25353
Whistler - Windows XP
  • ironmaiden
    #7670
    A fejlesztőcsapatban ma is benne van Tamás Miklós. Vagy az baj, hogy mások is dolgoznak?
  • DanyyX
    #7669
    Nem a nyelvére gondoltam, hanem a fejlesztésére, hogy az nem magyar.
  • ironmaiden
    #7668
    Jah. Miklós Tamás, az Aida fejlesztője pedig a Lavalys technikai igazgatója. Azért nem teljesen igaz, hogy nem maradt magyar.
  • stratoman
    #7667
    A fordítást még ma is az Aida fejlesztője készíti.
  • stratoman
    #7666
    Mindkét helyről letölthető magyarul is:

    http://www.honositomuhely.hu/kateg8s.html
    http://ddl2.com/dl.php?id=51358
  • DanyyX
    #7665
    Jah. Igen, tényleg az aida-továbbfejlesztése. Kár hogy nem maradt magyar.
  • skristof
    #7664
    tegyük hozzágyorsan, h a magyar fejlesztésű AIDA32 nevű progi továbbfejlesztése, amit megvettek
  • DanyyX
    #7663
    Tesztprogi.
    A Lavalys gyártja. Sokminden megtudható vele a gépről, mert igen részletes rendszerinfókat ír ki.
    Letölthető:Lavalys honlap
  • CybearBoy
    #7662
    Dobozán sajna nincs ilyesmi info. Everest mi is pontosan?
  • ollie
    #7661
    Pedig el tudom képzelni, hogy nem tudja azt a felbontást. A doboza nincs meg? Arra általában ráírják a támogatott felbontásokat. Everest nem írja ki azokat?
  • ollie
    #7660
    Vedd a könyvtárat saját tulajdonba.
  • ollie
    #7659
    Nem lehet, de nem is értem mi értelme lenne. Hogyan választanál köztük, amikor rákattintasz?
  • CybearBoy
    #7658
    Szerintem (remélem) igen. Sokkal nagyobb felbontást is támogat. Az Ati honlapján, ahol felsorolják, hogy milyen felbontásban max mennyivel tud frissíteni, ott nincs kiírva az 1280x960, de a 9600PRO-hoz sincs, mégis tudta az is.
  • Met
    #7657
    A kártya támogatja azt a felbontást?
  • savafan
    #7656
    Beállítottam és most már müxik minden rendesen.
    THX mindenkinek!
  • tomo
    #7655
    nalam akkor csinalt ilyet , amikor osszeakadt a daemon tools es az alcohol virtualis meghajto drivere. miutan leszedtem a 2 programot megjavult.
  • CybearBoy
    #7654
    Hali.
    A gépemben egy 9600PRO helyére egy Radeon 7000 került (hatalmas fejlesztés, mi? ). Az a gondom, hogy a választható felbontások közül eltűnt az 1280x960-as, de én pont ezt szeretném használni (mi más tűnne el ugye...). Van minden körülötte, csak ez nem. Mielőtt kiszedtem a régi kártyát, leszedtem a Catalystot, majd be az új vga, és vissza ugyanaz a (legújabb) Catalyst. Sztetek vissza lehet vhogy varázsolni azt a felbontást? Nem hiszem, hogy ez a 7000-es ne tudná.
  • akyyy
    #7653
    helo. bocsi hog yide lehe egy kis off
    szal
    van a www.no-ip.com oldal, ott van egy ilyen hülyeség, egy program.
    kérdezem, hogy lehet itt beálítani, mit kel csinálni meg milyenek, hogy a dc++ ugy lássa ami a hálókártya ip -m?????
  • lck
    #7652
    Sziasztok !

    Emléxem hogy volt itt már róla szó. 1-2 lapot visszaolvastam de nem találtam. Lehet hogy van aki kapásból tudja. Szóval:

    Elszállt a C:-n lévő xp-m. A dokumentumaim a D:/Dokumentumok-ban voltak. NTFS-en "Saját használatúvá" téve.

