33675


  • szotyimutyi
    #8780
    Nekem még mindig nem sikerült. Ua. írta ki, amit már jeleztek, de a 23-as sem segített. Mi lehet a gond?
  • Randal
    #8779
    azé ennyi pézem még nincs, amennyivel itt dobálózok.
    40e-t kapok kb a régi gépért, 2 hónapot dolgozok, aztán majdcsak összejön vhogy. és szeptemberben nekikezdhetek a San Andreasnak.... bár addigra mindenki végignyomja..
  • M.A.D.
    #8778
    Nekem is újítanom kéne, de én szerényebben teszem. :))) Tápot kellett vennem. Nem, nem a malacnak. Egy Azona 400wattosat vettem 5.500-ért. ? sör ára is az? :
    )
  • Randal
    #8777
    Úgy látszik csak új gép kell nekem is.
    Tudtok valami jó procit mondani és alaplapot?
    Memóriából 1gb-ot szeretnék, videókártyából kb Gf6600 vagy egy picit rosszabbat.

    Szóval 50e-ből milyen procit(AMD) és alaplapot javasoltok?
  • MrDevil
    #8776
    na ennek örülök!! akkor minden okés!! 8)
  • pluhi
    #8775
    Nocturne okés, csak új Winrar kell neki. Meg az új part23.
  • via_mala
    #8773
    Ettől függetlenül a CRC-mentes 23-as darabot leszedve már sikerült kitömöríteni, és a binchunker is jónak látja.
  • LezLee
    #8772
    A GTA:SA-ra én is dobok egy szavazatot.
    Amúgy szegeden is esett egész tegnap óta, de nemrég elállt :))
  • Gareth
    #8771
    Nah, sorry, ezt akartam írni én is, csak nem emlékeztem jól a szövegre. Valami suxx vele.
  • MrDevil
    #8770
    pedig én nem régszedtem le újra! és müködött!!
  • via_mala
    #8769
    Nálam ezt írja ki minden állományra:
    "Helytelen vagy sérült hitelességi bizonyítvány"

    (Az #8763-ban ajánlott WinRar-ral próbáltam.)
  • MrDevil
    #8768
    A nocturne 2.cd 23-as fileja crc-s volt!! de már töltöm föl a jót!!
  • Atomreaktor
    #8767
    ez mind igaz, mikor bele próbáltam lépni a célkönyvtárba és nem lépett bele, akkor már feltűnhetett volna a dolog.:)
    mindegy, így is ami már felért azt már lehet szedni!! és így is mire felér az egész már szinte le is ért taky gépére. én otthagytam az egyetemet, azért nem nem tudtam jobban megcsinálni:)
  • Atomreaktor
    #8766
    :)))
  • mandm
    #8765
    Miután elindítottad a tömörítést kb. 10 perc múlva ránézhettél volna a célkönyvtárra, és láttad volna, hogy 1,44-es fájlokat gyárt a lelkem.
    Sőt, ezt arra is használhatod, hogy nem kell megvárnod a teljes tömörítést, hanem az első fájl elkészülte után azt már tolhatod fel az FTP-re. ÉS amikor az felér ©takysoft mát töltheti le, miközben Te még mondjuk csak a 4-ik fájl tömörítésénél jársz, és a másodikat töltöd fel. (ha jól ütemezitek 20-30 Mb foglalássaal megoldjátok)
    Ilyen jellegű dolgokat mintha már kitaláltak volna: pipeline! Ugye?
  • M.A.D.
    #8764
    Az olyan lehet, mint a virtualsex. :)
  • MrDevil
    #8763
    Próbáld meg azzal a winrarral amit felraktam a nocturne mellé!! :D
  • Atomreaktor
    #8762
    "Sört ide, bort ide..." No meg jöhet a pálinka is. Asszem berúgok virtuálisan
  • Atomreaktor
    #8761
    Megjött ide is a VÍZ!:) Éljen Noé!

