FORMA1
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
..csak mivel úgy sem lesz moderálva a hsz-d.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
...ahogy nézem karakterszámban elkesítõbb lenne, de számolja arákom 😊)
Na és ez elég jól tükrözi, hogy miért reménytelen dolog Kimi-rõl beszélgetni a drukkereivel.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Mondjuk Hamilton a GP2-be megmutatta, hogy õstehetség 😄
Ez most csöpögõs volt biztos, de ha figyelmesen követtem Hami mondadnóit akkor te is ugyan ezt láthattad, persze szar szemét beképzelt kis néger aki alá odatették az autót és elvert mindenkit, de ezen lassan lépejtek túl, mert nem igaz. Õsteheteség.
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Azok után amilyen mocskos szájúan nyilatkozott Massa Kimirõl többször, még ezt sem érdemelte volna meg.
És most folytatja a Kimi lejárató kampányát, gyönyörû egy ember, de úgytûnik ízlik neki a hazudouás.
Hamiltontól meg nem kell elájulni, amióta bent van az F1-ben folyamatosan játsza az agyát és csöpög. A leghiteltelenebb ember az F1-ben.
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
Hasonlóképpen a színház az 'egész világ'-hoz...ez lehet hogy sok Kimi drukker közt megmagyaráz bármit is (ha kell), de valójában ez piszkosul nem így van..bármelyikükkel megtörténhetett volna ez egy brutál valószinûtlen baleset, nincs vezetõi hiba vagy bármi..
Csak ebben a fura olvasatban lesz helyes ha valaki nem tesz, és lesz képmutató ha valaki viszont tesz bármit is amivel biztosítja az együttérzését.
...ezzel együtt nem kapálom Kimi-t, már asszem délelõtt olvastam a cikket valhol, ha nem lenne ez is megmagyarázva nem is ütnék le egy karaktert sem.
Számomra nagyobb hírértékkel bír hogy jön Grosjean (bár kicsit korai) Piquet helyére.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Kimitõl meg ágyszélre borulós zokogos jelenetet várni amugy se reális, btw megkockáztatom, ha õ lett volna ebben a szituban magasról tesz rá ki látogtja meg és ki nem, leszámítva a család tagjait, és a valódi barátait... Mert ugye színház az egész világ...
Mondjuk én nem csináltam belöle hozszólást amikor olvastam de azért sztem ez pöppet gáz, csak a csapattársa...nem kell hogy ott gugoljon az ágya elõtt, de amikor olvastam akkor filóztam bele, hogy ja én nem olvastam semmit Kimi-rõl hogy Massa így/úgy..inkább Hamilton ugrik be akit akár MS kapcsán kérdeztek akár t'köm tudja de megemlegette Massa-t.
Ez úgy a 'sz'rni voltam-mal együtt lehet hogy különlegesség, de nem igen szimpi 😊)
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
http://gaborszantai.co.uk/
ott meg csak rögzítõ volt: a hosszú sípszó ELÕTT hagyjon üzenetet..
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...
- He does not call for me. I heard the drivers sent greetings to me, and his speech was the shortest. He had sent me a postcard, which does not come across. That is Kimi, and I even thought that he would have acted differently, Massa said in O Estado de Sao Paulo newspaper interview.
Amugy a Ferrari is hivatalosan megerositette, hogy Domenicalli-val volt Kimi a korhazban, de Massa ekkor meg komaban volt es nem emlekezett ra.
Google a baratod...
http://gaborszantai.co.uk/
| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |
Ami szvsz túlzó volt.
Pénzbüntetéssel kellett volna kezdeni, akkor nem csináltak volna segget a szájukból.. megint..
Milyen trágya szervezet az, ha hoznak egy döntést akkor midenféle érdekeket képviselõ csoportok ( spanyolok, közvélemény, szponzorok stb )addig lobbiznak míg meg nem változtatják..
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.
Valencia - Gené
Belgium - Schumi
Olasz - Badoer
Szingapúrban nem tudom ki, valami kõgazdag szingapúr man
Japánban Sato
Brazilban Massa
AbuDabiban meg valaki aki kõgazdag meg Sejk a vezetékneve
<#wink>#wink><#idiota>#idiota>
http://topgearhungary.blogspot.com/
Azt tudom hogy én mint csapatfõnök (már ha az elnnék) sem ültetnék tesztpilótát ha van egy MS-m aki visszajönne (pedig aztán Hamilton drukker vagyok és soha nem voltam MS drukker 😊 ).
