FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Norbi1990
#85459
<#taps> Jól mennek a Force-ok
bardocz
#85458
Fisichella!!!!
Totti5
#85457
de

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

JGTC
#85456
Webber RB-jén nem a régi orrkúp van?? Tisztára úgy láttam mikor elöször ment.

Ne feledd, ha valaki felbosszant, az arcodon 42 izom rándul össze. De csupán négy izom kell ahhoz, hogy kinyújtsd a kezed, és pofán vágd vele az ilyen alakokat. PS3 ID: JGTC-hun

a.carkey
#85455
Bocs, de Kimi versenyen elõzgette meg a Red Bullokat, nem kiestek elõle ...

Firerock!

Mint tette azt az egész évben? Jaja, persze, persze ... 😄

A medve nem játék.

a.carkey
#85454
Button azért nem erölködik, mert nincs Massa? WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

Baszott nagy hülyeséget írtál! 😄

A medve nem játék.

a.carkey
#85453
Na fasza, látom egyre gondolunk. 😊

A medve nem játék.

a.carkey
#85452
Mondjuk ezt a versenyt még megnézném (Kiminek ugye volt egy kis mûszaki problémája), de szerintem kijelenthetjük: amióta a csapat rá koncentrál, jönnek az eredmények is.

Kérédés, hogy Massa 100%osan tud-e majd visszatérni?

A medve nem játék.

#85451
jujj ezt mégegyszer le ne írd!!

elég volt a hisztis alonsoból egy életre... ( igen tudjuk h idén normális )

szopasson másik csapatot

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

Firerock
#85450
öcsi!
és ha én azt nyilatkozom hogy én vagyok a spanyol király akkor elhiszed?
izomból röhög?te akkor még nemláttál izomból röhögõ embert
a FErrari nem rakat talicska és ha massa most lenne õ megint megverné kimit

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

#85449
vki nyomhatna egy stream linket

Peppus
#85448
Ez a szárnyalás? 😛 Amióta nincs Massa, sehol sincsenek a RedBullok, Button sem erõlködik, Rosberg sem tudja megszorongatni az élmezõnyt.. Ki marad akkor? Massa ugye nincs, egy dobogós helyezést kötelezõ hozni Kiminek szerintem..

b-type
#85447
A McLaren-nél nincs változás, mégis mostanában egész jók...ez simán belemagyarázás.
Én nem szeretném ha Kimi visszajönne a McLaren-hez, ha kérni kérne én ALonso-t kérném vissza, õ tudta rakni a McLaren-t úgy vagy talán jobban mint Hamilton.
Kimi alatt nem tudtak ennyire összeszedett verdát csinálni pedig nem egy éven keresztül próbálkoztak, most hogy végre összelapátolták nem kell.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Kit--Kat
#85446
UUUNNNCSSIII.

Mindkettõtök az.

Megint a sablon szalagcímeket irkáljátok.
Kimi 1000000szor lenyilatkozta nincs motivációs problémája.
A csapatban vannak barátai, bocs, hogy nem nyalja ki mindenki seggét úgy ahogy azt elvárják és Massa bõszen csontig meg is teszi.
Ha néznétek fotókat a paddockban minden futam hétvégén készül minimum 4-5 kép amin izomból röhög.

Aki nem szereti az F1-et, unja magát az, hogy tudna ebbõl a rakatszar talicskából kiganajozni dobogós helyeket???

Az az igazság, hogy amióta nincs Massa és a csapat teljes szélességgel mögötte áll, azóta szárnyal úgy mint a McLarenben anno.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

autoszimulator
#85445
Én mindig drukkoltam Kiminek, most is, de a Ferrarit jobban szeretem, s az õ érdekükben jobb egy Alonso, mint õ. Massa meg legalább akarja a gyõzelmet, még ha nem is sikerül szegénynek sosem. Kimi már nem szereti az F1-et, láttad rally futamán milyen élvezettel ment, sztem azon az egy versenyen többet nevetett, mint egy egész F1-es évadban...

.: mobilize.hu :.

