FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#84458
nem vagyok kimi fan,mert szerintem tényleg túl laza,és "leszarom" magatartású ember,de aki azt hiszi,hogy nem tud vezetni,vagy megkérdõjelezi,az nézze meg a yutubon mit mûvelt havas rally pályán egy s2000-es abarth-al...és azért a rallyhoz több éberség kell mint az f1-hez...mondom,énse vagyok kimifan,de az idegei tisztelendõek

ratiomaster 1.8.9 : egy társ,aki segít,ha a nettel problémáim adódnának

Kit--Kat
#84457
Szvsz takarodj tényleg mert amgí nem jöttél nem volt szétkúrva a topic. Értem én, hogy Kimi fikázára van neked erekciód, de ezt máshol folytasd, mert a szánalmasságod melelt idegesítõ is.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Bandee1987
#84456
FEJEZZÉTEK MÁR BE!!!

SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!

a.carkey
#84455
Honnan veszed, hogy nincs meg?! Jelenleg egy Button sem tud szar helyrõl elõrejönni, pedig nem kevéssel vezeti a vébét. Akkor meg? Megint teletankolták Kimit, holott várható volt, hogy Massa NEM INDUL, aztán elqurták a kerékcseréjét. A hétvégén a legtöbbet hozta ki a ferkából. Tökös volt a startnál, erre vizsgálgatni kezdték. Amikor Massa ellen harcolt, akkor azonnal patkány módnak tituáltátok. Egyébként meg kiégett, megcsömörlött, meg negatív a hozzáállása. De mihez?

Ahhoz, hogy kétversenyenként valami mindig balul üt ki? Pedig abban az évben, amikor nem volt igazi problémája akkor a vébécímért küzdött és nyert is. (Persze ehhez kellettek összejátszások, mint pl. az általad nagyra tartott és vasfegyelmet tartó Dennis, aki két farokrángatás között sem tudta elfogadni, hogy Alonso - ha már millákért leszerzõdtették - megnyerje a vébét, ha már esélye van rá, nem is kevés, és Lewis õt támogassa. A csapatot más miatt, az egyénit saját maguk miatt bukták. No Kimi nyert.)

A medve nem játék.

#84454
patkányokkal nem foglalkozom
#84453
olvasd vissza a hsz-edet..., vagy az nem fröcsögés, meg leoltás...
ÁjjLe BoBBi
#84452
de azt a torkodnak

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

#84451
ki vagy te ? kinek vezényelsz ? a kutyádnak legfeljebb...
Kit--Kat
#84450
Egyedül itt te fröcsögsz.
Ki jött ide Kimit pocskondiázni, ki kezdte el?
Bár megint nem tudsz majd válaszolni erre azt garantálom.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

#84449
Akkor erted, hogy mit erzek Vettel (semmit nem mutatott meg), Massa (nem V😎 eseteben...?
Alonso-t meg csak azert utalom, mert anno nagy arca volt es kesobb jelentos reszt vallalt a McLaren lejaratasaban...

http://gaborszantai.co.uk/

ÁjjLe BoBBi
#84448
tünnymár.

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

#84447
Errõl van szó, hogy Kimi semmivel sem több Massanál.
Bandee1987
#84446
Ti tiszta hülyék vagytok mindannyian. Mit fikázzátok egymást? Nem tökmindegy, hogy Massa vagy Kimi a jobb pilóta? Én mindkettõnek drukkolok, nem teszek köztük különbséget.

SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!

