FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#84210
A nezettseg a beka segge alatt van, iden sorban doltek meg a negativ rekordok...
Teny sok nezot vesztett az F1 MS tavozasaval es a Ferrari gyengulesevel, de a futamok is rem unalmasak, egy vasarnapi kerti szunyokalas arnyekban sokkal tobb izgalmat jelent...

http://gaborszantai.co.uk/

Barnabyka
#84209
hát kívánom neki ,h legalább olyan jól versenyezzen mint az utolsó futamán. a király visszatért..a legeslegjobb HAJRÁ SCHUMI😊

Bandee1987
#84208
Én kb. 90-es évek végén kezdtem neki drukkolni, amikor már korántsem volt rajtam pelenka (Amúgy az sztem már 1989-90 óta nem volt, de mind1).

A 90-es évek végefelé ahova én jártam ált suli, mindenki Hakkinenes és Mclarenes volt. Kivéve engem és 1 haveromat, akik Schumi és Ferrari drukkerek voltunk, és kitartottunk, amikor szarul ment a csapatnak. Úgyhogy divatdrukkernek sem mondanám magamat.
Most is ugyanúgy kitartok mellettük, amikor szintén nem áll jól a szénánk.

SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!

autoszimulator
#84207
Ez az érdekes, hogy az emberek Schumit utálják amiatt, hogy unalmas volt minden futam, mintha az õ hibája lenne, hogy akkora pilóta, és aktuálisan olyan kocsi volt alatta, ami verhetetlenné tette? Inkább kellene a sok ellendrukkernek a saját "fiát" szidni, hogy miért nem voltak képesek felnõni hozzá, és miért hagyták ellaposodni a futamokat...
Nehogy már õ ne menjen úgy, ahogy tud, csak hogy a NÉP élvezze? Federer is sokáig egyeduralmon volt, senkinek sem fájt az sem, pedig õt sem nagyon lehetett megverni akkoriban, sõt egy embert kivéve még most sem nagyon sikerült senkinek.

.: mobilize.hu :.

oneal1
#84206
ezt nem mondod komolyan?!

!Forza Ferrari!

Legend Killer
#84205
jaja<#eljen>

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Pluskast
#84204
Divatdrukker na ezt sem hallottam még 😊

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

Bandee1987
#84203
"azért mert te elfogult Sumi fan vagy, még nem biztos h más szereti! én utáltam mert szar unalmas volt minden verseny miatta."

Nem õmiatta volt szar unalmas a verseny. Õ csak tette a dolgát, ahogy a Ferrari is. A többi istálló volt képtelen utolérni õket. És errõl pedig õk tehetnek.

SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!

#84202
Hát persze.. Mert hogy hogyan jutott idáig azt nem látták,ill. pelenkával a fenekük alatt nehézkes is

Verseny gokart iskola Kakucson! Több mint 1 km-es pályán 14 kanyarral. www.rcr-kart.hu

#84201
Nem mindenki volt a FIA kegyeltje...
Talan igazsagos korulmenyek kozott sikerult volna...

http://gaborszantai.co.uk/

desigo
#84200
Hirtelen de sok post van
bezzeg amikor szabadedzés van vagy idõmérõ netán verseny akkor meg sehol senki
de jó lesz majd megint olvasni a fikázásokat
sok divatdrukker <#levele>
Tyler1
#84199
azért mert te elfogult Sumi fan vagy, még nem biztos h más szereti! én utáltam mert szar unalmas volt minden verseny miatta. És mindemellett tudom h jó pilóta volt, és elsõ oldalon lesz az F1 történelem könyvében.
szóval ne arcoskodj!

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#84198
<#eljen><#eljen><#eljen>

Látod Tyler1! ilyen egy értelmes hozzászólás,bár erre nincs iskola

Verseny gokart iskola Kakucson! Több mint 1 km-es pályán 14 kanyarral. www.rcr-kart.hu

Bandee1987
#84197
Amúgy sokan a 2000-es évek elején azért utálták meg Schumit, merthogy mindig õ nyert, és ezáltal unalmasabbak voltak a futamok.

Az igaz, hogy unalmasabbak voltak a futamok, de errõl nem õ tehetett, sokkal inkább a többi istálló és versenyzõ, akik képtelenek voltak 2000 és 2004 között megverni a Ferrarit, pár futamtól eltekintve. Errõl ennyit.

SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!

oneal1
#84196
én is igy látom!😊

!Forza Ferrari!

Pluskast
#84195
Tuti. Sõt egyáltalában nem lepõdnék meg ha pontszerzõ helyen végezne.

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

Bandee1987
#84194
Rescpect mflex! 😊

Én is mennék Valenciába, de anyagi helyzetem erre nem ad lehetõséget 😞

SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!

mflex
#84193
Engem rohadtul nem érdekel, hogy Sumi hol fog végezni, õ már letett az asztalra annyit, amirõl más csak álmodhat!

