25353
Whistler - Windows XP
  • marsu
    #18153
    sziasztok,

    ha dvd-ét írok nagyon lelassul a gép, a procit 100%-on használja.
    ennek ilyennek kell lennie, vagy van valamilyen problémám?

    iró: nec nd 2500 a
    program: nero 8.1.1.0
    gép: asus p4 s8x-x sis648 agp8x ddr33
    cpu intel p4 2400mhz/533 512 oem
    ram: ddr 1024mb pc2700 333mhz
  • csiak
    #18152
    Minden tökéletes lett Urak! 1000 hála és köszönet a buborékmentesítésért!
  • nandorb
    #18151

    Igy kene hogy kinezzen
  • nandorb
    #18150
    jol tudod de szerintem azt is akarja engemet is idegesit szoval mert csak egyet ha lehet a tobbit is
  • [HUN]FaTaL
    #18149
    Ha jól tudom így minden program balloon tipjét letiltod.
  • nandorb
    #18148
    azt a registryben birod atirni:
    run(futatas)/>regedit/ es az allabit kikell keresni

    [HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\
    CurrentVersion\Explorer\Advanced]

    EnableBalloonTips ha nem talalsz ilyet akkor kell kesziteni dword formatumban es erteknek 0 kell adni
  • [HUN]FaTaL
    #18147
    Az összeset nem lehet, de a biztonsági központét igen, és az alattad lévő hozzászólásban van a válasz. (Vezérlőpult->Biztonsági központ)
  • csiak
    #18146
    Hella!

    Meg tudná valaki mondani nekem, hogy milyen módon lehet végleg kikapcsolni az összes buborék üzenetet a desktopon? Hihetetlenül idegesít, hogy ennyire tájékoztatni akar mindenről, közben engem ezek meg nem annyira érdekelnek... :-)

    thx.
  • Narxis
    #18145
    Biztonsági központban bal oldalt van a riasztás módjának beállítása, kiveszed a pipát a megfelelő helyről. Én a biztonság kedvéért lefuttatnék egy víruskeresést.
  • PoisonChihuahua
    #18144
    Sziasztok!
    Eredeti Windows XP-vel lenne problémám. Az automatikus frissítések mindig kikapcsolnak amikor meg a Biztonsági Központban bekapcsolom őket akkor pár másodperc elteltével megint kikapcsolnak. A gép eközben buborékokkal bombáz, hogy a gép veszélynek van kitéve, mert az automatikus frissítések ki vannak kapcsolva. Ki-be-ki-be-ki-be-..... Már egy kicsit idegesítő, valaki tudna segíteni, nagyon megköszönném!
  • nandorb
    #18143
    ez mar 4x volt akkor leszedtem ma RIP-ben a jatekot igy sem jo mar tenyleg nemtom mi a baja
  • Narxis
    #18142
    Rakd újra a játékot.
  • nandorb
    #18141

    Nalam ez jelenik meg a bena jateknal nemtudom miert valami megoldas??
    Ujra rakni a gepem nem fogom
  • [HUN]FaTaL
    #18140
    Valószínűleg meghalt a winchestered. R.I.P
  • nandorb
    #18139
    meglehet a vinyod nem muxik rendesen azert nem birod ujra rakni
  • balamu
    #18138
    Sziasztok!
    Van egy olyan problémám, hogy xp-met elérte a kék halál és a töltős ablak után kifagy. Újra akarom telepíteni de amikor ki kell választani a winchestert kifagy. Ezért le szeretném formázni a meghajtót, de nem tudom hogy indítsam el a parancssort. Tud valaki segíteni?
  • nandorb
    #18137
    az XP Szerviz csomag 3-as nalam is problemazott probald kovetkezoleg kihagyni
  • marsu
    #18136
    iró: nec nd 2500 a
    program: nero 8.1.1.0
    gép: asus p4 s8x-x sis648 agp8x ddr33
    cpu intel p4 2400mhz/533 512 oem
    ram: ddr 1024mb pc2700 333mhz
  • Met
    #18135
    milyen gép? milyen író? milyen program? stb.
  • marsu
    #18134
    sziasztok,

    ha dvd-ét írok nagyon lelassul a gép, a procit 100%-on használja.
    ennek ilyennek kell lennie, vagy van valamilyen problémám?
  • biii
    #18133
    sziasztok
    pár hete leformatáltam a gépemet. windows xp fel, sp 3 is.
    egy gondom van: akármelyik böngészőt használom (explorer, opera,mozilla) , nem jegyzi meg a felhasználói neveimet.
    (jelszót nem akarok jegyeztetni)
    hiába pipálom be pl vipmailnél, vgy index fórumnál hogy "jegyezz meg", még akkor sem.
    igy mindehol irhatom be -a sok esetben hosszú - az email cimemet , felhasználói nevemet.
    régen mindent jegyzett a gépem, és ahogy elkedztem beiirni plhogy "il" már hozta is le alá hogy ildi, ildisz stb sak rákatt és kész--
    ja és ugyanigy nem jegyzi a googleben a kereséseimet sem.

