25353
Whistler - Windows XP
  • ronihun
    #14513
    Az sejó...Nemtom mert sztem ha le lenne tiltva akkor mikor megnyomom ki kéne hogy írja hogy le van tiltva vagynem?Amúgymeg lehet hogy vmi vírus de a Vírusírtó se talál semmit
  • Dj Faustus #14512
    CTRL+Shift+Esc?
    Vagy nincs valahol letiltva a Feladatkezelő?
  • ronihun
    #14511
    Az én problémámra nincs más megoldás csak a Window Reinstall??
  • Dj Faustus #14510
    A Windows XP rendszerek összehasonlítása
  • Dj Faustus #14509
    Hát akkor ne emeld fel annyira az órajelet.
    Egyébként sem tesz jót a procinak.
  • kissadamvikt
    #14508
    lenne egy kis problemám! procimat felhúztam 2.5ghz ről 3ghz ra és mikor indulna a windows kékablak ki és erre hivatkozva: io1_initialization_failed ! 2.9ghz nél nem csinálja!!!!PLS HELP!!!!
  • Tomihori
    #14507
    lehet... de mit tok tenni hogy ne csinálja ezt?
  • armageddon666
    #14506
    ez az svhost.exe ha jóltom többször is bennvan és a futtatott DLLeket kezeli vagy ilyesmi... valamikor rákerestem mert sok van és sok memót zabálnak... procibajom nem volt még velük...
  • Tomihori
    #14505
    hy!
    mostanában az xp-n mióta felraktam a vistát (egy külön vinyóra) van a feladatkezelőbe egy svchost.exe ami általába elkezd 100on menni és ha kikapcsolom akkor eltűnik az xp-s kék téma és a 98as jön be, majd visszajön. ezután vagy megint újrakezdi prögetni 100on vagy nem de akkor az szokott még lenni hogy elmegy a windowsnak a hangja (eszközkezelőbe látszik de a hangbeállításokba nem, és a mediaplayer nem játsza le a zenét, de a tv-mnek(tv-tunnerem van) van hangja) PLS HA TUDTOK SEGÍTSETEK!!!!
  • Ioles
    #14504
    Gome=Home
  • Ioles
    #14503
    Sziasztok!
    Le tudná nekem valaki írni hogy mi a különbség a Gome Edition és a Professional között? Játékra melyik a jobb?
  • bondar
    #14502
    Aki tudja miért nem engedi felrakni a gépre az sp2es windowst az írjon. Azt csinálja hogy mikor rakja fel újraindul a gép magától kb 20 % felé.
  • ronihun
    #14501
    -.- Aztaa ez nem is jutott eszembe tegnap éjszaka óta bevan kapcsolva a gépem és ez még nem jutott eszembe....Valamire kén a Feladatkezlő...Mert vmit csinálnom kéne vele....Meg amúgy is egy géphez mindig kell a felatkezelő.
  • [HUN]FaTaL
    #14500
    indítsd újra a gépet
  • ronihun
    #14499
    Így sem jó... Letiltottam és még mindig nem jön be semmi....
  • Wacak
    #14498
    Sziasztok!
    Az a problémám, hogy az XP-s órát nem tudom az interneten frissíteni. Eddig nem volt vele semmi gond, mindig működött az azonnali frissítés, de már egy pár napja mindig azt írja ki a program, hogy hiba történt a frissítésnél. Már azt is megpróbáltam, hogy a tűzfalat kikapcsoltam, de sajnos így sem megy.

    Remélem tud valaki valamilyen megoldást.

    Előre is köszi minden segítséget
  • gergobaby
    #14497
    Szerbvusztok! :) Lenne egy oan problémám hogy tegnap még minden működött a gépen, ma meg nem látja egyik USB-t sem... Eszközkezelőben semmi hiba nem látható... Szerintetek mi a baj? Köszi a válaszokat előre is.

