FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#85158
teljesen felborúlt minden. sutil elsõ és utána ilyen kubica + nakajima + ilyenek. hamilton 8. redbullok szarok brawnok erõsödtek de még ígyis 1helyben állnak mert a force india és a mclaren a legerõsebb.

Norbi1990
#85157
Norbi1990
#85156
SUTIL!!!!! <#taps><#taps><#eljen>
#85155
Sutil<#guluszem1>

Verseny gokart iskola Kakucson! Több mint 1 km-es pályán 14 kanyarral. www.rcr-kart.hu

#85154
Én csak az idõket látom. Vettel 3. szektorában történt valami, azóta van piroszászló.

#85153
miért mi történt? adhatnátok linkeket

Peppus
#85152
én csak a live timinget nézem, de már vagy 20 perce piros zászló van

#85151
Hol nézitek?

#85150
még 11 perc van hátra. Ebbõl lesz még edzés vajon?

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

Peppus
#85149
Sutil megnyeri? 😄

b-type
#85148
hajah Vettel lehet motorcserés lesz ahogy nézem 😞

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

passatgt
#85147
szó szerint semmit😄

#85146
hamilton mit csinált h uccsó lett?

#85145
Alonso FAILED<#zavart2>

http://gaborszantai.co.uk/

passatgt
#85144
ez a pálya meg nagyon rossz😊

passatgt
#85143
na ezért nem lett volna badoer lehetõség massa helyett😊

baaka
#85142
thx.

miilann04
#85141

realmadrid.alonso.eagles.spurs.

baaka
#85140
Tudtok adni egy jó linket?

b-type
#85139
Ez már a múlt, de Alonso azt az évet magának köszönheti, nem dominált az elejétõl...Hamilton meg nem tudott dobogónál lejjebb végezni az év feléig ha emlékszel rá...

Na de mindegy ez már a múlt 😊
Ez nagy slide volt Hamilton-tól...kicsi füstöt 'varázsolva' a képre el lehetne sütni az évtized driftjeként 😄D

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

miilann04
#85138
5 perc múlva

realmadrid.alonso.eagles.spurs.

baaka
#85137
Mikor kezdõdik a második szabadedzés?

Totti5
#85136
Akkor meg Hamilton lett volna kiakadva jogosan, mert volt olyan gyors, sõt gyorsabb is volt. Alonso is hibázott, ha nem teszi akkor megnyerhette volna mert csak 1-2 ponton múlott az egész hármojuk közt, persze abban az eseban ha Hamilton nem betlizik két versenyt.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

a.carkey
#85135
Ha elõnyben lett volna, akkor 2007-ben a világbajnokot Fernando Alonsonak hívják.

A medve nem játék.

Totti5
#85134
Európa Nagydíj, 1. szabadedzés

1. Barrichello Brawn GP-Mercedes (😎 1:42.460 19
2. Kovalainen McLaren-Mercedes (😎 1:42.636 +0.176 16
3. Hamilton McLaren-Mercedes (😎 1:42.654 +0.194 18
4. Button Brawn GP-Mercedes (😎 1:43.074 +0.614 19
5. Vettel Red Bull-Renault (😎 1:43.088 +0.628 17
6. Sutil Force India-Mercedes (😎 1:43.209 +0.749 13
7. Nakajima Williams-Toyota (😎 1:43.225 +0.765 25
8. Webber Red Bull-Renault (😎 1:43.243 +0.783 19
9. Alonso Renault (😎 1:43.345 +0.885 18
10. Raikkonen Ferrari (😎 1:43.384 +0.924 23
11. Buemi Toro Rosso-Ferrari (😎 1:43.389 +0.929 30
12. Kubica BMW Sauber (😎 1:43.419 +0.959 20
13. Alguersuari Toro Rosso-Ferrari (😎 1:43.637 +1.177 30
14. Rosberg Williams-Toyota (😎 1:43.746 +1.286 22
15. Heidfeld BMW Sauber (😎 1:44.040 +1.580 23
16. Fisichella Force India-Mercedes (😎 1:44.126 +1.666 17
17. Grosjean Renault (😎 1:44.356 +1.896 23
18. Trulli Toyota (😎 1:44.638 +2.178 26
19. Glock Toyota (😎 1:44.732 +2.272 28
20. Badoer Ferrari (😎 1:45.840 +3.380 25

Grosjean jól kezdett, Alguersuari remekel, Sutil az brillírozik


Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Black Ghost
#85133
Tudom hogy minden mögött ez áll, hogy minden érdekekrõl szól, de akkor is.
Mért jobb az arab sejknek futamot rendezni, 5 emberrel a lelátón, mint Spa-ban telt ház mellett. Szörnyû hogy mennyire elõtérbe helyezõdtek az egyéni érdekek.
Van egy indiai maharadzsa, épít magának egy high-tech pályát, farzsebbõl kifizeti Börnit és kész, futamot rendezhet egy olyan ország ahol a lakosság 60% nem ült vagy nem is látott autót.
De ide sorolhatnám, Malajziát, Törökországot is, ezeknek az országnak mi köze van az autósporthoz.
b-type
#85132
pénz..
Ez így rövid, és lehetne ragozni. De ez az alap.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Black Ghost
#85131
Áruljátok el ez a hajó dokk miért jobb hely mint pl: Hockenheim
szolszil
#85130

Ash nazg durbatul&#251;k, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatul&#251;k agh burzum-ishi krimpatul.

szolszil
#85129

Ash nazg durbatul&#251;k, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatul&#251;k agh burzum-ishi krimpatul.

