25353
Whistler - Windows XP
  • Gnome
    #6906
    ezaz thx:)
  • Banyapapa
    #6905
    Kösz,valamit varázsolok vele.
  • ollie
    #6904
    pl xp-antispy
  • Gnome
    #6903
    helló..

    keresek egy kis programot amiben egy csomó xpvel kapcsolatos beállítás volt...már kerestem mindenhol de nem találtam...az egész program annyiból állt, hogy volt egy lista amiben be kellett jelölni milyen xp opciókat akarunk kikapcsolni(msn,hibajelentés,popup bubbles stb)

    nagyon fontos lenne aki ismeri írjon lécci!

    kössz
  • KOXX
    #6902
    amúgy még mindig: #6843
    azóta sem jöttem rá hogy mivel tudnám ezt szabályozni, progi után pedig még nem naon néztem
  • ollie
    #6901
    Én már csináltam, és teljesen ok a dolog.
  • fifi
    #6900
    Köszi akkor buktalehetőség nincs benne... Mert van pár fontos dolog a gépen!
  • ollie
    #6899
    Minden megmarad, csak éppen felülírja a rendszerfile-okat.
  • fifi
    #6898
    Igen... A beállításaim olyankor megmaradnak?
  • KOXX
    #6897
    van valami trükk hogy kívülről belehessen jutni abba a mappába?
  • KOXX
    #6896
    engem eddig az húzott fel a legjobban hogy amikor a felhasználói fiókomba bejelentkezve megadtam a jelszót és ott bepipáltam hogy saját használatúvá akarom tenni a Documentum and settings-ben a mappámat, hogy más felhasználó ne férjen hozzá. Aztán átléptem administratorba és az okos fejemmel letöröltem azt a fiókot, amiben az előbb voltam és a mappája +maradt, de ehez én már nem tudtam hozzáférni úgyhogy kivert a víz mert ott volt az egész dokumentumom és akármit csináltam nem engedett be
  • ollie
    #6895
    tudod mire gondolok?
  • fifi
    #6894
    Ne már......
  • ollie
    #6893
    windows repair esetleg?
  • ollie
    #6892
    Talán át kéne jumperelni a vinyókat.
  • fifi
    #6891
    Ezt én is tudom, de itt nem is enged be... Ez amitől szétb*sz az ideg!
  • KOXX
    #6890
    még ha vendég joggal vagyok bejelentkezve még akkor is beenged ezekbe a beállításokba (ha jól toom), azzal a külömbséggel hogy alkalmazni nem engedi
  • KOXX
    #6889
    hát igen ez a winfos
    nem lehet hogy a registrybe van valami átmódosítva?, mert oda vannak bejegyezve ilyen dolgok, bár fogalmam sincs hogy miért nem enged a vezérlőpulthoz
  • KOXX
    #6888
    szerintem azért mert a rendszertöltő a Maxtor winyódra van telepítve és csak úgy bir elindulni
    a seagate wincsin nincs telepítve rendszertöltő ami elindítaná a win-t
  • fifi
    #6887
    Basszus. Ha van avi mellett egy srt file/nincs hozzátársítva semmi/ akkor rékattintáskor nem a programlista jön ki hanem megint az alábbi üzenet...Mintha nem engedne olvasni bele...
    Mi ez?
  • fifi
    #6886
    Elegem van!!!!
    Mára a következő témával állok szemben:
    A vezérlőpultban nem tudok program eltávolításra, és hasonlókra kattyolni, mert a következő üzenet fogad:
    "A Windows nem tudja elérni az adott eszközt, elérési utat, vagy filét. Lehet hogy nem rendelkezik a hozzáféréshez szükséges engedélyekkel"
    Rendszergizda jogokkal használom a gépet és el sem tudom képzelni miért van mindez! Segítsetek már!
  • Banyapapa
    #6885
    Volna egy kérdés.
    Régebben behalt a maxtor vinyo,illetve szektorhibája let,kattog stb, rátettem a win xp-t a másikra (seagate).
