FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#84557
jó igazábol nem tudom miért linkeltem jv-t valjuk be nem sokan szerették/szeretik saját stilusa miatt

http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"

#84556
"mikor MS es RS hullareszegen szetvertek egy hotelszobat..." errõl több infot plz ,érdekelne!

http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"

#84555
vegulis van alapja, nem azt allitotta Villeneuve, hogy "Alonso igazmondo"<#ravasz1>

http://gaborszantai.co.uk/

#84554

http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"

Yeltzin
#84553
yippiiiiieee <#zavart1>

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

#84552

#84551

Yeltzin
#84550
tök mindegy, hogy megmentett egy partra sodródott bálnát, és ezért lett szimpi, vagy ugyanaz a kedvenc pornómodellje, és ez a közös bennetek

a lényeg, hogy szerintem az ember alapvetõen ilyen dolgok alapján kezd el valakinek drukkolni, különben ha az egész csak a sikerélményre megy ki, az nagyon felszínes és múlandó "rajongás", csak addig tart, amíg megvan a sikerélmény

én Ferrari drukker vagyok gyerekkorom óta, a nyolcvanas évek közepén kezdtem el versenyeket nézni és drukkolni, amikor a csapat éppen kezdett egy nagyon mély hullámvölgybe csúszni... tizenöt évig úgy drukkoltam a csapatnak, hogy szinte a versenyeket sem tudták befejezni (Ivan Capelli és társai), de ez rohadtul nem érdekelt

Schumacher már kétszeres világbajnok volt, mégsem voltam oda érte, ez viszont teljesen megváltozott, amikor a Ferrarihoz került, és kihozta a csapatot a szarból. Ha most visszatér pár versenyre, de egyszer sem kerül dobogóra, akkor is õ az isten. Gondolom a te fajtád elõbb megvárja, mi lesz a verseny vége, és utána dönti el, kinek örüljön. Az eddigiekbõl legalábbis ez jön le.

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

Yeltzin
#84549
a másik #....43-ra ment

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

BaliBoy
#84548
De már megint milyen dogokat hasonlítasz össze? Élethez való viszony (versenyzéshez kapcsolódóan)kontra pl. ugyan úgy piál mint én. (rajongási szempontok) Azért van némi különbség én úgy érzem. Fõleg az õ esetében.
Mond, hol mondtam ellent magamnak.

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

#84547
marmint szerinted az nem egeszseges, ha egyeniseget keresek a vezetesi stilus melle?😊

http://gaborszantai.co.uk/

Yeltzin
#84546
hát baszki, ha neked csak akkor megy, ha látod magát az embert, akkor jelentkezz agybeültetésre, komolyan..... eszem megáll

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

Bandee1987
#84545
Igen, csak tõled nagyon úgy hangzott, hogy akkor most csak maga az ember alapján döntünk, az meg hogy hogy vezet le van szarva. Bár akkor lehet félrerértettem a mondanivalódat.

SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!

Yeltzin
#84544
Azzal, amit most írtál egyetértek, de ez már nem az, amit egy órája állítottál. Kövesd vissza a fonalat.

Zanardi meg azzal szerzett rajongókat és imádókat, mert az ÉLETHEZ való hozzáállása példás. A pályán csak egy a sok agresszív manusz közül, akik nem nagyon tudnak nyerni, ezzel semmit nem tesz le az asztalra, de ha benézel a dolgok mögé, ha láttad a balesetét, és ha hallottad, mit nyilatkozott, miután a kórházban magához tért lábak nélkül, akkor megérted, miért állt mögé a világ. Ennek semmi köze a teljesítményhez, ez EGYÉNISÉG.

És Angel teljesen jól látja, a barátság és a rajongás alapja egyaránt a szimpátia.

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

Totti5
#84543
nem tudok neki szórítani mert nem látom, nem versenyez, nem látom harcolni, totál esélytelen, jelenleg egy fantommnak drukkolok akit Talmának hívan és elindult a MotoGpben és itt kifújt, nemtudok hozzátenni semmit...

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#84543
Te mar azert erzed a lenyeget a mondanivalod vegen...
Megkedvelted MS-t, mint versenyzot, de jottek a dolgok melle a sajtobol, TV-bol, beszelgetesekbol es jobban megkedvelted. Minden apro pozitiv dolog hozzatesz, amit Te ertekesnek talalsz. Pl. mikor meghalt az edesanyja. Nem kerested az alkalmat, hogy tobbet tudjal meg rola, de nem kapcsoltad ki a TV-t, mikor errol volt szo, az informacio eljutott hozzad, ezzel emberibb lett...

