33675


  • takysoft
    #8299
    winace nem szokott szolni, pedig mar vagy 1 eve fent van crackeletlenul.
    volt verzio, amelyik szologatott, de nem lepett ki. pofazott azt futott tovabb:)
  • pluhi
    #8298
    Az első duplázás nálam tul. csak a feltöltést érintette, mert már akkor is 1Mbit-tel töltöttem, mikor névleges csak 512K volt a sávszél. Nyilván egyre több előfizetőt kapcsoltak a rendszerre, mert az első évben semmi gond nem volt. (A letöltéssel most sincs.) Mondjuk még nem megyek be hőbörögni, mert sosem szakad, meg lusta is vagyok hozzá. Most kivárom lesz-e új duplázás. Ha nem, akkor a szerződés lejártával állok át ADSLre.
  • Atomreaktor
    #8297
    Én is örülnék a Myst 4-nek magyarul. Sőt! Ugye nem modemed van?;))
  • LezLee
    #8296
    Ezért jó a TvNetwork. Ők legutóbb (pár napja) a feltöltési sebességet duplázták, így most jelenleg a feltöltés fele a letöltési sebességnek.
  • Axon
    #8295
    Az egyik valaki én voltam. Már régóta vadászok/vadászunk a Myst 4 HUN-ra.
    Rögtön felvetül egy csomó kérdés.
    Először is fel tudod tölteni?
    Ha jól tudom 2 dvd-s. Milyen a sávszélességed, mert egy adsl-el jó ha 1 hét alatt felér. Bár mi türelmesen tudunk várni :-)
    Ha mindezekkel megbírkózol, tudunk-e az ftp-n annyi helyet kiszorítani.

    Mondjuk erre az utóbbira az én válaszom: feltétlenül. Ha kell dvd-nként szedjük le és ha mindenki készen van, akkor töröljük és jöhet a következő.
  • Axon
    #8294
    A letöltési sebességet duplázzák, de a feltöltés marad alacsony. Mikor az első adsl-t rendeltük 512/128 volt a sebesség. Most a letöltés már 3000, de a feltöltés még mindig 128. 3000/128 :-)
    Na persze néha ugrál és pár másodpercre megduplázódik.
  • Gareth
    #8293
    Sziasztok

    Ezek érdekelnének:

    Amerzone (szotyi)
    Atlantis (szotyi)
    Rama (pluhi)

    Valaki írta lejjebb, hogy Myst 4 Hun érdekelné. Nekem megvan a játék, de csak a felirata magyar (vagy inkább, szerencsére?).
  • pluhi
    #8292
    Mert a tetű kábelszolgáltató cseszik bőviteni. Kb 15:00-22:00-ig béka segge alatt van a feltöltés. Amúgy ok. Persze most duplázni is kéne ugye, ha reagálni akarnak a Matáv lépésére. Na az lesz még érdekes...
  • Atomreaktor
    #8291
    arj -u -y /a vhogy így volt...;)
  • Atomreaktor
    #8290
    A fájl típúsától függ, hogy mennyire tudja összenyomni. Amúgy vannak olyan durva tömörítők, amik 20-szor annyi ideig csinálják, de akár 10%-ra is öszenyomják az anyagot.
  • Axon
    #8289
    Én az ace-t még dos-os parancssoros korából ismerem. Jött egy két "anyag" ami ace-vel volt csomagolva és akkor még azt sem tudtuk róla, hogy eszik-e vagy isszák. Aztán persze beszereztük magát a programot is. Igazából csak kicsomagolásra használtuk, becsomagolásra csak akkor, ha összehasonlító tesztet végeztünk, ahhoz, hogy megtudjuk mennyivel jobb az uc2 a többinél - és így az akkori ace-nál is.
    Tudtommal a winrar és a winace is fizetős. Na persze egy egyszerű crack segít mindkettőn.
  • IMYke2.0.0.0
    #8288
    Én az ACE-t használtam sokáig. A WinRAR-ral a 2-es verziótól vagyok napi kapcsolatban. A WinACE - ami (valljuk meg) hajaz a WinZIP windózlámer működési elvére: mindent a buta felhasználóért - akkor veszítette el a bizalmamat, amikor fizetőssé vált.
    A WinRAR-ra azóta "előfizető" vagyok...

    ===============================
    .:i2k:. melóból
  • Axon
    #8287
    Én már az ősidőktől használom. Még az 1. valahanyas verziótól, természetesen dos alatt. Mondjuk akkor még nagy menő volt nálam az uc2. Ez verhetetlen volt, akkor. Mindenfajta tömörítésnél megverte az összes többi tömörítőt. Szerintem az akkori kor egyik zsenije írta. Ma már sehol sem használják, de már akkor sem szerették. Mondjuk a Total Commander még most is támogatja, külső programként. Sok régi cuccom van még ezzel becsomagolva. Másik kedvenc az ain volt, de szép lassan ez is eltünt a süllyesztőben. Egy-két régebbi anyagom még ezzel van csomizva.
  • Axon
    #8286
    Az a Sherlock Holmes 2, ami most megy felfelé, annak mi a potos címe.
  • IMYke2.0.0.0
    #8285
    Multimédia (hang + kép + mozgókép) anyagok tömörítésében a WinRAR verhetetlen.

