FORMA1
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"
http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"
http://gaborszantai.co.uk/
http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"
a lényeg, hogy szerintem az ember alapvetõen ilyen dolgok alapján kezd el valakinek drukkolni, különben ha az egész csak a sikerélményre megy ki, az nagyon felszínes és múlandó "rajongás", csak addig tart, amíg megvan a sikerélmény
én Ferrari drukker vagyok gyerekkorom óta, a nyolcvanas évek közepén kezdtem el versenyeket nézni és drukkolni, amikor a csapat éppen kezdett egy nagyon mély hullámvölgybe csúszni... tizenöt évig úgy drukkoltam a csapatnak, hogy szinte a versenyeket sem tudták befejezni (Ivan Capelli és társai), de ez rohadtul nem érdekelt
Schumacher már kétszeres világbajnok volt, mégsem voltam oda érte, ez viszont teljesen megváltozott, amikor a Ferrarihoz került, és kihozta a csapatot a szarból. Ha most visszatér pár versenyre, de egyszer sem kerül dobogóra, akkor is õ az isten. Gondolom a te fajtád elõbb megvárja, mi lesz a verseny vége, és utána dönti el, kinek örüljön. Az eddigiekbõl legalábbis ez jön le.
Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller
Mond, hol mondtam ellent magamnak.
If Everything That Has A Beginning Must Has An End
http://gaborszantai.co.uk/
Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller
SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!
Zanardi meg azzal szerzett rajongókat és imádókat, mert az ÉLETHEZ való hozzáállása példás. A pályán csak egy a sok agresszív manusz közül, akik nem nagyon tudnak nyerni, ezzel semmit nem tesz le az asztalra, de ha benézel a dolgok mögé, ha láttad a balesetét, és ha hallottad, mit nyilatkozott, miután a kórházban magához tért lábak nélkül, akkor megérted, miért állt mögé a világ. Ennek semmi köze a teljesítményhez, ez EGYÉNISÉG.
És Angel teljesen jól látja, a barátság és a rajongás alapja egyaránt a szimpátia.
Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Megkedvelted MS-t, mint versenyzot, de jottek a dolgok melle a sajtobol, TV-bol, beszelgetesekbol es jobban megkedvelted. Minden apro pozitiv dolog hozzatesz, amit Te ertekesnek talalsz. Pl. mikor meghalt az edesanyja. Nem kerested az alkalmat, hogy tobbet tudjal meg rola, de nem kapcsoltad ki a TV-t, mikor errol volt szo, az informacio eljutott hozzad, ezzel emberibb lett...
Lentebb valaki irta, hogy normalis, okos no MS felesege. Ezt nem lehet megtudni a versenyzo stilusabol. Ezt az infot valahol fel kell csipni. Ha valakinek a felesege ilyen ember, akkor talan maga MS is normalis fazon.
Tudat alatt megint kaptal egy infot, ami szimpatikusabba tette.
Olyan rajongas nincs, hogy csak azert szeretem, mert jol versenyzik. A sport szeretoi is akaratlanul sokat megtudnak az ellenfelrol, azok hattererol, Igy all ossze egy kerek egessze a kep.
http://gaborszantai.co.uk/
SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!
http://gaborszantai.co.uk/
Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller
Vagy Te úgy viszonyulsz Raikönenhez mint a barátnõdhöz. Ehhez megint csak gratulálni tudok.
If Everything That Has A Beginning Must Has An End
Egyet kell értenem Baliboyyal. Én sem azért kedveltem meg anno Schumit, mert ez és azt csinálja a szabadidejében. Hanem az eredményei, a vezetési stílusa, és az, amit elért a f1-ben az alapján. Az már egy másik dolog, hogy alapból szimpatikus ember is számomra, és olyan a háttere amilyen. Persze, ez is beletartozik az egész megítélésébe, de nem ez a fõ szempont.
SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!
És tessék. Alá is támasztod a mondandómat. Tehát Zanardit miért szeretik? Nem azért mert otthon õ is gabonapelyhet eszik vagy mert szereti a jéghokit, hanem azért ahogy a versenyzéshez viszonyul.
If Everything That Has A Beginning Must Has An End
http://gaborszantai.co.uk/
MW2: Voxic \"Nézze, nem a pénz, vagy a hírnév az, ami engem motivál, hanem egyszerűen lenyűgöz a motor hangja...\"-Jean-Pierre Wimille
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Hát definíció kérdése. Rossi jól nyomja, Stoner jól nyomja, ehhez képest a mi Talmánk elég szerény tehetséggel bír. Nyilván egy hazai mezõnyben jól nyomná, persze.
Az a baj azzal, ha valakit a teljesítménye miatt szeretnek, hogy ezek a "rajongók" szó nélkül eltûnnek abban a pillanatban, ha rajongásuk tárgya valamiért nem hozza a szokásos csúcs eredményeket. Képzeld el, hova jutott volna a Juventus, ha senki nem ment volna el a Serie B idõszakban a meccseikre, mert éppen nem az olasz bajnoki címért küzdöttek. A rajongás, a támogatás nem függ a teljesítménytõl. Zanardi a WTCC-ben lábak nélkül tolja, nem nagyon lesz már bajnok, de akkora tömeget mozgatott meg a személyiségével, amilyenrõl pár erõsen futtatott "sztár" pilóta nem is álmodhat. EZ a rajongás, nem az, ha csak akkor vagy büszke valakire, ha éppen nyert egy versenyt.
Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller
egy pelda a Te nyelvedre leforditva:
feltetelezzuk, hogy vannak barataid vagy akik szeretnek...
miert szeretnek?
az egesz emberert, ami vagy, vagy mert ugyesen rajzolsz vagy jo palacsintat sutsz...?
http://gaborszantai.co.uk/
If Everything That Has A Beginning Must Has An End
http://gaborszantai.co.uk/
Na meg Talmáscsira azt mondani, hogy nem jól nyomja... bruahahaha
És biztos lehetsz benne, hogy nem azért van sok rajongója mert õ is szereti a vizisportokat.
If Everything That Has A Beginning Must Has An End
(ráadásul még csak a kockaság fogalmával sem vagy tisztában)
If Everything That Has A Beginning Must Has An End
Jól nyomja? NEM
Van sok rajongója? VAN
Miért?
1. Mert magyar, ezért a magyarok helybõl drukkolnak neki.
2. Mert szimpi gyerek, és akkor is szeretjük, ha soha nem lesz élmenõ.
Tudod (és ezt jól teszed, ha az agyadba vésed, mert te sem leszel mindig fiatal), az emberek sokkal többek, mint a hivatásuk, és ha nem veszed észre, nem értékeled a személyiséget a körülötted élõkben, magányosan, nyüszítve fogsz meghalni. Azt kapod vissza, amit adsz, barátom <#ravasz1>#ravasz1>
Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller
http://gaborszantai.co.uk/
És ennek semmi köze a kockasághoz.
If Everything That Has A Beginning Must Has An End
http://gaborszantai.co.uk/

If Everything That Has A Beginning Must Has An End
Nem ülsz te kicsit sokat a monitor elõtt (kezdõdõ kockaság tüneteit vélem felfedezni)
Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller
SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!
If Everything That Has A Beginning Must Has An End
Steven Seagal
No Thanx
Nelsinho Piquet
Kiszel Tünde
stb
stb
stb
Na? Kattant valami?
Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller
Ahogy latom masoknak sikerult, csak te pisalsz szembe a szellel, termeszetesen felhuzott sliccel - have fun😊
http://gaborszantai.co.uk/