Lentebb valaki irta, hogy normalis, okos no MS felesege. Ezt nem lehet megtudni a versenyzo stilusabol. Ezt az infot valahol fel kell csipni. Ha valakinek a felesege ilyen ember, akkor talan maga MS is normalis fazon.
Tudat alatt megint kaptal egy infot, ami szimpatikusabba tette.

Olyan rajongas nincs, hogy csak azert szeretem, mert jol versenyzik. A sport szeretoi is akaratlanul sokat megtudnak az ellenfelrol, azok hattererol, Igy all ossze egy kerek egessze a kep.

http://gaborszantai.co.uk/

Bandee1987
#84542
Fura, én pont fordítva voltam, akkor kezdtem el drukkolni neki igazán, amikor épp nem ment neki 😊

SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!

#84541

http://gaborszantai.co.uk/

Yeltzin
#84540
Hát errõl beszélek... Tök szomorú, hogy ha megy neki, akkor kurvára nagy drukkerek tûnnek fel a semmibõl, ha nem megy (és amikor igazán kéne a támogatás), akkor ugyanezek az arcok eltûnnek, mintha sosem lettek volna. Ezt divatnak hívják, ugyanúgy cserélgetheted a kedvenceidet, mint a ruhákat, attól függõen épp ki/mi a menõ. Azt meg tudod, hogy hívják, ha valaki a divatot követi... <#ravasz1>

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

BaliBoy
#84539
Elmondtam. Ha nem fogod fel az a Te bajod: "Válaszd már el pls a mikro és a makro környezetet."
Vagy Te úgy viszonyulsz Raikönenhez mint a barátnõdhöz. Ehhez megint csak gratulálni tudok.

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

Bandee1987
#84538
Ne hasonlítsd össze a barátságot és valaki iránti rajongást, mert nem ugyanaz.

Egyet kell értenem Baliboyyal. Én sem azért kedveltem meg anno Schumit, mert ez és azt csinálja a szabadidejében. Hanem az eredményei, a vezetési stílusa, és az, amit elért a f1-ben az alapján. Az már egy másik dolog, hogy alapból szimpatikus ember is számomra, és olyan a háttere amilyen. Persze, ez is beletartozik az egész megítélésébe, de nem ez a fõ szempont.

SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!

BaliBoy
#84537
Miért is? Nekem tetszik valakinek a versenyzéshez való hozzáállása és/vagy a pályán nyújtott teljesítménye. Nem függ attól, hogy hogyan végez.
És tessék. Alá is támasztod a mondandómat. Tehát Zanardit miért szeretik? Nem azért mert otthon õ is gabonapelyhet eszik vagy mert szereti a jéghokit, hanem azért ahogy a versenyzéshez viszonyul.

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

#84536
Ez nem valasz, ebbol mar nem jossz ki jol...

http://gaborszantai.co.uk/

proway
#84535
Heló. bocsi az offért de nem tudnátok vlmi linket adni ahol tudnám nézni a WRC-t? :S mer ha jól tudom akkor a "júúúróóósport" csak összefoglalókat ad.

MW2: Voxic \"Nézze, nem a pénz, vagy a hírnév az, ami engem motivál, hanem egyszerűen lenyűgöz a motor hangja...\"-Jean-Pierre Wimille

kifli
#84534
na a gorillás-ról képet 😄
BaliBoy
#84533
#84526

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

Totti5
#84532
Talmának mit drukkoljak most? 1szer ha látom a lépernyõn a versenyen, szinte mindig utolsó, esélytelen motorral a mezõny legvégén, egyszerûen nincs miért drukkolni mert képben sincs, inkább maradt volna a 250ben és lehet már összejött volna 1-2 dobogó.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Yeltzin
#84531
"Na meg Talmáscsira azt mondani, hogy nem jól nyomja... bruahahaha"

Hát definíció kérdése. Rossi jól nyomja, Stoner jól nyomja, ehhez képest a mi Talmánk elég szerény tehetséggel bír. Nyilván egy hazai mezõnyben jól nyomná, persze.

Az a baj azzal, ha valakit a teljesítménye miatt szeretnek, hogy ezek a "rajongók" szó nélkül eltûnnek abban a pillanatban, ha rajongásuk tárgya valamiért nem hozza a szokásos csúcs eredményeket. Képzeld el, hova jutott volna a Juventus, ha senki nem ment volna el a Serie B idõszakban a meccseikre, mert éppen nem az olasz bajnoki címért küzdöttek. A rajongás, a támogatás nem függ a teljesítménytõl. Zanardi a WTCC-ben lábak nélkül tolja, nem nagyon lesz már bajnok, de akkora tömeget mozgatott meg a személyiségével, amilyenrõl pár erõsen futtatott "sztár" pilóta nem is álmodhat. EZ a rajongás, nem az, ha csak akkor vagy büszke valakire, ha éppen nyert egy versenyt.

