25353
Whistler - Windows XP
  • kék
    #7146
    Probléma megoldva. Thx! :-))))))))
  • Aspyrin
    #7145
    gyere ki csetre ne offoljunk:-)
  • kék
    #7144
    Igen, pontosan.
  • Aspyrin
    #7143
    mobiltelefoné?
  • kék
    #7142
    Sziasztok!

    Az a helyzet, hogy feltelepítettem egy USB kábel driverét. Ez után állítólag fel kellene ismerje az XP az új hardvert, de nem csinál semmit. (XP-n a service pack 2-es fenn van.) Letöltöttem a Win98 SE-re is a drivert, de azt meg nem tudom telepíteni, mert valami Quick fix service packot kér.

    Tudna valaki segíteni? Előre is köszi.
  • marsu
    #7141
    siker király vagy
  • marsu
    #7140
    Ok, és kösz.
  • PetruZ
    #7139
    Ja, ez azért tutira nem kábelezési probléma, hanem a Nero óvatoskodása. Próbálj mondjuk DiscJuggler-t, az direkt ilyen másolásra van kitalálva (bár működik normál íróként is).
  • PetruZ
    #7138
    Közvetlen másolás szintjén igazából tökmindegy, mert IDE esetén az egy kábelre kötött cuccok közül a lassabbiknak a sebessége fog érvényesülni (ami ez esetben vszleg az író). Egyébként meg a gyorsabb cuccot érdemes master-nek kötni.
  • marsu
    #7137
    Először is kösz.

    De kipróbáltam így is úgy is, de ha dvd-ről dvd-re akarok másolni, mindig ezt írja ki a program (nero 6.3.0) hogy ez a lemez dvd-re nem másolható.
    Másolt, és eredeti dvd- nél is ezt írja ki.
    Mi lehet a baj????
    A két dvd-ét össze kell kötni valamilyen kábellel??
  • Met
    #7136
    Erre nincs szabály. Nálam a 2 vinyó van 1 IDE kábelen és a 2 DVD egyen, iró master, olvasó slave.
    De láttam olyat, hogy Pri master rendszervinyó, Pri slave olvasó, Sec master iró, sec slave második vinyó. Csak így volt hajlandó elindulni a gép.
  • marsu
    #7135
    Sziasztok.
    Ha van dvd olvasóm, és dvd író-olvasóm, akkor melyiknek kell lennie az elsődleges, és a másodlagos meghajtónak?? 1-1-ben szeretnék másolni.
  • PetruZ
    #7134
    Neked meg vszleg ez kell.
  • PetruZ
    #7133
    Katt ide
    A pontosabb behatároláshoz kell a hibakód is, de úgy tűnik, valami driver összeakadás van. Két driver van ugyanazon az eszközön és mindkettő működni akar. Ha minden igaz, a hálózat körül kell keresgélni.
  • Demeter
    #7132
    Hi!

    Segítséget szeretnék kérni win ügyben. Olyat produkál a win amivel még ezidáig nem találkoztam. Adott egy újonnan installált progi (a dolog kedvéért egy game) és mikor el szeretném indítani akkor azt írja ki, hogy:

    " C:\WINDOWS\SYSTEM32\AUTOEXEC.NT. A rendszerfájl nem megfelelő a futó MS-DOS és Microsoft Windows alkalmazáshoz. Az alkalmazásból való kilépéshez kattintson a 'bezárás' gombra. "

    Naszóval ez mi miatt lehet?? Ilyet ezidáig még nem produkált a win.
    Tud valaki segíteni eme problem megoldásában??

    Thx!
  • savafan
    #7131
    Ha visszaolvasol pár sort akkor többen jeleztünk hasonló hibát. És sajna egyenlőre nincs rá megoldás. Marad a totalcommander vagy valami hasonló.
  • martinger
    #7130
    Most tényleg segítsetek guruk!
    Nem indul az XPm (upgradelt SP2) csak csökkentett módban!
    Ha normálon akarom indítani, betölti az XP logót és mozgatja a kék csíkot majd:
    kék képernyő, MULTIPLE_IRP_COMPLETE_REQUESTS hibaüzenetet ad, aztán kivágja a rezet.
    Mit tegyek??
  • Desszert
    #7129
    Olyan gondom van, hogy ha egy mpeg fájl van egy könyvtárban, elég ha megnyitom a könyvtárat minden eltünik(még az asztalon az ikonok is) majd ujra megjelenik. A média player sem játsza le az mpeg fájlt, de más programok lejátszák. Rendkívül idegesítő hogy menyitom a mappát amiben a filmjeim vannak és minden elmegy.
    Na remélem jól körbeírtam a problémámat, találkozott már valaki ilyennel és valyon mitől van ez?
  • VGQ
    #7128
    Már megvan.Most sikerült belépnem,és valami hülyeség volt a serverükkel és valami adsl DNS hiba miatt nem lehetett joinolni.
    azért köszi.
  • fifi
    #7127
    proxy?

    én anno atw-vel szívtam emiatt
  • VGQ
    #7126
    jah igen galactica6.haon.hu
    most itt elirtam:)

    de egyébként a startlaprol sem birok rámenni az ottani linkröl:(
  • ollie
    #7125
    szerintem az galactica akar lenni
  • nemcsakfeel
    #7124
    vmilyen ékezetes név kezeléssel lenne gond?
  • VGQ
    #7123
    hi

    lenne egy érdekes kérdésem.


