352
40797165du.jpg
  • Cziras
    #352
  • desigo
    #351
    Episode #18.12(Dec 31, 2016)

  • desigo
    #350
  • gulyasandras
    #349
    Megvan Hernádi utódja a Heti Hetesben

    "a nézők Ábel Anitát szerették meg a legjobban - értesült a Star magazin Ónodi György főszerkesztőtől. Így a színésznőt szeptembertől gyakrabban láthatják a műsort kedvelő nézők."

    De ha már itt vagyok:


    Én már biztosan nem fogom nézni, az utolsó évad (is) rendkívül gyengére sikerült. Régebben csak Sztív és Hajós megszólalásait tekertem át, most már az új "tagok" mondanivalójára sem voltam kíváncsi, szóval Fajkasházi maradt utolsó szalmaszálnak, de ő sem a régi már.

    A nézettség stabilan beállt heti 25 000 emberre (holott ezen a csatornán idén tavasszal az egyik műsor 600 000 nézőt vonzott). Interneten nézi még kb. 10 000 rajongó. (Valaki tud pontosabb adatot?) A tavalyi első adás a főcsatornán még millió körül mozgott.

    Visszatekintés


    A wp szerint: "A műsor igazi elődje azonban mégis inkább a Rádiókabaré Kft. című havonta jelentkező rádióműsor volt", ami egyszerűen hazugság. Szellemi elődnek a "Tévés négyes" (Verebes, Havas, Horvát, Betlen) tekinthető - Betlen oldalán fel is tüntetik -, a 7 Tage, 7 Köpfe c. műsor csak az "argósnak" lehetett minta.

    Rendkívül érdekes beharangozók után (fogalmunk sem volt, hogy mit várhatunk) gyötrelmesen kezdett a műsor. Normális esetben előre felépítenek legalább néhány epizódot, itt ez teljesen elmaradt. Majd kezdett egyre kínosabbá és kínosabbá válni, hogy mindenféle elgondolás nélkül készül a műsor (magyarul: csapásirány nélkül, hol erre, belekapva abba), ezért Tivadar úgy döntött, hogy kicsit rendezettebbé teszi a káoszt. Ami be is jött.

    Pozitívumai:

    1. az első Orbán-kormány megbuktatása
    2. számtalan rendkívül szellemes hozzászólás hírekhez
    3. régi sztorik felelevenítése

    Negatívumok:

    1. a címben szereplő "hetes" dacára fel kellett volna ismerni, hogy néha 6 ember több 7-nél. (Vagy adott esetben 5 is elegendő).
    2. nem kell fix műsoridő: többször is nagy keletje volt a teljes adást tartalmazó kazettáknak (tényleg jó lett volna, ha ezeket leadják), az utóbbi években viszont jobban is csattoghatott volna az olló, mert az adások többségéből átlagosan 15-20 perc volt nézhető.
    3. Fábryn kívül egyedül Hajósnak volt annyi esze, hogy bedolgozó embereket alkalmazzon (később ő is abbahagyta). Tényleg egyszerűbb blogokból lopni a kommenteket (és feltálalni saját termésként), csak gusztustalan.
    4. Ha már gusztustalanság: a leggusztustalanabb dolog az volt, amikor Verebes egy nyilatkozatában leköpte a műsort a nézőkkel együtt. Ha annyira unta/lenézte a műsort, akkor minek csinálta? Oké, tudjuk, hogy kellett a fia képzésére 50 milla (nem hülyék az ángliusok, lehúznak minden idiótát), de akkor szerezze meg máshonnan, ne alakoskodjon.
    5. Időben (a csúcson) kellett volna befejezi a műsort vs ennyi pénzért ki nem csinálta volna tovább.

    A "bekopogástól" a "bizserefáig" hosszú volt az út. Talán túlságosan is.
  • polluxware
    #348
    mit jelent az MA ,hogy komcsi?

    államosítunk mindent?
    nem hagyjuk lemenni a kényelmetlen híreket a köztévében?
    szídni az imperrialistákat? (nyugatot)

    ;)

    nemistudom...

