FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

a.carkey
#83860
Ez de baromság már. Tudtommal ez azért nem az a ketegória, amikor leszakad a kerék, amire már többször volt példa idén. Érdekes módon akkor hasonló fel se merült.

A medve nem játék.

a.carkey
#83859
Ma Kimi egész jó volt. Sajna a boxban még mindig nem az igazi a csapat, de fejlõdnek. A 2. helyet megtartották még így is. Badoerre ráférne végre a lehetõség. Érti, vágja minden mozdulatát az autónak, és kijárna már végre neki egy esély. De persze az igazi az lenne, ha Massa jönne vissza és indulna már a következõn ...

A medve nem játék.

ScarY MAN
#83858
nincs valakinek egy torrentje a futamhoz? vagy egyéb más megoldása arra, hogy megnézhessem?
(igen...tudom hogy most megy sport klubbon, de perpill jöttem haza és nem akarom csak az egyik felet megnézni)
köszönöm elõre a segítséget (ha lesz😛)😊

...

a.carkey
#83857
Remélem Luca jön!

A medve nem játék.

#83856
Alonso majd Ferrarival megy a Valenciaban 😊, amúgy egy felfüggesztett büntetés sokkal korrektebb lenne.
Firerock
#83855
Álonszót a ferráriba!!!
nemtudom hoyg utána le tudták e venni róla sisakot😄
gondolom rohadt ideges volt😄

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Totti5
#83854
remélem fellebbeznek

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#83853
hazai versenye lett volna a következõ<#szomoru1>

http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"

DannyL
#83852
Vezetnéd a magyar nagydíjat, te is tolnád neki míg a saját szemeddel nem látod, hogy gond van.

MAGELLAN Cycles www.alphateam.hu

DannyL
#83851
Ez az utóbbi napok történéseinek következménye. De nem példát statuálni kéne, hanem megint elgondolkodni a biztonsági elõírásokon.

MAGELLAN Cycles www.alphateam.hu

kabel15
#83850
Lehet az van benne hogy szóltak neki hogy rosszul raktuk fel már a box utcában.
De akkor miért ment akkora tempóval a pálya elején.
Tudni kéne biztosra az infókat.

BattleTag: kabel15#2672

Totti5
#83849
Elég nagy hülyeség, ilyenért sosem volt eltiltás, de még csak ejnye bejnye sem, ez rendben van hogy most ez a téma elõkerült, de nem kellene emiatt elmeszelni egy csapatot, akik amúgy is jól döntöttek és Alonso is szépen csinálta és nem veszélyeztetett. Ha a szerelõk hibáztak fõleg a nyalókás és az aki rosszúl rakta fel akkor az a csapat hibája, kapjanak pénzbüntetést, de Alonsot és a másik pilótát aki meg végkép nem tehet róla büntetni?

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

kabel15
#83848
De ez micsoda?
Tavaj vagy tavaj elött Hamilton hagyta el a kerekét mert nem rakták rá rendesen a csavart.
(Amúgy MClaren drukker vagyok szóval most saját magam ellen beszélek 😄 )
Ezért eltiltani ez hülyeség.
Bár biztos benne van az is hogy mostanában sok baleset történ aminek leszakadó alkatrészekhez van köze.
De ez akkor is igazságtalanság.

BattleTag: kabel15#2672

[Jakuza]
#83847
Ezeket a majmokat kellene inkabb eltiltani a biraskodastol.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

Csabesz6
#83846
Jó futam volt?

\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"

DannyL
#83845
Ez Alonso-val szemben igazságtalan döntés. Jól meg kellett volna fejni a csapatot a $-fa alatt azt kész.

MAGELLAN Cycles www.alphateam.hu

passatgt
#83844
pff

matthias92
#83842
nem gyõznék újraépíteni az autókat <#hehe>

kabel15
#83841
SATO SATO SATO<#banplz>
Tuti csõdbe menne a Ferrari <#idiota>

BattleTag: kabel15#2672

matthias92
#83840
Ide-t a Ferrariba! 😄D

passatgt
#83839
nagyot röhögnék, ha simán verné kimit😊

gameplusz
#83838
Na, éljen a TV2-s hírhajhász "tények".

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

Norbi1990
#83837
Hakkinen-el spanolt a magyar himnusz alatt <#idiota>
#83836
Szerintem újra felcsillant a mi Zsoltink reménycsillaga😊))

#83835
persze, a Renault-nak nem kell, de a Ferrarinak jó lenne...
Botond
#83834
Piké lesz a befutó, pont most rúgják ki a rönótól és még brazil is.
Totti5
#83833
Mit ha Massa lenne?😊 nem!

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

kabel15
#83832
És ilyenkor mi van?
Õ gyûjti tovább a pontokat mintha massa lenne vagy mint egy új pilóta itt kezdi az idényt.