#84445
Fröcsögj cuncimókus...
#84444
Bocsás meg, de ki a kedvencem ? a jelenlegi mezõnyben senki, csapatnak szurkolok, csak ez a hype ami Kimi körül megy ez már szánalom.
Kit--Kat
#84443
Miért nem a kérdésre válaszolsz?
Sorold csak te objektivitás gyöngye.
Amióta ide jársz csak undorító Kimi fikázás ömlik a szádból.
Válaszolj a kérdéseimre.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

#84442
Hol van Kimi hozzáállása a mekiben mutatottakhoz képest? sehol, miért? mert a ferkánál hadják tivornyázni, nincs egy Ron dennis aki fegyelemre utasítaná.
a.carkey
#84441
Mutass már egy ilyet, hogy hol csápoltunk vasárnap! Mert ti mindig összegyûltök a szarra, ahelyett, és olyankor is képesek vagytok fikázni valakit, amikor a ti kedvencetek éppen a kórházban lábadozik. Nem vagytok ti normálisak!

A medve nem játék.

#84440
Még az a szerencse, hogy a Kimi rajongók mennyire objektívek, minden szar csak Kimi nem, ha estleg valami jól sül el (jó az autó, mák) az csak Kimi érdeme, ébresztõ ! azért álljunk már meg.
DannyL
#84439
F1 topik offline!

MAGELLAN Cycles www.alphateam.hu

a.carkey
#84438
Ne személyeskedj paraszt!

A medve nem játék.

Kit--Kat
#84437
Ja igen ki szerezte az elsõ pontokat?
Ki szerezte az elsõ dobogót?
Ki szerezte az idei legjobb helyezést?
És ki szerezte az idei legjobb rajt helyet?
És kinek robbant le legtöbbször az autója?
És hogy állt az idõmérõ edzés a 2 pilóta között a Hungaroring elõtt?
Válaszolj csak te szerencsétlen.
Bár amit megszokhattunk amit ilyenkor válaszolsz: Elvakultak vagytok, vagy nem számít,vagy kit érdekel. És lapítasz egy hetet mint a szar a fûben.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

#84436
meg azt is,hogy a 2007-es 😊 oké,mindjárt jön,hogy szerzett 2(??) dobogót,oks,csak Hamilton egy viszonylag gané mekivel ért el majdhogynem rajt-cél gyõzelmet...

ratiomaster 1.8.9 : egy társ,aki segít,ha a nettel problémáim adódnának

bardocz
#84435
Ööö,aki nem divatból jár be ide,az is leszarja.
DannyL
#84434
Gyönyörû szépen kivirágzott itt a nemzeti folklor. Igazi gerinc tépdesõ, magyar topik lett. 😄

MAGELLAN Cycles www.alphateam.hu

#84433
pont az ilyenek #84429 miatt hagytam inkább 😊)

#84432
Meg lehet nézni az idei évet is hol kullog a wörld csempiön, még ígyis, hogy Massa nem vett részt a magyar nagydíjon egyéb elfoglaltság miatt.
ime
#84431
Na akkor nem csak én gondolom így 😛

#84430
Kérheted nyugodtan,a tényen ez nem változtat semmit

Verseny gokart iskola Kakucson! Több mint 1 km-es pályán 14 kanyarral. www.rcr-kart.hu

Kit--Kat
#84429
Max a magad nevében beszélj, lehet ilyen vagy és még jó páran itthon, de kikérem magamnak, hogy ezt az egész országgal azonosítod.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

#84428
Szerintem csak 2. helyre vagyunk jok...
Vagy a harmadikra a franciak utan😊

http://gaborszantai.co.uk/

Kit--Kat
#84427
Mekkora egy irritáló görcs vagy. Évek óta vezeted a gusztustalan Kimi ellenes hadjáratod és még van a pofádon bõr másokat elvakultnak nevezni.
Érdekes módon csak a tavalyi eredményekkel arcozol, de 2008-tól visszafele már kussolsz mélyen.
Jó lenne ha eltakarodnál a topikból.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

#84426
Dehogynem..itt vannak (gyunk)pl.a Magyarok

Verseny gokart iskola Kakucson! Több mint 1 km-es pályán 14 kanyarral. www.rcr-kart.hu

DannyL
#84425
Én vicces vagyok, de te ezt nem mondhatod el magadról. 😉

MAGELLAN Cycles www.alphateam.hu

#84424
nem érted te idióta...

a.carkey
#84423
Azért Kimi sem mindig a két szép szeméért esett ki. Ja, és ringen eldobott Massa pontokat nem Hamilton gyûjtötte be ...

