hez (az egyik foszereplo az ott alakitott detektiv), de lenyegeben olyan mint a Svberia, csak SOKKAL mozgalmasabb, teatralisabb, az atvezeto animaciok hihetetlenek!
  • M.A.D.
    #7682
    No emberek! Ma feltettem otthon az Obscure-t. Az intrónál már keresgéltem az államat.
  • Atomreaktor
    #7681
    ;)) Akkor ott télleg jó a net:)))
  • MerlinW
    #7680
    Kellemes, Szent István egyetem:)
  • Atomreaktor
    #7679
    Milyen az új hely?
  • Atomreaktor
    #7678
    ;)
  • MerlinW
    #7677
    Jó hír, új melóhelyemen 100/100megás netem van. Lehet rám számítani:)
  • Atomreaktor
    #7676
    :) Kellemesebbé tenné a munkát azt hiszem:)
  • Axon
    #7675
    :-)
    Talán sikerül összehozni egy 6000-es ADSL-t ;-)
  • Atomreaktor
    #7674
    Vegyél virágot a telefonoskisasszonynak, hogy nyomkodjon csak tovább bátran:)
  • Atomreaktor
    #7673
    :)
  • Axon
    #7672
    Örömmel jelenthetem, hogy nem tört meg a csoda és ADSL kapcsolatunk továbbra is dupla sebességen üzemel, még mindig nem tudva, hogy miért.
    Azt már említettem, hogy letöltési sebességünk 380 kb/s-ra nőtt az eddigi 190 kb/s-ról, de a feltöltési sebesség az eddigi 28 kb/s-ról majdnem a duplájára nőtt. Olyan 50 kb/s-ot tartotta folyamatosan, de időnként 57 kb/s is volt. Gondolom ez is a duplájára nőtt, csak már mások is használják a netet itt a melóhelyemen, így erősen ingadozott, de 44 alá sosem ment.
    A cél egyértelmű! Elérni MAD és Wanted mesés feltöltési sebességeit :-))
  • Axon
    #7671
    Na feltettem. Nevezzétek át a megfelelő nevűre és így már kitudjátok csomagloni az állományt.
  • Axon
    #7670
    Igaza van Imykének. Én eleve letöltöttem a javított 22-es file-t és összegyúrtam az eredetivel. Én eleve ezt az általam javított verziót akartam feltenni.
    De még nincs veszve semmi. Feltöltöm a szerverre a jó 22-es file-t.
  • IMYke2.0.0.0
    #7669
    A 22-es számú archívum részlet CRC-hibás.
    Így "adták" ki a Vengeance-ék!
    Ez kell hozzá:
    2005-04-20 - Delta Force: Xtreme (c) Nova Logic *RARFIX* - VENGEANCE - 01x15 MB

    -----------------------------------------
    Első számú honlapom -|- [b]Második számú honlapom
    Ez a gépem: Abit KR7-A 133 .-|-. AMD 1700+ (1466 MHz, Palomino) .-|-. 2*256 MB DDR (266 MHz) Samsung .-|-. ATI [BBA] Radeon 9500 Pro (128 MB, 275/270) .-|-. Omega Driver .-|-. Maxtor 20 GB (7200 RPM, ATA 133) .-|-. Seagate 80 GB (7200 RPM, ATA 100) .-|-. SoundBlaster LIVE! 5.1 Player.
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtualDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • Atomreaktor
    #7668
    Nálam sem oké:(((
  • Atomreaktor
    #7667
    Most már tényleg valami gond lehet:)
    Én csak este tudok nyilatkozni, amint hazaértem.
  • via_mala
    #7666
    Nekem ez a Delta Force: Xtreme is hibás, a rar nem tudja kicsomagolni.
    Másnál normálisan lejön?
  • M.A.D.
    #7665
    A Starfucker nekem szépen elrontotta a ide oladalt. Mivel visszaállításnál fagy a rendszer, így 7-8-szor kell próbálkozni, míg visszahozza az eredeti állapotot.
  • Atomreaktor
    #7664
    Én is!;)
    Bírtam az 1-et nagyon.
  • Wanted
    #7663
    Nekem eddig semmivel sem voltak ilyen gondjaim.
    A Starfucker nevű proggi nagyon jól dolgozik.
  • Wanted
    #7662
    Nincs mit.
    A fórum olvasóinak mindent.
  • Wanted
    #7661
  • Axon
    #7660
    Mostanában jelent meg a Cossack 2. Nagy kedvencem volt az 1. rész. Tervezem, hogy megveszem belőle a Cossack Antológia-t, ami mindhárom részt tartalmazza és már elég baráti áron vesztegetik.
    A 2. rész ha meglesz, szerintem rögtön mehet fel a szerverre, akkár kérdezés nélkül is. Én már nagyon várom.