FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

a.carkey
#82809
Visszatérnek a jó kis kerékcserék:

A medve nem játék.

a.carkey
#82808
Dehogy lesz unalmas! 😄

A medve nem játék.

Black Ghost
#82807
Szerintem is jó ez, a "sprint" futamok úgy is izgibbek (MotoGP WTCC).
#82806
akkor most lehet gyurni az alacsony fogyasztasu motorokra, jobb teljesitmenyt ado uzemanyagra...

http://gaborszantai.co.uk/

Istencsászár
#82805
Irónia volt.

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

bardocz
#82804
Régen is így volt...És hagy ne keljen linkelnem a 79-es dijon-i versenyt,hogy az utolsó körökben mit mûveltek.
ÁjjLe BoBBi
#82803
...ott van hogy erre a FOTA is bólogat...

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

Istencsászár
#82802
rohadt szemét moslék tönkreteszi a versenyt... õõõ vagy ez már nem az?

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Black Ghost
#82801
Gumit akkor is kell cserélni, legalább látunk 4mp-s kerékcserét. 😄
autoszimulator
#82800
igen, most már a boxban elõzésnek és taktikázásnak is vége lesz, szóval majd befutnak az idõmérõn elért sorrend alapján. izgalom a köbön.

.: mobilize.hu :.

mflex
#82799
legalább Massa nem fogja magával vinni a fél ferrari boxot...

szerintem ez egy újabb baromság és csak még unalmasabb lesz tõle a verseny, hiába a költség csökkentés címén megnevezett álszent közhely címén referált valamit mondjunk rá agyaroggyant nyilatkozat féleség.

What about the forests?

zsutyesz
#82798

Ale Alonso! poppe fan club™

Pepsi Twist
#82797
epic fail, bocs vak vagyok

Cadillac Escalade Owner Pepsi Twist nem alszik, Pepsi Twist vár.

Pepsi Twist
#82796
gyerekek mikor lesz a következõ futam? 😄

Cadillac Escalade Owner Pepsi Twist nem alszik, Pepsi Twist vár.

oneal1
#82795
LOOOOOL de kb ez a helyzet😊

!Forza Ferrari!

Solten
#82794
Ez a Mozli nehezen kiirthato parazita.

Saor Alba

Firerock
#82793
elõször nemtudtam ki az a luca😄 megnéztem az adatlapodat is,aztán rájöttem😄

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

a.carkey
#82792
Akkor jönne az új bajnokság, a régiben meg 1 kör után bemennének a boxba.

A medve nem játék.

#82791
csak írnak(tak) valami papírt de legalább egy szándék nyilatkozatot a megállapodásról..

A másik meg ha ezt meg merné lépni moslék szerinted mekkora hitele maradna neki és at FIA nak..?

Nem hogy tárgyalni nem ülnének le vele, még szóba se állna vele senki, még a pályabírók sem.

Kitiltanák az összes pályáról mint tavaly Monacoból.. álom álom..

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

#82790
ezek szerint nem mond le megvárja szépen míg mindenki aláírja a szerzõdéseket és utána nem csinálhatnak vele semmit minden marad a régiben
és újra jelölteti magát novemberben!

még közel sincs vége!
MR ME
#82789
akkora baromság már ez az egész, egyszerûen meg lehetett volna oldani ha ez az egyezség létre sem jön és a nagycsapatok megcsinálják a maguk kis bajnokságát

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

kirol
#82788
Mekkora egy degenerált kretén ez!

zsutyesz
#82787
édes istenem, hogy mennyire elegem van már ebbõl... <#falbav><#wilting>

Ale Alonso! poppe fan club&#8482;

a.carkey
#82786
Kedves Max!

Elnézést, de ha te így, mi is így, így akkor részünkrõl is ennyi, kiléptünk. Majd beszélj az egódról Bernievel!

Pusszantás,
Luca

A medve nem játék.

#82785

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

a.carkey
#82784
Még jó, hogy nincs Peugeot a F1ben ...

A medve nem játék.

Minstrel
#82783
nem szívás, de minden elvakult McLarenes õt fogja szidni ha egyszer valami vitás esetben a Ferrarinak adnak igazat, közben nem is az FIA elnök dönt ilyenkor, de elvakultaknak mindegy.

http://topgearhungary.blogspot.com/

bardocz
#82782
Õ pont nem szívás.
#82781
Nah ne szivas??!!

........Allen Iverson......... \"Only the strong survive\" ..........MVP 2001...........

#82780
Zsán Tódt

http://gaborszantai.co.uk/

#82779
de ki lesz helyette??????
azért az se mindegy hogy lelép aztán betesznek olyan emberkét akit hátulról max irányít! de úgyis ez lesz majd!
Solten
#82778
Nah eltakarodik a szexpapi.. juhhe... Mozli, ez bukta.

Saor Alba

Peppus
#82777
Egyikük sem tud létezni a másik nélkül. Az F1 halott a nagy csapatok nélkül,és a csapatok is az F1 nélül. Kíváncsi lettem volna,hogy meddig nézik azok ezt az új sorozatot akik annyira éltették..

#82776
Mondjuk ez az egesz arra volt jo, hogy Bernie egy ev mulva ismet megfingassa a csapatokat, mert most mar latja, hogy csak ugatnak, de nem harapnak...
Nyulak ezek mind...

http://gaborszantai.co.uk/

a.carkey
#82775
Akkor érdemes volt elqurni miatta a 2009. évi Forma 1-es szezont, amelyikben majdnem ráment maga a F1. Gratula Bernie! Gratula Max!

Amúgy meg:

"Nyuszi vagy McFly! Nyusz, nyusz ..."

A medve nem játék.

ÁjjLe BoBBi
#82774
...dzsízösz!!!!!!!!4 nem lesz dodgem bajnokság??? beszarás...

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

#82773
A csapatok les(z)avazták a Kers-t.
Shiwo
#82772
azt írja, maradnak az idei szabályok, tehát elvileg lehet jövõre kers, de nem kötelezõ

(más kérdés, hogy valszeg senki sem teszi be..)

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

#82771
nem lesz
a.carkey
#82770
Akkor jövõre lesz KERS vagy sem?

A medve nem játék.

Istencsászár
#82769
SCUDERIA FERRARI MARLBORO
VODAFONE McLAREN MERCEDES
BMW SAUBER F1 TEAM
RENAULT F1 TEAM
PANASONIC TOYOTA RACING
SCUDERIA TORO ROSSO
RED BULL RACING
AT&T WILLIAMS
FORCE INDIA F1 TEAM
BRAWN GP FORMULA ONE TEAM
CAMPOS META TEAM
MANOR GRAND PRIX
TEAM US F1

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

desigo
#82768
Mosley milyet fog majd perverzkedni bánatában xD
Istencsászár
#82767
várható volt, egyik félnek sem tett volna jót ha kettészakadnak, szükségük van egymásra...

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES

Bandee1987
#82766
Éreztem én is (és reméltem is), hogy Mosley-t elmeszelik a picsába.

SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!

passatgt
#82765
mondtam én, hogy nem lesz itt semmilyen új sorozat<#zavart1>

MEdievil
#82764
<#schmoll2>Szóval marad minden a mostani állapotban. Ilyen izgalmas versenyek lesznek jövõre is <#whatever>

F

#82763
az index elõrébb jár mint a formula.hu..

röhely..

mindegy ha igaz akkor is fél siker, moslék papa eltakarodik <#eljen>

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

Bandee1987
#82762

SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!

#82761
linket pliz

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

#82760
Megegyezett a FIA és a FOTA, elmehet a FOTA melegebb éghajlatra...