FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#84160
Jaja és milyen jó is volt..Felidézte az emberben a 0 70' es Tabános éveket

Verseny gokart iskola Kakucson! Több mint 1 km-es pályán 14 kanyarral. www.rcr-kart.hu

a.carkey
#84159
Lekörözhetik, ha teszem azt elcseszik a boxkiállását, vagy kicsúszik, vagy hibázik, mert nagyon akar, vagy szar pozíciót kap el a rajtrácson, esetleg nem kerül be a legjobb 15 közé.

A medve nem játék.

a.carkey
#84158
Tudod hány LGT (meg egyéb öregfiúk) búcsúkoncert volt?
Így fogd fel, ne mérgelõdj feleslegesen! <#vigyor>

A medve nem játék.

#84157
ha a Renault indulhat akkor Alonsoról fog megint szólni szvsz az európa nagydíj, úgyis beválallják még egy párszor az üres tankos taktikát mert másképp nincs sok esély a dobogóra, Schumacher vs Alonso csatát az 1. helyért valenciában azért megnéznék 😄

#84156
lekörözik mi?
Azért ki ne röhögd saját magad 1 hónap múlva..
Bár tõleg ez a hsz. nem is olyan meglepõ

Verseny gokart iskola Kakucson! Több mint 1 km-es pályán 14 kanyarral. www.rcr-kart.hu

desigo
#84155
De szép is lesz amikor majd lekörözik Schumit 😊
ennyit a nagy visszavonulásról
pénzért minden
az évszázad biznisze lesz
akármennyiért lehet eladni a jegyeket,relikviákat

szánalom
#84154
Az nem megy, mert zsigerbol utalom...

Bar a 458 Italia, Ducati Streetfighter es Monica Bellucci miatt sokmindent elnezek a digoknak...

http://gaborszantai.co.uk/

a.carkey
#84153
Már ideje volt!

Jó érzés tudni, hogy meg lehet verni. Az olimpián kissé bizonytalan voltam, hogy ez most mi. Armstrong is hasonlóan reagálta le a dolgokat. De legalább látszik rajtuk, hogy náluk nem a részvétel a fontos.

A medve nem játék.

a.carkey
#84152
A Debrecen is nyert Tallinnban. Pozitív mérleget zár a mai nap számomra.

A medve nem játék.

Bandee1987
#84151
Törvényszerûen a Ferrarinak kéne drukkolnod.<#hehe>

SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!

#84150
De meg ám.. már meg sem lepõdöm,amilyen SUTTYÓ amerikai módon reagálta le

Verseny gokart iskola Kakucson! Több mint 1 km-es pályán 14 kanyarral. www.rcr-kart.hu

#84149
Szerintem csak ellenem akart drukkolni...
Mikor O drukkolt a Ferrarinak, akkor en a McLaren-nek, most O drukkol a McLaren-nek en meg... senkinek sem?

http://gaborszantai.co.uk/

a.carkey
#84148
Jártam már így én is 93-ban ..., de a sors megoldotta ... 😄

A medve nem játék.

a.carkey
#84147
Apropó, Phelpset megverték ... 😄

A medve nem játék.

#84146
igy akkor már szivesen elbeszélgetnék vele

Verseny gokart iskola Kakucson! Több mint 1 km-es pályán 14 kanyarral. www.rcr-kart.hu

#84145
és akkor most annak fog szurkolni aki jobb pozícióban van?<#hehe>

#84144
<#worship>

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

#84143
Faterom nem, O MS drukker volt, utana lett Hamilton fan...

http://gaborszantai.co.uk/

#84142
Azt írta "nagyrésze"..
A kivételek amúgy is erõsitik a szabályt,egyébbként meg a 60 éves faterodnak,a tévedéseit is könnyebben elnézi az ember

Verseny gokart iskola Kakucson! Több mint 1 km-es pályán 14 kanyarral. www.rcr-kart.hu

taptarap1
#84141
Gyááá Schummmiii egy álmom vált valóra evvel, hogy visszatér akár csak egy futa erejéig.
GL.

RED ALERT 3. POWAAAAA. Have you ever dance with the devil by the pale moon light?

autoszimulator
#84140
Egyetértek, és én sem tartom legendának, hõsnek, de mindenki maga választhatja meg a saját kis hõsét, és sokaknak Schumi, Senna, Rossi, McRae, Phelps, stb. az.

.: mobilize.hu :.

#84139
meg ott van a "nagy része", szóval attól még lehet hogy van 100 éves is..

Totti5
#84138
Ha idén is nyeri akkor már nem lesznek rá jelzõk😊 igaz jelenleg csak a csapattársa az ellenfele.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

a.carkey
#84137
Nem tudom, hogy valóban tilos lesz-e verseny közben jövõre tankolni (mintha ez kikerült volna a jövõ évi szabályokból), de idén még minden belefér ...

A medve nem játék.

#84136
jó mert õ angol és ti is ott laktok..