    ===============================
    .:i2k:. melóból
  • Axon
    #8284
    Látam, hogy az alvást te is felesleges időpocsékolásnak tartod :-)
  • Axon
    #8283
    Sosem használok zip-et, szerintem nem normál agyműködésű felhasználóknak készítetteék az elején, aztán megpróbálták fogyaszthatóvá tenni. Több-kevesebb sikerrel. Én a rar-t használom elsősorban és az ace-t. Ha van időm, akkor egy anyagot mindkettővel betömörítem. Néha elképesztő különbségek jönnek ki, hol az egyik, hol a másik javára. Mindkettővel a best (azaz a legjobb) tömörítési módot használom, de egy cd-nyi méretű anyagnál néha akár 50-100 megás eltérések is kijönnek. Nagyon meglepő.
  • Axon
    #8282
    Köszi a feltöltést (szülést) :-)
    Nappal miért megy lassabban a feltöltésed?
  • Axon
    #8281
    Jöhet Rip-ben is a Dark Eye. Előre is köszi!
  • Atomreaktor
    #8280
    :)) Van ilyen;)
  • szotyimutyi
    #8279
    Jó reggelt.:) Szintén. Nekem meg a kapcsolat szakadt meg éjjel. Most indítottam újra a feltöltést! :(
  • Atomreaktor
    #8278
    Reggelt;)
    Tegnap este 11-ig dolgoztam és most már megint itt vagyok. Éljen a munka elvtársak!!;)
    (Bocsi, hogy ennyit offolok a melómról, de utálok gürüzni)
  • takysoft
    #8277
    a zip csak 200-ra nyomta be 9-es legjobb tomoritessel is.
  • takysoft
    #8276
    na en ma toltogettem egy halom gamet...
    meg a regieket attomoritettem ace formatumba, mert igy kisebbek.
    majd frissitem a listat.
    figyelemre melto, hogy a 346 megas dott-ot 150mb-ra tomoritettem:9
  • pluhi
    #8275
    Na csak felért Axon cucca. Nehéz szülés volt, többet nem töltök fel nappal.
  • pluhi
    #8274
    Hát az Új reményt semmiképp nem nyomja le, csak látványban, de ez magától értetődik. Igen kevés a humor (oké sötét a hangulat), egy Han Solo szerű karakter eléggé hiányzik. Persze ha lenne, akkor mindenkinek az lenne a baja, hogy Solo másolat...
  • Atomreaktor
    #8273
    Rohadt sztahanov lettem én is, reggel nyolc óta nyomom és még most is itt vagyok... Rohadt sztahan...
  • Atomreaktor
    #8272
    Tesóm azt mondta, hogy jó lett, jó lett, de... de nem ez volt a legjobb rész, vannak amik nem tetszettek. A többség azonban azt mondja, hogy ez a best;)
    Tá táááá......


    ....tá tá ta tá tááááááááááá......
  • pluhi
    #8271
    Elég jó lett. Bár engem zavarnak az ilyen "fékszárnyak kiengedése az űrben" dolgok és tsai. De ezek csak apróságok.
  • RaveAir
    #8270
    Már alig tudom kivárni, hogy láthassam... Miért nem ma mentem el megnézni? Brühű...
  • pluhi
    #8269
    Lassan vánszorog felfelé ez a WC3FT. Amint felért az sfv is, kész.
  • Lord Myn
    #8268
    Nem próbáltam benne még menteni, de ki fogom próbálni, lehet, hogy rossz törés...
  • Atomreaktor
    #8267
    Lol:)
  • szotyimutyi
    #8266
    Olvasd el a 8236-ot. Köszi.
  • Lord Myn
    #8265
    Jaja... Amúgy több fénykard-párbaj van benne, mint a másik 5 filmben összesen.
  • Atomreaktor
    #8264
    Tá tááá tátata tá tááá tatatatá...
  • Lord Myn
    #8263
    Látom keresed a Dark Eye-t, nekem meg van Full Ripben, úgy is érdekel? (~360MB)
  • Lord Myn
    #8262
    Én is megnéztem éjfélkor. Hát, mit mondjak: NAGYON ütős film lett...
  • Axon
    #8261
    Na felkerült végre az excel formátumú kalandlistám. Böngésszétek és kérjetek :-)
  • Atomreaktor
    #8260
    Most látom csak Settéers:)))