FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

a.carkey
#83960
Norbi1990
#83959
És jön Grosjean majd Piquet helyére? 😮
Hungaroringen elég balszerencsés volt GP2-be 😄
a.carkey
#83958
Akár még maradhat is a KERS, ha esetleg Todt lesz az FIA elnöke. Kb. egy tollvonás, mint amikor azt mondták, hogy "ajánlott, kötelezõ" ...

A Ferrari meg egyre jobb. Egyetlen baja van, hogy még lassú edzésen. Meg lehet nézni, ha a rawn hátrébbról indult mennyit tudott kihozni más möge beragadva!

A Renault meg attól volt olyan gyors edzésen, hogy alig tankolták meg.

Az erõsorrendben kérdés, hogy Alonso marad-e a Renaultnál?

A medve nem játék.

#83957
"A nagy lófaszt nincs! Csak vesztenivalója van. Végre erõsödik a csapat, aztán kiesik az egyik kulcsfigura, akinek 2010 végéig!!! van szerzõdése, és csak egy marad, akinek szintén 2010 végéig!!! van szerzõdése. Nem elég baja van azzal, hogy Alonso a szar Renault miatt már minden fronton el akarja magát adni magát BÁRHOVÁ, ahol a gyõzelemért hajthat, még egyesek szerint idén - lebõgés, állása - nincs "semmi vesztenivalója" ..."

Egyreszt a Ferrari is szar, senkit ne tevesszen meg a Hungaroring-i eredmeny. Masreszt Alonsoban es a Renaultban benne volt a 3-5. hely, az auto nem rosszabb, mint az olaszoke.
A lapokat pedig nem kellene elore leosztani.
Jovore megint minden megvaltozik. Betiltjak azt a KERS-t, amire most kezdtek raerezni a csapatok (mar akik hasznaljak), milliokat oltek bele es elozeseket koszonhetnek a nezok ennek a rendszernek.
A negy nagycsapat (BMW, Renault, Ferrari, McLaren) ujraertelmezheti az egesz konstrukciot KERS nelkul.
Arra nem is gondolok, hogy a kisebb csapatokat hogy erinti a felbehagyando fejlesztes vagy a kulso beszallitokat, akik pl. a BrawnGP-nek vagy a Williams-nek adtak volna el. Szanalmas.



....................................................
Bar semmilyen tudomanyos alapja nincs, de en jovore a Red Bullt, a Renaultot es a McLarent erzem favoritnak...

http://gaborszantai.co.uk/

MR ME
#83956
nagyon remélem h Massát jövõre látjuk versenyezni 😞

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.

#83955

a.carkey
#83954
Michael Schumacher favorit Massa pótlására

Na ilyen "cikket" soha ne írjon senki, aki esetleg újságírónak képzeli magát ...

Benne van az elmúlt napok összes felböffenése, találgatása, baromsága (csak Ecclestone kutyáját nem kérdezték még meg, hogy a bolhái alapján miként saccolja ki helyettesíti Massát a Ferrarinál), mindez qurvára bulvárista stílusban.

Kezdik ezzel:
"Massa szombaton, a hungaroringi idõmérõn sérült meg, biztosan nem lehet ott egy hónap múlva az Európa GP-n Valenciában, fejsérülése miatt ezt az idényt már ki kell hagynia. Sõt, szeme miatt lehet, hogy többé nem vezethet versenyautót."
Sehol nem volt ez kijelentve, csak pár nem orvos szájából hangzottak el.

"Hivatalos jelölt nincs, az ilyenkor szokásos menetrend szerint a két tartalékpilóta egyikének, Marc Genének vagy Luca Badoernek kellene beugrania. Niki Lauda exvilágbajnok szerint õk ”haszontalanok”, sem tudásukkal, sem hírnevükkel nem tudnak hozzátenni a Ferrarihoz. Az osztrák szerint egyértelmû a megoldás: Michael Schumacher. A hétszeres világbajnok 2006 végén vonult vissza a Forma-1-tõl 11 ferraris szezon után."

Haszontalanok, ja. Csak az autó fejlesztésében vettek rész, és ismerik, mint a tenyerüket. Biztos haszontalanok. Bár Schumacher egy zseni, de három év kihagyás után térne vissza, és NEM TUD TESZTELNI, max. száguldozni egy reptéren, ami húde hasznos ... (Barom Lauda! Olyan ez, mint az MLSZ, aki még mindig az Aranycsapat lázában ég és azt hiszi, hogy nálunk az ötvenes évek a realitás fociban ...) Ezzel CSAK AZT érnék el, hogy még kevésbé támogatnák Kimit.

"A sajtó tényként kezeli, hogy Fernando Alonso jövõre vagy Massa vagy Kimi Raikkönen helyére a Ferrarihoz igazol. Mogyoródon kiderült, változás lesz, még a csapat PR-részlegén dolgozó idegenvezetõ is tudta, csak nem volt hajlandó elmondani, milyen, ki megy és ki marad."

