FORMA1
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
http://gaborszantai.co.uk/

\"A repülést hagyd a madarakra\":)) PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007
Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!
\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"
Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!
Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!
Amúgy már verte meg Schumacher nem egyszer, és ha a Ferrari nem piszkál bele Kimi autójába és a taktikájába, nem sok esélyt látok, hogy a mostani Schumi veszélyes lenne Kimire.
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
olyan listákat állítotok fel amik azt tükrözik hogy kit szerettek,valaki Alonsot és Hamiltont is kihagyta...azért mert nem szeretitek mint embert attól még lehet jó pilóta
pl én nagyon utálom,rühellem Lewis-t mint Embert,de elismerem hogy nagyon jó pilóta
\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"
Ale Alonso! poppe fan club™
A medve nem játék.
ratiomaster 1.8.9 : egy társ,aki segít,ha a nettel problémáim adódnának
i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn
Verseny gokart iskola Kakucson! Több mint 1 km-es pályán 14 kanyarral. www.rcr-kart.hu
i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn
Imádom, végre tutira megnézek egy versenyt.
\"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere.\"
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
És ez a KERS-el meg pár újítással tele tömött autó sztem Michael Schumachernek nem jelent akadályt.
Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!
Egy biztos, egyedi és izgalmas látvány lesz újra a pályán látni.
Én örülök neki, annak ellenére, hogy sosem tartozott a kedvenceim közé.
MAGELLAN Cycles www.alphateam.hu
ratiomaster 1.8.9 : egy társ,aki segít,ha a nettel problémáim adódnának
David Coulthard: "Michaelnek minden adottsága megvan ahhoz, hogy visszaüljön az autóba és az élen harcoljon. Õ még mindig autóversenyzõ, aki kitartott a Ferrari mellett."
Ralf Schumacher: "Ez nem semmi. Biztos, hogy még mindig gyors és hogy alaposan átgondolta a döntést."
Norbert Haug: "Ez egy remek meglepetés a Formula-1 számára. Várom már hogy a Ferrari és a McLaren-Mercedes újra összecsapjon a Formula-1-es versenypályán. Örülök Michael érkezésének, de meg kell említeni, hogy boldoggá tesz, hogy Felipe Massa egyre jobban van. Sok õrangyal vigyázott Felipére."
Niki Lauda: "Amikor 1982-ben visszatértem, nem voltam elég fitt. Két kört sem tudtam teljesíteni. Michael edzett, és lehet hogy nem harcolhat a gyõzelemért, mert az autó sem olyan jó. Kíváncsi vagyok, hogy hogyan boldogul majd Kimi ellen. Ez egy remek hír a BMW távozása után."
Eddie Jordan: "Nem számít, hogy Schumacher mennyi idõs, a reflexei talán egy ezredmásodperccel lettek lassabbak. Sokszor kritizáltam Räikkönent, akinek ez egy nagy ébresztõ. Gratulálok a Ferrarinak és Michaelnek a döntéshez, mert sokat kockáztat a versenyzéssel."
Alexander Wurz: "Ha az autó olyan mint szeretné, és elég edzett, akkor biztos, hogy Michael a sikerért léphet pályára."
http://gaborszantai.co.uk/
Utolso futamon is hajszalon mult, hogy nem esett ki, mert a kipufogo megint behalt...
Teny, Kimi McLaren-ben volt jo es 2007 vegen a Ferrariban, azota teljesen elveszett.
Igaz ez az olasz csapatra is.
Itt sem Alonso, sem Vettel, sem Kubica nem fog megvaltast hozni, ha a csapat iranyitasa ennyire gyenge...
(Amugy Kubica ules nelkul maradna? Nem hiszem, szerintem sokkal tobb eselye van a Ferrarira, mint Alonsonak...)
http://gaborszantai.co.uk/
Nincs vele se bajom, de egyelore meg nem csinalt semmi kulonoset, ha meg a pontaszmokat kellene nezni, akkor Button es Webber is jobb nala...
http://gaborszantai.co.uk/
http://gaborszantai.co.uk/
2. Raikkonen
3. Massa
4. Vettel
5. Button 😛
De tudom, Massa nincs, szóval itt a jó lista.
1. Michael Schumacher
2. Raikkonen
3. Vettel
4. Button
5. Hamilton
Massának jobbulást. úgy hallom már jobban van :S. nem olvastam a hírt még. más mondta.
Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!
jah, nincs?
rohogni egyszeru, neha az ember kinjaban is szokott...
http://gaborszantai.co.uk/
(azert Raikkonent kihagyni, vilagbajnok, tobbszori futamgyoztes kicsit furcsa dolog...)
http://gaborszantai.co.uk/
What about the forests?
1. Sumi (mivel fog indulni a köv futamon, aktivnak tekintem)
2. Alonso
3. Vettel
4. Kubica
5. Hamilton
1. MS
2. Alonso
3. Raikkonen
4. Hamilton
5. Kubica
http://gaborszantai.co.uk/
If Everything That Has A Beginning Must Has An End
Szerintem most az 1. öt legjobb pilota ebben a sorrnedben:
1. Sumi (mivel fog indulni a köv futamon, aktivnak tekintem)
2. Alonso
3. Vettel
4. Kimi (ebben nem vagyok biztos)
5. Hamilton
i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn
If Everything That Has A Beginning Must Has An End
(Biatore meg akarja venni a csapatot, igy oket nem feltem...)
http://gaborszantai.co.uk/
http://gaborszantai.co.uk/
