FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#85509
aham, a toyota annyira hulladék versenytávon, hogy pl. múlt versenyen a verseny leggyorsabb körét õk teljesítették 😉

a sztereótípiákkal nem ártana leszámolni...
miilann04
#85508
Belga Nagydíj, az autók idõmérõ utáni tömege:

1. Fisichella Force India-Mercedes 648.0
2. Trulli Toyota 656.5
3. Heidfeld BMW-Sauber 655.0
4. Barrichello Brawn-Mercedes 644.5
5. Kubica BMW-Sauber 649.0
6. Raikkonen Ferrari 655.0
7. Glock Toyota 648.5
8. Vettel Red Bull-Renault 662.5
9. Webber Red Bull-Renault 658.0
10. Rosberg Williams-Toyota 670.0
11. Sutil Force India-Mercedes 678.5
12. Hamilton McLaren-Mercedes 693.5
13. Alonso Renault 684.4
14. Button Brawn-Mercedes 694.2
15. Kovalainen McLaren-Mercedes 697.0
16. Buemi Toro Rosso-Ferrari 685.0
17. Alguersuari Toro Rosso-Ferrari 704.5
18. Nakajima Williams-Toyota 706.1
19. Grosjean Renault 704.7
20. Badoer Ferrari 691.5

realmadrid.alonso.eagles.spurs.

#85507
Hat erdekes ahogy a dolgok alakulnak. Csak az a baj h amikor szar a brawn akkor a red bull is az.. igy siman kitart button elonye.
Egyebkent ugy velem holnap kiminek eleg jo eselye vana gyozelemre. A force indiat nem tudom milyen versenytavon de ha veletlenul jo akkor kimi majd korbe autozza fisicot ahogy szokta XD😛 A toyota nem tudom javult e de bahrein alapjan egy hulladek versenytavon meg csapattaktikailag. bmw az passz, de egy jo kerses rajttal a hosszu egyenesben le lehet oket tudni...
Szal en drukkolok mar egy ferrari gyozelemnek.

Totti5
#85506
Bari még sem áll jól, a Brawn itt lassú.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

passatgt
#85505
hát azért a honda is fejlõdött egy keveset tavalyhoz képest

Norbi1990
#85504
Jaja. Remélem Monzán is ott lesznek elõl. Hasonló a pálya ehhez, csak több egyenes van 😊
#85503
A legtöbbet fejlõdõ csapat egyértelmûen a Force India. Grat nekik.

Visca El Barça!

passatgt
#85502
nem rossz fisichella

Norbi1990
#85501
Fisichella jól áll ezekszerint. Bari még könnyebb mint õ 😄
#85500
Azt hittem sokkal könnyebb lesz, de ez van<#beka2>

Visca El Barça!

#85499
1 G. Fisichella Force India 648
2 J. Trulli Toyota 656,5
3 N. Heidfeld BMW 655
4 R. Barrichello Brawn 644,5
5 R. Kubica BMW 649
6 K. Räikkönen Ferrari 655
7 T. Glock Toyota 648,5
8 S. Vettel Red Bull 662,5
9 M. Webber Red Bull 658
10 N. Rosberg Williams 670
11 A. Sutil Force India 678,5
12 L. Hamilton McLaren 693,5
13 F. Alonso Renault 684,4
14 J. Button Brawn 694,2
15 H. Kovalainen McLaren 697
16 S. Buemi Toro Rosso 685
17 J. Alguersuari Toro Rosso 704,5
18 K. Nakadzsima Williams 706,1
19 R. Grosjean Renault 704,7
20 L. Badoer Ferrari 691,5

HEH???<#vigyor3>

Visca El Barça!

a.carkey
#85498
Egyszer mutatták Massa hazai drukkereit amikor kórházba került. 😊

A medve nem játék.

Máté94
#85497
Már a szakálla is pejhedzik!😮
#85496
hagyd a picsába, én is mindig felhúzom magam az ilyeneken, akik 2 éve nézik a forma1-et, és okoskodnak. kimi még lesz világbajnok.

#85495
Miert kell ezt minden versenyhetvegen eljatszani?
Ignaorald es kesz, a gyerekekkel neha igy kell banni, nem foglalkozol vele, megunja a hisztizest. Lassan kezdodik a suli, majd azzal lekoti magat...

http://gaborszantai.co.uk/

Kit--Kat
#85494
A te véleményed annyira a 0 után jön 5 kilóméterrel, hogy hihetetlen.
Abszolút lövésed nincs a témáról, de valami minimális se.

Döntöd ki magadból a sok baromságot, kezdve az olyannal, mint, hogy Kimine csak a nõk meg a gyerekek szurkolnak azon keresztül, hogy szívek bajnoka itt is meg ott is megveré.

Elolvasol 3 bulvár cikket és akkor azt hiszed képben vagy.

Elmondok valamit, ha egyszer jártál volna kint a hungaroringen, vagy olvasnád a statisztikákat láthatnád, hogy Massának még csak fele annyi drukkeres sincs mint Kiminek és nem csak nõk és gyereke drukkolnak neki.


