FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#85108
amúgy ebben a tápigban ki az akinek törölni kéne a feles hsz eket?

[Jakuza]
#85107
Szerintem a nigro posztere ott log neki a falon, amin elmelazik neha-neha, mikozben ..... 😄

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

b-type
#85106
Lehet te így szoktad intézni, de azért a többség megáll az aláírásgyûjtésnél-fényképezésnél...

..csak mivel úgy sem lesz moderálva a hsz-d.

”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#85105
A 4 sorból 3 sor más versenyzõ taposása, és egy sor amivel érdemben lehet foglalkozni.
...ahogy nézem karakterszámban elkesítõbb lenne, de számolja arákom 😊)
Na és ez elég jól tükrözi, hogy miért reménytelen dolog Kimi-rõl beszélgetni a drukkereivel.

”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#85104
ha találkoznál vele biztos leszopnád..<#falbav><#idiota>

Totti5
#85103
nevetséges kifogás... ma már nem nagyon ültetik õket kis csapatokba, mert megváltoztak a viszonyok, amúgy mi értelme lett volna? Hamiltonnak max egy év szenvedés, egy esélytelen autóval, sokat nem tett voln hozzá a pályafutásához, mert egybõl összenõtt a Forma1es autóval és egybõl ott volt a legjobbak közt egész évben, és verte is õket

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Norbi1990
#85102
Sokan azért utálják, mert egybõl már a mekibe kezdte a F1-et miközbe mindenkinek kisebb csapattal kellett kezdenie a karrierjét, hogy megmutassa, hogy a kisebb csapattal is tud jól menni. Ha látták jól megy már következõ évben jobb csapatnál lesz. PL mint Vettel.
Mondjuk Hamilton a GP2-be megmutatta, hogy õstehetség 😄
Totti5
#85101
Hamilton csöpög? minden szavában érezni az elszántságot, a hitet, a az akarást. Egy rossz szava nem volt a csapatához amikor az utolsó helyeken harcolt, végig bízott és dicsérte a szerelõket mérnököket és a gyári dolgozoókat amikor érzett egy pici javulást, amikor pedig nem akkor is megköszönte és mondta h még keményebben kell dolgozni és meg is lett a gyümölcse, a padlóról jöttek vissza Hamiltonnal. Szóval Hamilton minden csak nem csöpögõs, egy nagyon korrekt ember, aki szereti azt csinálni és megvan a kellõ tisztelete a csapata iránt és ez kell egy jó kapcsolathoz és meg is hozta a gyõzelmet neki.

Ez most csöpögõs volt biztos, de ha figyelmesen követtem Hami mondadnóit akkor te is ugyan ezt láthattad, persze szar szemét beképzelt kis néger aki alá odatették az autót és elvert mindenkit, de ezen lassan lépejtek túl, mert nem igaz. Õsteheteség.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#85100
ték 😄

Kit--Kat
#85099
Kimi volt bent a kórházban Massánál, amikor még kómában volt.
Azok után amilyen mocskos szájúan nyilatkozott Massa Kimirõl többször, még ezt sem érdemelte volna meg.
És most folytatja a Kimi lejárató kampányát, gyönyörû egy ember, de úgytûnik ízlik neki a hazudouás.

Hamiltontól meg nem kell elájulni, amióta bent van az F1-ben folyamatosan játsza az agyát és csöpög. A leghiteltelenebb ember az F1-ben.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

b-type
#85098
Sztem meg a nagy lósz×rt. ..egyfelõl Massa egy kicsit sem egyenlõbb mint Kimi, ezt el lehet felejteni mivel csak a nagy semmi támasztja alá. Akkor kerül elõ ha valamit meg kell magyarázni..
Hasonlóképpen a színház az 'egész világ'-hoz...ez lehet hogy sok Kimi drukker közt megmagyaráz bármit is (ha kell), de valójában ez piszkosul nem így van..bármelyikükkel megtörténhetett volna ez egy brutál valószinûtlen baleset, nincs vezetõi hiba vagy bármi..

Csak ebben a fura olvasatban lesz helyes ha valaki nem tesz, és lesz képmutató ha valaki viszont tesz bármit is amivel biztosítja az együttérzését.