BattleTag: kabel15#2672

Totti5
#83831
cáfolták, de ár szóba jött Vili sõt Burdé is akinek a menedzsere N.Todt ( Massáé szintén ), de a leg reálisabb Gené lesz, vagy Boarder.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

passatgt
#83830
örülnék neki😊

fsgh
#83829
Schumi száll be Massa helyére?

Könnyen elõfordulhat, hogy a hétszeres világbajnok fogja helyettesíteni az idény végéig nagy valószínûséggel lábadozó brazilt.

Felipe Massa állapota nem romlott, és a körülményekhez képest jobban van. A Ferrari brazil versenyzõjét mentõhelikopterrel szállították a Honvéd Kórházba. Néhány kötelezõ vizsgálat után kiderült, hogy életmentõ mûtétre van szükség. Az operáció két órán át tartott, tegnap este hét órakor tolták ki a mûtõbõl Massát.

A tapasztalt versenyzõt súlyos koponyatörése miatt jelenleg is altatják. Holnap újabb vizsgálatok következnek. Erre azért van szükség, hogy az orvosok maximálisan megbizonyosodjanak arról, hogy nem lesznek különösebb komplikációk. Egyelõre nem tudni, hogy Felipe meddig marad a Honvéd Kórházban.

A szezonból hét futam van hátra, eddig úgy tûnt, hogy Marc Gené lesz az, aki Massa helyére ülhet. Most azonban olyan hírek láttak napvilágot, hogy a Ferrari kész reaktiválni a hét bajnoki címet szerzõ Michael Schumachert, aki jelenleg tanácsadóként tevékenykedik a csapatnál. Legutóbb 2006-ban a Brazil Nagydíjon állt rajthoz a Forma-1-ben.

FORZA INTERNAZIONALE! IO SONO INTERISTA! Campione d\'Italia:INTERNAZIONALE 17!!!

#83828
alreged<#vigyor1>

#83827
nem tudom mirol beszelsz, a srac mindig is a McLaren-nek drukkolt...

http://gaborszantai.co.uk/

gameplusz
#83826
Ja, értem... Szóval ilyen divatdrukker-flémer.

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

#83825
amíg szar volt a mclaren el volt tûnve a gyerek, addig csöndbe a brawn-nak szurkolt, ugye ha nincs ló jó a szamár is.

gameplusz
#83824
Szerintem fel kéne elõször nõnöd, korod ellenére rendkívül primitív vagy. Az, hogy kinek szurkolok abszolúte szubjektív dolog. Én nem írtam semmit sem a te faszságos kommentedre, te meg már egybõl nekem támadsz, ha valami nem úgy van, ahogy õmagasságosságod elképzeli (jelen esetben, hogy nem szeretem a favoritod elég indok volt). Attól, mert nem kedvelem a te favoritodat, neked még nem kéne személyeskedni. Pattanj le a magas lóról, kérlek.

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

Máté94
#83823
Éljen Hamilton végre!😄
Peppus
#83822
Tudom, hogy bánt Hamilton mesteri gyõzelme, ezért nem is foglalkozom vele miket írogatsz 😊 4 hét alatt majd kipihened. utána megint jön a sokk 😊

werkfilm
#83821
menj már innen

gameplusz
#83820
Azok a bikák anyukádat emlegették, ha már így belementünk a személyeskedésbe.

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

Peppus
#83819
lehet a szexuális vágyairól beszélt <#wink> remélem elmeséli mit mûveltek vele azok a bizonyos bikák..

gameplusz
#83818
Red Bull?

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

#83817
milyen bikak, vettetek istallot?


(4 het szunet kovetkezik az F1-ben...)

http://gaborszantai.co.uk/

Peppus
#83816
Sajna nem.. Mostmár nyerjen Button, bár szerintem teljesen szétesik a csapat a szezon végére.

#83815
engem nem zavar hogy hamilton nyert, már úgyse lesz vb

Peppus
#83814
direkt, hogy mégjobban idegesítselek 😄

Tyler1
#83813
Grat Lewis 😊 végre McLaren és Ferrari volt a fölényben!

amúgy figyeltétek a csávót aki Lewisnak adta a sapkát meg az órát? Egyazegyben Jason Statham!!!!!!!! 😄😄😄

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#83812
Kimi jol nyilatkozot nem értete a rajtal kapcsolatos kérdest:d Nem értem mirrõl van szo de ha elmondott szivesen válaszolok😄
Solten
#83811
Lal, Lajos... Micsoda meglepetes. Kimi 2... <#taps> (ez is...) A podiumon allva latszott hogy a 40-es pulzusa felszokott vagy 60-ra... <#hehe>

#83806: hulye lenne elpazarolni... <#hehe>

Saor Alba