FORMA1
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A medve nem játék.
A Ferrari meg egyre jobb. Egyetlen baja van, hogy még lassú edzésen. Meg lehet nézni, ha a rawn hátrébbról indult mennyit tudott kihozni más möge beragadva!
A Renault meg attól volt olyan gyors edzésen, hogy alig tankolták meg.
Az erõsorrendben kérdés, hogy Alonso marad-e a Renaultnál?
A medve nem játék.
Egyreszt a Ferrari is szar, senkit ne tevesszen meg a Hungaroring-i eredmeny. Masreszt Alonsoban es a Renaultban benne volt a 3-5. hely, az auto nem rosszabb, mint az olaszoke.
A lapokat pedig nem kellene elore leosztani.
Jovore megint minden megvaltozik. Betiltjak azt a KERS-t, amire most kezdtek raerezni a csapatok (mar akik hasznaljak), milliokat oltek bele es elozeseket koszonhetnek a nezok ennek a rendszernek.
A negy nagycsapat (BMW, Renault, Ferrari, McLaren) ujraertelmezheti az egesz konstrukciot KERS nelkul.
Arra nem is gondolok, hogy a kisebb csapatokat hogy erinti a felbehagyando fejlesztes vagy a kulso beszallitokat, akik pl. a BrawnGP-nek vagy a Williams-nek adtak volna el. Szanalmas.
....................................................
Bar semmilyen tudomanyos alapja nincs, de en jovore a Red Bullt, a Renaultot es a McLarent erzem favoritnak...
http://gaborszantai.co.uk/
A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.
Na ilyen "cikket" soha ne írjon senki, aki esetleg újságírónak képzeli magát ...
Benne van az elmúlt napok összes felböffenése, találgatása, baromsága (csak Ecclestone kutyáját nem kérdezték még meg, hogy a bolhái alapján miként saccolja ki helyettesíti Massát a Ferrarinál), mindez qurvára bulvárista stílusban.
Kezdik ezzel:
"Massa szombaton, a hungaroringi idõmérõn sérült meg, biztosan nem lehet ott egy hónap múlva az Európa GP-n Valenciában, fejsérülése miatt ezt az idényt már ki kell hagynia. Sõt, szeme miatt lehet, hogy többé nem vezethet versenyautót."
Sehol nem volt ez kijelentve, csak pár nem orvos szájából hangzottak el.
"Hivatalos jelölt nincs, az ilyenkor szokásos menetrend szerint a két tartalékpilóta egyikének, Marc Genének vagy Luca Badoernek kellene beugrania. Niki Lauda exvilágbajnok szerint õk ”haszontalanok”, sem tudásukkal, sem hírnevükkel nem tudnak hozzátenni a Ferrarihoz. Az osztrák szerint egyértelmû a megoldás: Michael Schumacher. A hétszeres világbajnok 2006 végén vonult vissza a Forma-1-tõl 11 ferraris szezon után."
Haszontalanok, ja. Csak az autó fejlesztésében vettek rész, és ismerik, mint a tenyerüket. Biztos haszontalanok. Bár Schumacher egy zseni, de három év kihagyás után térne vissza, és NEM TUD TESZTELNI, max. száguldozni egy reptéren, ami húde hasznos ... (Barom Lauda! Olyan ez, mint az MLSZ, aki még mindig az Aranycsapat lázában ég és azt hiszi, hogy nálunk az ötvenes évek a realitás fociban ...) Ezzel CSAK AZT érnék el, hogy még kevésbé támogatnák Kimit.
"A sajtó tényként kezeli, hogy Fernando Alonso jövõre vagy Massa vagy Kimi Raikkönen helyére a Ferrarihoz igazol. Mogyoródon kiderült, változás lesz, még a csapat PR-részlegén dolgozó idegenvezetõ is tudta, csak nem volt hajlandó elmondani, milyen, ki megy és ki marad."
Na ez a leg életszerûbb és annyira bulvár! Vajon mi faszt tud egy "PR-részlegén dolgozó idegenvezetõ" ??? Qurva jól és tudományosan hangzik, nagyon kiemel(het)i, hogy a cikkíró "mennyire közel van a tûzhöz" (semennyire), de max annyit tudhat a csapat BELSÕ ügyeirõl, mint egy sima hostess, aki a táblát tartja ...
Aztán jön a többi baromság:
Valentino Rossi és Sebastien Loeb. 😄 Mindkettõ VB címért küzd. Biztos beugranak akár egy versenyre is (ZÉRÓ tesztlehetõség nélkül) a F1-be ...
Majd a végén beböffentik ezt:
"Összegezve kijelenthetõ, Montezemolónak sok veszteni valója nincs"
A nagy lófaszt nincs! Csak vesztenivalója van. Végre erõsödik a csapat, aztán kiesik az egyik kulcsfigura, akinek 2010 végéig!!! van szerzõdése, és csak egy marad, akinek szintén 2010 végéig!!! van szerzõdése. Nem elég baja van azzal, hogy Alonso a szar Renault miatt már minden fronton el akarja magát adni magát BÁRHOVÁ, ahol a gyõzelemért hajthat, még egyesek szerint idén - lebõgés, állása - nincs "semmi vesztenivalója" ...
"A világbajnokságra esélyük sincs, a konstruktõr-vb-re sem kell figyelni, a helyettesen nagy teher nem lenne, elvárás szinte semmi."
Persze, a Ferrari az olyan, hogy ezt feladják, ha matematikailag még van rá esélyük, különösen azután, hogy egyre jobb az autó, és egyre inkább visszaesik a Brawn. 😄
A medve nem játék.
Szóval szerintem ha tõle függ, akkor visszatérne versenyezni. Bár nem vettem számításba a terhes feleségét, aki lehet megkéri õt, hogy hagyja abba.
SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!
Labserules nem nagy kaland, Webber-nek is erot adott a teli bukasa...
http://gaborszantai.co.uk/
SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!
Remélkedjünk!
Meglepõdnék, ha Schumacher jönne!
A medve nem játék.
http://topgearhungary.blogspot.com/
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
(Mekkora pofáraesés lenne a többieknek, ha agyonverne mindenkit és futamot nyerne<#hehe>#hehe>)
SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!
A medve nem játék.
SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!
A medve nem játék.
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn
Ha nem a KERS re tervezték volna az évad feléig akkor Red Bull szinten lenne szerintem.
A medve nem játék.
Gondolj bele ha egy kötélen táncólsz leesel és súlyosan megsérülsz.
Ha felépülsz ugyan azzal a bátorsággal foksz újra rámenni mint a baleset elõtt?
BattleTag: kabel15#2672
"(Természetesen kérdeztük az aznapi balesetrõl is õket (Toyotát), de nem látták mi történt. Mindenesetre többen is szóvá tették: nem valószínû, hogy Massa visszatérhet a száguldó cirkuszba felépülése után.)"
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...
Neki drukkoltam mindig, Sumi óta.
Tehát még nem örökre!
"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."
i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn
Ha serult a szeme, akkor nem hogy F1, de utcai autot sem vezethet rosszabb esetben😞
http://gaborszantai.co.uk/
@toki.picturepush.com \"A bank az a hely ahol az embereknek pénzt adnak csak be tudják bizonyítani ,hogy nincs rá szükségük !\"
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...
http://gaborszantai.co.uk/
Ale Alonso! poppe fan club™
http://gaborszantai.co.uk/

http://gaborszantai.co.uk/