#85128
Má nem él.

Visca El Barça!

szolszil
#85127

Ash nazg durbatul&#251;k, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatul&#251;k agh burzum-ishi krimpatul.

[Jakuza]
#85126
Az FIA engedett a csapatok tiltakozásának: bejelentették, hogy nem vezetik be a tervezett költségvetési sapkát.

"A Nemzetközi Automobil-szövetség (FIA) bejelentette, hogy korábbi határozata ellenére jövõre sem alakítja át a jelenlegi pontozási rendszert, és egyelõre a költségvetési sapkát sem vezetik be."

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

b-type
#85125
Mit nevezünk korrektnek? A jelenlegi Renault helyzetet? Mert az egyértelmû kiemelt pozíciót sztem sem fogja megkapni.

A McLaren-nél egyenlõ feltételeket kapott, nehéz elképzelnem hogy a McLaren tizenmillió euroért idehozza Alonso-t aki kétszeres VB, és hátrányba helyezi egy párszázezres fizetésû újjonccal szemben aki még csak tesztversenyzõ sem volt.

A Massa keverést is soknak tartom, még a végén kiderül hogy MS is hátrányban volt Massa-val szemben, pláne mert akkor még aktív volt Todt.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#85124
egyenlõ feltételek várták a mekinél, csak Õfelésge még egy picit "egyenlõbb" akart lenni...

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

a.carkey
#85123
Én is védem, mert többnyire hülyeségeket írtok Kimivel kapcsolatban.

Amúgy nagy pofáraesés lenne, ha minden igyekezete ellenére mégis Massát küldenék el, ha már elküldenek valakit érvényes szerzõdéssel. 😊

Ha viszont Alonso a Ferrarihoz tart, akkor meglepõdnék azon, ha a McLaren-eset után egy Fernando Alonso egy olyan Ferrarihoz szándékozna menni, ahol a volt csapatfõnök fia lenne - ezek szerint - az elkövetkezendõ csapattársa menedzsere, aki tk. az eljövendõ FIA elnök fia. Biztos korrekt és egyenlõ feltételek várnák õt, mint anno a McLarennél. 😊

A medve nem játék.

kifli
#85122
persze hogy nevetett miútán fejrerakta a kocsit 😄
ugyanígy vigyorgott abban az interjúban is amikor ilyen faszságokat kérdezgettek tõle
kifli
#85121
mert az mivel jobb hogy kiszál a kocsiból, cigánykerekezik, dob egy-két hátraszaltót majd félmesztelenre vetkõzik és a cucait bedobja a közönségnek, szerintem egyszerûen csak nemszereti a nagy nyilvánosságot, szívesebben éli az életét a pár haverral és partykkal, vannak ám olyan emberek is akiknek nem az a mindenük hogy isteníti õket a közönség, sõt nemszeretik ha bárhova megy akkor autógramokat kell osztogatnia és mindenféle ismeretlen emberrel fotózkodnia.
Totti5
#85120
Attól hogy gyors, még nem látszik benne a tûz, vagy te látod? Vettel, Hamilton, Alonso, Button arcán látom, sõt Webberén is, Kimién semmit, olyan mint egy megkeseredett vénember, vagy mint egy holtkóros alkesz ( nem kell szó szerint venni ), mert pontosan igy nézett ki a dobogón. Viszont a rallyn láttam rajta hogy élvezi amiko nyilatkozott, nevetett, sötütt róla hogy jól érzi magát ott.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Firerock
#85119
ebben a topicban csak te védet õt...

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Kit--Kat
#85118
Ez a klisé szöveg dögunalom.
Unja de azért kisatolja a gépébõl a maximumot, ha a csapat és a technikai problémák nem hátráltatják.
Aki unja a dolgokat nem tapossa ki a gép belét, ami nélkül nem lett volna 2. a Hungaroringen, errõl ennyi.

Vagy akkor a mezõnyre nézve ciki, hogy egy motiválatlan pilóta egy gyengus géppel 2. tud lenni.

Azóta megy tõled ez a szöveg amióta már nem McLarenes és a sajtó elkezdte a motiválaltlan Kimi c. agitációját, te meg mint a papagáj ismételgeted.