    Nosza új xp-t raktam, ugyan azzal a felhasználó névvel és jelszóval, rendszergazda jogosultsággal - ahogy korábban volt. De sajnos a D:/Dokumentumok mappa most nem olvasható és nem is törölhető. Mivel "a hozzáférés letiltva."

    Az adatokkal nincs gond mert Linux alól kiszedtem belőle a fájlokat ( az olvassa a tartalmát ) csak mos már törölni szeretném a mappát, hogy ne legyen ott feleslegesen.

    Nem tudjátok hogy lehet rá xp alatt a jogosultságot megszerezni rá?

  • pedestrian
    #7651
    kösz. erre gondoltam.
  • Mihail
    #7650
    Egy parancsikonhoz lehet több célt is hozzárenbdelni? És ha igen hogyan?
  • nemcsakfeel
    #7649
    Hall.

    Mostanában csak úgy hajlandó bejönni a win, hogy indításkor bootmenüben a legutolsó működő konfigurációt választom. Legközelebbi resetnél megint nem jön be, csak fekete képernyő
  • stratoman
    #7648
    A böngésző beállításoknál a speciális fülön be lehet állítani, hogy ürítse a könyvtárat a böngésző bezárásakor.
  • Csaba
    #7647
    Az nem segít, ha megnöveled a tempor könyvtár méretét a böngésző beállításainál?
  • ollie
    #7646
    Elvileg igen, és törlődik is, de mindig csak egy kevés, az meg úgy tűni, hogy nem elég. Ez valami bug.
  • stratoman
    #7645
    taskmgr.exe Ezt a fájlt tedd az indítópultba.
  • pedestrian
    #7644
    kösz. tényleg működik. csak én azt szeretném, hogy a géppel együtt induljon el a feladatkezelő is. ehhez kellene a file ami elindítja.
    azért kell, mert elég csíra gépet használok és szeretném leküldve látni az óra mellett ahogy mutatja a processzor használatot.
  • savafan
    #7643
    Köszi a gyors segítséget. Kiürítés után ment rendesen. Ennek nem kéne magátol törölnie ha tele van az újaknak helyet csinálni?
  • ollie
    #7642
    Ürítsd ilyenkor a Temporary Internet Files könyvtárat.
  • savafan
    #7641
    Sziasztok!

    Olyan problémára kérném Tőletek a megoldást, hogy a gépem pár napja netezés közben gyakran nem jeleníti meg az oldalon található képeket. Illetve ha egy képet le akarok menteni (ami tudom, hogy jpeg mert én tettem fel) csak a bmp kiterjesztést engedi? És gondolom ezzel van összefüggésben az, hogy az oldlakon található jpeg-ket nem teszi ki.

    Köszi előre is!
  • tomo
    #7640
    ctrl shift esc
  • lck
    #7639
    Tálca jobbegérgomb ( középrészén ahol épp nincs semmi ) > Feladatkezelő
  • Serpa
    #7638

    az mé van, hogy xvid -del kódolt filmek nézzek, de a divX logo látszik ?
  • pedestrian
    #7637
    Meg tudja valaki mondani, hogy a feladatkezelőt mivel lehet elindítani? (a ctr-alt-del en kívül.)
  • units
    #7636
    Azért az nem lesz ilyen egyszerű.
    Talán eg spyware kergetővel szétnézhetnél csökkentett módban!
    pl: spy sweeper 3.5, spybot(free)
    ha nem segítenek akkor tegyél be egy hijackthis logot (figyelj no lama!!!) csak logot készíts.

  • Met
    #7635
    valszeg bekaptál egy férget és az nem engedi átírni a hagyományos módszerekkel
  • DanyyX
    #7634
    asszem...
  • DanyyX
    #7633
    HKLM/SOFTWARE/Microsoft/Internet Explorer/Main/Start Page
  • salazar
    #7632
    Hi
    Ha valami beírja magát kezdőlapnak az internet expolerben úgy, hogy nem lehet kitörölni hagyományos módon azt hogyan tudom eltávolítani?
    Registeriben ha valaki tudná hol lehet eltüntetni azt megköszönném
  • DanyyX
    #7631
    Milyen vitatkozós kedve van mostanában mindenkinek.