FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

a.carkey
#85058
Totti5
#85057
És ezt eddig nem mondták? engem csak annyira érdekelt hogy olvastam hogy bukott egy nagyot és azóta nem ült motorra, részleteket csak most árulták el?

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#85056
Nos mint lathatod, volt ujdonsag.. Mar a felvezetoben pedzegettek, hogy nem volt olyan egyszeru az a fejreallas... Csak nem akartam semmit irni, mig nem lattam a sajtotajekoztatot... Csak aztan elfelejtettem..😞

Totti5
#85055
Mondjuk nem kicsit eshetett, bár a motorozáshoz esni is meg kell tanulni és a legjobbak is lesérülnek, vagy folyamatosan fájdalmak közepette repedésekkel sérülésekkel versenyeznek.

"Michael a balesete során pályafutása legsúlyosabb sérülését szenvedte el. Februárban és márciusban arra összpontosítottunk, hogy visszanyerje a teljesítõképességét. Hatalmas becsapódás volt durva felületre, amelynek következtében a hetes csigolyája és bal felsõ bordája megrepedt és koponyaalapi repedéseket is szenvedett. A koponya és az elsõ csigolya között egy ér is megsérült. Ennek a következménye agyinfarktus is lehetett volna. Örülni kell, hogy maradandó sérülés nélkül megúszta, mert egy ilyen érsérülés a kisagyat is érinthette volna." - tette hozzá Peil."

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Totti5
#85054
nemhiszem hogy lemaradtál volna bármirõl is amit eddig nem tudtál

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#85053
Ahhhhhhhhhhhhhhh... 14.00-kor volt Schuminak elo sajtotajekoztato az egyik nemet hirteven... Es elfelejtettem..<#falbav><#rinya>

#85052
Ha mar "veszik" a masodik kocsi, akkor mar Badoer... 200 eve tesztel naluk, most verseny kozben fog... Lehet, hogy meg sok erdekeset fogunk latni a kocsijan, mig Massa vissza nem jon..<#nyes> Vicces lesz, mikor jonnek ra a tobbiek, hogy a Ferrari jovore teszteli a cuccost versenyben.. Illetve Kimi/Massa ala az ev vegere... Na jo, ez csak talalgatas, de a helyukben en megcsinalnam...<#eplus2>

Minstrel
#85051
lehet pont azért. körözget itt egész napon át egy francia "csotrogánnyal", utána meg ültessék bele Olaszország büszkeségébe, a "csúcsversenyképes" Ferrariba, hogy learassa azzal is a babérokat?! <#ejnye1><#idiota>

http://topgearhungary.blogspot.com/

miilann04
#85050
ne bíztasd.

amugy tényleg érthetetlen, hogy miért nem teszik lehetõvé marc genének, hogy hazai pályán versenyezzen, fiatalabb is badoernél és nem mellesleg a 'minap' nyerte meg a lemansi 24órást.

realmadrid.alonso.eagles.spurs.

Legend Killer
#85049
jahm, de akko mondjá jobbat 😛.

😄.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

passatgt
#85048
hát ez baromi vicces volt

#85047
szegény még barrichellonál is szarabb 😄

skeezo&#8482;

Legend Killer
#85046
ÉS BAUMGARTNER JÖN KEDVES NÉZÕÕÕK!!!!!!! - Palik. - És elmeeeegy... pálya szélére kirepül.

😄

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Totti5
#85045
"Badoer a Veneto tartomány beli Montebellunában született. A Forma1-es versenyzést megelõzõen végigjárta az együléses versenyautók szamárlétráját, gokarttal olasz bajnok is volt. Az 1990-es olasz Forma3 bajnokság utolsó körében megverte Alex Zanardit. 1991-ben egymás után négy versenyt nyert, de a gumijaival kapcsolatos technikai óvás miatt diszkvalifikálták. 1992-ben a Team Crypton csapatnál versenyzett F3000-ben, és megnyerte a bajnokságot.

