25353
Whistler - Windows XP
  • Tomy Lee
    #18113
    File-okra gondoltam és web-es letöltésre:S
    rapidshare-os tippet köszi!

  • nandorb
    #18112
    mien adatokat kul. en a rapidshare-re az Internet Download Accelatort hasznalom
  • Tomy Lee
    #18111
    Tudtok mondani olyan letöltésvezérlőt ami egyesével egymás után tölti le az adatokat?
    Elegem van már nagyon ebből,hogy mindegyik össze-vissza töltöget:(((
  • atomeromu
    #18110
    Pls Help! A napokban tartottam egy kis szunetet es ketyegve hagytam a gepemet es mire visszaertem ki loggolt. "Csak en hasznalom a gepet Adminisztratorkent". Katt a visszajelentkezesre es par sec utan megint kilepett. Reboot utan a startup-kor bevillanik egy kis DOS-os ablak, majd kisvartatva kiirja, hogy a RUNDLL32.exe nem toltodott mar be es megint kilep. Visszalepek, megint DOS-os ablak bevillanik es megint kilep.... Csokkentett modban minden mukodik es rendesen felall a rendszer. Fogalmam sincs hol keressem a hibat. Egyebkent angol XP prof vant fent SP3-al es NOD32-t hasznalok. Koszi
  • Flamer
    #18109
    ..

    #18104: ya. de nyilván nem rég óta mivel akkor már előbb kérdeztem volna :D
    nos. memóriateszter lefutott.. nem memoria hiba. töredezettségmentesítő ment 2x. azse oldotta meg. mellesleg kirpoáltam ubuntubba ezt a zeneljáccást és kivánlóan ment. szóval vlaszeg a windoz feladta a szolgálatot.
  • armageddon666
    #18108
    arra gondoltam énis. azóta megjavult, valami más driverrel O.o nemértem ezt.
  • Zsolt01
    #18107
    Hangkártya megadta magát ? !
  • armageddon666
    #18106
    Kéne egy kis help. Egyik gépen egyszercsak elment a hang. Beszélni lehet mikin, az működik, de a gép hangot nem ad. Ez már többször előfordult, és WinReinstall megoldotta. Ezidáig. Most reinstall után sem akar hangokat hallatni fejhallgatón keresztül :S (Többet is megnézünk, ami máshol jó az itt nem. Alaplapi és front panelen sem jók)
    Az alaplaphoz adott DriverCDt nem találom, de eddig sem azok a driverek voltak fenn.
    Próbáltam nVidia honlapjáról leszedni alaplapi drivert: így sem volt hang. (ez még régebbi volt)
    Aztán leszedtem most a legújabbat, abban már hangkártyához nem is volt driver O.o
    Szal felmentem az ASUS honlapjára (ASUS A8N5X alaplap) és onnan szedtem le a hangkártya drivert, de azzal sincs hang :S

    Mi lehet a gond?
  • Zsolt01
    #18105
    Spyware Doctor

    CCleaner
  • Narxis
    #18104
    De jó, hogy először nem írtad mióta csinálja.
  • Flamer
    #18103
    montam hogy nincs vírus.
    a kodek kérdést meg ismerem, tudom miaz a kodek, és mivel 4-5 napja kezdett jelentkezni az eset ezért rohattul nem kodek hiba. főleg hogy az egész gép szaggat, nem csak amikor zenét hallgatok..
  • Narxis
    #18102
    Mivan? Ha visszaolvasnál akkor látnád, hogy más is ilyen problémával küszködött. Ezt meg olvasd el, nem árt okosodni.
  • Flamer
    #18101
    kilőve .. nics virus. nem volt. :|
    mellesleg amint rakok egy xpt a visszállitási szart kikapcsolom :D

    #18098: omfg. :|
  • Narxis
    #18100
    :P
  • nandorb
    #18099
    :D
  • Narxis
    #18098
    Kodek?
  • nandorb
    #18097
    rakd ujra a virus benne van a restore point ban is szoval az naon huzza az orranal fogva meik virus irtoval nyirtad ki???
  • Flamer
    #18096
    azmár kilőve :|
  • nandorb
    #18095
    virus miatt is lehet
  • Flamer
    #18094
    létezik hogy egy gép azért szaggat mert régi az os rajta?
    szaggatás alatt aztértem hogy pl zenelindításkor szaggat. meg közbe is.

    vagy a vinyó szar?:O
  • kissgy1028
    #18093
    Egy kis segítségre lenne szükségem. A Windows XP-m induláskor mindig behozza az új hardver varázslót, amely mindig figyelmeztet, hogy talált egy új háttértárvezérlőt, amit telepíteni kellene. Én semmilyen új eszközt nem raktam a gépembe, amihez esetleg vezérlőt kellene telepíteni. A Windows eszközkezelője és az Everest ultimate edition program, sem érzékel nem telepített, vagy hibásan működő hardvert. És a hardver telepítésénél pedig hiába kérem, hogy többé ne próbálja meg telepíteni ezt a vezérlőt akkor is minden újraindításnál ez az üzenet fogad. Már próbáltam azt is, hogy a windows próbáljon hozzá vmi illesztőprogramot keresni, de sajnos nem talált mgfelelőt, gondoltam legalább így megszabadulhatok ettől az ablaktól. Végső megoldásként , meg akartam próbálni listából kiválasztva telepíteni az eszközt és legalább a listában szereplő eszközök révén rájöttem, hogy olyan eszközről lehet szó, amely SCSI csatolóval rendelkezik. Az SCSI és RAID vezérlők pedig megfelelően működnek, legalábbis az eszközkezelő ezt mutatja. Arra is gondoltam, hogy esetleg vírus okozhatja a problémát, de már több víruskeresőt is lefuttattam, és egyik sem talált semmit. Meg a NOD32-re elő is fizetek, és eddig elég jól bevált. Úgyhogy szerintem nem vírus okozza, mert a gépemmel más gondom végülis, ezen kívül nincs. A rendszer-visszaállítással meg már nem akarok próbálkozni, mivel ez a probléma elég régóta fennáll, és azóta már igen sok dolgot csináltam a gépemen, és nem akarok adatvesztéssel szembesülni.

