25353
Whistler - Windows XP
  • tomo
    #12192
    a praktiker iszonyu draga bolt.
  • izb
    #12191
    nagyon baba kis festék, én is szeretem.
    A lényege a dolognak, hogy a Praktiker drágábban adja mint egy sima festékbolt.Nem is csak drágábban hanem majdnem 2x áron.
  • Met
    #12190
    OFF

    Mi ez a Duluxos dolog? Csak az ár?
    Mert én nemrégen festettem vele és nem volt problémám.

    ON
  • izb
    #12189
    na akkor baba
  • Met
    #12188
    kösz, azt írja nem aktív :)
  • izb
    #12187
    ez kell neked
  • Hariseldon
    #12186
    Sziasztok. Tudnátok segíteni? Olyan problémám lenne hogy fájloknak szeretnék címet, tárgyat, szerzőt hozzárendelni. Ezt meg is tudom tenni hogy nyomok a fájlon egy jobb egér gombot, majd rámegyek a tulajdonságok almenüpontra és az összegzéshez beírom a fájl címét, szerzőét, és tárgyát. De azt hogy tudnám megcsinálni hogy ha 100 fájlnak ugyanaz a szerzője, de ne kelljen 100 szor beírnom hanem, egyszerre az összesnek? Valahogy biztos meg lehetne csinálni, ha tudjátok légyszi mondjátok el.

    Seldon
  • Met
    #12185
    Most olvastam (jobb későn mint soha :D), hogy a WGA Notifications küldözget dolgokat.
    Érdemes kikapcsolni? Csak angol leírást találtam azon meg nem nagyon igazodok el.
  • Met
    #12184
    Winavi Video Konverter
  • feszter75
    #12183
    állítólag valami k-light programot kéne telepíteni...
  • feszter75
    #12182
    s.o.s. divixes lemezt kaptam tele filmel. 1 filmet kiszeretnék emelni közülük. hogy tudnám áttalakítani egyetlen film müsoros dvd lemezzé?
  • Tibor45
    #12181
    igen
  • Saddalim #12180
    rencergazda vagy?
  • Tibor45
    #12179
    sziasztok valaki segitsen nekem totalcommanderben jobb click társitás programválasztás és 1 hiba üzenet jelenik meg hozzáférés megtagadva.nem állitottam semmit a tc-ben.mi lehet a probléma?
  • baajos
    #12178
    Nekem már akkor is ujraindul a gépem ha ki akarok jelentkezni és csak ráhuzom az egeret a kijelentkezés szóra de nem is nyomom meg. És ujraindul,beállitásokat persze nem menti. EZ MI???
  • Saddalim #12177
    öö és ez ellen mit lehet csinálni (memtest nem talált semmit)?
  • szasko
    #12176

    sziasztok!
    bemásolom még egyszer, hátha most....
    tapasztaltatok-e már ilyet és ha igen van-e rá egyszerű megoldás?
    felraktam az MSN 8 betát és a FifaWC06-ot. ezek után a gépemen el kezdett szaggatni a video, a frlash, az online játékok is.
    majd leszedtem az MSN-t meg a Fifát és a GF4 TI-4200at. majd a drivert visszaraktam. a probléma nem oldódott meg. csökkentet módban azonban a video nem szaggat. kodeket sem telepítettem újat.
    az msn-t ki tudom írtani a bépülő részekkel együtt? talán ez megoldaná a problámámat...
    tud valaki ötletet adni, anélkül, hogy "FORMAT:C"?



    http://href.hu/x/1ku7
  • tomo
    #12175
    tulhuzott cpu, hibas/tulhuzott memoria csinalhat ilyet.
    gyenge tapegyseg is. ( codegen = gyenge )
  • Saddalim #12174
    nekem az xp alatt az ÖSSZES (100%-kivétel nélkül) játék közben vagy szabálytalan múvelet, vagy lefagyik, vagy újraindul, vagy KIKAPCSOL (!)... vírusellenőrzés megvót nortonnal, ad-aware is volt már fullon, de semmi... valami 5let?
  • keeper2
    #12173
    Lépj kapcsolatba önmagaddal :)
    Próbáltad már a rendszervisszaállítást egy a sérülés elötti időszakra? Ha nem, akkor mihamarabb próbáld ki, nehogy új mentési pontokkal felülírja a még ép mentéseket.
  • Dichter
    #12172
    Sziasztok!

    Pár hete bizonyos okokból a beállítások mentése folyamatnál kapcsolódott le az áram a lakásban. A következő indításnál pedig megjelent egy üzenet, miszerint a felhasználói fiókom megsérült, ezért nem tudja betölteni. Eltűnt minden e-mailem, és minden bootolás után, olyan mintha egy szűz XP töltődne be. Mindent meg kell adni újra. A hibaüzenet nem túl beszédes, annyit ír csak, hogy lépjek kapcsolatba a rendszergazdával. De bakker, én vagyok a rendszergazda :D

    Mit kell ilyenkor tenni? Köszi előre is.
  • wudy86
    #12171
    Csak a neten rendeltem meg, az E-rendelés menüpontban, ott be kellett írni az adataimat, köztük az e-mail címem is és arra meg is kaptam a licencszerződést .pdf-ben amit kinyomtattam, meg küldtek még egy signature.xml nevű valamiféle digitális aláírást, de termékkulcsot nem. A két hét meg már rég letelt, amit a postai úton való rendelésnél ír. Vagy lehetséges, hogy postán kellett volna elküldenem nekik a nyomtatványt, amiben kérvényezem? Csak az is fura, mert egyik ismerősöm postán kérte és neki se küldtek.
  • izb
    #12170
    elviekben levélben fogod megkapni....
  • wudy86
    #12169
    Sziasztok!