    Nemtom miért de tegnap ota nem birom behozni a gaéactica6.haon.hu oldalt,Pedig mindenki más be birja hozni.A dologban az a baj,hogy csak ezt az 1 oldalt nem birom elérni sehogyan sem,és egyszerüen nemtok rájönni hogy miért.A tüzfalamat hiába kapcsolom le akkor sem enged rá az oldalra.

    Szal ha valakinek esetleg van tippje mitöl nem sikerülhet megnyitnom lécci irjon választ bátran,mert kezdek meghülyülni emiatt!!

    Elöre is köszi
    VGQ
  • ollie
    #7122
    reinstall
  • Metwork
    #7121
    Adott egy gép win98-al, bele lett rakva pluszba egy vinyó és fel lett rá téve egy xp. Ennek következtében az xp az E drive-ra került és nincs C drive, át lehet nevezni valahogy vagy reinstall?
  • szepi111
    #7120
    Hi!

    ADSL-em van, és zavart hogy induláskor a gép vár kb. 1 percet a dinamikus IP cím miatt, így hallottam hogy fix hálókártya IP címmel ez kiküszöbölhető...

    Ezt ki is próbáltam, és úgy tűnt hogy megy is,

    DE

    a feltöltésemnek lőttek... ha mailben csatolok egy kisebb filet az nem töltődik fel, illetve a DC-n sem tudok feltölteni... :((((

    Erre nem tud valaki magyarázatot???

    A böngészés ugyanakkor megy...

    Köszi előre is!
  • sumi
    #7119
    köszike....már + van a megoldás...3db javitás már le is cibáltam,megyek felnyomni a beteg xp-re...
  • sumi
    #7118
    nem rólam van szó.rokon gépe...én már rég túlestem ezen a kérdésen ,frissitettem is az xp-t,de sajna már nem tom mit,és hogyan...
  • lck
    #7117
    Még mindíg nem használsz vírusirtót ?
    Még mindíg nem használsz tűzfalat ?
    Még mindíg nem frissítetted a Windowsodat ?
    Blasterről még nem hallottál ?
    Hol élsz üvegben ?
  • sumi
    #7116
    reggelt.ha elinditom az internetkapcsolatot,felugrik 1 kiskocka és 1 percről elkezd visszaszámolni....valami ilyesmit ir:zárjon be minden...és mente munkáit.asszem help!!
  • Sonajk @:o)
    #7115
    thx az infót, megyek +nézem
  • Faki
    #7114
    Norton Ghost 2003
    Ez van nekem, ezt ajánlanám neked is, vagy a PowerQuest Drive Image Pro. Sajna a norton fizetős a másik meg passz.
  • Faki
    #7113
    Norton ghost vagy van asszem ingyenes progi is. Keress utána google. Az a lényege, hogy teljes partíciót tudsz vele menteni, akár teljes vinyót is, kiírja egy fájlba, amit aztán visszaírhatsz.
  • Sonajk @:o)
    #7112
    Ez most úgy felkeltette a kívácsiságomat. Csak azt nem tudom, hogy mivel és hogyan kell ("fogod leghostolod"). Tudsz egy kis segítséget nyújtani nekem?
  • Faki
    #7111
    Xp Sp2 van nekem is, nameg Athlon XP. Ilyen bibim nincs, szerintem próbáljátok ki xp-be integrált sp2 telepítővel.
  • Faki
    #7110
    Ha nagyon nem akarsz tőle megszabadulni, fogod leghostolod, majd az új vinyóra visszaghost ez kb 10-15 perc és voálá. Csak az elérési utakra vigyázni.
  • Sonajk @:o)
    #7109
    Sziasztok!
    Lenne egy költői nagy kérdésem hozzátok. Szerintetek SP1 vagy SP2 az XP prof hun-ból. Gép: Intel P4 2.4 (FSB 533), ATI RAD 9600 Prof, mem 768 MB. Eddig az SP1-et használtam (2 éve telepedett és rendszeresen frissített karbantartott gond nélkül működik jelenleg is, pedig pár program már megfordult alatta). Nem is váltanák róla, mert nem igazán vágyakozom a jól működő rendszer mellet egy új installra. A gond csak az, hogy történik egy adattároló csere és muszály. Szóval a véleményeteket szeretném hallani erről. Előre is köszi mindenkinek.
  • Species8472
    #7108
    Ugyanez a problémám nekem is... Nálam is elszáll az explorer.exe, ha jobb egérgombbal rákattintok valamelyik mappára (nem mindegyiknél), ha megpróbálok törölni, vagy átnevezni mappát. Csak úgy tudok törölni mappát ha előtte kitörlöm a tartalmát. Ezt nálam azóta csinálja az XP mióta frissítettem SP2-re. Azelőtt semmi ilyesmi gond nem volt (WinXP Pro SP1 Eng). Nemrég újra tettem a gépemet, minden update fent van, de ez a hiba megvan ugyanígy. Használok máshol is XP-t SP2-vel, de ott semmi gubanc nincs (mind Celeronos gépek), amelyiken gubanc van az viszont AthlonXP-s masina, erre gyanakszom hogy ebből eredhet ez a hiba. Asszem visszatérek SP1-re.
  • Met
    #7107
    nekem is volt ilyen, de azt hittem, hogy a felrakott és leszedett Samurize (vagy mi) miatt sérült meg az explorer.exe
    Nemrégen újra raktam a wint és most is csinálja. Szerintem valami microfos hiba. Használjatok más file kezelőt.