25353
Whistler - Windows XP
  • lacipapy
    #15512
    Hali!
    XP SP2, Media Player 10,

    XP-codecs pack , Angelpotion, GordianKnot, Dr. DivX, Coda codecs pack
    (ezeket tettem fel külön-külön is)
    de ennek ellenére mpg, mpeg, mjpeg, stb.-ket nem játszik le a BSplayer sem, avi, wmv, stb. megy
    mit tegyek?
  • Prince of Máté
    #15511
    Ok kössz a segítséget!
    Csak azthittem, hogy nem törölhetem, mert a windows mappában van...
    Na mind1 akkor törlöm:)
  • units
    #15510
    nincs vele dolgod. törölheted.
    Az ..Etc mappában nincs eredetileg svchost.exe
  • Videe
    #15509
    és ez csak annyi hogy a neroban a boot cd választom? vagy kell valami más extra is?
  • bajusza
    #15508
    Boot CD-ként jobb. Azonnal CD-ről lehet indítani a gépet, ha újra kell rakni a Windows-t.
  • Videe
    #15507
    Sziasztok! Lehet hogy az én kérdésem se teljesen idevaló, de bocsi!
    A windows 2000 professional-t boot cdként kell megírni vagy elég "csak ráírni" a fájlokat egy cdre? Előre is köszi!
  • Prince of Máté
    #15506
    Hello!

    Lehet hogy nem ide kellett volna írnom, de azért megteszem::)
    A lényeg, hogy vírusos az scvhost nevű fájlom!
    NOD32 találta meg.
    KÉp:


    Mi tévő legyek?
    most karanténban van.
  • Subtitle
    #15505
    Üdv

    Segítségre lenne szükségem!Mostanában a gépem egy-két játék telepítésénél kifagy, hirtelen fekete kép és nem csinál semmit.Mitől lehet ez?Gépemen SP2-es XP van.Driverekből is a legfrissebb.Játékot elkezdi telepíteni, de a végénél ugy 90-95%-nál kifagy.
    Válaszaitokat előre is köszönöm.
  • tzsoltika
    #15504
    én is igy voltam, de egyszer csak eltünt.. nem tudom mitől
  • units
    #15503
    keressél kukacot
    hjt log?
  • 6600GT
    #15502
    ja és rámegyek hogy zárja be ujta láttom a kezelőbe...
  • 6600GT
    #15501
    helo!lenne egy kis problémám......ctrl alt del:bejön a feladatkezelő és láttom hogy az internten explorel 2x fut....és amikor ki kapcsolnám a gépet akkor irja exploreer bezárása várjon....Ez miért van???????mit csináljak?kösszi elöre is!
  • Gabe the Ninja
    #15500
    nem tudja valaki honnan tölthetem le a Windows XP Media Center Edition-t magyarul(vagy angol vagy valami)help
  • ibrik
    #15499
    Windows XP USB Stick Editon - sok bittorrent trackeren megtalálható...
  • mcsaba
    #15498
    Sziasztok, tud valaki olyan xp-t ami egy flash driveről müködik?
  • ibrik
    #15497
    Esetleg nem tudná valaki megmondani, hogy az miért van, hogy mostanában legtöbbször a szinkronizálás az internetes kiszolgálókkal mindig hibát generál? (csak néha sikerül)
    A két alap szerveren kívül (time.windows.com, time.nist.gov) a time.kfki.hu-val is ugyanaz a helyzet.
  • david93
    #15496
    Sziasztok!
    Az xpmen idáig vista transformation pack 6.0 volt, de eléggé lassította a gépet, ezért letöröltem. A probléma az hogy az uninstall után amikor be, meg amikor kikapcsolom a gépem még mindig az a vista-s képernyő jelenik meg. Hogy tudnám ezt is visszaállítani az eredeti xp-sre? Köszi

  • Pepsi Twist
    #15495
    Sziasztok!!!


    Nekem az lenne a problémám hogy mikor szabálytalanul áll le a vindóz akkor az adott fiók lefagy (amelyik lefagyott) vagy resetet nyomok mert valamiért lefagy mondjuk 1 program miatt akkor ujraindul a gép belépek a fiókba és lefagy olyan 2-3 sec mulva no de a másik fiók nem fagy le és ezt a fiókot ujra kell csinálni eleinte nem volt fiók és akkor mindig urja kellet rakni a vinfost és de akkor is csinálja mikor szabályosan nyomok 1 restartot és ez már nagyon idegesít mert 1 áramszünet és kész vége a fiókomnak... ilyen célre csináltam 1 vészhelyzet fiókot amiből ujra tom csinálni de ha a vindóz a hibás akkor a másik fióknak is lekéne fagyni ha hardware a hiba akkor is le kéne fagynia de semmi kifogytam az ötletekből nem hiszem hogy vírus mert a friss vindózzal is ez van felraktam nyomtam 1 restartot és lefagyott... szóval felakasztom magam lassan és nagyon idegesítő mert néha 1-2 program lefagy és nem tok kilépni sehogysem és csak a reset és akkor vége a fióknak


    PLZ HELP HELP HELP HELP HELP
  • lacipapy
    #15494
    hali

    Amire emlékszel az a Symantec/Norton 'Disk Doctor' volt. Szép régi idők :-) mikor még majdnem tudtuk, mit csinál a favágó az erdőnkben a baltánkkal...
  • lacipapy
    #15493
    #15492 folytatása:
    a ghost-om és a ghost browserem is a nerom mellett volt
  • lacipapy
    #15492
    Hali

    hogyan örökíthetem a renszergazda általános beállításait pl.: asztal, tálca, megjelenés,stb.(jogokat persze nem) új fiókok számára?

    ugyanitt: nero 6.x teljes verzióm elvesztettem (nem találom az insatllt), kérlek aki megtalálta vagy megosztaná a fellelhetőségét, priv-ben szóljon
  • Gabe the Ninja
    #15491
    csá.nem tudjátok honnan lehet letölteni a windows xp media center edition-t magyarul?help
  • nesto
    #15490
    Köszi LCK
  • Qwerty4
    #15489
    Hello, lehet, hogy nem ide tartozik, de ha valakinek van valami ötlete kérem segítsen!