    2szer irtam már ez ügyben más fórumra, de mindig csak egyetlen egy ember válaszolt és csak annyit tudott mondani hogy ez nem xp beáliitás kérdése hanem böngészőé (visszairtam hogy segitsen akkor holállitsam be, de ezt nem tudta) . ezért próbáltam ki még 2 böngészőt, ennek sincs pozitiv eredménye....
    köszi ha tud valaki segiteni
    ildi
  • biomage
    #18132
    ja tudom ez alaplap hiba lesz, bár kitudja lehet hogy a windows XP vel van a probléma, amugy értek a hardverekhez
  • nandorb
    #18131
    vidd el szervizbe meglehet hogy az alaplap szarakszik
  • biomage
    #18130
    Pár napja kaptam egy kék halált :S ami utána történt, az hogy a gép nem indult el, olyan volt mindha a CPU meghalt volna, aztán nagy nehezen elindult pár órával késöbb, és az ota a windows az IDE vinyokat PIOban kezeli kb 3MB/s sebeségel olvas és ir az ide vinyokra, a DVD olvasó és az Sata UDMA modban van, a biosban nincs semi elálitva többször is megnéztem, a windows reinstall sem segit, ötlet hogy mit csináljak?
  • kakaoskalacs
    #18129
    thx :)
  • kollektor
    #18128
    xp sp3 : előzetes
  • kakaoskalacs
    #18127
    Service Pack 3-at ajanlatos feltelepiteni?
    Sp3 mit javit pontosan , miben segi az op rendszert ?
  • [HUN]FaTaL
    #18126
    Lehet 1re de fos lesz nem javaslom. Tedd inkább kettőre.
  • Pepsi Twist
    #18125
    lehet 1re legalábbis nekem 1en van
  • The Norberto
    #18124
    jojo köszi akkor csinálok neki ejd egy 40gBos partíciót:) 1 XP-s kárdés:):) enyhe túlzással

    szal XP-t és Vistát lehet 1 Partícióra rakni vagy külön kell nekik??:)
  • Tomy Lee
    #18123
    Free Download Manager-t be tudtam állítani.Végre...
  • Pepsi Twist
    #18122
    orosz betűk nincsenek csak ciril :D
  • Örm
    #18121
    Hello!
    Mit kell ahhoz telepíteni, hogy a Windows és a World meg tudja jeleníteni az orosz betűket?
  • mczolly
    #18120
    Sziasztok...
    Elég érdekes bugot produkált nekem a Windows... Nyugodtan internetezek, játszom, egyszer csak eltűnik a dupla-kattintás lehetőség a Windowsból...
    Mielőtt megkérdezitek...

    -Nem a duplakattintás sebessége van elállítva a vezérlőpultban...
    -Próbáltam már több egérrel, több porton is...
  • [HUN]FaTaL
    #18119
    Attól függ, ha bekapcsolva hagyod a rendszervisszaállítást és az egyéb helyfoglaló dolgokat akkor 40GB, de nekem a 20gb-n is elfér, igaz minden helyzabáló cuccot kikapcsoltam, és a partíció attól még 40es, amin most 25GB hely van. Hivatalosan 40GB az ajánlott ha jól tudom (az Ultimatenek mindenképpen), de ez már inkább a Vista topicba tartozna:)
  • The Norberto
    #18118
    XD sorry Vista:d így megfelel??:):) Amugy vista emnyi helye foglal?? mekkora partíció kell neki??
  • [HUN]FaTaL
    #18117
    igen lehet választani, de csak akkor, ha előbb az XP-t telepíted és azután a Vistát. De olyan hogy Wista, olyan nincsen:D
  • The Norberto
    #18116
    na hello lenne 1 kérdésem:) Ha felrakom a gépre a XP-t és a Wistát is akkor azugy jó? Mert ha 2 xp ava akkor mielőt elidítja lehet választani szal XP 3 Vista esetén is igy van ez??
  • nandorb
    #18115
    ha firefoxot hasznalsz ajanlani tudnam a Flashgot addont ami engedeljezi a download managerst
  • lck
    #18114
    Be kellene állítani hogy egyszerre csak egyfájlt töltsön. Sztem ezt mindegyik tudja. ( Amelyik nem az meg elég gagyi lehet. ) Flashget biztosan.