FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#84508
Sejtem miert nem ideztek, amit Massa mondott Rubensnek...
Biztos a rugo utan erdeklodott, hogy kie lehetett...😊

http://gaborszantai.co.uk/

Yeltzin
#84507
Ki mást hívott volna fel, nem sokan beszélnek portugálul az érintettek közül 😊

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

BaliBoy
#84506
Nem tudom felfogod-e a különbséget de megpróbálom. Az egy dolog, hogy az MS rajongók mindent tudnak a kedvencükrõl, de az nem azt jelenti, hogy azért rajongnak érte mert otthon van egy szõke hajú nõje. Fogod???
Ugyanez vonatkozik Madonnára is, meg mindenki másra is.

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

Black Ghost
#84505
Massa rácsörgött Barrichellóra

Rubens Barrichello közösségi oldalán adta hírül, hogy a Magyar Nagydíjon balesetet szenvedett Felipe Massa felhívta õt a mobilján. Az intenzív osztályt elhagyó Massát egy a Barrichello autójáról leesõ alkatrész sebesítette meg súlyosan, így nem meglepõ, hogy a brazil boldogan tette közzé, hogy a ferraris felhívta õt.

„A telefonom csengett. Felipe volt az. Nem akartam elhinni. Úgy hangzott, nagyszerûen van és jó hangulatban. Ez remek hír." - írta Barrichello.
a.carkey
#84504
"Baumgartner Zsótit" sem a pályán nyújtott "teljesítménye" miatt szerettük itt páran.

A medve nem játék.

#84503
Ha kiforgatod valaki szavait, akkor elotte jobb lenne azokat felfogni. Tudom, tudom, nem konnyu...
Altalaban ha valaki rajong egy szemelyert, akkor egy teljes egyeniseget kedvel. Az MS rajongok pl. mindent tudtak Schumi gyerekkorarol, a kerpeni gokartpalyarol, a felesegrol, az asszony loimadatarol, a kisgyerekekrol vagy arrol, mikor MS es RS hullareszegen szetvertek egy hotelszobat...
A Kimi rajongok tudnak a jegkorongszeretetrol, az elso Ladarol, az Iceman chopperekrol, a pialasokrol - azert kedveljuk, mert O egy kezzelfoghato ember, hibakkal, mint mi.

Amit Te felhoztal, az arra enged kozetkeztetni, hogy Te szereted Vettel vezetesi stilusat es kesz. Az emberrol nem tudsz lokakit sem...

Aki kicsit figyel Madonnara, ismeri az eletet is, a ferjet, filmjeit, gyerekeit, divattermekeit. Nem pedig csak a zenejet, hanem a Madonna nevu holgy altal kepviselt brand-et es eletstilust...

http://gaborszantai.co.uk/

allock
#84502
xD

#hhwnd

Yeltzin
#84501
Hát mondjuk Madonnát konkrétan csak a zenéje miatt nem sokan szeretnék 😊 Amúgy nem hiszem, hogy ilyen száraz dolgok fognák meg a tömegeket. Szar színészeknek is nagy rajongótáboruk van, ha erõs a kisugárzásuk, és ez pont így igaz a szar pilótákra is. Nekem is rohadt mindegy, mennyire jó valaki abban amit csinál, ha nem szimpatikus (és ez nagyon jól megfigyelhetõ a politikában is).

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

Legend Killer
#84500
"- Hamilton apuka legyalult egy jatszoteret a Porsche-val"

😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

a.carkey
#84499
Mikor szart inkább és nem Pelé mítoszt ápolta, na akkor mosolygott. 😄



Nem most volt ...

A medve nem játék.

#84498
Halvany nyomokban azert meg Irvine es Montoya visszahozta azt a feelinget...

http://gaborszantai.co.uk/

BaliBoy
#84497
Igazad van. Milyen hülye az aki Madonnát csak a zenéje miatt, Tom Hanks-et csak a színészi képességei miatt, Raikönent, Massat, Vettelt... csak a pályám mutatott tudásuk miatt szeretik, rajonganak.

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

#84496
Jah, es volt az a dolog, amikor fellokte a fotost...
Mindenki hogy utalta ezert, a szegeny fotos meg beakarta perelni...

...aztan kiderult, hogy eleg sokan utaljak azt a fotost es Kimi mellett allok is tobbszor kertek, hogy tavozzon, illetve ne tolja az objektivet a pilota arcaba, legfokebb ne lepjen ra Kimi taskajara...
Oh, persze, a sajto csak a fellokest mutatta be, aztan mikor a tanuk is megszolaltak, akkor hirtelen elfelejtette a kedves fotos beperelni Kimit...

