25353
Whistler - Windows XP
  • VJP
    #14473
    Helló!
    Az lenne a kérdésem, hogy az mitől van, hogy az egyik ismerősömnek kiirja a gép, hogy mentsen el mindent, mert ujra fog indulni a gép, és nem lehet megakadályozni. Ne kérdezzétek, hogy mi lett átálivan, mert én se tudom. Annyit tudok, hogy egy olyan ember rakta fel a nete, aki nem nagyon ért hozzá.... Nemtudom, van-e köze hozzá, ugyhogy segitsetek nekem.
    Előre is kössz.
  • nesto
    #14472
    Köszi, és akkor ezt hogy tudom kimenteni és egy másik felhasználói profilba alkalmazni?
  • Dj Faustus #14471
    Regisztrációs adatbázis:
    HKEY_CURRENT_USER\AppEvents\EventLabels
    HKEY_CURRENT_USER\AppEvents\Schemes\Apps\.Default
  • nesto
    #14470
    heló, az lenne a kérdésem, hogy a vezérlőpult, hangok-nál elmentett profil hol tárolódik? ha elmentek egy nevet, aminél be vannak állítva hogy melyik eseményhez milyen hang legyen azt hol tárolja el?
  • timcsi66
    #14469
    És azon belül? Itt van valami sajátgép.lnk meg everest. Hogyan tovább?
  • keeper2
    #14468
    A .lnk soft-link, magyarán egy olyan pici fájl, ami a program elindításakor továbbít a valós programhoz, annak segítségével fog az elindulni. Az asztalon a legtöbb esetben ilyenek szoktak lenni (eltekintve a néhány spéci ikontól), ha ezt törölni akarod, a c:\Documents and Settings\felhasználó neve\Asztal\ könyvtárban vannak.
  • timcsi66
    #14467
    Légyszi segítsen már valaki! Az asztalon az összes program a .lnk kiterjesztést vette fel, nem tudom hogy töröljem?
  • Kontrakcio
    #14466
    jah, lehet a monitor felbontása nem birja...
  • Kontrakcio
    #14465
    nah szép... igazábol látatlanba mentem oda, erre az volt a prob h a alaplapba nem volt csatlakozatva az egér... erre csatlakozatotm és még mindig semmi... (win98) probálom a vezérlőpult/egér v vez.pult/hardverek hozzáadásában de még mindig semmi... mondom ok... volt egy régi gépem azt rákötöttem a nő monitorára és a bootképernyőig semmi probléma nem volt, mikor +jelent volna a bejelentkező,üdvözlő képernyő elsötétült a monitor... miért?

    előre is köszi! :)
  • fatr
    #14464
    hali KAV5 !nem az ATI drv-re gondoltam,hanem a NET keretrendszer
    verziójára.
  • armageddon666
    #14463
    Másnak is előfordult már hogy lefuttatta a Windows beépített karbantartója letörölt a windowsból? :D szal hogy utána reinstall kellett XD "A window most törli a felesleges filekat" utána "A windowsból nemtommámilyen filek hiányoznak" :D ezt csak én találtam viccesnek? XD
  • Kontrakcio
    #14462
    hát, akkor elég unalmas 1-2hnak nézek elébe :S azért köszi :D
  • Picar77
    #14461
    ne is csodálkoz más hardverek vannak A gépbe mint B gébpe így az a win sohse fog bebootolni (újra kell tenned mindenkép)
  • Kontrakcio
    #14460
    sziasztok! van A és B gépem... A gépbe beraktam B winyóját de nem bootol, vki tud segiteni h ne kelljen wint telepiteni?

    előre is köszi :)
  • kav5
    #14459
    először a 6.11 est. Ma kipróbáltam az 5.8 ast (állítólag ez a legjobb a kártyámhoz). Ugyan az a baj... Kipróbálom majd az omegát...
    köszi
  • fatr
    #14458
    Viszont sztem sokkal jobb az omega driver(stabil).
  • fatr
    #14457
    Hel !hanyas Verz-t tettél fel? (min 2.0 kell)
  • kav5
    #14456
    Hi!

    remélem jó helyre írom... Format után (win xp prof., ati radeon 9200SE) feltettem az ATI catalyst drivert. Telepítés közben kaptam egy üzenetet, hogy kell a .NET framework. Azonnal leszedtem, feltelepítettem és csak utána folytattam a Catalyst telepítését. Azóta nem indul el a Catalyst control center. Semmi hibaüzenet, megnyitom megjelenik a folyamatok közt, de el is tűnik. A régi xp-n tökéletesen ment.
    Mi lehet a gond? :(
  • keeper2
    #14455
    Szeretnék nlite-al létrehozni egy xp telepítőt, amibe integrálnám az sp2-n kívül az ie7 és .net 2-t is, valamint a hotfixeket. A kérdésem az, hogy az ie7-et és a .net-et hol kellene integrálni? A második, javítások pontban egy hibát dob, hogy nem ehhez a verzióhoz való, az első javítócsomagok pontban pedig csak a használható parancsokat mutatja meg, valamint hogyan lehetne az ezekhez készült hotfixeket (már ha egyáltalán lehet ezeket integrálni) integrálni, mivel nem tudom szabályozni, hogy elsőnek pl. az ie7 integrálódjon és csak azután a hozzá való javítás.
  • VJP
    #14454
    Helló! Az lenne kérdésem, hogy a gépen 2 felhasznló van, és azt szeretném elérni, hogy az "Én" Dokomentumamat, és a C/Documents and Settings/"Én" mappába ne tudjanak beléni, a mási fiókból! Eddig nem lehetett, de most valamilyen oknál fogva mégis meglehet nézni az én dokmentumaimat! Előre is kössz!
  • Sir IvanHoe
    #14453
    Ez a kis progi valoban eltunteti ezt a kis ablakot,de a 2x napja maradt regisztralasig nem tunt el.
  • W726
    #14452
    Hello mindenki!!

