FORMA1
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
If Everything That Has A Beginning Must Has An End
De véleményem szerint nem õ fog indulni. Hiszen még az is csak pletyka, hogy oda fog szerzõdni. Amúgy sem kell különleges megoldásokat fantáziálni. Sem Schumi sem pedig Alonso nem fog Ferrariban ülni a köv futamon hiszen vannak a Ferrarinak saját teszt pilótái.
If Everything That Has A Beginning Must Has An End
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.
Ez nem valami sportszerû szerintem.
BattleTag: kabel15#2672
MAGELLAN Cycles www.alphateam.hu
A medve nem játék.
MAGELLAN Cycles www.alphateam.hu
A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"
Míg teljesen rendbe nem jön vagy vissza viszik brazilokhoz?
BattleTag: kabel15#2672
Ale Alonso! poppe fan club™
@toki.picturepush.com \"A bank az a hely ahol az embereknek pénzt adnak csak be tudják bizonyítani ,hogy nincs rá szükségük !\"
Extreme¤Noise¤Terror -ANOTHER WAY- Viharsarok fastcore Két perc alatt értek én mindenhez...
http://gaborszantai.co.uk/
@toki.picturepush.com \"A bank az a hely ahol az embereknek pénzt adnak csak be tudják bizonyítani ,hogy nincs rá szükségük !\"
Forza Juve! Solo la JUVE e GRANDE! 30 Scudetto, 9 Olasz Kupa, 5 Olasz Szuperkupa, 2 Bajnokok Ligája, 1 Kupagyőztesek Európa Kupája, 3 UEFA Kupa, 2 Európai Szuperkupa, 2 Világkupa, 1 Intertotó Kupa
azért remélem, Alonso nem fog idén Ferrival rajthoz állni
http://gaborszantai.co.uk/
"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!
http://gaborszantai.co.uk/
Bazz,mindent benéztem,most számolom újra,hát látszik,hogy két hónapja nem volt se matek se fizika😄
Nézzük csak:
egy 30cm-es átmérõjû kerék kerülete nem 180cm hanem 94cm lenne.
60000m/s-os sebesség 19000-res kerékfordulatnál az általad feltételezett 30cm-es átmérõjû kerékkel? Khm...
Szerintem csak kb. 1070km/h-ával menne az autó ami kb. 300m/s. Hol van ez a 60000-tõl? 😊
Másrészt van vagy kb. 450-500 mm egy F1-es kerékátmérõ.
Igaz hülyeség számolni ilyeneket mert RelakS feltételezése sem helyénvaló mert az egy dolog h a váltó utolsó áttétele(-i) már gyorsítók de ettõl függetlenül van ott még egy végáttétel is ami lassító áttétel.
\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"
jó ha jövõre elindulhat..
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...
Olyan irtózatos faszságokat vagytok képesek beszélni.Soha nem fog a kerék olyan gyorsan forogni,mint a motor.
sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE
Gondoljatok bele mennyit forog egy ilyen kerék.
BattleTag: kabel15#2672
sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE
http://topgearhungary.blogspot.com/
az a valami valószínûleg letört a Brawn kocsijáról, sok ember nem tehet róla, míg ennél a kerék dolognál egyértelmûen, már a boxban látszódott, hogy mozog az egész, szóval nem jól van rögzítve.
Ettõl függetlenül a csapat eltiltása kicsit durva szankció.
.: mobilize.hu :.
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
remélem az FIA -tól nem akar menni senki spanyolba mert nem jönnek onnan el élve!
érdekes hogy a BRAWN GPt nem tiltják el amiét lerepült alkatrész találta el massat amiért kórházba kerûlt EZ MOST HOGY VAN???????????
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Indycarba 300+km/h-val mennek és egy falracsapódástól nem szabadulnak el a kerekek.
Remélem megjön nekik is az eszük és bevezetik. Ne haljon meg még vki hogy bevezessék ezeket.
If Everything That Has A Beginning Must Has An End
If Everything That Has A Beginning Must Has An End
Nem hiszem.
Ez a spárga féleség nem fogja ott tartani a kereket egy nagy ütkõzésnél.
Nem értem FIA-t, hogy ezt hogy lehet elfogadni biztonágosnak.
Fellebbeznek, remélem az FIA jobb belátásra tér.
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Massanak legalább 3-4 futamot tuti ki kell hagynia.
Sajnos a pilóták is megisszák a levét de akkor is jogos. Fõleg a történtek fényében. (múltheti halálos baleset) Egyre inkább bebizonyosodik, hogy ezek a repülõ alkatrészek a legveszélyesebbek jelenleg. Akárhogy széttörhetik az autót a falon (pl Kubica, Kova), sértetlenül szálnak ki. Viszont az ilyen balesetek mint múlt héten vagy most egyértelmûen rávilágítanak arra, hogy repkedõ alkatrészek még most is akár halálos sérülést is tudnak okozni. Nem véletlen ugyebár az sem, hogy a kerekek rögzítve vannak egy lánccal, hogy egy balesetnél ne repüljenek szanaszét. (persze ütközés erõsségét figyelembe véve) Így nem csodálom, hogy a jövõben nagyobb szigorral fognak eljárni az ilyen esetekben.
If Everything That Has A Beginning Must Has An End
