FORMA1
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
b, nagyon is,
c, hihetetlenül!
😄
Amúgy vote!
Kellene egy olyan kérdés is, hogy:
"Ön szerint el kéne takarodnia Max Mosleynak és Bernie Ecclestonenak a sport élérõl?"
A medve nem játék.
A szabályalkotások egyre zavarosabb tengerének mélyérõl, egy helyett lehetséges, hogy hamarosan két tengeralattjáró fog feljönni a felszínre. Az FIA elnökének, Max Mosley-nak tervei, melyhez eddig körömszakadtáig ragaszkodott, egy lehetséges új sorozat elõkészítési terveit indította el a csapatok részérõl, mely terv egyre komolyabbnak tûnik.
A Ferrari a hivatalos honlapján tett közzé egy felmérést, mely igen szûkszavúan érdeklõdik a szurkoló véleményérõl. Add le te is a voksodat.
A Ferrari hivatalos honlapjának legalján bal oldalt a Vote now részlegben lehet szavaszni!
Köszi, elsiklottam fölötte.
Albert herceg<#worship>#worship>
http://topgearhungary.blogspot.com/
"Ráadásul az is elképzelhetõ, hogy Monte-Carlo is csatlakozik az új vb-hez, legalábbis Albert herceg úgy nyilatkozott, hogy a Ferrarit továbbra is vendégül szeretné látni Monacóban."
http://topgearhungary.blogspot.com/
2010 márc 3 szerda.
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...
Március 3. Buenos Aires, Argentína
Március 21. Mexikóváros, Mexikó
Április 11. Jerez, Spanyolország
Április 25. Portimao, Portugália
Május 2. Imola, San Marino
Május 23. Monte-Carlo, Monaco
Június 6. Montreal, Kanada
Június 13. Indianapolis, Egyesült Államok
Július 1. Silverstone, Egyesült Királyság
Július 25. Magny-Cours, Franciaország
Augusztus 15. Lausitzring, Németország
Augusztus 29. Helsinki, Finnország
Szeptember 12. Monza, Olaszország
Szeptember 26. Abu-Dzabi, Egyesült Arab Emírségek
Október 10. Marina Bay, Szingapúr
Október 24. Szuzuka, Japán
November 8. Adelaide, Ausztrália
Hmm. Hátha, még Hockenheimet is visszaépítenék, na akkor lenni itt Hawaii!
A medve nem játék.
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.
Ismerj meg mindent, amit az internetes pénzkeresés titkairól tudni kell.
Másrészrõl meg, bár még nem tudjuk milyen szabályok szerint, de már most is több szponzorra lenne szükségük a jövõévi autó elkészítéséhez és ez az autó még mindig szép tiszta fehér.
a virginnek sok volt, de ez már vagy egy hetes hír..
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...
F
"A Ferrarinak és a McLarennek nagyobb szüksége van ránk, mint nekünk rájuk."
"Ráadásul az is elképzelhetõ, hogy Monte-Carlo is csatlakozik az új vb-hez, legalábbis Albert herceg úgy nyilatkozott, hogy a Ferrarit továbbra is vendégül szeretné látni Monacóban."
+
"Az olasz Sky Sport például már közölte, hogy a Ferrari szereplése nélkül nem közvetít Formula–1-es nagydíjakat. Hasonlóan a BBC is kinyilvánította, hogy az új vb elindulása esetén az új bajnokság közvetítését választaná."
És ez csak 1 cikkbõl van. 😊) LOL
If Everything That Has A Beginning Must Has An End
- A közvélemény Grabovskit követeli ...
- Martinez?
- Á, Grabovski kész. Kilépett, meghasonlott. Torót olvas és nyerskoszton él.
- Ugyan, nála mindig ez van. A King Kong-i eset után azt hirdette magáról, hogy õ Mickey egér 13. reinkarnációja. Akkor állandóan meditált és telefüstölte a lakást.
- Mindenki röhögött rajta. Viszont azon a nyáron csak õt nem kínozták a szúnyogok.
- Grabovskinál sosem lehet tudni. Viszont ezt az ügyet csak õ tudja elintézni. Oda kell küldeni valakit a pszichotechnikusoktól.
- Ccc, pszichotechnikusok...! Döntöttem, uraim. Majd én elhozom Cincinnatust az eke szarvától!
<#hehe>#hehe>
A medve nem játék.
A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.
"Ecclestone ugyanakkor hangsúlyozta: ha a csapatok valóban a kezükbe vennék az irányítást, az katasztrófával érne fel, mivel olyan jól biztosan nem csinálnák, mint õ." <#wilting>#wilting>
"A Ferrarinak és a McLarennek nagyobb szüksége van ránk, mint nekünk rájuk."<#wilting>#wilting><#wilting>#wilting><#wilting>#wilting>
If Everything That Has A Beginning Must Has An End
Egy Ferrarinak az elsõ pozícióért kellene harcolnia. Ugyan az évkezdethez képest tényleg tettek néhány lépést elõre, de az édeskevés egy ilyen évben ahol nagyon jelentõs változásokon estek át az autók.
If Everything That Has A Beginning Must Has An End
A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"
leszögezte: nem engedi, hogy a "semmiségen" folyó FIA-FOTA háború tönkretegye a Forma-1-et, amelyre 35 évet áldozott az életébõl, és a házassága is ráment
If Everything That Has A Beginning Must Has An End
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |
a következõ futam meg 3 hét múlva lesz!
A medve nem játék.
Vamos Argentina!
A csata az kell..az mindig izgalmas, pont a sok erõsorrend alapú vonatozás miatt örülnek sokan az esõnek stb.
..teljesen mindegy ki csinálja és hanyadik helyen a sava borsa mindig az amikor a versenyzõk egymással mérkõznek. Pláne ha körökön keresztül..én pl. bár Hamilton drukker vagyok egyáltalán nem átkozódom ilyenkor, örülök hogy látom...és sajnálom ha vége van.
Ez technikai sport bármikor elõfordulhat hogy valakinek alkalmatlan az autója az elejére..és olyankor vívni kell.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Vamos Argentina!
Gaba323
Vamos Argentina!
Schumiként mutatták be a Stiget, de szvsz csak promóció mint mindig. Én annak a pletykának hiszek, hogy több ember Stig. Na off vége, lehet folytatni Top Gear topikban.
Gaba323
Persze ez nem feltetlenul igaz.
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.