25353
Whistler - Windows XP
  • Sland
    #10231
    hello!

    azt hogy tom megcsinálni hogy:

    van egy mappában sok sok zene. hogy tudok listát csinálni könnyen és gyorsan a fájlok listájáról? olyan módszer van ami nem print sreenes? Total Commanderrel nem lehet?
  • BaziJoe
    #10230
    Sziasztok hogy lehet azt megoldani,hogy kétgépet összekötve az eggyikről a másikra csak jelszóval lehessen bejelentkezni.
  • Sland
    #10229
    kösz
  • Tomicsek
    #10228
    Hálózati kapcsolat-tulajdonságok TCP/IP protokoll-tulajdonságok-Alternatív konfiguráció.
  • Sland
    #10227
    az autómatikus ip meghatározást hol lehet beállítani?
  • ffxi
    #10226
    Lehet! De most elment a türelmem, úgyhogy XP_Install.....

  • Tomicsek
    #10225
    "Nekem sincs raid. Nem tudom miért, de nem akar működni. Tegnap már valami olyat is kiírt, hogy valami hal.dll hiányzik neki, ha lehúztam az ide vinyót akkor bebootolt rögtön." Egy fórumon láttam, nem lehet, hogy a merevlemez miatt?
  • ffxi
    #10224
    Igen! Már megvolt és azt kérdi, hogy j:-ra(pendrive)? Erre én "igen", de nem történik semmi. Sehol a hal.dll, és a boot jól műxik. Két op.ren. van, mind2 XP és az egyik halt be.

  • Tomicsek
    #10223
    boot javítás dos alatt: fdisk /mbr
    xp alatt:fixboot/ fixmbr
    XP install cd-ről bebootolsz, majd kéred a recovery konzolt. Ott fixboot, fixmbr. Nem tudom ez segít e.Javító telepítést próbáltál már?
  • ffxi
    #10222
    Akkor értem már. Eddig benne volt és most nincs benne és ö.zavarodott? De a boot.ini-ben nem is jelzi, hogy van pendrive vagy nem.



  • Tomicsek
    #10221
    Persze, hogy beleszólhat.
  • ffxi
    #10220
    Várjál! Lehet, hogy a pendrive is beleszólhat a boot-tolásban? Mert

  • Tomicsek
    #10219
    Ezen a helyen is erről van szó, hátha segít.
    Segélyvonal
  • ffxi
    #10218
    Mondom, hogy a boot-tal semmi próbléma. Él és virul már lassan 2hónapja, csak az Alcohol felrakása után jelenik be ez a próbléma. Nemtom, hogy ez mennyire befolyásolja, de ez volt az utolsó műveletem a XP-ben. Előtte pedig mint mondtam: minden működött!

  • units
    #10217
    illeszd be a boot.ini tartalmát ide.

    angol leírás
  • units
    #10216
    végig olvas
  • ffxi
    #10215
    De nekem a hal.dll tűnik el és nem pedig a boot. Az meg van és semmi baja. Nem csinálhatom az eljárást, mert az a boot-ra vonatkozik.

  • DirtyPio
    #10214
    a cim nem mukodik.
  • Tomicsek
    #10213
    ffxi-nézz szét itt hibajavítás
  • ffxi
    #10212
    Ezt írja ki!

  • ffxi
    #10211
    "A programban fellépett hiba következtében a Windows nem indítható. A próbléma oka: a kernel betöltéséhez DLL-ekre van szükség."

    :(((

  • Tomicsek
    #10210
    ffxi-Hal.dlltöltsd le.
  • ffxi
    #10209
    HELP!! Asszondja az XP boot-toláskor, hogy a hal.dll sérült vagy hibás, telepícsem újra. De azt hogyan kell? Már

    beraktam az XP_install-t->helyreállítás->melyik op.rend->????

    Megnéztem a system32-ben és télleg nincs meg!

    Köszi!

  • Phoenix500
    #10208
    Sziasztok!Tudja v.ki,hogy lehet jelszavazni tetszőleges fajl mappát,programot.WinXP Home Edition-ban?
  • Shortstop
    #10207
    megoldottam már
  • Shortstop
    #10206
    rákkantitok de akkor kéri az egyik játék launcher.exe-jét. megadom neki. most fasza.De ha mást rakok be és rákattintok ugyanígy akkor azt indítja amit előzőleg megadtam játék launcherjét...
  • Met
    #10205
    sajátgép, jobbklikk a meghajtóra, tulajdonságok, autómatikus lejátszás fül?
  • Met
    #10204
    ha a 3 közül egyik sem használt akkor talán "veled" van baj
  • Shortstop
    #10203
    Sziasztok!

