33675


  • pluhi
    #8339
    Gőzőm nincs, de az nfo-ban azt irták, hogy kiszedték az egyéb nyelveket, hogy felmenjen DVD5-re. Szal több volt...
  • takysoft
    #8338
    akkor en mentem.
    hetfoni viszlat.
    still life maradjon keddig. thx
  • Axon
    #8337
    Mekkora a mérete az angol verziónak? Mármint MByte-ban? Lehet, hogy egy tömörítés jócskán összenyomná. Mondjuk rámenne vagy 3 óra mire végezne.
  • takysoft
    #8336
    zene mp3, movie divx. picture jpg
    multimedia tomoritesere vesztesegest kell hasznalni
  • pluhi
    #8335
    Tényleg meg kéne próbálni kinyerni a szövegfájlokat. Mondjuk azt hittem ez szinkronos lesz/lett.
  • pluhi
    #8334
    Ha két darab DVD9 akkor oboa van. És ahogy nézem az lesz, mert az eredeti is az volt. Akkor meló lesz vele. És lehet, hogy az első DVD se fér fel.
  • Axon
    #8333
    A winiso és az ultraiso két különböző program. Ami neked megvan az egy régebbi verzió. Nekünk úgy is jó lesz ha Garet szimplán felmásolja a dvd tartalmakat az ftp-re, mivel van hozzá crack. Aztán ha akar, abból már mindenki úgy csinál otthon magának belőle cd képeket, ahogy akar.
  • takysoft
    #8332
    magiciso asszem floppy image-et is kezel
  • takysoft
    #8331
    regen winiso-nak hivtak, utana ultraiso-nak
    asszem most magiciso a neve, de lehet, az masik cucc
    nekem ez van meg UltraISO_7.2.5.926
    kell, feltegyem?
  • Axon
    #8330
    Szokta kérni az eredeti dvd-t, amikor elindítod a játékot?
    2 db dvd van hozzá, vagy egy darab dupla rétegő?
  • Axon
    #8329
    Talán ki kellene próbálni a te 7.5.0-ás verziódat.
  • Axon
    #8328
    Nekem is a 7.21-es verzió van meg.
  • Axon
    #8327
    Most keresem. Két helyen is van hozzá, de mindkét helyről egy üres file-t tölt le. Valószínűleg szopatás.
  • IMYke2.0.0.0
    #8326
    Gyönyörű hátterek között mozoghatsz - kaland.

    ---------------------------------------
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtualDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #8325
    Most néztem meg - nekem ezek vannak meg:



    ---------------------------------------
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtualDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • takysoft
    #8324
    ez a myst, ez milyen game? kaland?
  • IMYke2.0.0.0
    #8323
    "Okosságod" van hozzá?

    ---------------------------------------
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtualDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • takysoft
    #8322
    amugy ezt ismeri vki?
    bud tucker in double trouble
  • takysoft
    #8321
    still life maradjon meg egy picit
  • Gareth
    #8320
    Őszinte leszek, gőzöm sincs. Eredetiben van meg a játék és abszolút nem értek az egészhez, szóval szépen felkópizom az első dvd-t, aztán majd találjatok ki valamit.
  • Axon
    #8319
    UltraISO-ból a 7.5.6-os találtam legfrissebbnek.
  • Axon
    #8318
    Na most itt az a kérdés, hogy dupla rétegű dvd (DVD9, tehát 8,5 giga körüli). Vagy 2 darab sima dvd (DVD5, 4,7 giga). Mert ha két darab 4,7 gigás dvd, akkor jó bármelyik, de ha tényleg dupla rétegű dvd, akkor jöhet a CloneCD.
  • IMYke2.0.0.0
    #8317
    WinISO - még a regisztrált sem - nem igazán jó ehhez. Kicsit régi szegény.
    Az UltraISO 7.5 felettiek egyikét ajánlom a dologhoz.
    Alternatívák:
    - ISOBuster se rossz, az is megbírkózik a duplarétegű DVD-kkel.
    - A legjobb választás azonban - nálam működött: CloneCD. Meglepő és mulatságos.