F1-es debütálása az 1993-as szezonban a nem túl jól sikerült Lola karosszériás Scuderia Italia versenyautóban történt, ami a Ferrari motor ellenére a leglassabb kocsi volt a mezõnyben. Rendszeresen megverte tapasztalt csapattársát, Michele Alboreto-t, de amikor 1994-ben a csapat egyesült a Minardi-val, Alboreto lett a második pilóta, és Badoernek csak a tesztpilóta szerep jutott. Amikor 1995-ben Alboreto abbahagyta az autóversenyzést, átvette a helyét, õ lett a csapat második számú pilótája.

A folyamatos pénzhiánnyal küzdõ csapatban a legjobb eredménye két nyolcadik (Kanada és Magyarország) és egy kilencedik hely (Japán) volt. 1996-ban a Forti Corse szerzõdtette le. A csapat abban az évben tíz versenyre nevezett be, de õ csak hat versenyen tudta megfelelõen kvalifikálni magát.

1997-tõl egészen napjainkig Badoer a Ferrari tesztpilótája. 1999-ben visszatért az aktív versenyzéshez, ment egy évadot a Minardi csapatnál. 1999 júliusában a Ferrari elsõszámú versenyzõje, Michael Schumacher lábát törte egy balesetben a brit nagydíjon. Mindenki azt várta, hogy Badoer ugrik be a helyére, a csapat azonban Mika Salo-nak szavazott bizalmat. (a döntést Jean Alesi, a korábbi Ferraris versenyzõ kritikával illette)

Badoer 48 versenyt fejezett be pont nélkül, ezzel csúcstartó a Forma1-ben. Az 1999-es Európa-nagydíjon majdnem pontot szerzett, negyedik pozícióban 13 köre volt hátra amikor a Minardi szétesett, a kamerák pedig egy megtört Badoert mutattak, az elromlott autóból kiszállva."

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Totti5
#85044
Feltehetõleg nem azért alkalmazzák a ferrarinál több mint 10éve mert nem ért hozzá. Peches volt az F1es karrierje eddig, most bizonyíthat egy erõs autóval, pályafutása során elõször.

Olasz gokart bajnok.
F3000 bajnok.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#85043
ennyi erõvel mehetne zsóti is

skeezo&#8482;

Minstrel
#85042
Badoernek nem nagyon kell sértõdnie, nem sok mindent tud felmutatni, még Zsoltinak is több pontja van:

Aktív évei 1993, 1995 – 1996, 1999
Csapata(i) Lola, Minardi, Forti
Nagydíjak száma 56 (48 rajt)
Világbajnoki címek 0
Gyõzelmek 0
Dobogós helyezések 0
Elsõ rajtkockák 0
Leggyorsabb körök 0

A Minardival _majdnem_ szerzett egy pontot 99-ben Nürön, de hát kiköhögte a lelkét a kis motor pár körrel a vége elõtt.

http://topgearhungary.blogspot.com/

Legend Killer
#85041
majd lefejeli 😄.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

#85040
2011 az még hol van addig biztos megerõsödik!

amúgy meg szerintem csak médiafogás lesz a spanyolom meg kérik vissza a jegyüket

2 szer baszták át õket mivel nincs ott alonso és schumi miatt vettek jegyet!
#85039
Hogyne foglalhatna helyet, van neki sajat, tobbfajta is...

http://gaborszantai.co.uk/

cement
#85038
ez luca badoernek kicsit serto lehet hogy "o nem megoldas" 😄

respect to the man in the ice cream van

ladarevolution
#85037
2011 azért nem pár héten belül lesz<#vigyor2>

a.carkey
#85036
Ez kezd 1999hez hasonlítani. 😊

A medve nem játék.

