FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

RelakS
#85559
OMG!!!
Gyorsan csinálok egy videókártyát, és zárjuk be az nVidiát, mert a szomszéd utcában ez a népszerûbb XD

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

RelakS
#85558
Õõõ... lehet

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

gercse
#85557
asszem pont spa-ban, Hill,98

#85556
Hill, Frentzen (2x), Fisichella ugy tudom nyert vele...

http://gaborszantai.co.uk/

#85555
BBC-n most volt egy aranyos riport, E.Jordan meglatogatta Rubinho-t: egyutt golfoztak, borozgattak, dumalgattak Rubens villajaban.

RTL Klub mit ad ilyenkor?<#vigyor1>

http://gaborszantai.co.uk/

RelakS
#85554
Másik Forma 1 topikot nézitek? XD
Aszongya, jó lenne megint egy Jordan gyõzelem <#idiota> Egyáltalán gyõzött valaha az a csapat, amíg benne volt az efegyben?

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

#85553
én csak ugy birom amikor te, mint hamilton fan, vagy legalábbis kimi ellenes írsz valami olyat, aminek kurvára semm ivalóságalapja, csak oltsuk kimit.

Black Ghost
#85552
Miért nem tudtok elszakadni a Mclaren-Ferrari-Renault bermuda háromszögtõl. Igen is kellenek más csapatok, kicsik, nagyok, mindenféle, ettõl lesz színes a sport.
#85551
és elfüstölne a motorja megint a max fordulatszámtól 😄

#85550
"Tegnap az idõsek napja volt, és idõ kell hozzá, hogy Spában minden úgy menjen, ahogyan szeretnénk. A motort most teljes fordulatszámmal használjuk és majd meglátjuk, hogy mit tudunk összehozni." - tette hozzá a bajnoki tabella negyedik helyezettje (S.Vettel).

<#zavart1>

http://gaborszantai.co.uk/

a.carkey
#85549
Egyszerûbb lenne az élet, ha hagynák a jelenlegieket három autóra váltani, és nem tiltanának semmit, max. a motorok esetében, hogy azért folytonos mûszaki hibák ne legyenek, így is elég, ami van. Szóval egy mindent bele jobb lenne, mint szir-szar csapatokat a F1be hozni.

A medve nem játék.

a.carkey
#85548
Kicsit erõs volt a "Spa császára" titulus. Kezeljük helyén a dolgokat. Tavaly is hibázott. Amit írtam az ennek kapcsán született.

A medve nem játék.

#85547
amugy minden ilyen sebességmérésnél a force india vezet, szóval gyorsnak gyorsak ezek, és mivel ez egy olyan pálya... 😊

Rockynhooo
#85546
hmm meglep , Spa-bol kiindulva így látatlanba azt mondtam volna hogy az esõ közbe szólt és valahogy úgy 😊 remélem jó futam lesz ,belgiumban mindig történnek érdekességek 😊

\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"

Totti5
#85545
De most az volt, egyszerûen gyors volt Fisco.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Rockynhooo
#85544
nem láttam idõmérõt. de valaki leírná nekem pár mondatban hogy hogy Fisichella indul az élrõl ? úgy tudom az force india nem egy acélos csapat 😄

\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"

b-type
#85543
Azért belefilózva az új csapatok helyzetébe, csak nyakon vágnám a helyükben Mosley-t....
Mert egyfelõl minek ígér olyasmit amit nem tart az ellenörzése alatt.
Másfelõl ha már ígéri ezeket, miért támaszt papíron lefektetett elvárásokat a puszta íéretéért cserébe.

Harmadrészt jól példázza a FOTA félelmét az 'elöszõr aláírunk aztán megbeszéljük' Mosley álláspontról.
..egyébként elég érdekes elõnyöket ígért..
-
"Amikor neveztünk, és bemutattuk a rendelkezésünkre álló pénzt és erõforrásokat, a 40 millió fontos költségvetési plafonnak megfelelõen készültünk, amiért cserébe nagyobb mûszaki szabadságot kaptunk volna. Ezek közé tartozott a 20 ezres maximális fordulatszámú motor, a szezon során történõ tetszõleges számú motor használata, a korlátlan tesztlehetõség, valamint néhány aerodinamikai elem. Ezek mind eltûntek, az egyetlen, ami maradt, a rendelkezésünkre álló költségvetés. Nem vagyunk képesek a többiek szintjére lépni, úgyhogy 40 millió fonttal és 120-130 emberrel rendkívül kemény feladat lesz a következõ év"- folytatta panaszosan a korábban a Super Agurinál dolgozó szakember.

