25353
Whistler - Windows XP
  • Tomicsek
    #12152
    Itt olvass, egyébként magyar nyelvű XP-re nem biztos, hogy jó ötlet rátenni. Persze lehet, hogy jó lesz.
  • Balumann
    #12151
    valamilyen service pack van fenn?
    -nem lehet hogy hiányzik a .NET Framework ? (nem tom mi ez, lehet hogy hülyeséget mondok)
    Tedd fel a Windows Blinds-t, hátha megoldja :/
  • Balumann
    #12150
    na gyorsan akartam, értem már miért nem volt jó, A biztonsági központ riasztási módjának megváltoztatása
  • Balumann
    #12149
    vezérlőpult -> biztonsági központ -> baloldalt kék szöveg legalsó, biztonsági riasztás központi akármi megváltoztatása vagy valami ilyesmi
  • Tomicsek
    #12148
    1. Vezérlőpult-biztonsági központ-riasztási mód megváltoztatása.
    2. például C:\WINDOWS\$NtUninstallKB873333$\
  • daxan
    #12147
    Igen. Ja és még egy kérdés. A windows a frissítéseket hová tölti le? Azt hiszem rejtett mappákba de nem tom hol. (az automatikus frissítésre gondolok)
  • Tomicsek
    #12146
    Micsodát? Biztonsági központ riasztására gondolsz?
  • daxan
    #12145
    Hogyan lehet kikapcsolni a windows vírusírtó riasztását?
  • kirol
    #12144
    Használ valaki Vista Transformation Pack 4.0-át?
    Felraktam, erre ez a hiba:

    Vagyis nem hagy semilyen hatást beállítani, még az alap XP-t sem. A run32.dll -is hibázik.
  • Xing
    #12143
    Sajátgép, tulajdonságok, Speciális fül, Indítás és helyreállítás: beállítások, Rendszerek listájának megjelenítése
  • cooldoc
    #12142
    Egyébként (Firefoxnál) F11, szerintem IE-nél is. Jó napot!
  • cooldoc
    #12141
    Nyomj egy jobb egeret felül, az eszköztáron.
  • Breki33
    #12140
    Hello

    Az új fiatal titkárnőcsaj vmilyen új kinézetet állított be a böngészőnek és most engem nyúz, hogy állítsam vissza.

    De azt nem tudja hogy állította át nagyméretűek lettek a gombok és eltűnt a szokásos eszköztár.
    Állítólag vmelyik F-el lehet visszaállítani.

    Találkozott már valaki ilyennel?
    Csak a böngésző tehát nem stílusról van szó
    Köszi
  • biomage
    #12139
    segits
  • izb
    #12138
    pontos j rulez...........
  • Csono
    #12137
    Sziaszok!
    Valakinek sikerült már Xp activaciot csinálnia crackkel?
    Vagy idővel mindent letiltanak?
  • Tomicsek
    #12136
    Ez nagyon jó
  • biomage
    #12135
    hi all
    lenne egy kérdésem
    van az a kötnyvtár "Temporary Internet Files"
    van két fájl benne amit nem tudok letörölni a nevük egyforma
    "(warning" hol tudnám kitörölni és mi ez a fájl?
  • cooldoc
    #12134
    Nem bunkó, hanem sajátos szegmensét veti be a kommunikációs fegyvertárnak. Verbálisan mazo-szadiszikusan fixált, éretlen személyiség, kifejezett frontális-lebeny tünetekkel. Peace.
  • Extraboy
    #12133
    Csodálkozol? Bunkó...
  • Titan
    #12132
    Hüje!
  • Met
    #12131
    hát nemtudom de a #12032-re válaszoltak

    na, mindegy, szomorúak leszünk ha nem leszel itt

    LOL
  • torrente111
    #12130
    Az új vir irtóval irtsd ki az új vírust!!!! lol
  • daxan
    #12129
    B****átok meg! Már a 2. kérdésemet teszem fel itt de senki sem képes válaszolni nekem?! Le vagytok sz*arva!
  • geri777
    #12128
    sziasztok hogyan tudnám ugy kicserélni a boot screen képet hogy az elején ne kérdeze meg hoigy mejik képet tölcse be az ujat vagy az eredetit ???

    meg a bejelentkezésnél a f. fokkoknál egy progit tudnátok mondani hogy mivel csinájak uj belépő felületet ???
  • lacpac
    #12127
    Holnap megpróbálom, mert ma már eléggé késő van, és korán keltem. Hagyom függőben a dolgot egyenlőre. (holnapig)
    A start menü testreszabásában sincs benne a beállítási lehetőség, eltünt! Pedig reinstall óta nem is piszkáltam a registryt.

