25353
Whistler - Windows XP
  • fifi
    #14433
    hi!
    nemtom ide-e vagy a nero topikba, de:
    feltettem vészhelyzet miatt a Nero 6.6.1.4-et.
    namost ha ki akarok írni egy cd képfilét/ mondjuk NRG-t/ akkor kiírja, rendben, de visszanézéskor nem lát a lemezen semmit. Írás előtt kérdezget blokkméretet, de akármelyiket választom, nem jó neki...
    mil ehet a gond?
  • adobepremiere
    #14432
    http://support.microsoft.com/kb/935448
  • adobepremiere
    #14431
    Sokak problémája lehet minden XP SP2 bekapcsolásánál eme hiba üzenet:


    Rthdcpl.exe - Szabálytalan rendszer DLL áthelyezés

    A rendszer DLL (user32.dll) a memóriában áthelyezésre került. Az alkalmazás nem fog megfelelően futni. Áthelyezés történt, mert a DLL (C:\Windows\System32\Hhctrl.ocx) a Windows rendszer DLL-ek számára fenntartott címtartományt foglalta el. Új DLL-ért lépjen kapcsolatba a DLL-t biztosító forgalmazóval.


    A megoldás:



  • imei1
    #14430
    Köszönöm LCK !!
  • lck
    #14429
    Remélem ez kell neked.
  • akyyy
    #14428
    help. letöltöttem egy java alkalmazást, csak így, szimpáén a gépre (***.jar).
    elindítom, és hibaüzit ír ki

    kerestem a topikba vissza, de csak olyat leltem, akinél a neten a szmájliakt se töltötte be, nálam meg igen, tehát vmi más lehet a hiba:S

    mert chat, java játékok bejönnek, de böngészőbe le akarja tölteni a jar fájt, amugy meg ezt írja ki hibának:

    már töltöttem le vmi java virtuális gépet ms oldaláról, ujra is kellet indítani a gépet, de nem javult meg semmit.

    jah, eddig is volt fent amugy java jre1.5.0_06 . . .
  • imei1
    #14427
    Sziasztok!
    Próbálok telepíteni egy labtec webkamerát és egy kstvtune.ax nevű file-t nem talál,a xp prof. sp2-es cd-n szeretne keresni,de sajnos nekem az nincs.Légyszives valaki segítsen nekem !
  • Jhonny
    #14426
    hehe en is amugy meg az elöttelevöre nemtom h neked menem megy egybol a netre en egybol csatlakozok meg minden mondjuk van már vagy 1 hete is h új a modem de nemtom:D
  • Jhonny
    #14425
    HELP PLZPLZPLZ

    [apro]amugy szia mindenki[apro]

    vmiert nem enged formázni azt mondja h zarjak be minden ablakot de semisincsen megnyitva:(((mi a baj?
  • units
    #14424
    mondjuk a gugli első találata.
  • peter31
    #14423
    Hali,

    Hol vagy mivel tudnám megnézni a regisztrációs kulcsomat amivel telepítettem az XP-t. Gondolom a rendszerben meg van valahol.

    üdv
    p
  • Szaky18
    #14422
    Sziasztok!
    Ismerősöm gépére XP-t telepítettem, minden simán ment, Win Update-en frissítéseket megcsinálta a gép, újraindult a win, viszont utána hibaüzenettel indítás közbe megáll, csökkentett módba se megy, valami fájlok sérültek a System32 mappába azt írja. Hogy lehetne ezen segíteni? Esetleg egy javítótelepítés?
  • TomBond
    #14421
    szvsz igen. Nálam a netet nyomta ki.
  • [HUN]FaTaL
    #14420
    de igen
  • Mikulas20
    #14419
    Sziasztok

    Lenne egy olyan jellegű kérdésem, hogy az lehetséges, hogy egy windows biztonsági frissítés után nem tudok felrakni egy olyan játékot amit régebben fel tudtam tenni.