Jo is, ha az embert objektiven lehet utalni...<#zavart2>

http://gaborszantai.co.uk/

Yeltzin
#84495
jó de itt be van baszva <#zavart1><#zavart2>

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

a.carkey
#84494
Jaja, James Hunt. <#nyes> Jó példa. <#vigyor> Õ volt az, aki azért vonult vissza, mert nem tudott a versenyekre koncentrálni a F1en kívüli dlgok miatt (pia, nõk, autók, pia, nõk, autók még nagyobb számban). Éjjel négykor feküdt, hétkor már fentvolt. 😄

Utoljára az Eddie Jordan ERAban volt némi hagymafingszagmentesség a boxban és azon kívül. Manapság csak versenyrõl versenyre, szponzoroknak felelgetnek meg. Ennek hiányát pótolják jelenleg a FIA tótumfaktumok családtagok, barátnõk és csemeték mutogatásával.

A medve nem játék.

Yeltzin
#84493
"ugyanolyan gyarló ember mint mi"

Pont ez a lényeg, hogy õ ezt fel is vállalja, nem próbál meg egy számára mások által kitalált álarc mögé bújni. Ettõl lehet vele könnyebben azonosulni. Régen nem volt divat kitalálni a pilóták imidzsét, maguk találták ki a nyilatkozataik szövegét, és ha valami nem tetszett a versenyen, utána bemostak egymásnak a boxban. Ez a világ Sennával halt meg.

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

#84492

http://gaborszantai.co.uk/

Yeltzin
#84491
Nem rémlik, hogy bármikor mosolygott volna.

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

Black Ghost
#84490
És ez így igaz. <#eljen>

Ui.:Néha kifejezetten tetszik az egyéni világnézeted (mondom néha). 😄
#84489
Az a baj, hogy a hozzad hasonloknak halvany lila fingjuk sincs arrol, hogy miert lehet igazan rajongani egy pilotaert, akinek egyenisege van es a palyan is a legjobbak koze tartozik. Mint pl. Valentino Rossi.
Neki is megvannak a maga hulyesegei es sok rajongo ezekert a dolgokert is szereti...
Regebben a pilotak egyben "popsztarok" is voltak, playboyok, akik mindenfele idiota dolgokat muveltek, ittak, mint az allat... James Hunt-ot akkor Te mennyire utalnad? O abszolut nem ferne bele a chip-vezerelt egyenpilota imidzsbe...

http://gaborszantai.co.uk/

Black Ghost
#84488
Úr isten, ne emeljetek már szobrot Kiminek!

29 éves basszátok meg, nem állítsatok fel itt erkölcsi mércéket, tudjátok mi különböztet meg minket Kimitõl? ...az hogy õ kúrva jól vezet, egyébként meg ugyanolyan gyarló ember mint mi.

"Kimit jobban megviselte Massa balaesete mint azt sokan hiszik."

Meddig 1 óráig, 1 napig, tudod mi foglalkoztatja mostanában, max az hogy félpiásan kit dugjon meg és hányszor, ne állíts be erkölcsös embernek olyas valakit aki leszarozza Pele-t.

Mondom mindezt úgy hogy bírom az arcot, a haverjaimra emlékeztet.😄

BaliBoy
#84487
Ez nem feltûnõsködési verseny, hanem autóverseny tudomásom szerint.

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

ÁjjLe BoBBi
#84486
negró luvnyájának olyan telója van mint nekem.<#wilting><#fejvakaras>

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

#84485
Alapvetoen Kimi volt az utolso "rosszfiu":
- rallyzik bajnoksag kozben
- jegkorongozik
- iszik
- csajozik (allitolag)
- nyert egy motorosszan versenyt
- gorilla jelmezben motorcsonakozott
- reszegen leesett egy hajorol
- monacoi kiesese utan elment pialni
- TAG-HEUER-nek napszemuveget es orat tervezett
- stb...

Tobbiek?
- Hamilton apuka legyalult egy jatszoteret a Porsche-val
- Nicole szepen ugral
- Massa apuka es bratyo tud mereven, gyongyozo homlokkal TV-t bamulni
- Webber-rol most esett eloszor szo, csak mert elesett...
- Alonso a McLarenes ugy ota semmit nem csinal, mondjuk elotte is inkabb csak bunkosagokat (a la Fisico-affer)
- Trulli legalabb bort termeszt...