    Van 1 kis problémám már rég óta... ha az internet rá van kötve a gépemre, miután elindul az XP, nem lehet a netre csatlakozni, csak kb 2perc után. Míg SP1em volt, nem volt ez. Ha tudtok privátba küldjetek már, lécci! Bye
  • mod
    #14451
    Köszi, sikerült, eltűntek a feliratok!
  • Doomista
    #14450
    eheh,most akarja rakni az eredeti winxp frissitö csomagot,de nem fogom engedni neki soha hogy felrakja ^^ már uncsotesomnál is ez a kis ablak jön elö.
  • BenceYCE
    #14449
    Nekem a képernyőkímélőmet teszi taccsra a win update. Soha nem indul el a screensaver. Ja és vele együtt sokszor csinál olyat, hogy csak akkor hajlandó tovább működni ha a ctrl+alt+del-t nyomok és a feladatkezelő ablakán kétszer kattintok a bezárásra. ötlet?
  • Annihilator100
    #14448
    Üdv.

    #12949
    De van egy ugynevezett RemoveWGA.exe progi is ami elvileg ezt eltünteti.
    Lentebb van is egy link.
  • mod
    #14447
    Hy,

    Lehet, hogy már valaki megkérdezte, de ezt a fület hogyan lehet eltávolítani, hogy ne ugorjon fel minden percben? (Reinstall nélkül, ha lehet...)

    Kösz a segítséget!

  • akyyy
    #14446
    de ez nem telós, hanem pc-s progi:S
  • biomage
    #14445
    ÜDV!
    Ez 100% hogy nem egy játék kiegészitötöl van.
    Probáld meg a particiot törölni és újra rá rakni particiot, ha ez nem segit akkor dobhatod ki kukába.
    link
  • Annihilator100
    #14444
    Üdv mindenkinek!
    Nekem lenne egy olyan problémám hogy a Master Boot Recordot szeretném kitisztítani.Mivel felraktam egy játék kiegészítőt és annak valamilyét oda rakta be,és ha megpróbálom újra rakni a kiegészítőt nem működik.Még a formatálás se segített a dolgon.Nincs ehez véleltlenül valami jó kis program?
  • Met
    #14443
    vagy a cd vagy a cd-rom hibázik, de lehet még memória hiba is, ha húzva van a gép akkor állíts vissza mindent alapra a biosban
  • Dying Soul
    #14442
    Üdv!
    Szeretném a segítségeteket kérni egy problémás ügyben!
    Szóval a másik gépen újra akartam pakolni a rendszert. Be is tettem a CD-t, formáztam a meghajtót NTFS-el, nem gyors módban, majd aztán a Windows elkezdte felmásolni a rendszerfájlokat a későbbi telepítéshez. Ez midig így zajlott, már sokszor csináltam.
    Most azonban 26%-nál megállt, a driver- vagy drivers.cab-nál bedobja az üzit, hogy a fájl másolása közben hiba történt. 3 választást ad:
    Esc - fájl kihagyása - ekkor folytatja, de később más fájlokkal is eljátsza
    F3 - kilépés a telepítőből
    Enter - újra
    Ha kihagyom, akkor folytatja, de a többi hibánál mindig felteszi a fájlokat, ha újrát nyomok. Azonban, miután ez kész, nem bootol be egyáltalán a gép, csak fekete képernyő jelentkezik.
    Ha újrázom, akkor nem csinál semmit, visszadob ide.
    Ha kilépek...
    Tehát most nem tudom mitévő legyek, a CD sérülésmentes, a CD meghajtó is ép, de a hogy a winchester? Talán az hibás valahol?
    Arra is gondoltam, hogy beteszem rackbe és megformázom az én gépemen, de ilyet még sosem csináltam, nem tudom, hogy kell.
    Van valami ötletetek?
  • autoszimulator
    #14441
    Szerintem attól, hogy van Java virtual machine-od, attól még a *.jar cuccok nem fognak csak úgy lefutni.. Mert pl a telefonokhoz készített jar játékok is csak egy arra a célra kialakított programmal indultak el!
  • kyle reese
    #14440
    Helo mindenkinek ! Sürgős segítséget kérnék üresnek írja ki a xp a start menu/ programok mappát pedig megvannak a progik meg minden egyéb ami ott van de mért nem lehet látni ?? Ha valaki tud rá emgoldást könyörgök segítsen én már nem tudok rájönni már 24 orája vesződök vele . Mindenki segítségét megköszönöm
  • kissadamvikt
    #14439
    eszközkezelőbe frissítsd az illesztőprogramot
  • joshua
    #14438
    Szevasztok! Nos nekem az új gamepadommal van problémám (Genius Maxfire Blaze2). Vagyis csak XP-n. Vistán nem is kell neki driver és már megy is. De XP-n felteszi szépen a drivert de semmi haszna mert nem látja egyik játék se... Tehát valami helpet pls!
  • jómagam
    #14437
    Sziasztok!
    Felakarok rakni egy játékot de először a directx-9-et rakja fel.
    Csak 2/3 résznél ezt írja ki:"" DirectX did not copy a required file.""
    Letöröltem ami fel volt rakva, újraindítottam de akkor is ezt írja ki.
    Aki tud segíthet(ne)?!
  • Jhonny
    #14436
    PLZ help mert naon kene!!!
  • akyyy
    #14435
    help :(
  • tomo
    #14434
    mountold e daemon tools szal, es egyszeru cd masolassal masold le.