FORMA1
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
a sztereótípiákkal nem ártana leszámolni...
1. Fisichella Force India-Mercedes 648.0
2. Trulli Toyota 656.5
3. Heidfeld BMW-Sauber 655.0
4. Barrichello Brawn-Mercedes 644.5
5. Kubica BMW-Sauber 649.0
6. Raikkonen Ferrari 655.0
7. Glock Toyota 648.5
8. Vettel Red Bull-Renault 662.5
9. Webber Red Bull-Renault 658.0
10. Rosberg Williams-Toyota 670.0
11. Sutil Force India-Mercedes 678.5
12. Hamilton McLaren-Mercedes 693.5
13. Alonso Renault 684.4
14. Button Brawn-Mercedes 694.2
15. Kovalainen McLaren-Mercedes 697.0
16. Buemi Toro Rosso-Ferrari 685.0
17. Alguersuari Toro Rosso-Ferrari 704.5
18. Nakajima Williams-Toyota 706.1
19. Grosjean Renault 704.7
20. Badoer Ferrari 691.5
realmadrid.alonso.eagles.spurs.
Egyebkent ugy velem holnap kiminek eleg jo eselye vana gyozelemre. A force indiat nem tudom milyen versenytavon de ha veletlenul jo akkor kimi majd korbe autozza fisicot ahogy szokta XD😛 A toyota nem tudom javult e de bahrein alapjan egy hulladek versenytavon meg csapattaktikailag. bmw az passz, de egy jo kerses rajttal a hosszu egyenesben le lehet oket tudni...
Szal en drukkolok mar egy ferrari gyozelemnek.
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Visca El Barça!
Visca El Barça!
2 J. Trulli Toyota 656,5
3 N. Heidfeld BMW 655
4 R. Barrichello Brawn 644,5
5 R. Kubica BMW 649
6 K. Räikkönen Ferrari 655
7 T. Glock Toyota 648,5
8 S. Vettel Red Bull 662,5
9 M. Webber Red Bull 658
10 N. Rosberg Williams 670
11 A. Sutil Force India 678,5
12 L. Hamilton McLaren 693,5
13 F. Alonso Renault 684,4
14 J. Button Brawn 694,2
15 H. Kovalainen McLaren 697
16 S. Buemi Toro Rosso 685
17 J. Alguersuari Toro Rosso 704,5
18 K. Nakadzsima Williams 706,1
19 R. Grosjean Renault 704,7
20 L. Badoer Ferrari 691,5
HEH???<#vigyor3>#vigyor3>
Visca El Barça!
Ignaorald es kesz, a gyerekekkel neha igy kell banni, nem foglalkozol vele, megunja a hisztizest. Lassan kezdodik a suli, majd azzal lekoti magat...
http://gaborszantai.co.uk/
Abszolút lövésed nincs a témáról, de valami minimális se.
Döntöd ki magadból a sok baromságot, kezdve az olyannal, mint, hogy Kimine csak a nõk meg a gyerekek szurkolnak azon keresztül, hogy szívek bajnoka itt is meg ott is megveré.
Elolvasol 3 bulvár cikket és akkor azt hiszed képben vagy.
Elmondok valamit, ha egyszer jártál volna kint a hungaroringen, vagy olvasnád a statisztikákat láthatnád, hogy Massának még csak fele annyi drukkeres sincs mint Kiminek és nem csak nõk és gyereke drukkolnak neki.
Ennyi, a fotlebõl nézett futamok és a blikk olvasása után azért ne oszd annyira az észt.
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
http://gaborszantai.co.uk/
Hungaroring
Valencia
Belgium

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
Számomra jól hangzik a Rosberg-Hamilton, de az Alonso-Hamilton izgalmasabb 😊
egyébként meg oriási grat a Force India-nak, és Giancarlo-nak!! <#eljen>#eljen><#eljen>#eljen>
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
http://topgearhungary.blogspot.com/
War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC
remélem holnap pontokat fog szerezni Fisico.
Badoer bizonyította, hogy helye van a Forma 1-ben <#banplz>#banplz>
| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |
http://gaborszantai.co.uk/
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Meg a szavak kozott is alig van kapcsolat, a tartalom pedig...
http://gaborszantai.co.uk/
http://gaborszantai.co.uk/
Saor Alba
Fisichella meg <#taps>#taps><#taps>#taps><#eljen>#eljen>
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10