    Segítségre lenne szüksége egy havernak!
    Leszerelte a coolert a prociról, megtisztította, de amikor újra indította a gépet nem indult a Windows semmilyen üzemmódban, se normal, se safe, se sehogy.
    Windows Reinstall sem segített.
    Valakinek volt-e ilyen gondja?És mi a teendő?Van-e valakinek valami ötlete???

  • bertino
    #15488
    szerintem alkosd ujra a netkapcsolatodat a winfosban
  • stp4trick
    #15487
    persze
  • stp4trick
    #15486
    előbb még néznék rajta kis Metallicat xDD

    vki más értékelhető ötlettel?
  • lacipapy
    #15485
    #15476

    PM-mel ugyanígy szét is lehet kapni kétfelé egy meglévő partíciót?
  • VénJoe
    #15484
    Ááááá!

    Tényleg! Bocs el vagyok varázsolva...
    PageFile=Lapozófájl
    Mekkora sügér vagyok...!
    Azért köszönöm a gyors választ!
  • bertino
    #15483
    format ? :D
  • stp4trick
    #15482
    A netem néha fogja magát és nem műxik, eseménynapló ilyet rögzít w32time.dll hibával:
    Az időszolgáltatás NTP-ügyfele úgy van konfigurálva, hogy egy vagy több forrásból kérdezze le az időt, de egyik forrás sem használható. 30 percig nem történik kísérlet egyik forrás elérésére sem. Az NTP-ügyfélhez nincsen pontos időforrás.

    Utána néztem,de nem találtam rá megoldást. Valaki esetleg?
  • Dj Faustus #15481
    Ez a Windows merevlemezen tárolt virtuális memóriája. Ez a fizikai memória kiterjesztése a merevlemezen.
  • VénJoe
    #15480
    Sziasztok Xp-sek!

    Volna 1 kérdésem a rendszer partíciómon a következő file:
    pagefile.sys 1,12GB(!?) Ez most mit jelent?
    Valaki tud magyarázatot adni?

    Köszi!
  • Vardar
    #15479
    http://origo.hu/szoftverbazis/seged/rendszer/dklite.html
  • krisztian005
    #15478
    Sziasztok, kerestem, de nem találtam lemeztöredezetség mentesítőről fórumot ezért ide irok, ami wan a windowsba azzal nem vagyok megelégedve de nem igazán találtam jobbat, régen volt egy norton utilies nevü program csomag abba volt egy ami tetszett, gyors volt és minden adatot a lemez elejére helyezett, nem hagyott itt ott adat darabokat, és miután végzett még az üres területre is rákérdezett hogy azt is rendbetegye, vagy az ott lévő adatokat valóban törölje, de sajnos ez csak 98as windowsba müködött, szóval a lényeg hogy keresek egy olyan töredezetség mentesítőt ami gyors, minden adatott a lemez elejére rak nem hagy sehol külön adatot, képes kezelni a rendszerfájlokat, pl. pagefájlt, ha van ilyen kérlek irjátok meg. előre is köszönöm.
  • lacipapy
    #15477
    PM-mel ugyanígy szét is lehet kapni kétfelé egy meglévő partíciót?
  • Sadist
    #15476
    Partition Magicben kiválasztod az egyik partíciót, Merge, kiválasztod, hogy melyik partícióval akarod összevonni, megadsz egy mappanevet, amibe az egyik partíció teljes tartalmát belerakja, aztán apply.
  • lacipapy
    #15475
    kösz Dying :)

    ha nem akarok pl. gép bekapcsolásakor választani felhasználó (1db) és a rendszergizda között, be lehet állítani a default usert hogy bekapcsoláskor és újraindításkor eleve felhasználói fiókként induljak?
    és kijelentkezéssel váltanék rendszergazdira, ha úgy adódna
  • mikusmate
    #15474
    Sziasztok!
    Van egy kis problémám. Az utóbbi néhány napban az XP azt csinálja, hogy mikor ki akarom kapcsolni a gépet, akkor kék halál, majd újraindul a gép, és nem kapcsol ki. Miután bebootolta a Windowst, elkezdi tölteni a programokat, de kék halállal újraindul megint. Megcsináltam, hogy úgy indítottam el a windowst, hogy a legutolsó működőképes beállításokat használja, el is indul rendesen, de néha még mindig ugyanazt csinálja. Most telepítettem újra tegnap, de nem segített. Esetleg valakinek van valami ötlete? Kb 2 hónapja van meg ez a gép, de eddig nem csinálta ezt.
  • momoxp
    #15473
    Na valakinek nincs ötlete erre??

    Két problémám lenne remélem tudtok segíteni.
    1.iTunes program ezt írja ki: A "0x0000b77d címen található utasítás a "0x0000b77d" memóriacímre hivatkozott. A memóriaterületen nem végezhető el a következő művelet: read".
    És a program nem idul el!

    2.Biztonsági frissítés a Microsoft .NET-keretrendszer 2.0-s verziójához (KB928365)
    Biztonsági frissítés a Microsoft .NET-keretrendszer 1.1 Service Pack 1 összetevőhöz (KB928366)
    -et nem lehet telepíteni!