Na ez a leg életszerûbb és annyira bulvár! Vajon mi faszt tud egy "PR-részlegén dolgozó idegenvezetõ" ??? Qurva jól és tudományosan hangzik, nagyon kiemel(het)i, hogy a cikkíró "mennyire közel van a tûzhöz" (semennyire), de max annyit tudhat a csapat BELSÕ ügyeirõl, mint egy sima hostess, aki a táblát tartja ...

Aztán jön a többi baromság:
Valentino Rossi és Sebastien Loeb. 😄 Mindkettõ VB címért küzd. Biztos beugranak akár egy versenyre is (ZÉRÓ tesztlehetõség nélkül) a F1-be ...

Majd a végén beböffentik ezt:
"Összegezve kijelenthetõ, Montezemolónak sok veszteni valója nincs"

A nagy lófaszt nincs! Csak vesztenivalója van. Végre erõsödik a csapat, aztán kiesik az egyik kulcsfigura, akinek 2010 végéig!!! van szerzõdése, és csak egy marad, akinek szintén 2010 végéig!!! van szerzõdése. Nem elég baja van azzal, hogy Alonso a szar Renault miatt már minden fronton el akarja magát adni magát BÁRHOVÁ, ahol a gyõzelemért hajthat, még egyesek szerint idén - lebõgés, állása - nincs "semmi vesztenivalója" ...

"A világbajnokságra esélyük sincs, a konstruktõr-vb-re sem kell figyelni, a helyettesen nagy teher nem lenne, elvárás szinte semmi."
Persze, a Ferrari az olyan, hogy ezt feladják, ha matematikailag még van rá esélyük, különösen azután, hogy egyre jobb az autó, és egyre inkább visszaesik a Brawn. 😄

A medve nem játék.

Bandee1987
#83953
Niki Lauda ugyan nem fejsérüléssel küzdött, hanem megégett, mégis 1 évvel utána világbajnok lett. (Jó, tudom, 76-os Japán Nagydíjon meg az esõben kiállt, mert nem mert kockáztatni)

Szóval szerintem ha tõle függ, akkor visszatérne versenyezni. Bár nem vettem számításba a terhes feleségét, aki lehet megkéri õt, hogy hagyja abba.

SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!

#83952
Egyaltalan nem, a fejserulesnel lehetnek olyan utohatasok, amit Te nem is erzekelsz, de tudat alatt visszafog.
Labserules nem nagy kaland, Webber-nek is erot adott a teli bukasa...

http://gaborszantai.co.uk/

Bandee1987
#83951
Nem a magyar sajtó találta ki sztem ezt, mivel ezt már nemzetközi szinten mondogatják.

SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!

#83950
Schumacher nem fog jönni. Ezt mindenki felejtse el. Õ visszavonult és megmondta, hogy el van az F1 nélkül, lezárta. Az, hogy a magyar sajtó egybõl õt jelöli meg, az jellemzõ, de szerintem 0% esély van arra, hogy visszaül. Értelme se lenne sok, hiszen ott van a két tesztpilóta, akik ilyen esetekben be kell, hogy üljenek. Nem lesz itt Schumi felejtse el mindenki. Alonsot sem kell várni, hogy Valenciában átül egy hétvégére...

a.carkey
#83949
El is felejtettem, hogy pl. Hakkinen is kómába került 1x az ausztrál gpn elszenvedett sérülés kapcsán. No, õ pl. nem vette magára a sérülését. Nyert két vébé címet, sõt, utána indult be a karrierje. 😊

Remélkedjünk!

Meglepõdnék, ha Schumacher jönne!

A medve nem játék.

#83948
már kapott, és a taknyos zsidó csapattársa minden versenyen jobb volt...

Minstrel
#83947
Õ már agyonvert mindenkit nem egyszer, nem hiszem, hogy ez fontos lenne neki, hogy most újra gyõzzön beugróként, ide szerintem Gené fog jönni.

http://topgearhungary.blogspot.com/

Totti5
#83946
MSC sem mindható, ha jó a ferrari akkor minden elképzelhetõ, ha nem jó akkor hiába erõlködik. Én Burdét látnám szívesen, kaphatna egy valódi lehetõséget.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Bandee1987
#83945
Egyébként ha már valaki hívni kell Massa helyére, örülnék ha Michael lenne az. Nagyon kíváncsi lennék, hogy mire lenne képes most úgy, hogy már két és fél éve nem versenyzik aktívan, max tesztelget.
(Mekkora pofáraesés lenne a többieknek, ha agyonverne mindenkit és futamot nyerne<#hehe>)

SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!

Totti5
#83944
Ez volt a példa lényege, nem tõle fogg függeni az biztos.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Bandee1987
#83943
Lehet, hogy a két sérülés különbözõ, de attól még mind a kettõ mély nyomot hagy benned. Szerintem csak a sérülésétõl függ, hogy visszatér -e, nem pedig tõle.

SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!

a.carkey
#83942
Nono, lábtörés, nem fejsérülés után! Remélem Massa is minél elõbb visszajön, de tény, hogy nagyon komoly baleset érte. Talán Wendlinger volt az utolsó F1es, aki komoly fejsérülést szenvedett, és ha csak pár versenyre is, de vissza tudott térni. Nála kevésbé rémisztõ, de szintén nagyon komoly balesetrõl volt szó (Monaco, 1994). Kómában volt napokig (talán hetekig), mindent újra kellett tanulnia. De visszatért, bár sajnos a balesete után csak pár verseny adatott meg neki, pedig nagy tehetség volt. De minden fejsérülés más, remélkedjünk, hogy Massáé a kevésbé nehézkés kategória!

A medve nem játék.

Bandee1987
#83941
Schumi is visszatért, és nyert 5 vb-címet.

SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!

a.carkey
#83940
Zanardinál másfél centin múlt, hogy egyáltalán túlélte. Sennánál kb. ugyanennyin, hogy nem ... 😞

A medve nem játék.

Totti5
#83939
nyers megfogalmazás, de igen neki kellett amputálni mind a két lábát az ütközés után, de az is csoda volt hogy túlélte...

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Magic Boy
#83938
Igen neki.

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#83937
neki szakadt le a két lába?

Totti5
#83936
Ezek profik, elég csak Zanardit említeni... aki visszatért olyan baleset után ami után sokan élni sem akarnak és nyert VB futamokat, mondhatni évek óta õ a legjobb Brünóban.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

gameplusz
#83935
Schu is túltenne magát anno. Szóval ez azért nem úgy mûködik. Benne van a pakliban, mindenki tudja. Azért mennek, mert tudnak és szeretnek.

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

#83933
Alo maradjon a Renaultnál, jövõre VB esélyes lessz az az autó.
Ha nem a KERS re tervezték volna az évad feléig akkor Red Bull szinten lenne szerintem.

a.carkey
#83932
Azt sem írigylem, akinek esetleg döntenie kellene/kellett volna pár hete, hogy most Kimi vagy Felipe maradjon ... (ha egyáltalán volt ilyen eshetõség). De pont emiatt gondolom azt is, hogy nem jön Fernando a Ferrarihoz.

A medve nem játék.

kabel15
#83931
De ha felépülne is akkor sem lenne már szerintem 100% os.
Gondolj bele ha egy kötélen táncólsz leesel és súlyosan megsérülsz.
Ha felépülsz ugyan azzal a bátorsággal foksz újra rámenni mint a baleset elõtt?

BattleTag: kabel15#2672

#83930
Ebben van egy rémisztõ mondat:

"(Természetesen kérdeztük az aznapi balesetrõl is õket (Toyotát), de nem látták mi történt. Mindenesetre többen is szóvá tették: nem valószínû, hogy Massa visszatérhet a száguldó cirkuszba felépülése után.)"

#83929
Ugyanez. Schumi óta én is Massának drukkolok, ezért ismét szeretném a Ferrariban látni jövõre.

oneal1
#83928
én is ugyan igy vagyok vele. nemtudnám ugyanúgy nézni mint eddig:S

!Forza Ferrari!

#83927
kurva nagy szopás lenne az biztos
#83926

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

kirol
#83925
Basszus, szegény. Ha nem versenyezhet többé, mi lesz szegénnyel. <#rinya>
Neki drukkoltam mindig, Sumi óta.

desigo
#83924
már az is szerencse,hogy eddig nem voltak komplikációk
remélem felépül :/
matyi0323
#83923
1 évre (kb.) már elvették a jogsiját..
Tehát még nem örökre!

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

#83922
M1 Hirado... Levettek, kommunikal a csaladdal, a csalad nem akarja elszallitattni, a tobbi meg az ido multaval kiderul, meg korai barmit is mondani orvosilag..

gameplusz
#83921
Levették a lélegeztetõrõl és ébren van. (Fókusz)

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

Solten
#83920
😞

Saor Alba

#83919
Felébresztették, már érdeklõdött, hogy hol van. A híradóban azt mondták, hogy az orvosok szerint legalább egy hét- 10 nap kell ahhoz, hogy kiderüljön, mekkora sérülést szenvedett a szeme, illetve van-e maradandó gond.

#83918
Elvileg este lesz egy orvosi sajtotajekoztato...
Ha serult a szeme, akkor nem hogy F1, de utcai autot sem vezethet rosszabb esetben😞

http://gaborszantai.co.uk/

R420
#83917
Igen. szorítsunk Massáért

@toki.picturepush.com \"A bank az a hely ahol az embereknek pénzt adnak csak be tudják bizonyítani ,hogy nincs rá szükségük !\"

#83916
bazz.. bár még nincs pontos diagnózis a szemérõl... reménykedjünk

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

#83915

http://gaborszantai.co.uk/

zsutyesz
#83914

Ale Alonso! poppe fan club&#8482;

#83913
#83912

http://gaborszantai.co.uk/

MR ME
#83911
annyit nem, csak dollármilliókat...

#83909
érdekes, de sztem se fog egyik se Massa helyén indúlni

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.