A medve nem játék.

a.carkey
#84422
"De nem tépem a számat, elvakul drukkerekkel semmit nem lehet kezdeni ! 😊)))"

Pontosan így gondoljuk jópáran veled kapcsolatban is!


Ja, amúgy mindig elõkerülsz szartkavarni. Olyankor is amikor nem kéne. Részemrõl azért nem küldelek el a ..., mert Massa még sérült. De kiérdemled szinte mindig.

A medve nem játék.

ladarevolution
#84421
Hehe, az indexen milyen 3-6hónap gyógyulási idõt írnak? 😊
Massa orvosa azt nyilatkozta h akár 60 nap alatt is rendbejöhet ha olyan ütemben gyógyul mint eddig.

#84420
de nem olyan lehetetlen!

mert most ott vannak ugye a top 3 ban?? majd kap mindig büntit!!
a.carkey
#84419
Nézd már meg, hogy ebbõl hányszor volt nehezebb Massánál!

A medve nem játék.

lac coo
#84418
Tavaly Pole 6-2 . No comment, de tudom,tudom...! Ez az arány is csak a csapat taktika miatt ilyen rossz , mert Kimit szánt szándékkal szívatják mindig ! 😊)))

De nem tépem a számat, elvakul drukkerekkel semmit nem lehet kezdeni ! 😊)))


Pá !

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#84417
hülyeség, mert akkor ki kéne esnie buttonnak mindig

#84416
persze... massanak is volt pár eldobott pontja. pl hungaroring 10 pont helyett 0...

#84415
mondta már valaki hogy 70 pontja van buttonnak és 7 futam van hátra mindet megnyeri schumi 8× VB
a.carkey
#84414
Ahogy Kimi vébécíme is a két marhán múlt, és a McLaren vezetõjén, Ron Dennisen. Ennek ellenére nyert ...

A medve nem játék.

a.carkey
#84413
Milyen számok? A Hamiltontól elvett pontok, hogy a végén egy kanyar döntsön? Állj már le! A tavalyi vébécím ha nem vonnak le Hamiltontól x mennyiségû pontot, már legalább három futammal a vége elõtt eldölt volna ...

A medve nem játék.

#84412
ha meg mégis kiesnek annyian,úgyis elfüstöl alattuk az autó 😊 de majd sumit megtolják a pályamunkások 😊

ratiomaster 1.8.9 : egy társ,aki segít,ha a nettel problémáim adódnának

a.carkey
#84411
Baszki, most linkeljek be neked egy képet Kimivel, amint átveszi Monacoban a VB trófeát és mellé Massa apját?

Hagyd már abba lsz, ne nyomasd a anti-Kimi baromságaidat, bírd ki, míg Massa visszajön! Ha visszajött, mehet tovább a fika, de addig bírd ki. Ok?

A medve nem játék.

#84410
mi van???
Lacika, Te egy ev alapjan hasonlitasz ossze ket pilotat?
Egy olyan ev alapjan, ahol Raikkonen a legtobb pontot a csapat es mas hibajabol vesztette el?
Te tudsz olvasni es ha tudsz, akkor tudod ertelmezni?<#lama>

http://gaborszantai.co.uk/

lac coo
#84409
Félre beszéd ...TAVALY UGYANEZT akartátok megmagyarázni, hogy Kimi ezért és ezért sokkal jobb mint Massa .... Ott vannak a számok, nem nagy dolog értelmezni õket .Idén (mint mindig )ugyan ott tartotok mint pl. tavaly ...) És talán egy autóban ülve tisztességes összehasonlítani két pilótát .... Nem fikázok senkit, és nem vagyok a kõkemény Massa drukker sem, szvsz Alonso jelenleg a legjobb technikailag a mezõnyben ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!