Legtobbszor mit nyilatkoznak a fiatalok? Otthon playstation-ozunk mert az jo...

http://gaborszantai.co.uk/

Jacek
#84484
Ki ez a hulye?

Bandee1987
#84483
Hát, ha visszajönne Sato, akkor lehetne mirõl beszélni<#idiota>

SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!

#84482
Mondjuk Kimi jovore elmegy, pontosan hany egyeniseg is marad az F1 mezonyben, akirol ezert vagy azert lehet vitatkozni?
Nulla.
Alonso beleszurkult a vacak autoba, Hamilton korul meg az apja es a kedvese csinalja a musort...
Ezenfelul semmi es senki.
A fiatalok gepemberek, Button, Massa, Trulli, Fisico, Webber jofiu, Rubens-nek ez lehet az utolso eve.

http://gaborszantai.co.uk/

BaliBoy
#84481
Jah... biztos. Aki "szarni van a wc-n".

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

Kit--Kat
#84480
Rohadtul nincs semmi köze annak, hogy hol van a fénykorától, és hogy mit csinál a dobogón.
Egyszerûen nincs összefüggés

Kimit jobban megviselte Massa balaesete mint azt sokan hiszik.

Szombat este volt is bent Massánál csak nem a fõbejáraton ment be és nem verték nagy dobra.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Black Ghost
#84479
Ezért Ice man a beceneve. <#nyes>
Totti5
#84478
Nemhinném, de ok tegyük fel, akkor ne pezsgõzzön ( amit nem is tett csak ivott egybõl ), de leglább egy picit örömöt a szurkolóknak akik neki drukkoltak és örültek ennek a remek eredménynek.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#84477
vagy inkább Massa állapota miatt volt olyan..

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

Totti5
#84476
Kimi messze van a fénykorától, látszott a dobogón is, hogy egy mosolya nem volt a rajongók felé, semmi az ég világon, csoda hogy egyátalán méltóztatott felfáradni és átvenni a trófeát, kár hogy már nem a régi, nagyon nem...

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

a.carkey
#84475
Akkor értitek! Egy antikimistának más jelenti a pinát.

A medve nem játék.

Barnabyka
#84474
ha neked nem akkor ott lehet a hajlamokkal van a probléma😉

Kit--Kat
#84473
Amíg egyszerû kérdésekre nem tudsz válaszolni amiket feltettem, addig nekem ne osztogasd az okosságaid.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Bandee1987
#84472
Én is jelentkezem, nekem is 😊)))

SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!

#84471
nekem is.. és? ÉS?? <#zavart1>

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

#84470
bezony! de várnék egy jó Hami Schumacher csatát versenyképes gépekkel <#nyes>

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

a.carkey
#84469
Ok, de vannak egyesek akiknek mindenrõl a pina jut eszébe ...

A medve nem játék.

#84468
nyilvános fórum, mindenki leírhatja a véleményét, ellenvéleményét, de itt inkább csak a flém megy..

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

Bandee1987
#84467
Én sosem gondolkodtam ilyenben, a Ferrariba Kimi is beletartozik, tehát nem fogok hasonlítgati, meg elemezni házon belül. Házon kívül viszont annál szivesebben, tehát ha mondjuk Schumi megverné pl. Lewist, annak baromira örülnék.

SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!

a.carkey
#84466
+Nem indult tõlünk SEMMI Massa fika, a Schumi fikáról már nem is beszélve.

A medve nem játék.

a.carkey
#84465
Gondolj bele Massa kórházban!!!, de minden anti-kimi drukker már arra ..., hogy: jön Schumi, és megalázza Kimit, valamint Kimi "tutira" repül a Ferkától, plusz minden korábbi felemlegetése.

A medve nem játék.

#84464
óriási tévedésben vagy, mint az életbe általában...
Kit--Kat
#84463
Gyanúsan az.
Elõbb észre sem vettem, hogy nem ugyanaz írt elõször mint aki másodjára.
A stílus hasonlóan igényes és a mondanivaló is.
Érdekes módon váltották egymást.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

#84462
úúúúbazz mi van itt...

nyugi urak, ne barmoljátok már szét a topikot inkább <#pias>

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

#84461
nem te leszel az aki megmondja hol és mikor fórumozok, te is eltakarodhatsz, nem kötelezõ elolvasni minden hszt
a.carkey
#84460
Most Lacee meg Lacoo az ugyanaz? Vagy csak merõ véletlen?

A medve nem játék.

ÁjjLe BoBBi
#84459
akkor önmagadra nézve elég igénytelen ember lehetsz

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'