25353
Whistler - Windows XP
  • Demeter
    #17993
    Bepipáltam az általad megjelölt opciót, de így sem játsza le az iso file-t. Vajon miért?
  • urbijoe
    #17992
    amikor egy program létrehoz a jobbegér menüben egy parancsot azt hol tárolja a windows?
    a registri melyik részében?
  • urbijoe
    #17991
    de müködik a net?
    mert az a sárga háromszög csak egy figyelmeztetés amit a hálozati kapcsolatoknál ki lehet kapcsolni
  • Örm
    #17990
    Hello!
    Laptopal szeretnék kapcsolódni az otthoni vezetéknélküli hálózathoz. De a hitelesítés után a hálózati cím lekérdezésénél mindig hibát ír ki és a korlátozott kapcsolat üzenet jelenik meg. Mi lehet a gáz?
  • urbijoe
    #17989
  • Demeter
    #17988
    urbijoe: leszedtem az általad ajánlott lejátszót de meg kell, hogy mondjam vmi oknál fogva nem tudom "rávenni", hogy az iso-t is lejátszon. Gondolom én nem állítok be vmit jól esetleg. Létezik?

    Amúgy thx srácok felraktam a codec pack-ot és így már le játsza a dvd-ket.

    Thx!
  • RoCkEtAnDrEw
    #17987
    rengeteg mindenféle kodek pack van és még sem ajánlják hogy használd őket, inkább külön lejátszót szerezz ami tetszik...(de semmikép WMP 11 :D)
  • Narxis
    #17986
    XP Codec Pack Nekem ez van fent és így mindent le tud játszani.
  • lck
    #17985
    De ha nem akarsz codeccsomagot rakni és csak a dvd lejátszás kell rakd fel ezt: DVD Decoder
  • kollektor
    #17984
    ha viszont azzal akarja,akkor ott 1 ...
  • urbijoe
    #17983
    szerintem felesleges mindenféle codeket felrakni ha van olyan lejátszo ami mindent lejátszik a
    ja és a kmplayer az images file-okat is lejátsza nem kell hozzá virtuális meghajto
  • kollektor
    #17982
    ha wmplayer-rel akarod mindenképpen lejátszani,akkor itt egy codec csomag
  • urbijoe
    #17981
    KMplayer
    mindent lejátszik kodek nélkül
    link
  • Demeter
    #17980
    Srácok milyen codec kell a wmp11-hez, hogy le tudjon játszani "mindent"? Gondolok itt pl a DVD filmekre mert ezzel valahogy nem boldogul. Azt írja, hogy vmi codec hiányzik neki.

    Vki??
  • [HUN]FaTaL
    #17979
    Esetleg ha ip címre keresnél a keresőben több esély lenne:D
  • arkkansas
    #17978
    lehet, hülyeség, de megéri kipróbálni:

