25353
Whistler - Windows XP
  • Kandurex
    #18033
    köszönöm, megoldva, byz
  • Apocalipto
    #18032
    Everestben operációs rendszer > operációs rendszernél van
  • Kandurex
    #18031
    okés, köszönöm, akkor már csak a konzol parancs kellene :)
  • Narxis
    #18030
    Felraksz egy Everestet vagy van rá egy konzolparancs de arra már nem emlékszem.
  • Kandurex
    #18029
    Sziasztok

    van lehetőség valahogy megtudni a használt xp termék kulcsát? (a ház oldaláról sikerült lekaparni a címét)
  • Narxis
    #18028
    Nézd meg az Eseménynaplót. Vezérlőpult, Felügyeleti eszközökben találod.
  • stupido
    #18027
    Sziasztok

    Felraktam az unokaöcsém gépére az xp-t majd frissítettem, magától felrakta az sp3-at, de azóta viszont azt csinálja, hogy letölti a frissítéseket (pl windows defenderhez) de mindig azt írja, hogy a telepítés sikertelen. EZ miért van?

    Köszi!
  • siptiesto
    #18026
    Sziasztok! Nagyon hálás lennék ha valaki érdemileg tudna nekem segíteni! Már vagy 3 órája google-ben keresek és nem vagy amatőr de nem találok sehol egy Windows XP SP2 russian, azaz orosz nyelvű telepítő-t. Ha valaki adna valami ötletet azt nagyon megkösznném... Torrentet találtam, de az nem mehet mert Vodafone-os a netem és nem tehetem... :)
    Köszi a segítséget! Hali...
  • armageddon666
    #18025
    oh, és felmerült az is hogy nincs hang. semmilyen hang. ezen nem segít se driver újratelepítés, semmi :S egyedül winreinstall... legalábbis anno tök más gépnél ez volt. esetleg meg lehetne kerülni a reinstallt és megoldani a gondot?
  • armageddon666
    #18024
    sziasztok.
    az lenne a gondom, hogy öcsém gépén majdnem minden szöveg dőltbetűs lett. ez mitől van és hogy lehet visszaállítani?
  • simonl #18023
    Sziasztok,

    Érdemes feltenni a VistaMizer nevű progit?
    Tudom, hogy csak csili vili de mégiscsak szebb lehet.
    Más alkalmazásokat nem lassít? Játékokat stb??

    Köszi
  • Narxis
    #18022
    Már nem emlékszem, de ingyenes helyről. Keress itt.

    Amúgy tényleg nem lehet rossz mert beleírta nfo-ba carlosca, hogy csak azért csinálta az SP3-as kiadást, mert rengeteg e-mailt kapott, hogy csinálja meg. ^^ Nálam a kiadás napja óta fent van, az elején fagyogatott de az az AMD procim miatt van mert az MS inteles gépeken tesztelte az SP3-at + az AMD már szeptember óta nem frissítette a proci drivereit.
  • Flamer
    #18021
    ahan. ittvan.
  • Netgear
    #18020
    MSN:
    Ma tűnt fel, hogy a felhasználónak akivel beszélek a képe alatt van egy fehér négyzet. Nem tok bele képet rakni meg semmi. Tudtok róla valamit h az mire jó?

    Köszi az infót előre is!
  • Pethy23
    #18019
    Azt hogy tudom megnézni hogy egy XP-nél jelentkezik-e ez a probléma? Ha már bootol a cd-ről akkor elvileg simán felmegy?
  • Zsolt01
    #18018
    Amúgy csak xp nem piszkált +sp3 +univerzilás SATA driver packkos komplett telepítő érdekelne !
  • Zsolt01
    #18017
    Ezt említetted, igaz: wxp sp3 X86 HUN IE7 by carlosca
    Érdekelne, de csak fizetős letöltési megoldást találtam.

    Egyszerűen honnan szedhető le ?
    Köszi !
  • Pethy23
    #18016
    Az se rossz, de az még integrált ő általa és most bukkantam erre ami állítólag fúl gyári SP3

    Egyébként nem baj ha nincs WMP és IE7 rajta
  • Narxis
    #18015
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    carlosca-st keresd, magyar, nem piszkált, SP3 és IE7-tel integrált + egy univerzilás SATA driver pack, hogy ne kelljen floopyzni telepítésnél. nekem bevált, már az általa készített SP2-est is használtam.
  • Pethy23
    #18014
    Erről mit tudtok mondani
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Microsoft Windows XP Professional with Service Pack 3 ENG (VLK-Corporate)

    állítólag eredeti XP-ről van ami sp3, semmit belepiszkálás, valakinek valami tapasztalata?