    Kérem, aki tud, segítsen! Előre is köszönöm!

  • Zsolt01
    #18092
    Én ezt találtam. Egy hivatalos gyári magyar xp prof. SP2-es Xp-be lett bele fűzve a hivatalos magyar SP3. Semmi módosítás!
    Én még nem használtam, még nem kellett. Jónak mondják.
  • Magoo
    #18091
    Szeretnék visszatérni XP-re, de csak régi, még SP1 előtti verzióm van. azt tudom hogy az Official License jó akkor is ha újabb verzót teszek fel (integrált SP3-asat), de azt kéne tudnom honnan tudom azt hivatalosan letölteni? Van rá mód hogy microsoft-tól begyűjtsem azt minden extra lóvé nélkül? Köszi előre is!
  • Narxis
    #18090
    Nem.
  • simonl #18089
    Sziasztok,

    Lehet láma kérdést teszek fel: mostanában kaptam értesítést, egy MS GDI nevű vmi akar települni a gépemre.
    Ha jól vettem ki ez vmi slegális zoftverfigyelő akármi lehet.

    Telepíthetem?? Nem akarom 15 nap múlva úrrahúzni a gépem:)
    Köszi
  • repvez
    #18088
    Csak mivel én IE=-et használok és van hogy egymásra épülnek a javitások és mig nincs fen az elözö adddig nem megy rá fel az ujabb.Ezt akarom elkerülni azzal hogy megprobálom kideriteni hogy mi a problémája.
  • Narxis
    #18087
    Nekem se akar az egyik IE7-hez készült frissítés települni, elrejtettem oszt' leszarom. Úgyis Firefox-ot használok.
  • repvez
    #18086
    Ujratettem a rendszeremet az SP3-as javitással egyutt és minden frissités automatikusan feltelepszik csak a KB950759 számu nem akar .Ahogy nézem a neten másnak is van gondja ezzel csak mivel nem tudok angolul ezért nem tudom hogyan lehet megoldani ezt a problémát.Felraktam a net3.5 keretprogit is és mindenböl a legujabb van telepitve.Magyar változat van fenn.Mert amikor külön töltöttem le az MS honlapjárol ezt a javitást akkor azt irta ki hogy nem egyezik meg a 7-es exproler fenntlévö változatával.Pedig onnan is a magyart szedtem le.
  • Flamer
    #18085
    enyim is asus :D htx. majd legközelebb rebootnál megnézem :P
  • [HUN]FaTaL
    #18084
    SATA mode: IDE emulation azt hiszem vagy valami ilyesmi. Lehet hogy ez ASUS specifikus dolog nem tudom, mert a környezetmben mindenkinek ASUS lapja van.
  • Flamer
    #18083
    na ez mejik opcio. én is kerestemmár. mer valszeg sata vinyot fogok venni :D

    de mellesleg énis néztem már. és nekem bejön a boot meg minden csak a vinyót nem láttya. nem lát harddisket. de nem ir ki semmi ojat hogy disk boot failure. :o
  • [HUN]FaTaL
    #18082
    a BIOSban keress olyat hogy a SATA vinyót IDEként emulálja (nekem ASUS lapon ilyen), ha tudja és akkor bootolni fog róla.
  • danikarate
    #18081
    Hiába bootolok. 3 XP lemezem van, de egyiket sem bootolja be. Mindig csak ezt a Disk boot failure-s dolgot írja ki. Azt nem mondtam, hogy Sata-s winyót vettem. A másik winyónál, amin a windows-volt és leformáztam, amikor azt rakom elsőnek, hogy az induljon elsőnek, annak meg valami fájlokat hiányol a kernel elindításához. Most meg már a rendszerindító lemez sem indul el. Esküszöm ez a gép összeesküdött ellenem.
  • [HUN]FaTaL
    #18080
    CD-ről bootolj. Ha nem bootol akkor nem jó a CD.
  • danikarate
    #18079
    Hello!
    Olyan gondom van, hogy átvittem haverhoz azt a winyómat, amin volt a Windows és leformáztam. Eközben vettem egy 160 GB-os winyót. HAzavittem beraktam a gépbe, de Windows telepítést nem tudok boot-olni CD-ről. Hiába állítgatok bármit a Bios-ban. Mikor boot-olnám ezt írja ki: Boot disk failure. Insert system disk and press enter. NA jó. Csináltam egy rendszerindító floppyt havernál. Működik is nálam, de onnan, hogyan tudnám boot-olni a cd-t? Kérlek segítsetek!
  • Zsolt01
    #18078
    Driver Magic
  • biomage
    #18077
    néha kék halált kapok, vagy havonta 1 2x amikor a windows beltöltödik, a vga plugin nem töltödik be elsöre
  • mcsaba
    #18076
    Sziasztok, arra lennék kiváncsi hogy van-e olyan program XP-hez ami átnézi a gép összes hardware-t és leellenőrzi hogy a legujjabb driver van fent és ha nem akkor a program segítségével lelehet tölteni a legujabb drivert. Találtam több hasonló progit, de azok fizetősek voltak és elég drágák.
  • Met
    #18075
    mi a baj vele?
  • biomage
    #18074
    ja mit vártam -.- azért telepitsem ujra hogy szarabb legyen mint most?