33675


  • Atomreaktor
    #8379
    Újabb képek Heroes 5-ből: http://www.gamestar.hu/kommentek.php?sid=16618
  • Axon
    #8378
    Legjobb hír:

    A nagy durranást itt olvashatjátok:
    http://www.magyaritasok.hu/index.php?func=hirinfo&hir=359

    Nem is bírok magammal. Készül a legendás nagy játékok fordítása:
    Monkey Island 1 és 2
    Day of the Tentacle, Indiana Jones 3 és 4, The Dig

    Fordítókat keresnek a munka felgyorsításához.

    Itt egy kis kedvcsináló:

  • Axon
    #8377
    Jó, hír:
    Most került fel a szerverünkre a Sherlock Holmes: The Silver Earring. Nos ennek letölthető a 88 %-os fordítása a www.magyaritasok.hu -ról.
  • Axon
    #8376
    Mondjuk nekem a Dark Eye csak akkor hajlandó normálisan működni, ha a hozzá adott Quick Time-t (ami 2-es verzió) feltelepítem. A gépen levő 6-os quick time-al nem hajlandó együttműködni.
    Egyébként belekezdtem. Nagyon elborult agyú játék, csak ajánlani tudom :-)
  • Axon
    #8375
    Dark Eye cd kérési problémájára a megoldás. A telepítőből a DATA könyvtárat egy az egyben másoljátok be a játék főkönyvtárárba. Ezután simán elindul.
  • Axon
    #8374
    Még van kereken 3 giga szabad hely a szerveren, így bátran mehet a feltöltés.
  • Axon
    #8373
    A második nagy file kb 900 megás méretű és 4.50-kor fejeződött be a töltése. Ezzel fent van a teljes első dvd? Mert ez így kb 2.2 giga.

    A Dark Eye még fent lesz egy darabig, mert elég friss feltöltés.
  • Axon
    #8372
    Valakinek nem működött, de ha neked igen, akkor nincs vele gond. Még én sem tudtam kipróbálni, de ma feltétlenül pótolom.
  • Axon
    #8371
    Légy nyugodt, az egy állandó darab a szerveren, így sosem töröljük :-)
  • Axon
    #8370
    Na én ezt nem tudtam, mármint, hogy Imyke lefordítja a Still Life-ot. Ez igazán remek hír így hétfőn reggel :-)
  • Gareth
    #8369
    Közben látom, hogy már a második nagy fájl megy fel, sőt, 40% meg is van már. Holnapra felér az első dvd így. A másodikat mikor kezdhetem majd tölteni?

    Dark Eye-t majd hagyjátok még fent pls.
  • RaveAir
    #8368
    Esetleg olvastátok már a Magyarítások Portál első hírét? Ajánlom figyelmetekbe!
    Talán az IWD kiegészítőinek lefordítása után lehet, hogy bevállalok én is egy klasszikus kalandjátékot...
  • Lord Myn
    #8367
    Már jól jártál azzal is, hogy a barátnőd hajlandó játszani számítógépes játékot, az én bnőm nem mindent elítél ami számítógépes játék...
  • szotyimutyi
    #8366
    Működik a Watchmaker!
  • Atomreaktor
    #8365
    Mindenképp!! Én már elkezdtem vele játszani, de barátnőm szólt, hogy várjak amíg vége lesznek a vizsgái, mert ő is szeretné végigvinni. Úgyhogy én még egy hónapot várok vele, de asszem jól járok;)
  • CrucifX
    #8364
    LucasArts classic gemet pliz meg ne toroljetek!
  • Atomreaktor
    #8363
  • LezLee
    #8362
    Hátha valaki még nem tudja: Imyke készíti a Still Life honosítását, ami előreláthatólag júniusban kész is lesz!!! A készítő neve abszolút garancia a minőségre.

    Imyke: Ha netalán ismét tesztelőkre lesz szükséged, állunk rendelkezésedre! :)))

  • Gareth
    #8361
    Myst 5-ben reménykedem nagyon, hogy jó lesz. Szeretem ezt a sorozatot, de a negyedik rész csalódás volt. Mostanában a Still Life-fal játszogatok, de sokkal többet vártam ennél.

    Mindjárt felér az első nagy fájl és lehet szedni. Van még egy nagy fájl (ennél kicsivel nagyobb) és még pár kisebb mappa, aztán kész az első.
  • szotyimutyi
    #8360
    Már fenjük rá a fogunkat...
  • Atomreaktor
    #8359
    Ez az Indigo Prophecy videó pedig kötelező darab!!!!
    http://www.gamestar.hu/downloads.php3?op=visit&lid=3902
  • Atomreaktor
    #8358
    Ha már a Mystnél tartunk, előkerült pár videjó az 5. rész kapcsán.
    http://www.gamestar.hu/kommentek.php?sid=16594
  • Gareth
    #8357
    Szerintem hétfőre fent lesz az 1. dvd. A második dvd is kb. 4 giga és 3.5 csak videó... :D
  • Lord Myn
    #8356
    Jaja... Emléxem 1 több lemezes játéknál annyi időt vártunk csak 1 lemezre, hogy kitömörítse, mint most amikor felrakok egy 3 CD-s játékot...
  • Lord Myn
    #8355
    Azért 7.5 GB, mert nagyfelbontású, DVD-minőségű videók vannak benne, igazi színészekkel, egyébként nagyon jól megoldották a 3D-s hátterek és a valós szereplők közötti összhangot. A játék maga engem sem fogott meg annyira, nekem is a "majd-talán-1x-befejezem" kategória...
  • JustIce
    #8354
    arj x -v :D:D
  • Gareth
    #8353
    Amúgy nem tudom mennyire szoktatok vásárolni, de én a PC Dome shopban most vettem Aura: Fate of the Ages-t 990-ért, Sherlock Holmes-ot meg 3990-ért... csak gondoltam szólok, hátha valaki azért szereti, ha eredeti játékai is vannak :)