...ezzel együtt nem kapálom Kimi-t, már asszem délelõtt olvastam a cikket valhol, ha nem lenne ez is megmagyarázva nem is ütnék le egy karaktert sem.
Számomra nagyobb hírértékkel bír hogy jön Grosjean (bár kicsit korai) Piquet helyére.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Skynet85
#85097
Miért baj az, ha valaki nem képmuatató? Azért mert a finn nem tépi a száját, az elmult évben lejöt párszor, hogy Massa néha kicsit egyenlõbb, még az elõtt mielõtt egyértelmûvé vált, hogy kimi támogató lesz... Egyébként, a gesztus megvolt.

Kimitõl meg ágyszélre borulós zokogos jelenetet várni amugy se reális, btw megkockáztatom, ha õ lett volna ebben a szituban magasról tesz rá ki látogtja meg és ki nem, leszámítva a család tagjait, és a valódi barátait... Mert ugye színház az egész világ...


b-type
#85096
Mi van ezen félrefordítva?..
Mondjuk én nem csináltam belöle hozszólást amikor olvastam de azért sztem ez pöppet gáz, csak a csapattársa...nem kell hogy ott gugoljon az ágya elõtt, de amikor olvastam akkor filóztam bele, hogy ja én nem olvastam semmit Kimi-rõl hogy Massa így/úgy..inkább Hamilton ugrik be akit akár MS kapcsán kérdeztek akár t'köm tudja de megemlegette Massa-t.
Ez úgy a 'sz'rni voltam-mal együtt lehet hogy különlegesség, de nem igen szimpi 😊)

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Peppus
#85095
Fasza gyerek ez a Kimi, tudtam én 😄

passatgt
#85094
oké, én nem olvastam, annyira nem is érdekel, nem kell letépni a fejem😊

#85093
Jol van Petike, megint egyes, leulhetsz...

http://gaborszantai.co.uk/

#85092
hívta csak még az intenzíven volt...

ott meg csak rögzítõ volt: a hosszú sípszó ELÕTT hagyjon üzenetet..

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

#85091
Nem a magyar, felreforditott interjut kellene olvasni.


- He does not call for me. I heard the drivers sent greetings to me, and his speech was the shortest. He had sent me a postcard, which does not come across. That is Kimi, and I even thought that he would have acted differently, Massa said in O Estado de Sao Paulo newspaper interview.

Amugy a Ferrari is hivatalosan megerositette, hogy Domenicalli-val volt Kimi a korhazban, de Massa ekkor meg komaban volt es nem emlekezett ra.

Google a baratod...

http://gaborszantai.co.uk/

Peppus
#85090
Ezaz Kimi, nagyobbat már úgysem lehet benned csalódni 😉

passatgt
#85089
Massa: „Räikkönen még csak fel sem hívott"

ezaz kimi, csak keményen<#hehe>

zsutyesz
#85088
kb. egy hetes hír...<#idiota>

Ale Alonso! poppe fan club&#8482;

#85087
most akkor mi van? tényleg nem lesz MS a hétvégén? hogy a qrvák vére follyon patakokban...

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

#85086
Kíváncsi lettem volna ha a mekirõl lett volna szó akkor is eltörölték volna a büntetést....

Ami szvsz túlzó volt.

Pénzbüntetéssel kellett volna kezdeni, akkor nem csináltak volna segget a szájukból.. megint..

Milyen trágya szervezet az, ha hoznak egy döntést akkor midenféle érdekeket képviselõ csoportok ( spanyolok, közvélemény, szponzorok stb )addig lobbiznak míg meg nem változtatják..

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

Totti5
#85085
nem volt más választása az FIAnak, botrányos verseny lett volna ha nincs ott a Alonso

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

szolszil
#85084

Ash nazg durbatul&#251;k, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatul&#251;k agh burzum-ishi krimpatul.