Totti5
#85444
Vagy Kimiben van a hiba és nem tudja magát megszerettetni a csapattal, úgy pedig nehéz dolgozni vele. Massa viszont passzol a Ferrarihoz, buzgó, folyamaotsan képes tanúlni, nem csoda hogy nagyon kedvelik ott.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Kit--Kat
#85443
Na most van az, hogy a Ferrari jelenlegi garnitúráját úgy ahogy van teljesen megutáltam.
Innentõl kezdve menyjen Kimi a McLarenbe és verje széjjel az arcukat 1. számú szívek bajnoka Massátul, mindenestül.

Bár legbelül szeretném, ha a Ferrariba maradna, a csapat nem érdemli meg Kimit.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

kirol
#85442
Belga Nagydíj 3. szabadedzés

Poz Pilóta Csapat Idõ Kör

1. Nick Heidfeld BMW Sauber 1:45.388 17
2. Jarno Trulli Toyota 1:45.462 +0.073 17
3. Adrian Sutil Force India 1:45.677 +0.288 20
4. Romain Grosjean Renault 1:45.878 +0.489 18
5. Timo Glock Toyota 1:45.908 +0.520 18
6. Robert Kubica BMW Sauber 1:45.987 +0.598 17
7. Nico Rosberg Williams 1:46.040 +0.651 19
8. Giancarlo Fisichella Force India 1:46.114 +0.726 20
9. Lewis Hamilton McLaren-Mercedes 1:46.301 +0.913 16
10. Jenson Button Brawn GP 1:46.406 +1.018 20
11. Kimi Räikkönen Ferrari 1:46.409 +1.021 19
12. Sébastien Buemi Toro Rosso 1:46.417 +1.029 19
13. Heikki Kovalainen McLaren-Mercedes 1:46.462 +1.074 17
14. Sebastian Vettel Red Bull Racing 1:46.747 +1.359 14
15. Jaime Alguersuari Toro Rosso 1:46.814 +1.426 22
16. Rubens Barrichello Brawn GP 1:46.815 +1.427 18
17. Fernando Alonso Renault 1:46.926 +1.538 14
18. Luca Badoer Ferrari 1:47.055 +1.667 20
19. Nakadzsima Kazuki Williams 1:47.078 +1.690 19
20. Mark Webber Red Bull Racing idõ nélkül 3

Barnabyka
#85441
na iylen végeredmény hogy születhetett?😮

#85440
3. szabad vége (elsõ 10) 😄

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

#85439
Nem kizárt az esõ idõmérõ alatt ^-^ Rendesen be van simulva a pálya kétharmada fölött .D

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

#85438
szerintem is :s és addig vár míg nem lesz szerzõdése másik csapattal.

#85437
Button nagyon beteg..

320 nál melegíti a gumit <#zavart1>

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

#85436
Õ igen. És mi? Szeretném még látni az igazi Kimit.

a.carkey
#85435
mindenképpen ...

A medve nem játék.

a.carkey
#85434
Tök mindegy. Ha kirúgják Kimit, ha nem, minden képpen jól jár ...

A medve nem játék.

#85433
Azért az sem kell elfelejteni, hogy Kimi a Világbajnok, nem Massa.

#85432
Kimi jovore a Ferrarinal fog versenyezni, de Alonso-Massa ul az F1-es kocsiban, Kimi meg Puntoval indul, hogy legyen neki kihivas, es ne unja...<#vigyor>

#85431
Pl. -ITT- <#wave>

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

#85430
Elég baj az....