    Segítség kellene nekem.
    Mikor berakok egy CD-t vagy DVD-t akkor az XP automatikusan bedob nekem egy ablakot ahol felajánl lehetőségeket! Játéknál van hogy indítja is rögtön. Na mivel én kicsit babráltam, rendezgettem a házban a dolgokat ez a dolog sajnálatomra megszűnt. Ezt hol tudom visszavarázsolni.
    Segítségeteket előre is köszönöm!
  • radmin
    #10202
    Hi!
    Tudok javasolni egy vírusirtót, ami nekem bevált, és ráadásul ingyenes is saját felhasználásra. Töltsd le a www.freeav.hu oldalról az AntiVir nevezetű programocskát. Nem rak fel 20 Mb-nál többet, nem is fogja annyira gépet, mint általában a viruslök. Viszont mindent megtalál, s takarít. Szerintem egy próbát megér.

    Jó írtogatást!

    By!
    radmin
  • DirtyPio
    #10201
    hi milyen virusolot hasznaljak? mar volt avast, nod 32, norton anti virus 2005 de egyik sem valt igazan be, talan a legjobb az avast volt. Egy linket kernek es ha lehet egy serial nr.-t.
  • radmin
    #10200
    Azt javasolnám annak az illetönek, akinek a rendszere nagy feketeségben szenved, hogy próbálja meg megnézni, hogy nem a memóriával van -e probléma. Futtason le egy memtesztet. Ha a hiba itt sem mutatkozik, akkor, viszont javasolt a videokártyát megnézni.
    Ez a két hardverelem esélyes a probléma okozására.
    By!
    radmin
  • admi
    #10199
    A vezérlőpultos kérédsedre a válasz:

    jobb klikk a tálcán-> Tulajdonságok-> Start Menü fül-> Testreszabás-> Speciális fül-> a Start Menü elemei listában keresd meg a Vezérlőpult sort, és alatta pöttyözd be a Megjelenítés menüként opciót.

    Szerintem érdemes a Sajátgép menüvel is megcsinálni ezt.
  • Titan
    #10198
    Nem tudjátok véletlenűl, hogy ha van több felhasználói fiók a gépen, akkor hogyan lehet azt megcsinálni, h a gyors felhasználó váltás ikonaji megjelenjenek a Start menü "A számítógép kikapcsolás..." felett??
    Továbbá hogyan lehet azt megcsinálni, hogy pl. a Start menü-->Beállítások-->Vezérlőpúlt egy olyan formában jelenjen meg, mint a programoknál, szal ne 1 ablak ugórjon ki, hanem mutassa a listát, a tartalmát...
  • units
    #10197
    milyen lemez van a meghajtóban?
  • Richard90
    #10196
    Hali
    lenne egy olyan problémám hogy amikor bekapcsolom a gépet elkezdi tölteni a windowst. De amikor eltűnik akkor nem jön be semmi (nagy feketeség, nem tölte semmit). Már nagyon idegesít, mert most telepítettem újra a gépe, új vinyóra és ugyanaz a probléma ami a másik vinyóval. Ja és csak akkor indul el minden, ha van lemez a meghajtóban (eggid ezt az egyetlen megoldást találtam)
    ha valaki tudna segíteni ebben nagyon megköszönném
  • Balumann
    #10195
    kivéve a daemon tools 4 . mind1 majd megoldom, ha ezt megcsináltam
  • Met
    #10194
  • Balumann
    #10193
    na Bios frissítés sikerült, rendszer meg elszaródott, újratelepítettem (de nem formázta, úgyhogy minden megmaradt csak 1 óra alatt így rárakta ez egészet újra)
    És nem írta ki a hibákat. Lefuttatm a flopppy-t memória ellenőrzőt mostmár úgy sem ír hibát ha egybe bennevan mind2 :))))))
    És mostmár azok is működnek, azok a programok is amik nem működtek :P
  • Balumann
    #10192
    ja, most letöltötem a matsonic.com -ról az alaplapomhoz ott kicsit más fájlnevü bin fájl van meg azt az exe-t, na akkor most megpróbálom