  • tomo
    #12126
    nem tudod letrehozni a hianyzo kulcsot a registryben?
    (elvileg engednie kene )
  • lacpac
    #12125
    Felhasználói szinten (csökkentett mód, rendszergazdaként) megvan ez a kulcs, de rendszerszinten nincs még az Explorer sem! Ötletetek van? Vagy reinstall? Ha kilépek és csökkentett módban indítom újra, akkor hozzáférek a run menüponthoz, de ez így eléggé hosszadalmas, nem igazán szeretném ha így maradna.
  • daxan
    #12124
    Hali! A gépemre egy vírus telepedett és az mellé valamilyen vírusírtó.
    Az volna a kérdésem, hogy hogyan lehetne azt a sz*r vírusírtót uninstallálni, mert a programok telepítése és törlése résznél nem mutatja.
    ezek telepítődtek:


    Sehogy nem tudom leszedni ezeket!!
  • Tomicsek
    #12123
    Ha nincs szükségünk a Start Menü Run menüpontjára...
    A beállítás megváltoztatásához a következõ mûveletekre van szükség.
    1. A Registry Editorral nyissuk meg a
    HKEY_CURRENT_USER / Software / Microsoft / Windows / CurrentVersion / Policies / Explorer (felhasználó szintû) vagy
    HKEY_LOCAL_MACHINE / Software / Microsoft / Windows / CurrentVersion / Policies / Explorer (rendszerszintû) nevû kulcsot.
    2. Hozzuk létre vagy változtassuk meg a NoRun nevû, dword típusú bejegyzést, értékként 1-et megadva.
    Ha nálad így van, akkor adj értéknek 0-at.

  • lacpac
    #12122
    Legalább is nálam.
  • lacpac
    #12121
    Ott nincs is ilyen, hogy futtatás megjelenítése.
  • Tovi
    #12120
    Start menü beállítások, speciális fül --> Ott be van pipálva a futtatás megjelenítése???
  • lacpac
    #12119
    Most néztem, csökkentett módban rendszergazdaként megvan. Normál módú indításnál nincs meg, annak ellenére, hogy itt is rendszergazdaként vagyok. SP 2 + az összes frissítése.
  • lacpac
    #12118
    Sziasztok! Eltünt a startmenüből a Futtatás, Hogy lehet visszaszerezni! Segítstek mert reinstall lesz! Ahoz meg nincs kedvem. Ebben a hónapban kettő már sok lenne!
  • tomo
    #12117
    en ezt tudom.
    ha jol ertettem a kerdes az volt, hogy windoz bekapcsolasakor kapcsolodjon fel.
    erre kepes a dyndns updater.

    ha a szolgaltato szakit, mint te is irtad ujrakapcsolodik.
    ezt is tom.

    de azert koszi a kioktatast.
  • keeper2
    #12116
    Állandó kapcsolatban nem tudja tartani a dinamikus dns sem, mivel az adsl naponta való kapcsolat megszakítása szándékos a netszolgáltató részéről, azt próbálja biztosítani, hogy ne üzemeltess szervert rajta, hanem ha ez kell, akkor vegyél fix ip-t is. A dinamikus dns viszont jó arra, hogy a kapcsolat megszakítás után újra el lehessen érni a gépen ugynaazon a dns címen, így bár megszakad egy pillanatra a kapcsolat, ami mondjuk pl. egy dc hub esetében kellemetlen, lévén, újraindul a hubprogi, a felhasználók kiesnek majd újracsatlakoznak, de meglehet, hogy valaki már órák óta várt, hogy slotot kapjon valakitől és emiatt kezdheti elölről a várakozást, ellenben pl. arra, hogy távolról tudd adminisztrálni a géped, tökéletes, mivel nem kell tudnod az épp aktuális ip címed.
  • kulabácsi
    #12115
    köszi mindenkinek a választ, remélem vhogy ezek alapján sikerűl:D
  • tomo
    #12114
    ha meg szeretnel dyndns cimet, akkor a dyndns updater, amellett, hogy frissiti az ip cimed, beuzemelheto, hoyg allandoan kapscolatban tartsa a geped.
  • lck
    #12113
    Ennél a pontnál:

    5.7 Making a dial-up connection "always on"