Mivel amióta versenyzik õ volt a favoritom, egyszerûen hihetetlen, hogy visszatér, holnap már intézkedni is fogok ennek fejében, én ott leszek 4 hét múlva, mert élõben akarom látni és leszarom hányadik lesz, de egy biztos õ mindig a végéig küzdött, ritkán volt olyan, hogy bepunnyadt volna egy versenyen.

És, hogy LEGENDA vagy sem, ebben az esetben tökmindegy a szó jelentése, nekem õ AZ!

Meg másnak is és pszichológiai értelemben lehetne boncolgatni a szó jelentését, jelen esetben szart sem ér.



Respect Bandee! 😄DD

What about the forests?

#84192
ide a bökõt, hogy a köv futamon legalább másfélszeresére ugrik az amúgy sem kicsi nézettség MS miatt 😊
Pluskast
#84191
Egy versenyre tér csak vissza, szóval megnyugodhatsz<#sniffles>

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

oneal1
#84190
ez aztán a hozzászólás!

!Forza Ferrari!

#84189
Szerintem is jó lesz neked az a ping-pong..

Verseny gokart iskola Kakucson! Több mint 1 km-es pályán 14 kanyarral. www.rcr-kart.hu

WuFraZselic
#84188
nem is azért tér vissza, hogy világbajnok legyen, és futamgyõzelmeket szerezzen...

\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio

WuFraZselic
#84187
egy ilyen komment után hogy "alig várom hogy hamilton alázhassa". már ne is haragudj, hamilton Schumihoz képest még SEMMIT nem tett le az asztalra

\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio

Tyler1
#84186
Schumacher miatt utáltam az F1-et azelött, erre visszahozzák! most akk addig nézek ping-pongot vagy nem tudom, de remélem a Massa csávó hamar felépül. Schumi meg befog égni, mer a csúcson abbahagyta, visszajön egy szar Ferrarihoz és nulla lesz.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#84185
Hát amikor Sumi még ment,akkor igen aktiv voltam itt én is,ill.elég aktivan ment a veszekedés az ellendrukkerekkel..De bocsi,mert akkor én nem figyeltem,hogy nem vettelek észre

Verseny gokart iskola Kakucson! Több mint 1 km-es pályán 14 kanyarral. www.rcr-kart.hu

Pluskast
#84184
Schumi a legjobb!! <#worship><#worship>

“Ha meg akarod nevettetni Istent, mesélj neki a terveidr?l.”

oneal1
#84183
ahham, néha benézek én is, de akkor voltam még aktívabb mikor ment Schumi.
Most újra az leszek kicsit😄

!Forza Ferrari!

#84182
Én vagyok,bár csak ebben a topicban,meg 1-2 éve még a TDU-ban

Verseny gokart iskola Kakucson! Több mint 1 km-es pályán 14 kanyarral. www.rcr-kart.hu

oneal1
#84181
Hali! na igen, kicsit leálltam a témával...😊
Te?

!Forza Ferrari!

#84180
Na téged se hallotalak a Raven óta,az meg már legalább 5 éve

Verseny gokart iskola Kakucson! Több mint 1 km-es pályán 14 kanyarral. www.rcr-kart.hu

oneal1
#84179
Áááá most olvasom!!!!
Ez az, végre megint lehet látni pályán!!!😊

!Forza Ferrari!

allock
#84178
azt ki lehet szerelni a kocsiból, nem? xd

#hhwnd

Máté94
#84177
Mer?😄
kirol
#84176
Most hallom Sumi lesz Massa helyett! De állat! 😄
És azt is hallom, hpgy a látásával nincs semmi baj, így tovább versenyezhet Massa! 😊

bardocz
#84175
Biztos csak ezért lefojtják Kimi kocsiját<#wilting>
Legend Killer
#84174
<#eljen>

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

#84173
Nem,de ez lémyegtelen is,1 gombal több vagy kevesebb,nem számit..
Persze én sem gyözelmet várok tõle,de egy erõss pontszerzés benne van

Verseny gokart iskola Kakucson! Több mint 1 km-es pályán 14 kanyarral. www.rcr-kart.hu

WuFraZselic
#84172
LOL, hamilton arra sem méltó, hogy kezet fogjon Schumival

\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio

Bandee1987
#84171
<#eljen>

peace neked is.

SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!

Legend Killer
#84170
sztem nem kunszt... bele fog õ tanulni. nagyon remélem.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

#84169
Ennél jobbak már csak az esõs versenyei voltak,ahól az egész mezõnyt lekörözte

Verseny gokart iskola Kakucson! Több mint 1 km-es pályán 14 kanyarral. www.rcr-kart.hu

Legend Killer
#84168
ez igaz

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

a.carkey
#84167
Egyáltalán vezetett valaha KERSes autót?

A medve nem játék.

a.carkey
#84166
Azért még várjátok meg, hogy bólintsanak rá az orvosok. Mert az, hogy eldöntötték, még nem bizti, hogy azonnal zöld utat kap. Egy biztos: teszteni NEM FOG TUDNI!

