FORMA1
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ne feledd, ha valaki felbosszant, az arcodon 42 izom rándul össze. De csupán négy izom kell ahhoz, hogy kinyújtsd a kezed, és pofán vágd vele az ilyen alakokat. PS3 ID: JGTC-hun
Firerock!
Mint tette azt az egész évben? Jaja, persze, persze ... 😄
A medve nem játék.
Baszott nagy hülyeséget írtál! 😄
A medve nem játék.
Kérédés, hogy Massa 100%osan tud-e majd visszatérni?
A medve nem játék.
elég volt a hisztis alonsoból egy életre... ( igen tudjuk h idén normális )
szopasson másik csapatot
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...
és ha én azt nyilatkozom hogy én vagyok a spanyol király akkor elhiszed?
izomból röhög?te akkor még nemláttál izomból röhögõ embert
a FErrari nem rakat talicska és ha massa most lenne õ megint megverné kimit
\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"
Én nem szeretném ha Kimi visszajönne a McLaren-hez, ha kérni kérne én ALonso-t kérném vissza, õ tudta rakni a McLaren-t úgy vagy talán jobban mint Hamilton.
Kimi alatt nem tudtak ennyire összeszedett verdát csinálni pedig nem egy éven keresztül próbálkoztak, most hogy végre összelapátolták nem kell.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Mindkettõtök az.
Megint a sablon szalagcímeket irkáljátok.
Kimi 1000000szor lenyilatkozta nincs motivációs problémája.
A csapatban vannak barátai, bocs, hogy nem nyalja ki mindenki seggét úgy ahogy azt elvárják és Massa bõszen csontig meg is teszi.
Ha néznétek fotókat a paddockban minden futam hétvégén készül minimum 4-5 kép amin izomból röhög.
Aki nem szereti az F1-et, unja magát az, hogy tudna ebbõl a rakatszar talicskából kiganajozni dobogós helyeket???
Az az igazság, hogy amióta nincs Massa és a csapat teljes szélességgel mögötte áll, azóta szárnyal úgy mint a McLarenben anno.
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
.: mobilize.hu :.
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Innentõl kezdve menyjen Kimi a McLarenbe és verje széjjel az arcukat 1. számú szívek bajnoka Massátul, mindenestül.
Bár legbelül szeretném, ha a Ferrariba maradna, a csapat nem érdemli meg Kimit.
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
Poz Pilóta Csapat Idõ Kör
1. Nick Heidfeld BMW Sauber 1:45.388 17
2. Jarno Trulli Toyota 1:45.462 +0.073 17
3. Adrian Sutil Force India 1:45.677 +0.288 20
4. Romain Grosjean Renault 1:45.878 +0.489 18
5. Timo Glock Toyota 1:45.908 +0.520 18
6. Robert Kubica BMW Sauber 1:45.987 +0.598 17
7. Nico Rosberg Williams 1:46.040 +0.651 19
8. Giancarlo Fisichella Force India 1:46.114 +0.726 20
9. Lewis Hamilton McLaren-Mercedes 1:46.301 +0.913 16
10. Jenson Button Brawn GP 1:46.406 +1.018 20
11. Kimi Räikkönen Ferrari 1:46.409 +1.021 19
12. Sébastien Buemi Toro Rosso 1:46.417 +1.029 19
13. Heikki Kovalainen McLaren-Mercedes 1:46.462 +1.074 17
14. Sebastian Vettel Red Bull Racing 1:46.747 +1.359 14
15. Jaime Alguersuari Toro Rosso 1:46.814 +1.426 22
16. Rubens Barrichello Brawn GP 1:46.815 +1.427 18
17. Fernando Alonso Renault 1:46.926 +1.538 14
18. Luca Badoer Ferrari 1:47.055 +1.667 20
19. Nakadzsima Kazuki Williams 1:47.078 +1.690 19
20. Mark Webber Red Bull Racing idõ nélkül 3
| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |
| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |
320 nál melegíti a gumit <#zavart1>#zavart1>
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...
| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |
| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |
http://gaborszantai.co.uk/

megteszem 300 ft😄
vlala egy szaros kiírtásraérett zsidó
AS😄:AS:AS ez még viccnek is rossz, van aki azt hiszi, hogy egyáltalán Badoer szintjét tudná hozni?
pár futam erejéig Coulthardot megnézném,hogy teljesít
már ha befér a ferkába xD
Éppen ezért a Ferrari úgy döntött, várólistát állít fel, amit a fair play jegyében az ábécé szabályai szerint rendeznek. Nézzük akkor, kik pályáznak, illetve szurkolói, támogatói, a média kiket pályáztat a Felipe Massa sérülése miatt megüresedett, ám jelenleg mégsem üres 3-as rajtszámú versenyautóba!
A vagyis Fernando Alonso
B vagyis Jules Bianchi, Mirko Bortolotti és Sebastien Bourdais
C vagyis David Coulthard
D vagyis Anthony Davidson
F vagyis Giancarlo Fisichella és Luca Filippi
G vagyis Marc Gené
H vagyis Nico Hulkenberg
K vagyis Robert Kubica
L vagyis André Lotterer és Vitantonio Liuzzi
P vagyis Nelson Piquet (Jr.) és Giorgio Pantano
R vagyis Valentino Rossi és Davide Rigon
S vagyis Takuma Sato és Bruno Senna
T vagyis Jarno Trulli
V vagyis Jos Verstappen
A Ferrari nagy tisztelettel elõre is elnézést kér mindenkitõl, aki nem került fel a listára (mint például Lewis Hamilton vagy éppen Jenson Button), de sosem lehet tudni, mi történik a szezon hátralévõ részében.
Elõbb-utóbb az ábécé fog panaszt tenni, amiért egyes betûit kihagyták! De mi lenne vajon, ha a Ferrari úgy döntene, kétülésesét veti be, amíg Massa meggyógyul? Csak hogy minél több pályázó lehessen elégedett.
Ennek ellenére szerintem esélye nincs ebben a kategóriában, mert a motor nem jó, a versenyzõk pedig a világ legjobb motorversenyzõi. Nem is tudom. Egy kétszámjegyû pontszerzés számára már felérne egy 125-ös világbajnoki címmel, de számunkra is, mert akkor látható lenne, hogy fejlõdik.
Egy jó motoron megnézném, de szerintem erre esélye sincs.
A medve nem játék.
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'