    Btw, Myst 4 szerintem az eddigi leggyatrább Myst, még végig se vittem (abbahagytam háromnegyedénél kb.). Majd nyáron talán.
  • Axon
    #8352
    Hűha. Mivel nekem címezted, így azt vélem kiolvasni soraidból, hogy én ígértem meg bizonyos feltöltéseket. Néha kétszer, háromszor is figyelmeztetni szoktak, de ez hihetetlen szétszortságomnak köszönhető és nem rosszindulat. Ha lerántottuk a Myst 4 et, feltétlenül rakd be ide a fórumba a kéréseidet, mindent fel fogunk tölteni. Álltalában mindenki megkapja amit kér, persze van, hogy egy kérés elsikkad, de ha párszor jelzi a kérését, akkor nem merül feledésbe. Úgyhogy csak szólj.
  • Gareth
    #8351
    Reméljük. Így legalábbis -630MB :) Viszont annyit hadd kérjek majd, hogy ha feltöltöm ezt a sok-sok gigát, akkor később cserébe töltsük fel azokat, amiket kértem :)
  • Axon
    #8350
    Ez jó hír. A józan ész azt diktálja, hogy nem lesz rájuk szükség. Remélhetően a telepítőben ki lehet választani a kívánt nyelvet és csak a hozzá kapcsolódó állományokat telepíti.
  • Gareth
    #8349
    Kevesebb lesz, mert most látom, hogy a data mappában vannak ilyen mappák, hogy czech meg polish. Ezeket nem fogom feltölteni... illetve próbáljátok ezek nélkül ki, hogy fut-e program rendesen.
  • Axon
    #8348
    Általában a játékok 90 %-a a .cab tömörítést használja és ezeket tényleg nem érdemes tömöríteni. Kaland játékok eltérnek a társaiktól annyiban, hogy jóval több grafikai-, esetenként pedig jóval több video állományt tartalmaznak. Ezek tömörítéseire nem mindig fektetnek kellő hangsúlyt, így egész jól be lehet őket tömöríteni. A Myst 4 grandiózus méretét figyelembe véve is van/volt egy gyanum, hogy itt is lehet rajta nyomni egy nagy adagot, de az is lehet, hogy ez már full optimalizált anyag. Mondjuk azért számomra elképesztő kimondani, hogy egy kalandjáték 7,5 giga méretű. Most nem akarok nosztalgiázni, hogy régen egy Space Quest 400 KByte volt. Sőt! Ha remek és gyönyörű kalandokat kapunk, akkor egyáltalán nem érdekel, hogy mekkora a mérete.
    De azért 7,5 giga az csak 7,5 giga...
  • Axon
    #8347
    Köszi a Dark Eye-t!
    Mindenki azt a tömörítőt használja ami a legszimpatikusabb neki :-)
  • Gareth
    #8346
    Na, most értem haza. Elég lassan tölti fel a cumót, 12-18k között ugrándozik... amúgy az első dvd picivel több 4 gigánál. Nem tudom mennyi idő lesz így feltölteni az egészet.
  • Lord Myn
    #8345
    Dark Eye fennt van!
  • pluhi
    #8344
    Még valami. Az hogy DVD9-en van a cucc, még nem jelenti, hogy tele is van. Szerintem 6G-nál nem lehet sokkal több rajta lemezenként. De majd Gareth megmondja a tutit.
  • pluhi
    #8343
    Szerintem el lehet felejteni a tömöritést. A mai játékok kivétel nélkül tömöritve tárolják az adatokat, szal ha összenyomsz az egészen 3%-ot, már jó vagy, az meg hajófütty. Egy megoldás van, meg kell csinálni a feles dolgok kirippelését.
    Gareth:
    Mennyi a feltöltési sávod, ha nem vagyok indiszkrét?
  • Lord Myn
    #8342
    Hát köszi szépen... Akkor én is a "nem-normál-agymüködésű" user vagyok, ugyanis '90 óta (az első PC-m) zipet használok tömörítésre, illetve még volt az ARJ (régi pc-sek még talán emlékeznek rá), de utána visszaáltam a zipre, tudom, hogy nem a legjobb tömötítésben (sőt, messze nem), de sebességben nagyon ott van és ami fő: kompatibilitásban is (amit most tömörítek be 7zip-vel, ki tudom csomagolni a '93-as DOS-os PKUNZIP.EXE-vel). Más: akkor este küldöm fel, a Dark Eye-t! (...zippelve... )
  • Lord Myn
    #8341
    A Myst4 törve 2 db DVD5-n van és igen, szerencsére csak az egyéb nyelveket szedték ki. Amúgy full installkor 7.5 gigát tesz fel és nem kell neki már a lemez a játékhoz.
  • Axon
    #8340
    Basszuska.....
    Szóval jó lenne egy CloneCD-s lemezkép, amit rendesen összenyomnak valami tölörítővel, de még akkor is lehet, hogy több mint 8 giga lesz.
    Hmmm....
    Kérdés, hogy Gareth fel tud-e ilyen mennyiséget tölteni, na meg ki tudjuk-e takarítani addig az ftp-t. Hétvégén lehet vitatkozni.
    Mára én is bedobom a törülközőt...