    Most ki akartam venni a maxtort és nem akar a xp elindulni,mintha nem is azon lenne a win.
    Mi lehet a bibi?
    Viszaraktam a gubancos vinyot és ugy simán elindul, igaz egyböl konzekvenciahibája van:P az egyik particioján.
    Leellenöriztem és jó particion (vagyis a seagate-n) van a Win,de mi a fene baja lehet?
    BIOS-ban is elsödleges a jó vinyo, Slave primary a DVD-ROM,nem értem:|
  • ullrich
    #6884
    Találtam 1 oldalt aholMinimális XP konfig meghatározásával foglalkoznak. Asszem 20MHz proci 32MB ram a végső határ :). 486ra ill. alatt már bootnál gond van.
  • ullrich
    #6883
    XP prot tennék fel. Szolgáltatásokból mit engedélyeztél? Gondolom mindent le kellene állítanom.
  • ullrich
    #6882
    433 MHz-es a proci, ramból van kevés. Ez 1 5éves gép szal lehet hogy biost is kellene frissiteni az irq not less or equal elkerülése végett.
  • lck
    #6881
    Épp tegnapelőtt raktam P4 1.7-esre, 128 Mb Ramra XP-t. Egész tűrhető. ( Játszani nem akarnak vele. )
  • lck
    #6880
    Az hogy 128-cal nagyon lassú az nem pontos. A rendszer önmagában + pl. egy office elég türhetően elmegy. A RAM igényes alkalmazásokkal, játékokkal van a gond. De ott igazából az 512 vagy több a jó.
  • fifi
    #6879
    256-al is csak krehácsol...
  • ollie
    #6878
    nagyon kevés a ram, minimum 128 mega kell, de ott nagyon lassú
  • Met
    #6877
    kevés a ram
  • ullrich
    #6876
    Sziasztok!
    P2gépre, 64mb rammal van sanszom működő képes használatra bírni az xp-t?
  • Falconer
    #6875
    Hát ebből sztem Bill Gates sem tudja...
    Nekem is volt már vmi hasonló, formázd le, utána jó lesz
  • Met
    #6874
    Lehet, hogy valami kódek probléma van.
    Amúgy szerintem ez a javításos telepítés csak "a szarnak egy pofon", a fontos dolgokat felülírja de a feleslegeseket nem szedi le. A leg tisztább telepítés előtt formázni és ha időt akarsz spórolni akkor ghostold le és ha baj van 10 perc alatt megvan a friss win.
  • totyi
    #6873
    csa!
    Olyan gondom lenne hogy felnyomtam a win64bites op rendszert.
    De viszont nem birom felpakolni a daemon-toolst az alcoholt és a
    nero se igazábol müködik.Igy viszont egy virtuális meghajtom sincs és anélkül cuni a dolog.Igy hát kénytelen voltam visszarakni az XPSP1-et.
  • Kata
    #6872
    Lenne megint egy kérdésem. Újra raktam a kíndózt, meghagyva a régi beállításokat, amolyan repair jelleggel, mert elkezdte nem felismerni a monitort. Most már felismeri, újra raktam a drivereket, minden... Viszont az Nvidia ikonja pl. nem jelenik meg a tálcán újabban, és a Kíndóz Media Player elindításakor ezt a hibaüzenetet írja ki: An internal application error has occured. Már próbáltam a media playert újratelepíteni, de semmi változás, és ebből a hibaüzenetből valahogy nem világos a számomra, hogy mi lehet a baja.
  • Amse
    #6871
    Hi!
    Ezt a hibaüzenetet kapom induláskor.
    Mitől lehet?
  • ollie
    #6870
    Fel sem megy olyan kulcsra, megall telepites kozben.
  • tomo
    #6869
    talan olyan kulccsal kene lecserelned a kulcsod, ami jo sp2nek
  • Iori
    #6868
    feltört XPre tettem fel
  • Frank99
    #6867
    lopott wondowsra tetted fel az SP2-őt?

    hát, szar ügy.

    télleg van erre crack vagy csak a reinstall egy "JÓ" verzióval?