25353
Whistler - Windows XP
  • DarkSector
    #14792
    Nem Boot-os a cd-n lévő windows-od ennyi....
    Ez egyértelmű a hibaüzenetből...
    Kell szerezned egy normálisat...
  • aszizoli
    #14791
    Ha még nem telepítettél erről a lemezről rendszert, akkor valóban elképzelhető, hogy csak egy boot nélküli, javító lemezed van. Viszont, ha már történt vele telepítés, akkor valószínűleg a CD adta meg magát. Minkét eset kiszűrésére, javasolnám másik (lehetőleg eredeti), Windows beszerzését. Ha még avval sem menne (ennek kevés az esélye), akkor talán a BIOS tájékán kellene kutakodni.
  • Met
    #14790
    nem bootos a telepítő lemezed
  • pIIrash
    #14789
    Sikerült felrakni. Akkor olt vmi gond, amikor rámentem volna telepítés után, hogy Start Trial. De leszedtem a SpyBot-ot és máris jó!
  • bbelus85
    #14788
    hiába nyomom+
    a válasz ugyan az
  • aszizoli
    #14787
    Gondolom, amikor a BIOS kéri, megnyomod az egyik billentyűt, a CD-ről való indításhoz!
  • bbelus85
    #14786
    sziasztok!
    Problémám a következő, XP-t szeretném ujrarakni, first boot-ot átállítottam CD-re, többi változatlan, HDD prioritást is áttettem 2.-ra, mégis mikor mentem és elindulna a boot cdről, kiírja hogy ,,disc boot failure,insert system disc"
    a meghajtó jó, a cd is hibátlan elvileg.
    Mit kell még beállítani a BIOSZ-ban, hogy elkezdje a boot-ot?
  • aszizoli
    #14785
    Kár, hogy nem települt fel, mert ezt is ismerte.
  • pIIrash
    #14784
    Megszületett a végeredmény! Néhány óra utánnajárás és a SpyBot "Speciális Mód"-jának segítségével sikerült megtalálni a "forrást"! winzwr32.dll. Ha valakinek hasonló problémája lenne: bezáródik az explorer.exe szó nélkül (gyengébbek kedvéért: eltűnnek az ikonok meg a Start Menü, stb.), akkor ezen az oldalon található Combo.exe-vel orovosolható a dolog!! : Köszi mindenkinek a segítséget! ADSPY/Virtumon.v.17
  • pIIrash
    #14783
    Az a baj, hogy vmiért nem akar felemenni!
  • DarkSector
    #14782
    Jah lehet....attól függ, hogy mit bohóckodik....
  • Sylvester
    #14781
    IE buzult, szval gondoltam ha azt frissitem nem bohockodik:) de most aszem müxik..thx
  • DarkSector
    #14780
    Az új M-t raknád fel inkább...:D
  • Sylvester
    #14779
    felraktam az uj IE-t is...most értem haza most próbálom a progikkal :)
  • aszizoli
    #14778
    A winlogonnak, nem lenne szabad baromkodnia. Szerintem a legtöbb vírus, és spyware pucoló progi, nem veszi észre az ebben megbúvó, oda nem illő dolgokat. Ezért ajánlottam a prevx-et. Azonkívül, ha az adatbázisában szerplő kártevőt talál, akkor a gépen szétszórt részecskéit is kipucolja, nem csak a vírus fájlt.
  • pIIrash
    #14777
    A Hijack This már megvolt. Az összes folyamat tiszta. Végigellenőriztem netes adatbázisból. Viszont ha valamelyiket felűlírta vmi, akkor passz! Az explorer.exe tiszta. Tökéletesen megegyezik más gépen lévőkkel.
  • aszizoli
    #14776
    Bocsi, de a #14767-re ment a tipp. De megpróbálhatod te is, hátha bejön, kárt nem teszel vele.
  • Sylvester
    #14775
    Marha nagy THX !! :) ha kihuz, ha nem akkor is :)
  • aszizoli
    #14774
    Malware gyanus a dolog. Próbáld meg a prevx-el, engem már kétszer is kisegített, hasonló esetben. Sokat segíthet a keresésben a Hijack This is.
  • Sylvester
    #14773
    Nekem olyan gondom van h POP-UP ként egy oldal jön fel, de nem jelenit meg semmilyen oldalt, de ha egy játékba vagyok letallóza a játékot a tálcára, POPup blockerek nem jöttek be , mit ajánlanátok nekem?