  • REALista
    #347
    Igazi birka vagy.Gratula.:)
  • Jakuza1
    #346
    Mert az agyatlan komcsi partkatonaknak ez boven megfelel. :P
  • desigo
    #345
    Czeglédi jó arc és egyre felszabadult de ez a Para nem szimpatikus...
  • desigo
    #344
    Anita jó arc,bírom :)
  • REALista
    #343
    Mert nekünk nem a tv mondja meg mint gondoljunk te birka...
  • xido
    #342
    Hónapok óta nézem vissza a youtube-n a legelső adástól kezdve..meglepett,hogy milyen későn került bele Hajós..és nélküle is ment simán..
    én csak azt nem értem,azt mondták,nincs Hernádi és nem lesz állandó a helyére,majd váltogatják a beugrót,hogy változatos legyen..Ehhez képest Majka is meg Anita is állandó lett:)
  • desigo
    #341
    Szórakoztatók a párbeszédek a hírektől függetlenül.
    Reklámot még egyszer nem láttam mert pár nappal később nézem és ki van vágva.
    Attól,hogy nem nézi senki nem lesz olcsóbb az áram se.
  • pedobear
    #340
    Minek nézitek ezt a tudatos népbutítás műsort? Amiért szar reklámok nézésévels fizettek meg drága árammal?
  • acsati
    #339
    Ó... :( Ő vitte eddig a műsort, mi lesz nélküle?
  • desigo
    #338
    Hajós nélkül megy tovább a Heti hetes

    A TV2-höz igazol
  • csaboka27
    #337
    üdv mindenkinek!ha valaki tudna segiteni,nagyon szépen megköszönném,a heti hetes 2004.szeptember-2006.február közötti részeket keresném!akár mp3-ban is!előre is köszi!üdv
  • RiCSi1234
    #336
    :DD
  • gulyasandras
    #335
    "Csiszár ügyes volt, amikor kiszállt, mert még viszonylag hamar észrevette, hogy mire megy ki a játék és hogy mennyire alacsony a színvonal."

    Aha. Csiszár 20 millióért + egy műsorvezetői székért ment át (többször is nyilatkozta). Akkor még nem tudta, hogy nyugaton ez egy bevett módszer arra, hogy a rivális népszerű embereit kivonják a forgalomból.
  • desigo
    #334
    F1 és a Filmes topikban azt hiszem megkaptad a választ...
  • Atisz #332
    Nagyjából ennyi, bár az elejével és a végével nem értek egyet.
    Már az elején is kínos volt és a politikában nem analfabéták számára egyértelmű volt, miféle céllal jött létre. Csiszár ügyes volt, amikor kiszállt, mert még viszonylag hamar észrevette, hogy mire megy ki a játék és hogy mennyire alacsony a színvonal.

    Nem rúgja az utolsókat, mivel bár az utóbbi időkben óriási nézettségcsökkenést produkált (még a közismerten Rtl-Klub barát AGB Nielsen szerint is) még mindig hoz és hozni is fog egy bizonyos számú, igen magas nézettséget, amely gyakorlatilag 1 az 1-ben lefedi a balliberális szavazótábort (nagyjából 1-1,5 millió ember).
    Kifejezetten jó ötlet volt a műsort áttenni az Rtl-Klub 2-re, mivel így sokan nyúlnak majd bele a pénztárcájukba, kizárólag ezért a műsorért.
  • Aquir
    #331
    a főszerkesztő mondta azt hogy ez a típusú műsor ide passzolt nem? más országban jóval előbb becsődölt mint nálunk, szóval ez is jó :)
  • desigo
    #330
    Minden esetre lement belőle 502 rész.
    Ez nem kis teljesítmény.
  • Panzermeyer
    #329
    Az én véleményem az, hogy...