Totti5
#85035
Az RTL szakértõje Christian Danner a Sport Informations Dienst-nek elmondta, hogy a hétszeres bajnok egy késõbbi idõpontban még helyet foglalhat a Ferrariban. "Michael keményen fog edzeni, hogy meggyógyuljon a sérülése. Lehet, hogy Monzában már õ ül az autóba. Luca Badoer nem megoldás, de felelõtlenség lett volna Schumacher részérõl ha sérült csigolyával indul."

sebaj holnap már arról lesz szó hogy Monzában biztos indulni fog😄😄😄

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#85034
saját felelõsségre csinálja biztos

skeezo&#8482;

desigo
#85033
A másfél órás futamot nem bírja ki a nyaka de az ûrbe egy utat azt majd igen
érdekes
Legend Killer
#85032
höhö

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

reaper4
#85031
😄D

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

a.carkey
#85030
Jaja, mint hallom már nem kötelezik, hogy 6x jöjjön ki a boxba még totálisan telitankolva is, és ha tényleg igaz a hír ismét visszakapta a csapatát is, akik majd leszedik a kerekeit verseny közben, így nem saját magának kell majd kereket cserélnie és tankolnia, mint ahogy Schumacher visszatérésének idejére tervezték. 😄<#falbav><#idiota>

A medve nem játék.

#85029
jah, igy legalabb az osszes fokozat kapcsolhato lesz az autojaban es nem negykiallasos taktikara kotelezik, tele uzemanyagtartallyal...<#vigyor1>

http://gaborszantai.co.uk/

#85028
tanulj már meg magyar billentyûzeten írni..

skeezo&#8482;

#85027
Szuper irni se tudok...<#crazya> Szoval "halat ad"....

#85026
Es most Kimi halad az Thornak, hogy a kalapacsaval odacsapott Schumi nyakara...

Legend Killer
#85025
én nélküle is néztem és vele is.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

matthias92
#85024
szinte gondoltam, hogy ez lesz <#wow3><#sir>
badoertõl nem várok sokat... nem egy atom pilóta, szntem pontot se fog szerezni...

#85023


Kicsit sajnalom, mert jot tett volna a lapos F1-nek, de a nagyarcu "Majd MS lealazza a mezonyt, mert O az isten-csaszar-kiraly-legenda!" szurkolok miatt orulok, hogy nem jott ossze...

http://gaborszantai.co.uk/

#85022
lol XD

ratiomaster 1.8.9 : egy társ,aki segít,ha a nettel problémáim adódnának

Totti5
#85021
Pofáraesés, nem volt biztos amíg az orvosok nem engedik, csak ezt nem nagyon mondogatták, mert ennek nincs hírértéke. Ez van, aki egy ember miatt nézi/nézte volna azt nem érdekli a sport, az õ baja.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Legend Killer
#85020
jójó 😊.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

zsutyesz
#85019
ezt te sem gondolod komolyan, hogy a két dolognak bármi köze van egymáshoz!?!? <#wilting>

Ale Alonso! poppe fan club&#8482;

#85018
a renault-t is arért nem engedték indulni, mert mégjobban beégtek volna. most hogy sumi nem indul, szerintem engedik õket indulni valenciában.

skeezo&#8482;

zsutyesz
#85017
Korábban mondtam már, hogy hidegen hagy, hogy jön-e vagy sem, így szidni sem akarom, mert valóban elismerésre méltó a versenyzõi múltja.
De valljuk be, vajmi kevés esély volt arra, hogy õ most itt hirtelen megváltja a világot.

Ale Alonso! poppe fan club&#8482;

Legend Killer
#85016
nem kell neki itt már bizonyítania és neked se nevetni rajta.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

zsutyesz
#85015
biztos szétalázta volna... ez egy vicc 😄DD

Ale Alonso! poppe fan club&#8482;

#85014
szerintem lefizették az orvost hogy ezt mondja. nem akarják hogy szétalázza a mezõnyt.

skeezo&#8482;

Legend Killer
#85013
jahh

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Legend Killer
#85012
RESPECT Michael Schumacher!

õ megpróbált mindent!<#eljen><#worship><#worship><#hawaii>

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Legend Killer
#85011
jajajaaaaa. jól fogalmaztál 😄.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

#85010
<#eljen>

ratiomaster 1.8.9 : egy társ,aki segít,ha a nettel problémáim adódnának

Legend Killer
#85009
na, most örülhet az a nagy szád.
láma.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!