    Ha már így szóba jött a gta, nem dobjuk fel a szerverre? Én adok rá egy szavazatot...:)
  • M.A.D.
    #8760
    Esős bíza. :( +9 fok és esik ez már hajnal óta.
    Igen. Ilyen időben káros a sör. Ilyen időben csakis pálinkát szabad inni.
  • M.A.D.
    #8759
    Tudom! :) Azért is vittem tegnap haza, hogy úgy próbáljam ki először. Ráadásul a crack is kijött tegnap délben hozzá, de hát...:((
  • Wanted
    #8758
    Kijött egy patch és crack hozzá, ami állítólag sokat javít a gammán.
  • MerlinW
    #8757
    GTA kötekezö darab, vas szinten nem tudok nyilatkozni. Többeknek megy 2.4 es procin, 512 memmel, gf5600al és felette. Atival sok problémát olvastam.
  • Gareth
    #8756
    Oké, gondolkodom mi legyen a következő :) Addig feltöltsem a Necronomicont? Nagy keresgélés közepette találtam még pár adventure-t, majd összeírom egy listába őket.
  • Atomreaktor
    #8755
    Utóbbi megvolt:)) Sört meg majd ha jobb idő lesz végre;)...
  • Atomreaktor
    #8754
    Esős??? Nálunk semmi, bár inkább essen, mert a szél meg a mínusz 10 fok mellé az illik. Legalább add meg a módját Uram!:)
  • Gareth
    #8753
    Srácok, Nocturne 2. cédéjénél, amikor winrarral illesztitek össze, nem írja ki a program az összes fájlnál, hogy sérült állomány? Mert nálam ezt csinálja :(
  • M.A.D.
    #8752
    Szépjónapot Mindenkinek, ezen az esős reggelen. :((

    Nos! A GTA-nak nem tudom milyen va kell, de tegnap hazavittem a Boiling Point-ot kipróbálni. Bár ne tettem volna. Intróig bejön...aztán...Ja, a javasolt gépigény:2ghz-es proci (ez még ok), minimum ati9600 v. geforce6600, 1GB RAM. 512 alatt el sem indul. Ja, nekem 768 van, de zabálta már az elején az 1gigát -maradékot swap-ben-.
  • Axon
    #8751
    MrDevil: Hamarosan feltöltöm a Discworld Noirt is.
    Gareth: Jöhetnek a további kéréseid is :-)
  • Axon
    #8750
    Közben megjavult a szerver.
    A TLJ újra fent van a szerveren, lehet húzni lefele. Én pedig rácuppanok a Nocturne letöltésére.
  • Axon
    #8749
    Egy sört javaslok és egy vastag káromkodást
  • Atomreaktor
    #8748
    Myst4 dvd 2-őt egybe töltöm, bocsi. Rar-al tömörítettem, 50 mb-os darabokban. 4 órán keresztül csinálta, le is feküdtem, nem tudtam kivárni, reggel meg látom, hogy kislemez méretekre csomagolta:))) Bedühödtem és elindítottam egybe az egészet, hogy rohadna meg a winrar.
    Ugye megértetek?:)
  • Axon
    #8747
    Fel tudtok menni a szerverre? Mert én nem.
  • LezLee
    #8746
    Skacok próbálta már valaki az új GTA-t? Komoly vas kell alá? Csak mert gondolkodok rajta, hogy kiprószáljam, csak éppen nincs egy erőművem hozzá, és a topicjában is elég sokan panaszkodnak, hogy szaggat.
  • Gareth
    #8745
    THX!!!
  • Atomreaktor
    #8744
    Nah, már két órája tömöríti szegény dvd-t. Még ugyanennyi van hátra, aztán indul a menet:)
  • MrDevil
    #8743
    mivel töltesz föl???? már kész a nocturnce lehet szedni!! :D
  • mandm
    #8742
    "...ha felveszel egy tárgyat, akkor nem látszik a tárgylistában..."
    biztos ez is shareware verzió
  • Axon
    #8741
    Belső nézetes misztikus kaland. Hasonlít a Drakula-hoz. Érdemes letölteni és kipróbálni, ha már fent lesz.
    Látom szépen csordogál felfele a Nocturne. Jó gyors kapcsolatod van. A TLJ kicsit szerényebben csordogál felfele. Az első cd most jár kb. a 60 %-ánál. Bár nemsokára 6 óra lesz és akkor majd odanyomom neki a sebességet.
  • MrDevil
    #8740
    ez amúgy milyen játék (Necronomicon) ?