Minstrel
#85083
Inkább úgy kéne, hogy minden futamon más induljon:

Valencia - Gené
Belgium - Schumi
Olasz - Badoer
Szingapúrban nem tudom ki, valami kõgazdag szingapúr man
Japánban Sato
Brazilban Massa
AbuDabiban meg valaki aki kõgazdag meg Sejk a vezetékneve
<#wink><#idiota>

http://topgearhungary.blogspot.com/

b-type
#85082
Elképzelni azt is ellehet hogy csak a jegyeladások miatt harangozták be 😊
Azt tudom hogy én mint csapatfõnök (már ha az elnnék) sem ültetnék tesztpilótát ha van egy MS-m aki visszajönne (pedig aztán Hamilton drukker vagyok és soha nem voltam MS drukker 😊 ).
...éa MS helyében meg ha vissza akarnék jönni akkor nem élnék kifogással, visszajönnék és a töle megszokott tempóban felfejlõdnék...teljesen hidegen hagy a médis és bármiféle bírálat...elvégre ennyi idõsen két év kihagyással, az is teljesen jó válasz az esetleges haramtosabb eredményre, hogy nem indult el a 'hangya'...nem vagyok már olyan gyors mint szeretnék.
..vagy idegen az idei autó.
De egyébként a saját véleményem az az hogy MS elkerülhetetlenül felfejõdne újra a leggyorsabbak közé..és elég hamar. Nem lenne szükség semmiféle kifogásra, elmondja ami van aztán ha a média piszálódik akkor újra elmondja ami van 😊)

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

a.carkey
#85081
Ok, lehet, csak mondjuk amit leírtam, azt el tudom képzelni. Ennyi.

A medve nem játék.

b-type
#85080
Sztem ez eröltetett,...miért ne indulna MS egy ismeretlen pályán, ismeretlen autóval. Max. nem lesz az elsõ tízben, de ez pár 'elszállt' rajongón kivül mást nem érdekelne...és minden méter kincs.
Pláne hogy akár visszájára is lehet fordítani, és a saját olvasatodban akár azt is mondhatnám, hogy itt úgy mehet egy futamot és tesztelhet élesben hogy az összes 'kifogás' a rendelkezésére áll, és a média sem kezdi ki.
Mint írtam minden megtett km bármilyen pályán az kincs neki...enm tudok komoly okot arra hogy miért ne indulna ha csak rajta múlik.
...és persze MS nem egy betoji figura, aki az az eleve nem kezd motoros 'karrier'-be egy ilyen pályafutás után. Ki akarta próbálni ki is próbálta...és egyáltalán nem vallott szégyent,...az egyetlen ami benne van amit Mick Doohan is mondott...az igazán gyors motorozáshoz kell egy párat esni és MS már nem tizenéves aki elött még bizonytalan jövõ áll.
Nagyon komolyat esett...és az egézségét nem teszi már fel. Tök jogos, pláne hogy nem is mondott mást.
Ezen a pályán kitesztelhette volna magát, és akkor egy ismerõs pályán már úgy kezd bele a hétvégébe hogy sokkal jobban áll.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#85079
hát igen

http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"

a.carkey
#85078
Pl. a Ferrari, ha teszem azt Schumachert nem engedik tesztelni és így "nyakproblémák miatti" hivatkozás kapcsán nem mer lutrit bevállalni egy általa egyáltalán nem ismert autóval, de ha pénteken kipróbálja, így akár a 2. számú pilóta - akit alapból ugy nem akartak indítani, helyette jött volna Schumacher több éves kihagyással - pénteki szabadedzését simán beáldozhatják, ha a cél: Schumachert indítani egy ismerõsebb pályán a Valenciát követõ versenyen.

Kb.

A medve nem játék.

a.carkey
#85077
Mintha - elvileg - akár Bernie Ecclestone is indulhatna, ha egy csapat úgy döntene, hogy bár szombaton tutira Pandacsöki Boborján ül az autóban, de pénteken még a jó öreg Bernie is mehet egy kört. Az más kérdés, hogy az évközbeni tesztilalom miatt ezt hanyagolják a csapatok, de szabály szerintem nem tiltja.

Amikor Massa összetörte magát a ringen, akkor ugye felmerült, hogy ha ez pénteken történik, akkor a szombati idõmérõre akár Badoer is bugorhatott volna és így indulhatott volna a versenyen.

A medve nem játék.

matthias92
#85076
a tesztpilóták már régóta nem mehetnek szabadedzésen. <#wow1><#vigyor4> csak dísznek vannak.

Totti5
#85075
de, de ki az a hülye aki attól a pilótától vesz el körszámot aki az idõmérõre/versenyre készül...

