FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Norbi1990
#84010
Mingyárt kapsz egy BANánt innen <#banplz>
#84009
Norbi1990
#84008
<#idiota>
bardocz
#84007
-Belekap a telikerékbe a szél
-Na ezért nem használok én olyat a Margit-hídon
😄
a.carkey
#84006
Hajdúbét, id. Knézyt sosem fikáztam, bár ebbõl csak Jenõ közvetített F1-et.

Az index már megint kezdi ...

A medve nem játék.

#84005
ordítva jah le kell halkítani a tv t mert úgy üvölt mint egy elmebeteg, még a motorok hangját is elnyomja onboard kamerában.

Norbi1990
#84004
Jaja. Feldobja Knézy meg Sipi a hangulatot mindig 😄
Totti5
#84003
egyik kedvencem a hideg kiráz attól amit mûvelnek és Palik is tökéletesen visszaadja a hangulatát

http://www.youtube.com/watch?v=66YFpW022uM

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

bardocz
#84002
Szerintem is jó volt a közvetítés ott.A Tour-on is jókat szoktak beszélgetni,bár neveket nem tudok😄
Norbi1990
#84001
A Le Mans-i versenyt nagyon jól sikerült lekommentálniuk Várhegyiéknek ami nem kis munka volt. Jó kis csapat gyûlt össze. Kár, hogy Walter Csaba csak estefele volt 😞
Olyan színtû közvetítés kéne az RTL-nek is leadnia.
Totti5
#84000
Azért az Eurosport kommentátorait sem kell magasztalni. Az tény hogy nagyon felkészültek szoktek lennei, de valami dög unalom ahogy közvetítenek. Palik viszont abban nagyon hogy hogy oda tudja pakolni magát amikor akció van a pályán os ordítva nyomja a dolgokat, amikor meg nincs történés akkor megy a semmittevés, de ezen mit kell kiakadni? érdekli a francot, ha nem bírod nézd más nyelven, ott biztos tökéletesek.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

autoszimulator
#83999
azért kicsit más lenne a dolog, ha érdekességeket, IGAZI információkat mondanának. A 24 órás versenyt ES-en végig hallgattam, pedig ott sem volt minden percben történés, mégis sok érdekes dolgot mondtak, meséltek.
Ezek meg találgatnak, jósolgatnak, a pilótákat véletlenül sem ismerik fel, tipikus bulvárközvetítés az egész. És nem a tudományról van szó, nem kell nekem elemezni a fizikai vonzatait a dolgoknak, de azért a teljesen egyértelmû dolgokat sem kellene 10-15 percig mesélni, és egymást a földbe gyalázni, ugye palik lászló.

.: mobilize.hu :.

Totti5
#83998
pontosan, amúgy egy közvetítésnél pont lényegtelen hogy mit mondanak, mert én magam is látom mit történik és a verseny érdekel ahhoz meg kel kell kommentár... aki meg csak alkalmi nézõ annak meg olyan mindegy hogy mit mondanak, nem kell neki tudományosan magyarázni semmit mert úgy sem érti és nem is érdekli

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Norbi1990
#83997
Õ legalább ért hozzá 😄
Nem értem mit nem lehet rajta szeretni. Az igaz, hogy kicsit unalmas de ért hozzá.
desigo
#83996
teljesen mindegy,hogy ki kommentálna
mindet fikáznátok <#levele>
#83995
Wéber a legnormálisabb szvsz a jelenlegi magyar népbõl.

bujcsik555
#83994
Még mindig jobb mint Wéber. Ha az közvetít inkább lenémítom.

Sánta kutyának híg a leve. Néma gyereknek anyja se látja a fától az erd?t. Most ugrik a majom elásva.

a.carkey
#83993
Mondjuk futam közben meg Zollner döglene meg, ha az õ baromságait is tettlegesen értékelnie kellene a nagyérdemû közönségnek. 😄

A medve nem játék.

#83992
na én is valami ilyesmire gondoltam

bardocz
#83991
Amilyen baromságokat mond,nem csak a Gyuszi fojtaná bele...
#83990
nem-nem, azért baszta fejbe a rugó

passatgt
#83989
massának kifogyott a benzine, azért ment neki a falnak

Norbi1990
#83988
Azt, hogy az Alonso megy majd a Ferráriba <#banplz>
Norbi1990
#83987
Jaja. Elkezdi a mondanivalóját és mindig beleszól Gyulai vagy a Dávid Sanyi 😄
Totti5
#83986
Milyen baromságokat hord össze az öreg megint?