#84135
koztuk a 60 eves faterom...O_o

http://gaborszantai.co.uk/

#84134
hülyeség. suminak nem kiskorú rajongótábora van. ezzel szemben a hamilton fanok nagy része tizenéves, aki 1-2 éve nézi a f1-et

Banano
#84133
Nem muszáj azt elintézni..valszeg úgyis valahol hátul lesz benne a lószarban,mint mindig<#banplz>

\"A repülést hagyd a madarakra\":)) PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

Encore
#84132
Örülnék ha Schumi beugrana, de félek, hogy a csapat elintézné, hogy Kimi semmiképp se végezhessen elõtte, nehogy csorbuljon a legenda hírneve....
Banano
#84131
JÖN SCHUMIIIIIII WÁÁÁÁ FELVESZEM A FUTAMOT <#fogmosas>

\"A repülést hagyd a madarakra\":)) PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

#84130
ha nincs a defekt sztem tönkreveri a mezõnyt mint a hungaroringen.. már ott..

csak maradjon is így

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

#84129
Viszont a filmcimet tovabb lehet gondolni, mivel Will Smith egy olyan embert szemelyesitett meg, akibol hos valt, vilagmegmentove lett...
Amugy akkor Rossi micsoda? Egy isten?

ON

http://gaborszantai.co.uk/

#84128
elõzõ futam rajtjánál azért én éreztem egy hangyányi tehetséget Hamiltonnál, és egy picike fejlõdést a mekinél <#ravasz1>

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

a.carkey
#84127
Egy Mansell nevü fazon visszavonult világbajnokként 1x már próbálkozott a McLaren nevü csodával 1995-ben, három évvel a visszavonulása után, és baromi nagy szopacs lett belõle. Egy Laudánál meg jól sült el, bár õ nem egy trágyába ült, mint Mansell, hanem egy vadi új McLarenbe 1982-ben.

Érdekes lesz!

A medve nem játék.

autoszimulator
#84126
csak sajnos a szavak jelentése és használati köre is módosul idõvel, és már messze nem csak a cikkben leírt fogalmak használjuk. de valamilyen tudatlan idióták még filmcímnek is beválasztották.

.: mobilize.hu :.

Bandee1987
#84125
Ayrton Sennára is sokan használják a legenda kifejezést, mégsem vallási célzatból teszik ezt.

Tényleg ennyire muszáj belekötni egy szóba?

SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!

#84124
mondjuk ja, azt mondják hogy a hungaroring mclaren pálya. de tavaly massa kocsija elfüstölt ezért nyert mclaren..

#84123
Koszonom.
Hosszu evekbe telt, de megtanultam, hogy nem erdemes olyan szavalat hasznalni, aminek nem vagyok biztos a jelenteseben.
Remelem masoknak is sikerul egyszer...

http://gaborszantai.co.uk/

Bandee1987
#84122
Ja, csak ebbõl a mostból lehet hogy Valenciára semmi sem marad. Tudjuk, hogy a Magyar Nagydíj elég sokszor meglepetésgyõztesekkel szolgált, idén sem volt ez másképp.

SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!

Norbi1990
#84121
Jól ment!
Kint voltam ringen és a hátsó régióval tartotta simán a lépést! Sõt volt olyan, hogy majdnem elõzött is.
Bandee1987
#84120
Ja, pedig Jaime elõtte szintén alig tesztelt.

SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!

#84119
a most szó jelentését ismered? szerintem olvasd el újra mit írtam.

Bandee1987
#84118
Jólvan, gratulálok.

SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!

Totti5
#84117
Nézzük csak meg az újoncot a Toronál, most ült autóba szinte elõször, és jól ment, namost akkor Sumi hogy fog egy Ferkával? 😊

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#84116

http://gaborszantai.co.uk/

a.carkey
#84115
Ne puffogj, mert érdekes lesz a szitu, ugyanis a Piquet óta nem volt egyenrangú csapattársa Schumachernek. Pls, gondolkodj el ezen, és úgy értékeld Angel hozzászólását ...

A medve nem játék.

Bandee1987
#84114
Azért gratulálok, hogy 1 futam alapján ezt így ki tudod jelenteni...Igen, a Magyar Nagydíjat megnyerte Lewis...azon kívül hol volt egész évben? Sehol! (Nem mintha mi olyan jók lettünk volna, de jobbak voltunk nála)

SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!

#84113
igen, ezzel tisztában van minden sumi fan, és szerintem nem is várnak csodá tõle. örülnek hogy látják még a f1-ben.

Norbi1990
#84112
Armstrong is 4 évet kihagyott és 3. lett a Touron 😊
Zanardi is jól megy a visszatérése óta 😊
Én azt mondom, hogy kb azt a szintet fogja hozni mint Kimi(vagy gyengébbet).
#84111
Vagy Gandalf es Harry Potter...

http://gaborszantai.co.uk/