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

#84530
probalj meg arnyalatokban, szelesebb spektrumban gondolkodni, amikor valaki azt mondta Neked anno, hogy az Ablak mogott egy szamodra ismeretlen vilag van, akkor nem a desktop wallpaper-re gondolt^.^

egy pelda a Te nyelvedre leforditva:

feltetelezzuk, hogy vannak barataid vagy akik szeretnek...
miert szeretnek?
az egesz emberert, ami vagy, vagy mert ugyesen rajzolsz vagy jo palacsintat sutsz...?

http://gaborszantai.co.uk/

BaliBoy
#84529
És még sok minden nem vagy. Gondolom neked csak olyan dolgokról van fogalmad ami vagy.... Elég szegényes lehet akkor tudásod.

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

#84528
nem vagyok kocka, igy tenyleg nem...

http://gaborszantai.co.uk/

TommyC
#84527
korrekt<#eljen>

dixitque deus fiat lux

BaliBoy
#84526
Válaszd már el pls a mikro és a makro környezetet.
Na meg Talmáscsira azt mondani, hogy nem jól nyomja... bruahahaha
És biztos lehetsz benne, hogy nem azért van sok rajongója mert õ is szereti a vizisportokat.

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

BaliBoy
#84525
Elég nagy zûr van nálad ha ez szted. kockaság.
(ráadásul még csak a kockaság fogalmával sem vagy tisztában)

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

Yeltzin
#84524
Talmácsi....

Jól nyomja? NEM
Van sok rajongója? VAN

Miért?

1. Mert magyar, ezért a magyarok helybõl drukkolnak neki.
2. Mert szimpi gyerek, és akkor is szeretjük, ha soha nem lesz élmenõ.

Tudod (és ezt jól teszed, ha az agyadba vésed, mert te sem leszel mindig fiatal), az emberek sokkal többek, mint a hivatásuk, és ha nem veszed észre, nem értékeled a személyiséget a körülötted élõkben, magányosan, nyüszítve fogsz meghalni. Azt kapod vissza, amit adsz, barátom <#ravasz1>

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

#84523
Bocs, mi emberek vagyunk, Te pedig kocka, mivel minden csak 1 es 0 szamodra...

http://gaborszantai.co.uk/

#84522
? végig ilyen fejet vág. a vége az fake!<#hehe>

BaliBoy
#84521
Ezért tartunk itt ahol. Tökéletes példák vagytok. Nem az alapján válogatjátok a kedvenceket vagy azokat akiket tiszteltek amit csinálnak hanem a körítés miatt. Gondolom így mentek el szavazni is, hogy hûû annak ugyanolyan kék nyakkendõje van mint nekem, rá fogok szavazni.
És ennek semmi köze a kockasághoz.

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

#84520

http://gaborszantai.co.uk/

#84519

BaliBoy
#84518
Jaajj... látom sikerült megérteni a lényeget.

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

Yeltzin
#84517
Bocs, de nem szeretnék olyan világban élni, ahol kizárólag szakmai érdemek alapján válhat valaki népszerûvé. Semmi bajom Beethovennel, szeretem, tisztelem, de ha a te elméletedbõl indulunk ki, azóta senki nem érdemelte volna ki, hogy híressé váljon zenészként.

Nem ülsz te kicsit sokat a monitor elõtt (kezdõdõ kockaság tüneteit vélem felfedezni)

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

Bandee1987
#84516
MS azon kevés pilóták közé tartozik, akinek egyszerû, átlagos, normális nõje van, nem pedig valami üres fejû cicababa.

SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!

Black Ghost
#84515
Szerintem Kimi-t nem nemérdekli az F1, csak siet haza. 😄

Yeltzin
#84514
"HOGY ÉRTSEM EZT????"


Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

BaliBoy
#84513
Hát ha egy normális világban élnénk akkor ezeknek nem is kenne... szóval gratu a példához.

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

Yeltzin
#84512
Ha ez így mûködne, a következõ embereknek nem lenne rajongója:

Steven Seagal
No Thanx
Nelsinho Piquet
Kiszel Tünde
stb
stb
stb

Na? Kattant valami?

Ismersz?? https://www.facebook.com/mickey.startraveller

BaliBoy
#84511
Tipikus... 😊)

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

Black Ghost
#84510
jaj nem válaszként akartam, csak bent maradt, sry.
#84509
Tenyleg nem erted, sajnalom, nincs idom lerajzolni...
Ahogy latom masoknak sikerult, csak te pisalsz szembe a szellel, termeszetesen felhuzott sliccel - have fun😊

http://gaborszantai.co.uk/