Ennyi, a fotlebõl nézett futamok és a blikk olvasása után azért ne oszd annyira az észt.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

passatgt
#85493
fordított sorrendben😊

#85492
Szerintem siman csak valaki leforditotta neki az SG Forma1 forumat es azon rohog...

http://gaborszantai.co.uk/

#85491
Az elso beallitott foto.. A kovetkezok elkeszultekor sok volt mar a vodka, az utolsonal meg Hami azt magyarazza neki, hogy igy reszketet a kezem, mikor egyszer rally autoba ultem...<#vigyor1><#nyes>

miilann04
#85490
ps

realmadrid.alonso.eagles.spurs.

Kit--Kat
#85489
Na kezdjük a sablon Kimi unja z F1-et agymosásos urban legend megcáfolását:
Hungaroring

Valencia



Belgium

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Kit--Kat
#85488
Mint általában😉

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

b-type
#85487
Azt az évet beszennyezte a kémügy de csúnyán, idén viszont messzirõl javult a McLaren.
Számomra jól hangzik a Rosberg-Hamilton, de az Alonso-Hamilton izgalmasabb 😊

egyébként meg oriási grat a Force India-nak, és Giancarlo-nak!! <#eljen><#eljen>

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Minstrel
#85486
szerintem ott van a sebességmérõ pont ahol Badoer eldobta az autót és ott valszeg' akkor késõn fékezett, ezért lett neki 320 feletti sebessége

http://topgearhungary.blogspot.com/

Ulvar
#85485
Ehh, itt a Brawn nem lesz jó mer kurva hideg a pálya. Amúgy az F1es qualy az még izgalmas is, de a VERSENY TEHÁT A LÉNYEG sose, vagy nagyon ritkán IDÉN.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

#85484
Es mondjatok, hogy nem jo ez az ev... Fullra kiszamithatatlan, melyik versenyen ki lesz az elejen... Elkepeszto... Hosszutavon azert elkepzelheto, hogy Bari, meg Kimi dobogora megy.. A Brawn/Ferrari jo hosszu etapokon, illetve itt jol johet a Ferrariban a KERS...

Dark Angel 666
#85483
ha volna egyenes vonalú pálya , ott õ volna a király <#hehe>

Alexease
#85482
Sajnos majdnem lemaradtam rola, de meg eppen lathato😊

Alexease
#85481
Ugy voltak vele a Ferrarinal - gondolom -, ha mar Badoer kanyarodni nem tud, legalabb az egyenesben menjen gyorsabban😉 Igy csak minimalisabb hatrannyal lesz utolso😉
Norbi1990
#85480
De az egyenesbe messze a leggyorsabb 😄
Õ az elsõ 325-el 2. sutil 314-el 😄
#85479
Következõ futamtól megnézném a Ferrariban <#nevetes1>
remélem holnap pontokat fog szerezni Fisico.
Badoer bizonyította, hogy helye van a Forma 1-ben <#banplz>

#85478
Ki ez a mekegõ f........x szinkrontolmács. Nemigaz, hogy nálunk nincs egy normális. Szép volt fiúk!!!!!!!!!!

#85477
LoL micsoda "régi" új arcok az interjúszobában ^_^<#taps><#eljen>

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

#85476
Fisichella, Barrichello, Trulli, Heidfeld - az idei F1 mezony oregjei arattak😊

http://gaborszantai.co.uk/

bardocz
#85475
Fisichella!!!!

Mindjárt elsírom magam örömömben 😄
a.carkey
#85474
Ebbõl "Hová tûnt Damon Hill?" szintû dolog lesz.

A medve nem játék.

Solten
#85473
Trulli <#eljen>

Saor Alba

Solten
#85472
Há' betojok.. Mi van Fisi-cellával??? Az szép... <#taps>

Saor Alba

#85471
Fizi 😄DDDDDDDD

Totti5
#85470
Fisco<#taps><#taps><#taps><#eljen><#eljen><#eljen>

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Solten
#85469
vagyis Q3...

Saor Alba

passatgt
#85468
na ezért most minek jöttek ki?

#85467
Ezt a kommentet hogy hoztad ossze?
Meg a szavak kozott is alig van kapcsolat, a tartalom pedig...

http://gaborszantai.co.uk/

#85466
Nem hinnem, most mar nem jok a Ferrari beallitasai, amit Pedro emailezett el neki...

http://gaborszantai.co.uk/

Solten
#85465
Jaja, Button sem.. oriasi meglepetes. Nem talalja az auto egyensulyat mar 10 verseny ota... 😊

Saor Alba

Norbi1990
#85464
Legalább megverte Hamilton-t meg Buttont is <#hehe>
Fisichella meg <#taps><#taps><#eljen>
Totti5
#85463
Pezsgõ? az érdekesebb hogy Button sem és ebbõl neki megint egy szenvedõs versenye lesz 1-2 pontért, ha Bari benne lenne 1-3ban megint a kvali végén és versenyen is akkor felvetõdik a kérdés hogy mi a fene van Buttonnal?

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

bardocz
#85462
Ne, Sutil kiesett :S
De Fischella fantasztikusan autózik.
Solten
#85461
Háhhá, nem jutott be Lajos a Q1-be... 😊

Saor Alba

passatgt
#85460
bazmeg fisco😄