    ---------------------------------------
    Fordításhoz: UltraEdit;Restorator;Notepad++
    Videóeditáláshoz: Sony VEGAS 5.0;VirtualDub
    Grafikához: Adobe Photoshop 8.0 CS;IrfanView

    -----------------------------------------
  • Axon
    #8316
    Lett 6,4 giga helyünk. Simán elfér a Myst 4 első dvd-je és a Necronomicon is.
  • Axon
    #8315
    Töltheted fel a Myst 4 első dvd-jét.
    Tényleg, ilyenkor mivel lehet másolatot készíteni belőle? Gondolom a WinISO-val vagy az UltraISO-val simán lehet, de azok nem másolják le a védelmet. Mondjuk ha van hozzá crack, akkor nem is kell. Ha jól tudom, akkor a magyar verzió már nem az 1.00-ás verzió. Talán az 1.02-es. Vajon ahhoz van crack, vagy nincs is a dvd-n védelem és nem is kell crack.
  • Axon
    #8314
    Rendben akkor rendezek egy nagy törlést.
    M.A.D.: Nyugottan töltheted fel a Necronomicont.
  • szotyimutyi
    #8313
    Azért mondom, hogy jó lenne, ha más is kipróbálná. A Necronomicon 2.cd-t nem lehetne kicserélni a jóra?
  • M.A.D.
    #8312
    Nálam most /pill. itt figyel a Necronomicon 2 cd-je, ami tuti nem hibás, mivel install könytárammal együtt van.
  • Axon
    #8311
    A Necronomicon már törölve lett. A Watchmaker-t még nem volt időm kipróbálni.
  • szotyimutyi
    #8310
    A Necronomicon is mehetne, mert hibás. Meg szerintem a Watchmaker is hibás, de még nem válaszolt Lord Myn.
  • Axon
    #8309
    Ura = Uru
  • Axon
    #8308
    Ez remek hír, már sokan várjuk.

    Na emberek kérek javaslatot törlésre. 2,2 giga helyünk van, ha fölért a sherlock 2 része. 2,5 gigát fel kellene szabadítanunk.
    Javaslatom törlésre:
    Still Life
    Indiana Jones
    Real Myst
    Ura
    Warcraft FT (ez utóbbi tudtommal csak engem érdekelt, de én már leszedtem és ki is írtam)
    vész esetén a TLJ-t is törölhetjük, mivel régebben úgy egyeztünk meg, hogy ezt is könnyen vissza tudjuk tenni, ha kell.

    Gareth: ha tudod kezd el az elő dvd feltöltését, mert mire eléred a 2 gigát addig felszabadul a többi hely is. A 2. dvd feltöltése akkor mehet, ha már mindenki leszedte az elsőt.
  • Gareth
    #8307
    Hát, ha nem lehet belőle semmi para, akkor szívesen feltöltöm. Viszont akkor kellene majd némi hely, mert 2 dvd az anyag.
  • Kiru
    #8306
    1, A MYST4 magyar része engem is érdekelne :)
    2, A régebbi MYST játékokat úgy tudom lefordították, de csak az egyik honlapon (mystvilag.fw.hu) lehet olvasni. Nem lehet ezeket valahogy a játékba beleoperálni - pl. valami telepítővel?
  • Axon
    #8305
    Következményei nem lehetnek, legfeljebb annyi, hogy így nekünk nem lesz meg.
    Ez egy teljesen privát ftp szerver. Nem ellenörzi semmilyen szervezet, azt töltünk fel és le amit akarunk.
    Ha meg szeretnéd osztani velünk a 2 dvd tartalmát akkor feltöltöd, ha nem szeretnéd velünk megosztani akkor nem.
  • Atomreaktor
    #8304
    Off játék, de azért rákérdezek: nincs meg vkinek véletlenül a "Tin Soldiers: Julius Caesar" c. játék?
  • Atomreaktor
    #8303
    Hát ez nem mindig egyszerű:) Nekem nincs is tippem:)
  • Gareth
    #8302
    Ha elmondod hogyan kell, szívesen :)
  • IMYke2.0.0.0
    #8301
    Szerintem meg egyszerűen operáld ki belőle a magyar szövegeket tartalmazó fájl(oka)t és AZT tedd fel a szerverre. Mindenki jól jár.

    ===============================
    .:i2k:. melóból
  • Gareth
    #8300
    A játék 2 dvd és igazándiból nem szeretném feltölteni (nem tudom lehetnek-e ennek következményei). Viszont szívesen kölcsönadom valamelyikőtöknek, aztán feltölthetitek magatok (nem tudom mennyire bízhatok bennetek). Fővárosi vagyok.