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

a.carkey
#85074
Nem úgy van, hogy pénteken akár a tesztpilóta is mehet pár kört, de aki szombaton autóba ül annak kell indulnia a versenyen, vagy ha megsérül, valami miatt nem indulhat, akkor egy autóval áll a csapat rajthoz?

A medve nem játék.

matthias92
#85073
pénteken hogy indulhatna? 2 autóval lehet csak menni... szerintem

a.carkey
#85072
Szerintem Valenciában pénteken õ is indul, tesztel egyet, és hogyhogynem az azt követõ versenyen már õ fog beülni a Ferrariba. .)

A medve nem játék.

#85071
Az a baj, hogy Biatore mar letett valamit az asztalra az F1-ben, persze ettol meg Piqiet-nek is igaza van, mert ritka nagy patkany az oreg...

1., Ugye meg a Hamilton-Alonso parositasbol eredendo nezeteltereseknel nyilatkozta, hogy ilyen az altala iranyitott csapatnal nem fordulhatott volna elo...
2., Sok pilotanak menekulnie vagy mennie kellett, ha Biatore papa ugy gondolta, hogy nem tudjak megfeleloen szolgalni a kis spanyol bikajat..., Trullinak anno pl. tulzottan is jol ment a Renault terelgetese...
3., Bevallottak, hogy Alonso kicsit egyenlobb a nagy egyenlosegben, mivel Piquet csak az utolso futamra kapta meg a spanyoleval megegyezo technikat...

http://gaborszantai.co.uk/

zsutyesz
#85070
"Piquet-nek már nem ez az elsõ õszinte kritikája, amit nyilvánosan is megfogalmaz, és véleménye szerint más pilótáknak sem kellene fõnökeiktõl rettegve mindig lakatot tenniük a szájukra."

Miért nem addig volt ilyen nagy a szája, amíg a csapatban volt?

Ale Alonso! poppe fan club&#8482;

#85069
tudom. de én azt gondolom hogy egy köcsög idegbeteg szar alak

skeezo&#8482;

#85068
"nem Briatoréra gondolok "<#nezze>

http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"

Tyler1
#85067
de ki az aki beveszi ezt a hülyeséget h sérülés miatt nem indul?? annyira átlátszó a dolog. nem tudott tesztelni, hiába próbálták gyõzködni az embereket, senkisem hagyta volna. aztán megkezdõdtek a támadások, h saját magát járatja le, ha visszajön és semmit nem tud majd kezdeni az autóval.
Igy aztán a menedzserrel szépen meggyõzték magukat, h a csúcson hagyta abba, és mivel felkészülés nélkül esélye sem lenne, nem rontja felesleesen az imidzsét.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

zsutyesz
#85066
ezt sokszor fogja még hangoztatni? kicsit uncsi már <#ejnye1>
Bele kéne már törõdni, hogy kirúgták...

Ale Alonso! poppe fan club&#8482;

#85065
olasz, na hülye vagyok 😄

skeezo&#8482;

#85064
francia. meg kinézem belõle hogy ilyeneket csinál

skeezo&#8482;

#85063
Piquet: Briatore F-1-es tudatlansága viccbe illõ

legnagyobb fostenger aki valaha F1-be volt nem Briatoréra gondolok <#zavart2>

http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"

#85062
Igen.. Eddig ez nem volt nyilvanos..

Zoli007
#85061
Schumacher:Salvation <#taps>

Egy id?ben annyi pornó volt a gépemen, hogy Windows Datacenter Edition-t kellett használnom.

Norbi1990
#85060
lol 😄
Honnan tudják, hogy jól teljesített volna Schumacher ha indul? 😄
0 km-t ment a kocsival és még a pályát se ismeri 😄
Nem értem azokat akik, egybõl megváltást akarnak Schumitól...
a.carkey
#85059
"A La Repubblica úgy véli, a német visszalépésével a Ferrari elszalasztotta az utolsó esélyt egy felejthetõ évben"

He?

Esélyt mire? Megnyerni a vébét??? Mert minden más csak tûzoltás. Az innentõl egyértelmû Kimi-féle vonalat már nem is fírtatom ...

A medve nem játék.