    Köszi
  • peter31
    #14418
    Én leszoktam állítani azokat a programokat amire nincs feltétlenül szükségem. Így gyorsabban fel áll az XP.
  • Kaslerka #14417
    Srácok, valaki tudna mondani nekem 1 normális programot ami windows indítása után rögtön csatlakozik (ADSL) a netre? Mit össze nem szenved itt nekem 3 percig a nod32, skype, icq mire észheztér és enegd rányomn a csatlakozásra. Hiába álltíom be, hogy inditáskor csatlakozzon. 4 percet akkor is árni kell. Van valami progi ami egyböl fel lő vagy marad a router?
  • gadna
    #14416
    bocs, nem néztem meg, az indexre val.
  • peter31
    #14415
    Igen de az az angol javítás ITT a magyar!
  • gadna
    #14414
    a teljes cikk, ahol a javításnak a javítása link van.

    http://index.hu/tech/biztonsag/kurz070405/
  • peter31
    #14413
    Nekem is ez a gondom de nem engedi telepíteni a javítást.

    Tud valaki segíteni?

  • Oros12
    #14412
    Az a cél:D
    Akkor törlöm:)
    Köszönöm!
  • gadna
    #14411
    az a 8 mbyte nem a winchester gyorsítótára? Azért nem lehet.
  • [HUN]FaTaL
    #14410
    nyílván a 8mbnyi szabad területet ami maradt nem tudod partícionálni így a meglévő partíciód kell eltörölni és újra létrehozni, de minden adatod ami a gépen van el fog veszni!
  • Oros12
    #14409
    Oh vki HELP PLZ
    eljutottam a 7dik lépésig de nekem ott 2 Particíiom van és az alsón azt írta hogy nem particionált terület arra rámentem és megnyomtam az L betüt és da meg nem akart létrehzoni a felsőnél meg írta hogy T gomb a particíió törléséhez anh akkor T nyomjam ugy jo lesz e?
  • Oros12
    #14408
    Köszi!
    Nah próba szerencse!
  • gadna
    #14407
    ha valakinek gondja lenne a hangkártyával:

    A Microsoft kedden kiadott frissítése blokkolta a Realtek audiorendszereket és a hálózati elérést. A hibajavítást soron kívül adták ki.
  • Tomicsek
    #14406
    Sp2 fennt van?
  • gadna
    #14405
    explorer menü: eszköszök->internetbeállítások->Ideiglenesen letöltött fájlok és ott törlés, majd keresni egy spyware írtó programot, vagy kettőt és futtatni. Van egy ingyenes, elég jó Ad-aware personal.

    http://www.origo.hu/szoftverbazis/virusvedelem/data/aawsepersonal.html
  • gadna
    #14404
    belépni a BIOS-ba, DEL, vagy F2, vagy ESC, amelyikkel lehet a gépeden, ott keresni kell egy BOOT, vagy BOOTTABLE almenüt, és ott kell az egyesre állítani a CD/DVD, a kettesre pedig a winchit. Utána meg mehet a linkes dolog.
  • gadna
    #14403
    vannak kifejezetten erre szakosodott programok a neten, pl your uninstaller, keres rá valamelyikre.
  • KILLER2
    #14402
    Hogyan tudok egy programot manuáélisan letörölni? Az uinstall mindig lefagy, így nem tudom leszedni. Honnan kéne kitörölni valamit, hogy ne higgye azt a gép, hogy még mindig fent van?
  • Tomicsek
    #14401
    Tessék Link
  • zserrbo
    #14400
    Már megtaláltam a megoldást itt, csak még nem tudom letölteni, mert.....
  • zserrbo
    #14399
    Bocsi a képért, még akkor készült mikor dualviewben volt az asztalom :D
  • zserrbo
    #14398


    Ilyenkor mit lehet tenni? Friss XP-m van épp most frissítettem és ez jött ki. Már próbáltam újrarakni a Realtek Audio Codec Driver-t az alaplapi CD-ről, de így is ez jön ki. Valamit tipp? Eddig ez nem jött elő.
  • Oros12
    #14397
    köszi de arra vagyok kiváncsi hogy a BIOS ban hogy állítom be h CD ről fusson?
  • Tomicsek
    #14396
    http://kepmentesek.atw.hu/az%20xp%20tel/index.html
  • Oros12
    #14395
    Sziasztok, abban kérnék segítséget hogy ujraszeretném telepíteni a gépet de még soha nem csináltam ilyet és hogy valaki írja le lépésről lépésre hogy hogyan kell mert nagyon meghálálnám!
    Előre is köszönöm!
    Viszlát!
  • bubig
    #14394
    ta ki:

    Infected: malware not-virus:Hoax.JS.Agent.a C:\Documents and Settings\Attila Baranyi\Local Settings\Temporary Internet Files\Content.IE5\0LUV8DE7\asafetyproject[1].htm 9.2 KB