    NOD32 van milyen cuccal lehetne ezt kigyilkolni?

    WinXPSp2
  • DarkSector
    #14772
    Freemail-ben egy fél nap mire feltölteném neked...
    De ha van valaki, aki meg tudná neked csinálni gyors feltöltéssel, akkor az is megoldás lehet....
  • DarkSector
    #14771
    Az xp editionok, tudomásom szerint külön kiadások, amik az xp sp2-re épülnek, csak skin programok és funkciók gyanánt vannak személyre szabva....

    Én Extended Editiont használok, ami minden progit tartalmaz a lehető legújjabb verzióban, én mindössze a Hardwerek illesztőit rakom fel, meg a végén egy ZA-ot tűzfalnak és ennyi...
  • fernandez93
    #14770
    JA találtam egyet de az csak 280mb és exe.MAi nekem vlt 800mb és nem exe.
  • fernandez93
    #14769
    Sziasztok!Most szeretném letölteni az Windows Xp Proffesional Sp2.
    Valaki tudna adni egy linket.Előre is kösz.
    ÉS mégegy valami melyik a legujabb windows nem a vistára gondolok.
    Pl:miaz a windows xp black edtion,
    Xp lite.Előre is thx.
  • Prince of Máté
    #14768
    igen, ezt tudom h olyan alkalmazás ami még fut...
    sztem egy Spyware lesz, remélem igazam van.
  • pIIrash
    #14767
    Az alapokon lépjünk át. Nem most kezdtem a szakmát! ;) Azért köszi!
    Firefox van fent mióta megjelent. :)
    Amikor elkezdödött ez az eltűnősdi, akkor a SpyBot TeaTimer kiírta, hogy a WinLogon valami tök értelmetlen kulcsot akar beírni a Registrybe. És még 3 registry beírást tiltott.


  • [HUN]FaTaL
    #14766
    shift+alt (már ha felvan telepítve a magyar billentyűzet), egyébként meg vezérlőpultba babrálj a területi és nyelvi beállításoknál
  • Dj Faustus #14765
    A tmpt.exe még munkát végez a gépen, a gép leállításakor és a Windows ki szeretné lőni. Őszintén szólva nem tudom mi ez a tmpt.exe (hogy nem alap Windowsos folyamat az hétszentség) - de erősen gyanús. Vizsgáld át a géped vírus-/kémprogram kergetővel, csökkentett módban kikapcsolt rendszervisszaállítás mellett.
  • albertattila
    #14764
    syiasytok
    lenne egz eleg idegesito problemam....angol a billentzuyet beallitasa.... h tudom eyt most vissyarakni magzarra mert igz meg kerdojelet sem tok irni>D
  • Prince of Máté
    #14763
    sziasztok

    Amikor leállítom v újraindítom a gépet ezt írja ki:

    Mi lehet a gond?
  • DarkSector
    #14762
    És ZoneAlarm mellett használom a FF-ot és azóta nem találkoztam vírussal...
  • DarkSector
    #14761
    Jobb a védelme, és szerintem mintha gyorsabb is lenne, meg a letöltő ablak is bejön nekem....
  • bajusza
    #14760
    Az írta az előbb DarkSector, hogy rakj fel a gépedre Mozilla Firefox böngészőprogit. Internet Explorer helyett nagyon jól jön.
  • pIIrash
    #14759
    Ezt most nem igazán értem!
  • DarkSector
    #14758
    Tégy fel mozillát....
  • pIIrash
    #14757
    Ha az, akkor jól csinálta meg az a kis @#@@#!#¢# , mert Csökkentett módban sem jelenik meg.
  • NeoMaN
    #14756
    nagyon vírus gyanús pedig
  • pIIrash
    #14755
    Sziasztok!

    A köv problémám lenne: egyik pillanatról a másikra egyszer csak leállt az explorer.exe. Ha elindítom rögtön be is záródik. NOD, Ad-Aware, SpyBot semmit nem találtak. Ötlet?
  • Met
    #14754
    valszeg nem bootolos verzió, azért nem indult el a cd-ről
  • DarkSector
    #14753
    alcohollal könnyebben megy
    1. fájl-->új......megcsinálja a képfájlt
    2. képfájlon jobb klikk és képrögzítés varázsló és már mehet is.....