Mind a kettõ rohadt unalmas.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Totti5
#85117
Kimi nem laza... lazának lehet lenni lehet nevetni, örülni, jópofának lenne. Kimit azért szerettük mert a McLarennel ugy ment mint egy állat szó szerint, mára ez is elveszett belõle, beleunt, látszott a dobogon is... irány a Rally, nem kell ide. Adja át a helyét motivált fiataloknak akik tudnak örülni. Gondolom láttad Rossit hétvégén, ugyan olyan hévvel és lelkesedéssel pattant le a motorról és ugrott a szerelõi, mérnökei ölébe mint ha az elsõ gyõzelme lenne... öröm õt nézni.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Peppus
#85116
Mindenki máshogy látja ezeket a dolgokat. Amelyik versenyzõ unszimpatikus számodra, annak minden cselekedete hamis, gusztustalan, nevetséges. Én így vagyok Kimivel, egy muja,beleszarok mindenbe tipusu ember hogy lehet példaképe valakinek, és hogy lehet rá felnézni sosem értettem meg. A Kimi fanoknak meg pont ez tetszik, hogy milyen laza, és mennyire nem érdekli a külvilág. Hamilton meg ugye nekem a kedvencem, és én még sosem éreztem úgy hogy nagyképû lett volna bármikor is,vagy esetleg olyat tett volna ami nem volt õszinte. De ez így jó, mert az dögunalom lenne, ha mindenki ugyanazért a pilótáért rajongana 😊 Viszont az tényleg druva, és nagyon felidegesít amikor A Leggusztustalanabb szavakkal illetik itt bármelyik pilótát is(fõként ugye Hamiltont) Ilyenkor azért gondolja át mindenki mégegyszer, hogy mit ír, mert csak saját magát minõsíti. Picit vegyetek már vissza..

b-type
#85115
..hát pl. az a bajom amit leírtam, Kimi oké, Massa be akarja feketíteni Kimi-t, Hamilton meg csöpög.
Ez így lehet hogy neked nem szúr szemet, nekem nem tünik magától érthetõdõnek.

Hamilton egyébként nem akarta ott hagyni a McLaren-t, otthagyhatta volna a hazugságügy kapcsán, de az csak mediakavarás volt, lenyilatkozta hogy marad.
Nem tudom a többi állításod is ennyire megalapozott-e, mert itt most nem Hamilton a lényeg. Hanem Massa és másodsorban Kimi.
Massa meg nyomta minden versenyhétvégén, teszi a dolgát..az itthoni futamig több mint kétszer annyi pontja volt mint Kimi-nek, sztem nem nagy eresztés pár telefon, nemhogy egy.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

matthias92
#85114
mit csodálkozol rajta? feka<#idiota>

Kit--Kat
#85113
Nem tudom mi bajod van.
Massa év elején többbször nyilatkozta, hogy Kimi akkora 0, hogy még az õ csapatával is neki kell foglalkoznia, ha azt akarja, hogy fejlõdjön acsapat.
A másik kedvencem, az "én vagyok a csapat vezéregyénisége, nekem kell a csapatot irányítanom".
Most is hazudott Massa és megpróbálja negatív színbe feltüntetni Kimit, ez tény.
Ezek után nem értem mi a baj azzal amit írtam.
Hamilton meg 2 dologról szól. Elõször is hihetelenül nagyképû, ezt nem kell magyarázni az olyan nyilatkozatok után, mint a "Én megtaláltam a megoldást, többiek nem tudnak követni" stb.
Ami nem meglepõ az apja után aki ilyeneket nyilaktkozik, hogy "Kimi? Az meg kicsoda?!.
Másodsorban meg elõadja a nagy áriáit amit hallani akarnak és ami kellõképp a jóságos hõssé teszi, mint azzal a 5 felvonásos monológgal és a palotapincsis arcal a nagy átérzéssel, hogy mennyire sajnálja Massát.

Arról ne is beszéljünk, hogy a nagy hûséges hõs, amikor kiderült hogy az autója harmatgyenge év elején azért mocorgott, hogy menne a McLarentõl mert nem érzi jól magát...

Elhiszem, hogy Hamiltont sokan megszerették a versenyzése miatt, de hogy emberként is vakon tisztelik, az nagyon meglepõ.

Én elhiszem, hogy sajnálja, de pont ez a túl játszás teszi hiteltelenné.

Min egy, én elhsizem, hogy

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

b-type
#85112
Nem hülyeség max unalmas 😊
Szvsz(!) sokkal jobb lenne valami magasabb szinvonalú dologgal ütközni mint sz'pással, nigróval/fekával/fikával stb.
..de egyébként érdemben válaszolva szvsz nem hülyeség, sztem sok jó vitát lehet megélni ha az ember nem furkó módjára nyílvánul meg.
Persze ábránd, mert aztán felénk a szélmalmok nemcsak masszívak, hanem még igazuk is van.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

[Jakuza]
#85111
Mi a neve ? Feka vagy fika ? 😄
Nem mindegy ? Egy hulyeseg.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

b-type
#85110
Van neve,... Nagy jó lenne ha nem más versenyzõk (és drukkereik) sértegetése lenne az elsõdleges.
Gondolom te erre 'mélázol', de sztem el kellene szakadni a brétektõl (vagy másétól) mert ez még mindig F1 topik..

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

bardocz
#85109
Senki.