    Annak idején még a kezdetektől néztem a műsort sok-sok adáson át, éveken át. Sok olyan pillanat volt, amikor hasfájós síró-nevető görcsöt kaptam a poénoktól. Tetszett néhány "újítás" is, pl amikor Csiszár vicceket is mondott, amit mindenki hamis fanyalgással fogadott, és a nem viccességén viccelődtek. Tetszett, amikor Jáksó hozta a saját hülyeségét a műsorba. Örültem, amikor bevették Hajóst, mert már a műsor előtt is bejött a humornak az az ága, amit ő képviselt. Aztán valahogy kezdett elmúlni a "varázs". Az oké volt, hogy amíg a Fityisz volt a kormányzó párt, naná hogy az ő orruk alá törték a legtöbb borsot. Aztán amikor váltás történt, és a töketlen ballibek kormányozták az országot teljesen félre, még akkor is a Fityisz volt a hülye, kezdtem meghasonulni, mint néző. A poénok is egyre inkább ellaposodtak. Kihagytam adásokat, mert már nem érdekelt annyira, majd elhagytam a műsort. DE! Ekkor a HH még éveket ment az RTL képernyőjén.
    Majd bizonyára a többi néző is eljutott erre a szintre, ahová előtte én. Ekkor kellett szünetet tartaniuk, mert már a kutya se nézte.
    Utána újrakezdték, most pedig átteszik egy induló csatornára. Mert igaz, hogy már annyira nem érdekes a műsor, de egy most induló adó műsoridejének kitöltésére, és a beindításához jó lesz. Aztán meglátjátok, onnan is ki fog kopni. Ez bizony az utolsókat rúgja.
    Utánam az özönvíz - Flame On!
  • gulyasandras
    #328
    Semmi gond.

    Te maradj fábrikúrnál, mi pedig nézzük a Heti Hetest.
  • Atisz #327
    Az összeset, kivéve az MSZP-t és a DK-t (és persze egykoron az SZDSZ-t :))
    Nincs ezzel semmi gond, csak szerintem butaság tagadni. A fideszes "diktatúra" nyomán jött létre a műsor és elég egyértelmű volt az is, amikor 2006-ban is csak a Fideszt ócsárolták - pedig ugye Hernádi Judit szerint ő maga örök ellenzéki...
    Humor tekintetében hamar leírtam a műsort, ez ugyanis nem arról szól. A humorhoz kell egy kis alap, amit aztán lehet tovább nyújtani, eltúlozni - mint a karikatúráknál. Ha nincs meg az alap, akkor az csak vergődés.
  • desigo
    #326
    Osztják ők azért az összes pártot.
  • Atisz #325
    Ide is? :D
    A Heti Hetes már a kezdetektől fogva nem a humorról, hanem a politikáról szólt, ahogy a balliberális humoristának álcázott véleményvezérek elmondják neked a tutit.
  • xido
    #324
    Na nézd már..rtl 2 hogy is volt?..román székhely?
    12-es karika a heti hetesben és nem sípolnak ki szavakat:)

    ja és Gjoniban csöcsöt mutattak pixelek nélkül:)
  • Aquir
    #323
    ty ezt most elkaptam
  • TDC Geronimo
    #322
    Király volt rég röhögtem ennyit. Remélem UPCnél fogható lesz ez az rtl 2 vagy micsoda -.-
  • desigo
    #321
    kezdődik az utolsó :/
  • desigo
    #320
  • FrezeR
    #319
    nos igen sajnálatos, hogy már ide is betört a politika
  • Béka Benő
    #318
    Most már biztos: Búcsúzik a Heti Hetes az RTL Klubról !
    A „humor nagyágyúi" októbertől a piacvezető csatorna kistestvérén, az RTL II-n folytatják a show-t.
  • Effe88
    #317
    szerinted???:D
    minden részben a földbe döngölik a fideszt(full mszps-szdz-es társaság)
    és ez nem tetszett a vezírnek
  • FrezeR
    #316
    pedig jó nézettséggel fut nem is értem miért akarják megszüntetni, kár lenne érte
  • acsati
    #315
    Hát igen. Sajnálom :(
  • desigo
    #314
    Vasárnap 500-ik adás.
    Ha minden igaz akkor az utolsó...
  • desigo
    #313
    Váncsa és Havas nagyon jó.Steve egyáltalán nem hiányzott most.
    Legjobb pillanatok azok voltak amikor grespik beszél és közbe mutatták Hernádiék arcát
  • desigo
    #312
    Jók voltak a jelentkezők kivéve a szintis srácot.
    Az botrányosan gagyi volt,nem is értem,hogy került oda.