    run - cmd - enter (vagyis a commandline-ra gondolok)
    én ezzel kezdeném, és csak ha nem muxik, vacakolnék az emulátorokkal.
  • arkkansas
    #17977
    Hello!
    Mióta XP-m van, időről időre előjön vmi probléma a gépek összekapcsolásával CAT-5 UTP kábellel - ez az amúgy vacak Win98-assal soha nem fordult elő. Kezdek arra gyanakodni, hogy más-más XP verzió van a gépeken (eddig csak káromkodni volt "türelmem", megnézni nem :) de már nagyon pipa vagyok a kíndózra... Pls help! ...bővebben: össze akarok kapcsolni 2 gépet, működik a ping (100%-os sikeres átviteli arányt jelez), 198.162.0.1 ill. a másiknál 198.162.0.2 a fix IP, mégsem látja az MSHOME alatt az egyik még saját magát sem (név: main). A másik látja, de a MAIN-t onnan sem látom. Main amúgy nem lát semmit az MSHOME alatt. (mindkettőnél az MSHOME a workgroup) próbáltam már mind2 fenti IP-t alapértelmezett átjáróként megadni, de semmi nem változott. Subnet mask a szokásos 255.255.255.0 Tűzfal egyáltalán nincs fenn egyik gépen sem. Ping mind2 gépről OK-t jelez... Mi a franc baja van ennek a patkányarcú windowsnak? Természetesen mind2 gépen meg van osztva a gyökérkönyvtár, sőt a MAIN gépben több partició is van, és 2-t is megosztottam... Hogy lehet az, hogy a pingelés megy, miközben nem látja a MAIN még saját magát sem a közös MSHOME workgroup alatt? A röhej az, hogy egy 3, hibrid géppel is kipróbáltam, és azzal működött minden. Azon rajta van a Knoppix nevű Linux-verzió, bár XP-ről bootolok. Mit lehet itt tenni????????
  • [HUN]FaTaL
    #17976
    Nincs mit:)
  • SilverStone
    #17975
    Egyébként összehoztam nagynehezen.Köszi a help-et neked és LoDMaSt-nak!
  • SilverStone
    #17974
    k,sry...
  • [HUN]FaTaL
    #17973
    Ez már a routerek témájához tartozik szerintem.
  • SilverStone
    #17972
    Na most advanced menüben kitöltöttem értelemszerüen úgy ahogy azt leírták port forward.com-on.Viszont Name menüpont alatt kér IP címet és nem fogadja el amit beírok de portforwardon nem is írják,hogy oda kell írbni valamit.
  • SilverStone
    #17971
    Ez a megoldás
    nem kell jelszó
  • SilverStone
    #17970
    Router nélkül miért nem működik a net?Ha csak a modemre csatlakoztatom akkor nincs net..
  • LoDMaSt
    #17969
    Akkor szvsz ne írj rá semmit :)
  • SilverStone
    #17968
    Username-ra admin-t ír de jelszónál semmi nincs:(
  • [HUN]FaTaL
    #17967
    ha smc akkor smcadmin egyébként passz, leírásban benne van
  • LoDMaSt
    #17966
    A router leírásának első oldalán közvetlenül az IP címe alatt?
  • SilverStone
    #17965
    Jelszót kér.Nemtudom a jelszót a router-emhez
  • [HUN]FaTaL
    #17964
    Nem program kell csak leírás, akkor googleba írd be hogy "portforward routered" és akkor bemész a router beállításaiba és megcsinálod.
  • SilverStone
    #17963
    Nem tudom megcsinálni:(
    A program(PFConfig portforward.com-ról) amivel összehoznám automatikusan kiírja,hogy vegyem meg x dollárért..
  • Flamer
    #17962
    nekem 2GB-nál 756M :o
  • SilverStone
    #17961
    thanks!
  • [HUN]FaTaL
    #17960
    Úgy sehogy sem fogod tudni telepíteni. Ird ki cd-re vagy dvd-re. De minek akarsz te 98at telepíteni? Rakd fel virtuális gépbe inkább (virtualpc vagy vmware)
  • [HUN]FaTaL
    #17959
    általában a readmeben vagy a manualban benne van, ha nem akkor google ill. fórumok.
  • SilverStone
    #17958
    Igen,valami ilyesmit kellene csinálnom:S
    Köszi szépen.
    Hol nézem meg,hogy milyen portokat használ a játék?
  • Dj káka
    #17957
    csak az a baj hogy iso-ban van meg
  • [HUN]FaTaL
    #17956
    Inkább portot kinyitni:D Meg kell nézned milyen portokat használ a játék és aztán azokat kinyitni a routeren. www.portforward.com-on asszem van tutorial sokféle routerhez.
  • SilverStone
    #17955
    Sziasztok!
    Kérnék szépen segítséget.
    Az a gondom,hogy a routerem(DLINK-Dir100) miatt nem tudok 1 bizonyos Online játékkal játszani.
    Mikor elviszem a notebook-om akkor bárhol máshol bármilyen internettel megy de nálam otthon nem.
    Update-elni kellene?Firmware-t frissíteni?
    Köszi!
  • [HUN]FaTaL
    #17954
    dos módban? minek?:D berkaod a cd-t és bootolsz róla