  • Netgear
    #18013
    Az msn beszélgető ablakba a parnernél megjelent a kép alatt egy kis fehér kocka..na az mi az?
  • Met
    #18012
    Ha kivenni akarsz a programok közül akkor startmenü, futtatás, msconfig, automatikus indítás fül.
    Ha a listába akarsz rakni progit akkor startmenü, minden program, indítópult (asszem) és oda húzd be a indítani kívánt program ikonját.
  • Mordoc911
    #18011
    Hol tudom beállítani azt hogy a windows indításakor milyen program induljon el automatikusan?
  • strebacom
    #18010
    Hát ma volt egy kis idöm és leteszteltem 3 oprendszert(XP32/SP3,Vista32,Vista64) és meg kell hogy mondjam hogy a HOCBench tesztjei alapján az XP32/SP3 nyert ezen fut legjobban a Crysis...
  • urbijoe
    #18009
    nem mert olyan serial van ami nem engedi nyafogni
  • Met
    #18008
    Akik nem legál xp-re tették fel az sp3-at és letelt már az 1 hónap, nem nyafogott a win, hogy nem eredeti?
  • Demeter
    #18007
    Film iso-t akartam futtatni (értelemszerűen) de nem ment. Pedig azt az iso-t már kiírtam DVD-re és azt meg simán lejátszotta. Szerinted ilyenkor mi van??
  • Örm
    #18006
    Az asztali gépen ami rendesen kábellel kapcsolódik a routerhez, de a laptopon a nem azon nincs net.
  • urbijoe
    #18005
    azt akkor irja ki ha hibás a file vagy nincs meg végig
    de csak film isot tud futtatni ,programit nem!
  • Demeter
    #18004
    Okés thx. Leszedem és keresek hozzá vmi "okosságot" és megpróbálom helyreállítani.

    Thx!
  • [HUN]FaTaL
    #18003
    A GetDataBackel próbálkozz, de ne arra a vinyóra állíts helyre amin volt a cucc mert felülírhatod vele amit később menteni szeretnél. (GetDataBack - LINK)

    "Okosságot" vadássz hozzá, mert 1 megánál nagyobb fájlokat nem enged helyreállítani azt hiszem
  • lck
    #18002
    Az egy régen használt fájl vagy mappa, ami a régi használat miatt tömörítve lett. Nincs vele semmi gond. A mappabeállításokban leveheted hogy ezzel jelölje.
  • Demeter
    #18001
    Nem semmit. A frissítést autómatikusan megcsinálta, de nem volt semm gond vele. Viszont így sem megy.... :(
  • zuzu555
    #18000
    Az Xp-nél mit jelent, ha kékkel van jelölve fájl vagy mappa? Hogy lehet levenni?
  • Narxis
    #17999
    Nem ajánl fel valami Frissítési vagy hibakeresési opciót? Esetleg sérült a lejátszandó fájl.

    Mountold be DaemonTools-ba és úgy lehet lejátsza bármi.
  • Demeter
    #17998
    Leszedtem a linket majd fel is tettem, de sajna így sem működött. Ez a hibaüzenet jön elő ha iso-t szeretnék futtatni:

    " A szűrőkombináció az adatfolyam leképezéséhez nem található. Error Num:80040218 "

    Hát ennyi. Szerinted mi lehet a gond??
  • kollektor
    #17997
    helo!
    próbáld meg esetleg:Recuva
  • laci 700
    #17996
    Hello! van két vincsi a gépemben. Ez egyik két partícióra lett osztva és azon volt a win. a másik üres volt. Nem akart bejönni az XP és kihúztam az amin az XP van és az üresre ráraktam újra az XP-t. miután feltelepítettem visszadugtam azt a vinyót amin a cuccok vannak de az XP csak 1 partíciót látott és azt akarta hogy formázzam le... (nem formáztam) egy fájlvisszaállító progival a legtöbb fotót dokumentumot sikerült visszaállítanom de amiket a mobilommal csináltam (Nokia N80) visszahozza de nem nyitja meg. (a képek kb ugyanannyit foglalnak mint eredetileg.) Van esetleg valami progi ami helyretudja állítani a fotókat? nagyon fontos lenne! Hogy mitől tűnt el minden azt nem tom...
    THX!
  • urbijoe
    #17995
    itt egy reg file inditsd el és az én beállitásaim lesznek neked is
    link
  • urbijoe
    #17994
    a file megnyitásnál megkeresed az iso-t és elinditod
    nekem megy