    Bocs, hogy ide írom, de talán itt tud valaki segíteni! Van egy ilyen Campus Szerződés dolog, amely keretén belül letöltöttem a tisztaszoftver.hu oldalról az XP-t és az E-rendeléssel kaptam 1 licencet, de termékkulcsot nem küldtek. Gondoltam nem kell majd, de most telepítem és kéri, de nem tudom, hogyan tudnák hozzájutni! Ha valaki hasonló módon szerezte meg a legális XP-t, mint én, akkor kérem segítsen nekem, előre is köszönöm!
  • lacpac
    #12168
    Hát nem tudom ez mi volt. Később már az induló progik sem akartak indulni (főleg a tűzfal meg a vírusírtó. Ezeket manuálisan sem tudtam indítani)! Ctrl-Alt-del után azt írta, hogy a rendszergazda letiltotta a feladatkezelő futtatását. Rendszerhelyreállítás lett volna, de nem lehetett visszaállítani egy időpontra sem! Reinstall lett a vége! Azért köszi a segítséget mindenkinek.
  • Titan
    #12167
    Mególdva.. :D
  • tomo
    #12166
    hat ja, jobban jarsz ha csinalsz magadnak egy kicsontozott , magyar xp t nlite tal.
  • Zsoldos
    #12165
    Okorkodtem egy kicsit a routerrel is. Semmilyen forwarding beallitas, trukk nem hasznalt. utanagoogleoztem es lattam hogy eleg sok embernek van ez a problemaja, megoldas meg nincs ra.. tul tescos az a rendszer, hogy rendesen mukodjon.

    Mar akkor osszevontam a szemoldokom mikor lattam hogy nincs ipconfig.exe, megsporolt vele 60k -t az a nagyokos aki osszerakta.. az ftp tamogatasrol nem is beszelve.

    jobb egy orig rendszert hasznalni es kezzel megritkitani a service-eket, kb ugyanoda el lehet jutni vele sebessegben/memoigenyben.
  • Titan
    #12164
    Skacok!

    Nvidiám van és a játékoknál, ha a beállítást kisebbre veszem, mint az alap 1024, akkor nem teljes képernyón jelenik meg a kép! Miért nem húzza szét?
    Szal a moncsi oldalán egy ujjnyi csík van.. :( Hol lehet ezt beállítani?

    Előre is köszi a segítséget!
  • tomo
    #12163
    tipp. muszaj upnp vel csinalni?
    ha hozzafersz a routerhez , nem kell upnp. ( www.portforward.com )
    a windoz tuzfal kinyitasahoz sem kell uPnP azt is be lehet allitani kezzel.

    tehat? mi a problema?
  • Zsoldos
    #12162
    Udv,

    Felraktam egy tinyXP -t tegnap es most kezdem megbanni a dontest. Sehogysem tudom beloni a virtual servert a torrent kliensnek. Nem forwardolja a portot. Tul gazdasasagos ez a win az upnp -hez? A service -ben latok egy "universal plug and play device host"-t manual startra allitva, de hiaba inditom nem nagyon reagal.

    Van valakinek tippje?
  • szasko
    #12161
    sziasztok!
    tapasztaltatok-e már ilyet és ha igen van-e rá egyszerű megoldás?
    felraktam az MSN 8 betát és a FifaWC06-ot. ezek után a gépemen el kezdett szaggatni a video, a frlash, az online játékok is.
    majd leszedtem az MSN-t meg a Fifát és a GF4 TI-4200at. majd a drivert visszaraktam. a probléma nem oldódott meg. csökkentet módban azonban a video nem szaggat. kodeket sem telepítettem újat.
    az msn-t ki tudom írtani a bépülő részekkel együtt? talán ez megoldaná a problámámat...
    tud valaki ötletet adni, anélkül, hogy "FORMAT:C"?
  • moonman
    #12160
    Outlook Express-ben Fájl - Importálás - Üzenetek
    Válaszd az Outlook Express 6-ot majd tovább és Levelek Importálása egy Outlook Express tárolókönyvtárból.

    Általában itt tárolja a leveleket:
    C:\Documents and Settings\FELHASZNÁLÓNÉV\Local Settings\Application Data\Identities\{azonosító}\Microsoft\Outlook Express
  • gator
    #12159
    udv
    valamiert behalt a windowson a c meghajton es ugy dontottem hogy felrakom az e-re ... sikerult is es a regi outlook expressemen ( ami a c: vinyon volt ) kellene egy ket uzenet , azokat hogyan tudom elolvasni ?
  • kirol
    #12158
    Mindegy, felraktam a Windows Blinds -t, ez jó. Köszi
  • biomage
    #12157
    nem jött összes
  • Tomicsek
    #12156
    Unlocker
  • biomage
    #12155
    nem tudom saját tulajdonba venni a fájlt nyomtam az alt entert semmi ablak nem jönn be
    ja és nem is tudok a tartalmába belle nézni
  • moonman
    #12154
    Egyáltalán van jogod törölni? Ha nincs akkor vedd saját tulajdonba a fájlokat. Ehhez ki kell kapcsolni az egyszerű fájlmegosztást.
    Esetleg bootolj az xp cd-ről és töröld a helyreállítási konzolban.
  • biomage
    #12153
    segitsen valaki mi ez a fájl? "(warning"
    a Temporary Internet Files találtam meg és nem lehet letörölni