...éa MS helyében meg ha vissza akarnék jönni akkor nem élnék kifogással, visszajönnék és a töle megszokott tempóban felfejlõdnék...teljesen hidegen hagy a médis és bármiféle bírálat...elvégre ennyi idõsen két év kihagyással, az is teljesen jó válasz az esetleges haramtosabb eredményre, hogy nem indult el a 'hangya'...nem vagyok már olyan gyors mint szeretnék.
..vagy idegen az idei autó.
De egyébként a saját véleményem az az hogy MS elkerülhetetlenül felfejõdne újra a leggyorsabbak közé..és elég hamar. Nem lenne szükség semmiféle kifogásra, elmondja ami van aztán ha a média piszálódik akkor újra elmondja ami van 😊)
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Pláne hogy akár visszájára is lehet fordítani, és a saját olvasatodban akár azt is mondhatnám, hogy itt úgy mehet egy futamot és tesztelhet élesben hogy az összes 'kifogás' a rendelkezésére áll, és a média sem kezdi ki.
Mint írtam minden megtett km bármilyen pályán az kincs neki...enm tudok komoly okot arra hogy miért ne indulna ha csak rajta múlik.
...és persze MS nem egy betoji figura, aki az az eleve nem kezd motoros 'karrier'-be egy ilyen pályafutás után. Ki akarta próbálni ki is próbálta...és egyáltalán nem vallott szégyent,...az egyetlen ami benne van amit Mick Doohan is mondott...az igazán gyors motorozáshoz kell egy párat esni és MS már nem tizenéves aki elött még bizonytalan jövõ áll.
Nagyon komolyat esett...és az egézségét nem teszi már fel. Tök jogos, pláne hogy nem is mondott mást.
Ezen a pályán kitesztelhette volna magát, és akkor egy ismerõs pályán már úgy kezd bele a hétvégébe hogy sokkal jobban áll.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"
Kb.
A medve nem játék.
Amikor Massa összetörte magát a ringen, akkor ugye felmerült, hogy ha ez pénteken történik, akkor a szombati idõmérõre akár Badoer is bugorhatott volna és így indulhatott volna a versenyen.
A medve nem játék.
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
A medve nem játék.
A medve nem játék.
1., Ugye meg a Hamilton-Alonso parositasbol eredendo nezeteltereseknel nyilatkozta, hogy ilyen az altala iranyitott csapatnal nem fordulhatott volna elo...
2., Sok pilotanak menekulnie vagy mennie kellett, ha Biatore papa ugy gondolta, hogy nem tudjak megfeleloen szolgalni a kis spanyol bikajat..., Trullinak anno pl. tulzottan is jol ment a Renault terelgetese...
3., Bevallottak, hogy Alonso kicsit egyenlobb a nagy egyenlosegben, mivel Piquet csak az utolso futamra kapta meg a spanyoleval megegyezo technikat...
http://gaborszantai.co.uk/
Miért nem addig volt ilyen nagy a szája, amíg a csapatban volt?
Ale Alonso! poppe fan club™
skeezo™
http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"
Igy aztán a menedzserrel szépen meggyõzték magukat, h a csúcson hagyta abba, és mivel felkészülés nélkül esélye sem lenne, nem rontja felesleesen az imidzsét.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Bele kéne már törõdni, hogy kirúgták...
Ale Alonso! poppe fan club™
skeezo™
skeezo™
legnagyobb fostenger aki valaha F1-be volt nem Briatoréra gondolok <#zavart2>#zavart2>
http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"
Egy id?ben annyi pornó volt a gépemen, hogy Windows Datacenter Edition-t kellett használnom.
Honnan tudják, hogy jól teljesített volna Schumacher ha indul? 😄
0 km-t ment a kocsival és még a pályát se ismeri 😄
Nem értem azokat akik, egybõl megváltást akarnak Schumitól...
He?
Esélyt mire? Megnyerni a vébét??? Mert minden más csak tûzoltás. Az innentõl egyértelmû Kimi-féle vonalat már nem is fírtatom ...
A medve nem játék.