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

#85428
3 szabadedzés hol lehet majd nézni?

tmp
#85427
rátettem a házat

vlala egy szaros kiírtásraérett zsidó

#85426

Norbi1990
#85425
Mindenki kiesik a nagy tempó miatt õ meg szépen bebandukol a célba a nagypapa tempójával 😄
#85424
<#taps>
megteszem 300 ft😄

tmp
#85423
1000-es szorzó van Badoeren 😄 tegyetek rá bwinen <#taps><#banplz>

vlala egy szaros kiírtásraérett zsidó

Norbi1990
#85422
Verstappen és Sato <#taps><#nyes>
bardocz
#85421
Valentino Rossi

AS😄:AS:AS ez még viccnek is rossz, van aki azt hiszi, hogy egyáltalán Badoer szintjét tudná hozni?
desigo
#85420
Bruno Senna,Alonso <#eljen>

pár futam erejéig Coulthardot megnézném,hogy teljesít
már ha befér a ferkába xD
#85419
Úgy tûnik, annak ellenére, hogy a Ferrari idei éve a legkisebb jóindulattal sem nevezhetõ a valaha volt legsikeresebbnek, a vörös autóba szinte mindenki szeretne beülni - vagy inkább mindenkit szeretnének beültetni. A média képviselõi és a rajongók is spekulálnak, vajon ki válthatja, vagy éppen kinek kellene váltania a vártnál lényegesen gyengébben teljesítõ Luca Badoert.
Éppen ezért a Ferrari úgy döntött, várólistát állít fel, amit a fair play jegyében az ábécé szabályai szerint rendeznek. Nézzük akkor, kik pályáznak, illetve szurkolói, támogatói, a média kiket pályáztat a Felipe Massa sérülése miatt megüresedett, ám jelenleg mégsem üres 3-as rajtszámú versenyautóba!

A vagyis Fernando Alonso
B vagyis Jules Bianchi, Mirko Bortolotti és Sebastien Bourdais
C vagyis David Coulthard
D vagyis Anthony Davidson
F vagyis Giancarlo Fisichella és Luca Filippi
G vagyis Marc Gené
H vagyis Nico Hulkenberg
K vagyis Robert Kubica
L vagyis André Lotterer és Vitantonio Liuzzi
P vagyis Nelson Piquet (Jr.) és Giorgio Pantano
R vagyis Valentino Rossi és Davide Rigon
S vagyis Takuma Sato és Bruno Senna
T vagyis Jarno Trulli
V vagyis Jos Verstappen


A Ferrari nagy tisztelettel elõre is elnézést kér mindenkitõl, aki nem került fel a listára (mint például Lewis Hamilton vagy éppen Jenson Button), de sosem lehet tudni, mi történik a szezon hátralévõ részében.

Elõbb-utóbb az ábécé fog panaszt tenni, amiért egyes betûit kihagyták! De mi lenne vajon, ha a Ferrari úgy döntene, kétülésesét veti be, amíg Massa meggyógyul? Csak hogy minél több pályázó lehessen elégedett.

a.carkey
#85418
Bár szerintem hülyeség volt MÉG neki ez az ugrás, de ha már megtette, legalább látszik rajta, hogy próbálkozik és ezt minden körülmény között díjazni kell.
Ennek ellenére szerintem esélye nincs ebben a kategóriában, mert a motor nem jó, a versenyzõk pedig a világ legjobb motorversenyzõi. Nem is tudom. Egy kétszámjegyû pontszerzés számára már felérne egy 125-ös világbajnoki címmel, de számunkra is, mert akkor látható lenne, hogy fejlõdik.
Egy jó motoron megnézném, de szerintem erre esélye sincs.

A medve nem játék.

bardocz
#85417
Epic win :ASD?AD:S
ÁjjLe BoBBi
#85416
_A:S?D_:A?SD:_?ASD_:ASD?😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

#85415
remélem a következõ futamon nem badoer lesz és abban is bízom, hogy nem Gené

#85414
ki az a talmácsi? akivel valami telefont reklámoztak?<#hehe>

Ulvar
#85413
ehh, ásd el magad PLÍÍZ!

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

DannyL
#85412
Gratulálok! <#zavart2>

MAGELLAN Cycles www.alphateam.hu

Black Ghost
#85411
Az hogy nekünk magyaroknak Drapál óta nem volt ilyen motorosunk, nem mellesleg világbajnok, te meg ehhez a pöcsköszörûhöz hasonlítgatod .
passatgt
#85410
mi köze van ennek a hazafisághoz?😊

badoer is utolsó, talma is, majd talán mindketten feljebb mennek