A medve nem játék.

#84165
Na akkor mindent feltekerni azon a ferrarin és jöhet még egy
utolsó futam<#hehe>

Kit--Kat
#84164
Jól van kezd el felsorolni ez évben ki elõzött meg a pályán és kit?
Várom a felsorolást.
Nekem 2 Button és egy Hamilton elõzés jut eszembe.
Ja és persze az ilyen tele tankost megelõzi az éppen boxba hajtós körén lévõ az nem érdekel.
És nézd vissza pl. a bracelonai nagydíjat ott is midnent megpróbált Kimi, de ha nem lehet elõzni nem tud csodát tenni. Mondjuk ott a KERS-e sem mûködött.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Legend Killer
#84163
most értem haza és tudtam meg, hogy Michael Schumacher ismét visszaül a volán mögé!<#eljen><#worship><#worship><#worship><#worship><#hawaii>

Ne haragudjatok rám, de nekem õ a legjobb, a király. Persze lehet ezen vitatkozni, meg minden, de nem akarom flémet kelteni, csak egyszerûen leakarom írni, hogy mennyire örülök neki 😄.
mert én emlékeim szerint kb 96-97 óta nézem a Forma1t és azóta csak is Michael Schumachernek drukkolok. Erre büszke vagyok, mert ugye sok minden történt Michaellel addig, amíg visszavonult. De én tûzön-vízen át kitartottam mellette 😄. és egyik legnagyobb versenyzõ sztem Forma1történetében... és... és... és most visszajööööööönnnnn! ismét láthatom! 😄 bár arra kíváncsi leszek, hogy mennyire tud régi fényében tündökölni.
Ám azt had szögezzem le, hogy sajnálom Felipe Massát. A legjobb természetesen mindannyiunk számára az lett volna, ha ilyesmi meg se történik! Mármint a baleset Massával. Massa is nagyon jó versenyzõ és Michael visszavonult, nem kellene lennie ismét, de ugye a szükség... és hát én örülök, ellenben Massának a legjobbakat kívánom és remélem, hogy pl köv szezonra õ áll ismét rajtrácshoz és akkor Michael megint a háttérben aszisztál. A legkevésbé se kívánom azt, hogy Michael kitúrja Massát a helyérõl, mert mindenki tudja, hogy úgy szólván Michael felett eljárt az idõ. Volt szép karrierje, sok mindent elért. De ennyi. Csak most erre a szezonra lesz és talán, ha nagyon jól passzol minden és rendkívül ügyes és a 100%nál is többet, pl. 150%-t hoz ki, mint régi sikeres évei alatt, akkor csillaga újra felragyoghat és megmutathatja a világnak, hogy miért lett hétszeres világbajnok!
Félre értés ne essék: tisztelem a McLaren csapatot, a szurkolóikat így titeket is és nincs bajom senkivel. Ellenben valljuk be: anno, amikor Hamilton bajnok lett és láttam faterja nyilatkozatát ott, hogy fogadott valakivel, hogy Hamilton is hétszeres világbajnok lesz, vagy több, mint Michael... az kicsit nagyképûség volt részérõl. Persze lehet rosszul emlékszem és nem ezt mondta. És természetesen elhiszem és látom is, hogy a srácban megvan a képesség, hogy sok bajnoki címet szerezzen magának és aktuális csapatait is majd élre repítse, de... hát nem tudom. Lehet jó hosszú ideig nem lesz hétszeres, vagy többszörös világbajnoka a Forma1nek és Hamilton faternak ott és akkor tisztelnie kellett volna Michaelt... bár valszeg lehet tiszteli, csak ezzel a fogadtunk valakivel ,hogy Hamilton simán leveri féle szöveggel nem úgy tûnt.
És most Michael visszajön és nagyon remélem, hogy párszor megtáncoltatja piszkosul Hamiltont és akkor mindenki elismeri, hogy Michael nagy versenyzõ.
Szal nagyon boldog vagyok, roppant kíváncsi is, hogy mi lesz itt és várom nagyon a köv versenyt és régi kedvenc versenyzõmet!
Remélem eme hosszú beszámolóm alatt nem sértettem, nem bántottam meg senkit, mert én bár Michael Schumacher fan vok örökké az idõk végezetéig és Ferrari drukker, ettõl függetlenül tisztelem a többi csapatot és azok szurkoló táborát és a versenyzõknél is ugyanígy.
Szal peace.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

#84162
Mind1 is..én imádtam az akkori LGT-t meg az Omegat is,tiniként rengeteg koncertein voltam,számolatlan sok szép emlékkel..

Verseny gokart iskola Kakucson! Több mint 1 km-es pályán 14 kanyarral. www.rcr-kart.hu

a.carkey
#84161
Szerintem tíz után már nem számolták. 😄

A medve nem játék.