FORMA1
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Az index már megint kezdi ...
A medve nem játék.
http://www.youtube.com/watch?v=66YFpW022uM
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Olyan színtû közvetítés kéne az RTL-nek is leadnia.
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Ezek meg találgatnak, jósolgatnak, a pilótákat véletlenül sem ismerik fel, tipikus bulvárközvetítés az egész. És nem a tudományról van szó, nem kell nekem elemezni a fizikai vonzatait a dolgoknak, de azért a teljesen egyértelmû dolgokat sem kellene 10-15 percig mesélni, és egymást a földbe gyalázni, ugye palik lászló.
.: mobilize.hu :.
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Nem értem mit nem lehet rajta szeretni. Az igaz, hogy kicsit unalmas de ért hozzá.
Sánta kutyának híg a leve. Néma gyereknek anyja se látja a fától az erd?t. Most ugrik a majom elásva.
A medve nem játék.
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Legalább valami haszna is lenne annak hogy itt van.
Bár valószínüleg a külföldi hiradókban benne van hogy itt fekszik.
BattleTag: kabel15#2672
Szerintem már túl nagy a felhajtás. Jaj Massa így Massa úgy Pista bácsi ako meg a szomszéd szobán haldoklik mert munkahelyi balesete lett, mindenki leszarja.
Értem én hogy õ a nagy sztár de már 3 napja ez folyik a csapból is.
BattleTag: kabel15#2672
http://topgearhungary.blogspot.com/
Nos akkor Marc Gené a ferrari teszpilótája vesz rész a Le Mans Seriesben és magán a Le Manson és meg is nyerte idén. Jordi Gené pedig a testvére aki a WTCCben Seatozik.
köszi a kiigazítást!
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Massanak 60 napot kell kb. kihagynia, iden mar nem fog sokat verenyezni...
http://gaborszantai.co.uk/
A medve nem játék.
egyre jobb hírek
www.forma-1.mlap.hu
\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio
érthetõ tõle.
Amúgy LeMans-t Marc nyerte meg, Wurz és Brabham-al együtt..
.: mobilize.hu :.
A Le Mans-t nem tudom melyik nyerte meg 😄
i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn
Badoerrõl nemtudok sokat, szerintem csak a Ferrarinál tesztpilóta jelenleg.
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10