    Gera
  • Tomicsek
    #14496
    Futtatás: gpedit.msc
    Felhasználó konfigurációja - Felügyeleti sablonok - Rendszer - Ctrl-alt-del beállításai - Feladatkezelő eltávolítása. legyen letiltva

  • ronihun
    #14495
    Sziasztok!
    Már olvastam hogy kéne megoldani ezt de nem sikerült egyik megoldás sem amit én olvastam.Tehát az lenne a probléma hogy CTRL+ALT+Del-lel nem indul el a feladatkezelő.Se máshogy.Aztse írja ki hogy letiltotta a rendszergazda.Nemtom mit kéne csinálni:(
  • Tomicsek
    #14494
    http://msdownload.netacademia.net/info.aspx?prid=1576
  • Madmano
    #14493
    Szevasztok.Arra válaszoljatok,mitől tűnhet el a BOOT.INI-nevű fájl?Eddig még sosem jártam így.Ma használtam a gépet.Elindult minden gond nélkül.Aztán vmiért újraindítottam.Erre kidobja:"A BOOT.INI érvénytelen.A rendswzerbetőltés a C:\....segítségével történik.Tehát az XP elindult.Előtte semmit nem raktam fől,szedtem le.Egyedül a system32 drivers mappában a host fájl-t piszkáltam(írtam egy sort hozzá).Na,vélemény?
  • joshua
    #14492
    Tudtok linket adni h honnan tudnám leszedni a windows installer 3.0át? Lehetőleg ne a microsofttól mer ott vizsgálni akarja a gépemet h eredeti-e.
  • Scholes18
    #14491
    help pls!
    mi van akkor ha indítom a gépet és mikor bejönne az xp fekete képernyő egyedűl a kurzort látni, hallani ahogy bejelentkezik meg minden csak nem látni semmit a kurzortól?!
    csökkentett mód bejön sztem vga kártya gond lehet, megpróbáltam drivert frissiteni de csökentettbe nem lehet
  • Faterx
    #14490
    cd
  • Faterx
    #14489
    A régi vinyón/gépen gd-ről bootoltam, F8, format, partició stb, most nem tudok
  • Faterx
    #14488
    Hogy lehetne formázni a "c"-t ha nincs flopim? sp2 prof sata
  • fatr
    #14487
    miért kéne ahhoz flopy?
  • Faterx
    #14486
    Sziasztok
    Hogy lehetne formázni a "c"-t ha nincs flopim? sp2 prof sata
  • fifi
    #14485
    na úgy néz ki jó lett...
    ksözi a segítséget...
  • Met
    #14484
    persze, áramszünet vagy csak összeomlik a gép közben semmi sem biztos, de elvileg nem kellene sérülni semminek
    kell elég sok szabad hely, hogy legyen hova átpakolni a cuccokat
  • nesto
    #14483
    köszi
  • fifi
    #14482
    tehát megvan az esélye amúyg, hogy bukok adatot?
  • Met
    #14481
    Partition Magic-el meg lehet oldani, nekem egyszer sikerült és nem veszett oda semmi
  • Met
    #14480
    fraps-al tudod felvenni ami a monitoron látszik
  • fifi
    #14479
    adott a vinyómon egy 4 gigás partíció, ezen van a Win. megoldható-e, hogy valahogy ezt megnöveljem/a mértetét/, de úgy, hogy a vinyón lévő többi adat ne sérüljön?
  • fatr
    #14478
    nincs mit,máskor is
  • kav5
    #14477
    fatr! köszi a segítséget, de formatáltam és utána jó lett...
  • fifi
    #14476
    ha játszom pl a Colin Mcrae-el és szeretném felvenni azt ahogy vezetek az egyik pályán, akkor az melyik programmal lehetséges?

    erőforrás lehetőségeim szűkösek: 2600Barton 512 DDR

    előre is kösz...
  • Dj Faustus #14475
    Regisztrációs adatbázis-szerkesztő (Start menü/Futtatásba írd be: regedit) -> HKEY_CURRENT_USER\AppEvents (vagy annak megfelelő al-ágának) megkeresése -> azon jobb klikk -> Exportálás menüpont -> az elmentett file átvitele -> a .reg állományon dupla bal klikk -> Igen, telepíteni akarod
  • asysoft
    #14474
    Ha SP2-t (vagy tűzfalat...) használt volna, akkor nem ment volna fel ez az MSBlast nevű féregvírus.