25353
Whistler - Windows XP
  • Iori
    #6866
    hellosztok, vmi windows frissitésd töltött le a gép és reboot után azt irja ki hogy 30 napon belül aktiváljam a windowst. Cracket hol találok ehhez?
  • marsu
    #6865
    Kösz.
  • ollie
    #6864
    AdAware SE és Spybot Search & Destroy
  • marsu
    #6863
    Sziasztok

    A férgeket, trójai programokat, mivel keressem??
  • Falconer
    #6862
    Van (99%)
  • PetruZ
    #6861
    Van, de még nem végleges kiadás. Mivel az AMD "túl hamar" kijött az első, otthoni használatra szánt 64 bites processzoraival, az AMD és az M$ együttműködést kötöttek, melynek során az XP64 kicsivel korábban megjelent, hogy egyáltalán lehessen demonstrálni a 64 bites rendszerek nem Unix környezetben mutatott előnyeit. Végső változat még nincs, de jövőre várható.
  • ZaJanga
    #6860
    Hi!

    Én úgy tom, h csak beta verziós 64 bites XP létezik de a microfost honlapján egycsomó dolog letölthető hozzá.
    Most akkor van működőképes 64 bites XP??
  • Csaba
    #6859
    Ok. Értem.:-)
  • KOXX
    #6858
    bár nekem azért van így mert a winre én nem sokat teszek fel mert csak jácani használom, linux párti vagyok amúgy és azon végzek el minden mást
  • KOXX
    #6857
    tudom de én csak ilyen vagyok
  • Csaba
    #6856
    Nem lenne gyorsabb és egyszerűbb a visszaállítás, mint újratenni a wint az összes szarjával együtt (gondolok itt az összes programra, driverre, ezernyi ilyen-olyan cd-re)?
  • KOXX
    #6855
    nekem a rendszervisszaállítás az mindig kivan kapcsolva mert ha valami úgy elszaródik hogy azt kell allkalmazni akkor inkább újrarakom gyorsan a win-t
    csak hát úgy nem szoktam elszarni
  • Kata
    #6854
    Köszi. Valamiket ki-be kapcsolgattam, és újraindítás után 718 Mb lett a szabad hely mérete.
  • Aspyrin
    #6853
    Hátö, sztem a rendszervisszaállítást is ellenőrizned kellene (Vezérlőpult-Rendszer-Rendszervisszaállítás fül) [in english], ugyanis a win ennek is foglal helyet alapértelmezésben. Sőt, ezenkívül is van még valami, de nem jut eszembe :-)
  • Kata
    #6852
    Sziasztok!
    Lenne egy problémám, amit nem tudok megoldani, mert nem értek hozzá ilyen mélységekben...
    XP Pro-m van, ánglis nyelvű. Egy vinyómra két partíciót csináltam anno formázásnál, a C meghajtó mérete 4,87 GB lett. Erre telepítettem a Kíndózt. A problémám az, hogy a 4,87 GB helyből már csak 340 Mb maradt, holott a Windows könyvtár és a Program files és a Dokumentumok könyvtáraim mérete összesen 2,57 Gb. Szóval közel 1 GB csak úgy eltűnt. Hozzáteszem, hogy már a lomtárat is kikapcsoltam, hogy ne tartson fenn helyet.
    Kérdésem az lenne, hogy mitől lehet ez, és hogyan küszöbölhető ki?
  • marsu
    #6851
    ok probálkozom. kösz
  • KOXX
    #6850
    ha azt nézzük akkor az operával is ez van de még akkor is jobb
    én ezeket csak úgy példaként mondtam, van még sok jó csak tudni kell melyiket a legérdemesebb használni
  • KOXX
    #6849
    #6843
    ?!?
  • Met
    #6848
    a firefoxa-al az a baj, hogy sok oldal nem támogatja
  • KOXX
    #6847
    próbáld még ki azt hogy megnyitod a notepadot és ezt másold bele:
    ------------------------------------------------------------
    Windows Registry Editor Version 5.00

    [HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet
    \Services\Dnscache\Parameters]
    "CacheHashTableBucketSize"=dword:00000001
    "CacheHashTableSize"=dword:00000180
    "MaxCacheEntryTtlLimit"=dword:0000fa00
    "MaxSOACacheEntryTtlLimit"=dword:0000012d

    ----------------------------------------------------------------
    majd mentsd el és írd át a kiterjesztését .reg-re, aztán futtasd le
    ez a szávsélességet növeli
  • KOXX
    #6846
    szerintem ne használj ie-t mert nekem is vannak ilyen lassulási gondjaim vele
    ott van a firefox, opera + 1 csomó jó böngésző
  • Met
    #6845
    nem fut valammi progi a háttérben?
  • marsu
    #6844
    Sziasztok.

    Az ie nem müködik, nagyon lassan tölt be mindent, mi lehet a baj hogyan lehet ezt orvosolni. Segítsetek!!!!
  • KOXX
    #6843
    valaki +tudja mondani hogy a monitorom képfrissítését hogy állíthatom át 69hz-re??, mert 1280x960-as felbontáson csak 60-on megy, viszont linuxba kitudtam használni a 69-et.
    a windowsban a monitor illesztőprogramjában úgy van bejegyezve hogy 70hz és úgy is írja ki miközben 60-on megy és csak az miatt az 1 hz miatt nem bír 70-en menni
    előre is kösz
  • tomo
    #6842
    offtopic

    hat ja, soksor hiszik azt az emberek , hogy uzenetkuldo rendszeren (ICQ MSN AIM stb.) vannak.


    de tevednek, legalabb minimalisan tartsuk tiszteletben egymas idejet, nem tul kellemes ilyen hozzaszolasok kozul kivalogatni a lenyegeseket.

    ontopic
  • ibrik
    #6841
    Mindenről=Minderről
  • ibrik
    #6840
    Mindenről csak ez a rövid szösszenet jut eszembe:

    - Mennyi?
    - Harminc?
    - Mi harminc?
    - Mi mennyi?
  • tmate6
    #6839
    windózt?
  • Mr Manson
    #6838
    reinstall?
  • tmate6
    #6837
    szoval wifos hiba
  • tmate6
    #6836
    nem irt ki semmit
  • Mr Manson
    #6835
    Nincs semmi!
    Azért kell a boot floppy is, hogy a win ne töltsön be igy tisztan lehet tesztelni a rendszert!

    Problémát nem okoz!
  • tmate6
    #6834
    és van benne vmi veszély?
  • Mr Manson
    #6833
    Letölt
    Kicsomagol
    Floopy betesz
    install.bat indit (itt meg kell adni melyik meghajtó a floppy - ált. A )
    RESTART
    FLOPPY BOOT
    indul egyből... kb 10-15 perc
    ha nem ir hibát akkor OK ha ir akkor szar a RAM
  • tmate6
    #6832
    na és akkkor most magyarázd el pls értehtően
  • Mr Manson
    #6831
    Boot floopy-t kell csinalni a MEMTEST+ progival, azzal bootolni.
    És frankón leteszteli a memóriádat... hátha az gebaszos!
    Memtest 1.27+
  • tmate6
    #6830
    jah, Memória teszt? hol kell?
  • tmate6
    #6829
    magyarul?
  • Mr Manson
    #6828
    memtest?
  • tmate6
    #6827
    Az a harci helyzet hogy feltettem az SP2-őt ezért azt mondja a telepitő CD-n lévő verzió régebbi mint ami most a gépen van ezért nem lehetséges.... :((((((