FORMA1
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
ratiomaster 1.8.9 : egy társ,aki segít,ha a nettel problémáim adódnának
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!
Ahhoz, hogy kétversenyenként valami mindig balul üt ki? Pedig abban az évben, amikor nem volt igazi problémája akkor a vébécímért küzdött és nyert is. (Persze ehhez kellettek összejátszások, mint pl. az általad nagyra tartott és vasfegyelmet tartó Dennis, aki két farokrángatás között sem tudta elfogadni, hogy Alonso - ha már millákért leszerzõdtették - megnyerje a vébét, ha már esélye van rá, nem is kevés, és Lewis õt támogassa. A csapatot más miatt, az egyénit saját maguk miatt bukták. No Kimi nyert.)
A medve nem játék.
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
Ki jött ide Kimit pocskondiázni, ki kezdte el?
Bár megint nem tudsz majd válaszolni erre azt garantálom.
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
Alonso-t meg csak azert utalom, mert anno nagy arca volt es kesobb jelentos reszt vallalt a McLaren lejaratasaban...
http://gaborszantai.co.uk/
SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!
Sorold csak te objektivitás gyöngye.
Amióta ide jársz csak undorító Kimi fikázás ömlik a szádból.
Válaszolj a kérdéseimre.
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
A medve nem játék.
Ki szerezte az elsõ dobogót?
Ki szerezte az idei legjobb helyezést?
És ki szerezte az idei legjobb rajt helyet?
És kinek robbant le legtöbbször az autója?
És hogy állt az idõmérõ edzés a 2 pilóta között a Hungaroring elõtt?
Válaszolj csak te szerencsétlen.
Bár amit megszokhattunk amit ilyenkor válaszolsz: Elvakultak vagytok, vagy nem számít,vagy kit érdekel. És lapítasz egy hetet mint a szar a fûben.
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
ratiomaster 1.8.9 : egy társ,aki segít,ha a nettel problémáim adódnának
MAGELLAN Cycles www.alphateam.hu
ime
Verseny gokart iskola Kakucson! Több mint 1 km-es pályán 14 kanyarral. www.rcr-kart.hu
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
Vagy a harmadikra a franciak utan😊
http://gaborszantai.co.uk/
Érdekes módon csak a tavalyi eredményekkel arcozol, de 2008-tól visszafele már kussolsz mélyen.
Jó lenne ha eltakarodnál a topikból.
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
Verseny gokart iskola Kakucson! Több mint 1 km-es pályán 14 kanyarral. www.rcr-kart.hu
A medve nem játék.
Pontosan így gondoljuk jópáran veled kapcsolatban is!
Ja, amúgy mindig elõkerülsz szartkavarni. Olyankor is amikor nem kéne. Részemrõl azért nem küldelek el a ..., mert Massa még sérült. De kiérdemled szinte mindig.
A medve nem játék.
Massa orvosa azt nyilatkozta h akár 60 nap alatt is rendbejöhet ha olyan ütemben gyógyul mint eddig.
mert most ott vannak ugye a top 3 ban?? majd kap mindig büntit!!
De nem tépem a számat, elvakul drukkerekkel semmit nem lehet kezdeni ! 😊)))
Pá !
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
A medve nem játék.
A medve nem játék.
ratiomaster 1.8.9 : egy társ,aki segít,ha a nettel problémáim adódnának
Hagyd már abba lsz, ne nyomasd a anti-Kimi baromságaidat, bírd ki, míg Massa visszajön! Ha visszajött, mehet tovább a fika, de addig bírd ki. Ok?
A medve nem játék.
Lacika, Te egy ev alapjan hasonlitasz ossze ket pilotat?
Egy olyan ev alapjan, ahol Raikkonen a legtobb pontot a csapat es mas hibajabol vesztette el?
Te tudsz olvasni es ha tudsz, akkor tudod ertelmezni?<#lama>#lama>
http://gaborszantai.co.uk/
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!