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

a.carkey
#83985
Sportklubon Zollner meg tudná fojtani Dávid Sándort egy kanál vízben. 😊

A medve nem játék.

kabel15
#83984
Értem én csak már kezd kicsit sok lenni ez a felhajtás.
Legalább valami haszna is lenne annak hogy itt van.
Bár valószínüleg a külföldi hiradókban benne van hogy itt fekszik.

BattleTag: kabel15#2672

#83983
Ha nem jöttél volna rá akkor elmondom, hogy a mediának ez sokkal nagyobb biznisz mintha versenyt nyert volna.
desigo
#83982
Bármelyik F1-es pilóta lenne ugyanilyen felhajtás lenne
ez a minimum...
kabel15
#83981
Vajon Massa nak van utazás biztosittása?
Szerintem már túl nagy a felhajtás. Jaj Massa így Massa úgy Pista bácsi ako meg a szomszéd szobán haldoklik mert munkahelyi balesete lett, mindenki leszarja.
Értem én hogy õ a nagy sztár de már 3 napja ez folyik a csapból is.

BattleTag: kabel15#2672

Minstrel
#83980
csakis Zsolti helyettesítheti, vagy Talmácsi, a többi pancser <#idiota>

http://topgearhungary.blogspot.com/

a.carkey
#83979
Azért szerintem ez több lesz, mint 60 nap, de ne legyen igazam ...

A medve nem játék.

Totti5
#83978
Hoppá tényleg, na ezt nem tudtam😊 de most utánanéztem és testvérek.

Nos akkor Marc Gené a ferrari teszpilótája vesz rész a Le Mans Seriesben és magán a Le Manson és meg is nyerte idén. Jordi Gené pedig a testvére aki a WTCCben Seatozik.

köszi a kiigazítást!

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

passatgt
#83977
Bourdais lehet tudott valamit elõre😄

bardocz
#83976
De Bourdaist fölösleges erõltetni,nem fog neki menni,eddig tökmindegy ki ült mellette,kikapott tõle.Nem neki való a F1,nagyon jó pilóta,de nem ez az õ mûfaja.
#83975
Most Bourdais a befuto...
Massanak 60 napot kell kb. kihagynia, iden mar nem fog sokat verenyezni...

http://gaborszantai.co.uk/

a.carkey
#83974
Na pont errõl írtam. Pár óra sem telt el, máris cáfolva lett Schumacher, Massa (húdedurvamegvakultsohasemtérhetvissza) állapota. A Rossi féle baromságokra HI senki sem reagált érdemben.

A medve nem játék.

Lukacsmacska
#83973

www.forma-1.mlap.hu

bardocz
#83972
Ott a bukónak max annyi szerepe van,hogy nem kell mindenhonnan agyat takarítani,csak ki kell önteni belõle,lófaszt nem számít,hogy mi van akkor a fejeden.
WuFraZselic
#83971
mégis milyen sisak képes megmenteni bárki életét is egy gumiabroncstól, ami igen nagy sebességgel vágódik a fejedhez? a nyak olyan terhelést kap, ami már alapból halálos kimenetelû lehet...

\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio

#83970
#83969
MSC nem száll be
érthetõ tõle.

autoszimulator
#83968
családban marad <#gonosz1>

Amúgy LeMans-t Marc nyerte meg, Wurz és Brabham-al együtt..

.: mobilize.hu :.

Norbi1990
#83967
Az Jordi Gené. Marc Gené nem szerepel sehol se tudtommal.
A Le Mans-t nem tudom melyik nyerte meg 😄
gameplusz
#83966
<#eljen>

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

Totti5
#83965
Gené a WTCCben egy gyári Seatban szerepel és idén megnyerte a 24 órás Le Manst.

Badoerrõl nemtudok sokat, szerintem csak a Ferrarinál tesztpilóta jelenleg.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#83964
Badoerrel az a baj, hogy szerintem mar evek ota nem versenyzett komolyabb szeriakban, Gene-t nem tudom, de szerintem O se nagyon.. Azaz hianyzik a verseny rutin.. Raadasul iden, a teli teszteken kivul, szinte nem ultek meg teszten se kocsiban, mert nem lehet.. Szoval meg az is elofordulhat, hogy hoznak egy fiatal versenyzot, az egyik kisebb szeriabol.....

#83963
Minden F1 oldalon találgatnak, hogy ki lesz Massa helyén. Tényleg ennyire nem értenek hozzá és lassú a felfogásuk? Gené meg Badoer. Ennyi. Velük van szerzõdésük, minek adnának ki pénzt egy külsõs beültetésére?

zsutyesz
#83962
én 20-at 😊

Ale Alonso! poppe fan club&#8482;

#83961
én 80% t mondok arra hogy Alonso a Renaultban marad jövõre.