FORMA1
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Verseny gokart iskola Kakucson! Több mint 1 km-es pályán 14 kanyarral. www.rcr-kart.hu
| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
http://gaborszantai.co.uk/
Na de mindegy ez már a múlt 😊
Ez nagy slide volt Hamilton-tól...kicsi füstöt 'varázsolva' a képre el lehetne sütni az évtized driftjeként 😄D
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
A medve nem játék.
1. Barrichello Brawn GP-Mercedes (😎 1:42.460 19
2. Kovalainen McLaren-Mercedes (😎 1:42.636 +0.176 16
3. Hamilton McLaren-Mercedes (😎 1:42.654 +0.194 18
4. Button Brawn GP-Mercedes (😎 1:43.074 +0.614 19
5. Vettel Red Bull-Renault (😎 1:43.088 +0.628 17
6. Sutil Force India-Mercedes (😎 1:43.209 +0.749 13
7. Nakajima Williams-Toyota (😎 1:43.225 +0.765 25
8. Webber Red Bull-Renault (😎 1:43.243 +0.783 19
9. Alonso Renault (😎 1:43.345 +0.885 18
10. Raikkonen Ferrari (😎 1:43.384 +0.924 23
11. Buemi Toro Rosso-Ferrari (😎 1:43.389 +0.929 30
12. Kubica BMW Sauber (😎 1:43.419 +0.959 20
13. Alguersuari Toro Rosso-Ferrari (😎 1:43.637 +1.177 30
14. Rosberg Williams-Toyota (😎 1:43.746 +1.286 22
15. Heidfeld BMW Sauber (😎 1:44.040 +1.580 23
16. Fisichella Force India-Mercedes (😎 1:44.126 +1.666 17
17. Grosjean Renault (😎 1:44.356 +1.896 23
18. Trulli Toyota (😎 1:44.638 +2.178 26
19. Glock Toyota (😎 1:44.732 +2.272 28
20. Badoer Ferrari (😎 1:45.840 +3.380 25
Grosjean jól kezdett, Alguersuari remekel, Sutil az brillírozik
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Mért jobb az arab sejknek futamot rendezni, 5 emberrel a lelátón, mint Spa-ban telt ház mellett. Szörnyû hogy mennyire elõtérbe helyezõdtek az egyéni érdekek.
Van egy indiai maharadzsa, épít magának egy high-tech pályát, farzsebbõl kifizeti Börnit és kész, futamot rendezhet egy olyan ország ahol a lakosság 60% nem ült vagy nem is látott autót.
De ide sorolhatnám, Malajziát, Törökországot is, ezeknek az országnak mi köze van az autósporthoz.
Ez így rövid, és lehetne ragozni. De ez az alap.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.
Visca El Barça!
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.
"A Nemzetközi Automobil-szövetség (FIA) bejelentette, hogy korábbi határozata ellenére jövõre sem alakítja át a jelenlegi pontozási rendszert, és egyelõre a költségvetési sapkát sem vezetik be."
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
A McLaren-nél egyenlõ feltételeket kapott, nehéz elképzelnem hogy a McLaren tizenmillió euroért idehozza Alonso-t aki kétszeres VB, és hátrányba helyezi egy párszázezres fizetésû újjonccal szemben aki még csak tesztversenyzõ sem volt.
A Massa keverést is soknak tartom, még a végén kiderül hogy MS is hátrányban volt Massa-val szemben, pláne mert akkor még aktív volt Todt.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...
Amúgy nagy pofáraesés lenne, ha minden igyekezete ellenére mégis Massát küldenék el, ha már elküldenek valakit érvényes szerzõdéssel. 😊
Ha viszont Alonso a Ferrarihoz tart, akkor meglepõdnék azon, ha a McLaren-eset után egy Fernando Alonso egy olyan Ferrarihoz szándékozna menni, ahol a volt csapatfõnök fia lenne - ezek szerint - az elkövetkezendõ csapattársa menedzsere, aki tk. az eljövendõ FIA elnök fia. Biztos korrekt és egyenlõ feltételek várnák õt, mint anno a McLarennél. 😊
A medve nem játék.
ugyanígy vigyorgott abban az interjúban is amikor ilyen faszságokat kérdezgettek tõle
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"
Unja de azért kisatolja a gépébõl a maximumot, ha a csapat és a technikai problémák nem hátráltatják.
Aki unja a dolgokat nem tapossa ki a gép belét, ami nélkül nem lett volna 2. a Hungaroringen, errõl ennyi.
Vagy akkor a mezõnyre nézve ciki, hogy egy motiválatlan pilóta egy gyengus géppel 2. tud lenni.
Azóta megy tõled ez a szöveg amióta már nem McLarenes és a sajtó elkezdte a motiválaltlan Kimi c. agitációját, te meg mint a papagáj ismételgeted.
Mind a kettõ rohadt unalmas.
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Ez így lehet hogy neked nem szúr szemet, nekem nem tünik magától érthetõdõnek.
Hamilton egyébként nem akarta ott hagyni a McLaren-t, otthagyhatta volna a hazugságügy kapcsán, de az csak mediakavarás volt, lenyilatkozta hogy marad.
Nem tudom a többi állításod is ennyire megalapozott-e, mert itt most nem Hamilton a lényeg. Hanem Massa és másodsorban Kimi.
Massa meg nyomta minden versenyhétvégén, teszi a dolgát..az itthoni futamig több mint kétszer annyi pontja volt mint Kimi-nek, sztem nem nagy eresztés pár telefon, nemhogy egy.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Massa év elején többbször nyilatkozta, hogy Kimi akkora 0, hogy még az õ csapatával is neki kell foglalkoznia, ha azt akarja, hogy fejlõdjön acsapat.
A másik kedvencem, az "én vagyok a csapat vezéregyénisége, nekem kell a csapatot irányítanom".
Most is hazudott Massa és megpróbálja negatív színbe feltüntetni Kimit, ez tény.
Ezek után nem értem mi a baj azzal amit írtam.
Hamilton meg 2 dologról szól. Elõször is hihetelenül nagyképû, ezt nem kell magyarázni az olyan nyilatkozatok után, mint a "Én megtaláltam a megoldást, többiek nem tudnak követni" stb.
Ami nem meglepõ az apja után aki ilyeneket nyilaktkozik, hogy "Kimi? Az meg kicsoda?!.
Másodsorban meg elõadja a nagy áriáit amit hallani akarnak és ami kellõképp a jóságos hõssé teszi, mint azzal a 5 felvonásos monológgal és a palotapincsis arcal a nagy átérzéssel, hogy mennyire sajnálja Massát.
Arról ne is beszéljünk, hogy a nagy hûséges hõs, amikor kiderült hogy az autója harmatgyenge év elején azért mocorgott, hogy menne a McLarentõl mert nem érzi jól magát...
Elhiszem, hogy Hamiltont sokan megszerették a versenyzése miatt, de hogy emberként is vakon tisztelik, az nagyon meglepõ.
Én elhiszem, hogy sajnálja, de pont ez a túl játszás teszi hiteltelenné.
Min egy, én elhsizem, hogy
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
Szvsz(!) sokkal jobb lenne valami magasabb szinvonalú dologgal ütközni mint sz'pással, nigróval/fekával/fikával stb.
..de egyébként érdemben válaszolva szvsz nem hülyeség, sztem sok jó vitát lehet megélni ha az ember nem furkó módjára nyílvánul meg.
Persze ábránd, mert aztán felénk a szélmalmok nemcsak masszívak, hanem még igazuk is van.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Nem mindegy ? Egy hulyeseg.
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Gondolom te erre 'mélázol', de sztem el kellene szakadni a brétektõl (vagy másétól) mert ez még mindig F1 topik..
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type