"El kell mondanom, hogy egy ponton a befektetõk a kivonuláson, és a projekt leállításán gondolkodtak. Emiatt nekem, de különösen Adriannak (Campos) nem volt könnyû meggyõzni õket, hogy maradjanak, mivel már nem igérhettük nekik a csillagokat. Már a jogászaikkal is egyeztettek a helyzetrõl."

A szabályváltozások okozta visszaesés ellenére Audetto bizakodó, és reméli, hogy a csapat hosszú idõre képes lesz stabilizálni helyét a Forma-1-ben. Az szponzorok bemutatására az elkövetkezõ hetekben kerül sor, az autó pedig 2010 januárjában gördül elõször pályára: "A következõ hónaptól a gyakorlat kerül elõtérbe, teljes kapacitású mûködésünk október 1-én kezdõdik, az elsõ tesztre pedig január közepén kerül sor. Kis költségvetésbõl fogunk építkezni, és ha meg tudjuk mutatni, hogy profik vagyunk, és jól bánunk a rendelkezésünkre álló pénzzel, azt hiszem több szponzort és befektetõt sikerül megnyerni magunknak."

Milyen szép lesz majd a rájuk sózott Cosworth motorokkal, kb. 40 millával a béka s'ggérõl indulni az esetlegesen 3 autós csapatok ellen...
Gyakorlatilag a feltételek nem lettek sokkal egyszerûbbek mint 2 éve, csak most legalább az érdeklõdöknek el is kellett kötelezniük magukat amiért érdeklõdtek.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#85542
még jó hogy így megalapoztad a kijelentésed, én hiszek neked

milk4
#85541
Ügye ma 14kor kezdõdik a futam?

Majdnem 8éve tagja vagyok ennek a sz@r fórumnak... Kéne valami más hobby.

a.carkey
#85540
Azért Kiminek a hétvégén már volt egy mûszaki problémája, és ilyenkor versenyre is szokott lenni egy.

A medve nem játék.

Totti5
#85539
Nomeg Glock pont versenyen szokott jókat menni, neki jó a tempója ha jó az autó idén láttuk fõleg év elején hogy nagyon ment a versenyeken.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#85538
tenyleg, valoban semmire nem ment a tempojaval, hiszen csak egyeni 3. es a csapat VB reszese lett a rengeteg muszaki hiba es onhibajan kivuli kieses ellenere...


no de hagyjuk, az elet kegyetlen...

http://gaborszantai.co.uk/

#85537
sztem a ferrari mostmár fisicellát fogja berakni massa helyére.

#85536
Valenciaban a Toyota Glockal a vegen keves korre, lagy gumival, keves benzinnel ment vissza.. Szoval enyhen csal az a leggyorsabb kor.. Itt viszont az idomeron tenyleg gyorsnak tuntek.. Persze a versenyen lehet, hogy nem megy majd nekik.. Itt minden lehet mostanaban...

#85535
Ez am a megallapitas..😊 A multkori versenyen az utolso korokben glock valoban ment egy leggyorsabb kort...es be is ert a ragyogo 14, helyen. egy leggyorsabb kor nem egyenlo a jo versenytempoval!! Eleg ha megnezzuk a jo oreg ice"cream"man tavalyi teljesitmenyet..😄 Kimi tavaly a futamok haromnegyeden megfutotta a legyorsabb kort es nem sokra ment vele azon kivul h kapott vmi dijat erte..😄
szal ennyit a sztereotipiakrol.

kifli
#85534
na ringen megint elment az idõmérõ rendszer clio cupa idõmérõn 😄
passatgt
#85533
meg mi az, hogy nem bírok leállni?

ezt bolt talán az elsõ negatív hozzászólásom kimivel kapcsolatban😄

Casillas
#85532

Vivimos por ti, vence por nosotros.

miilann04
#85531
Hamilton sem megy túl elölrõl, õ is lehet akár még utolsó is.

realmadrid.alonso.eagles.spurs.

passatgt
#85530
nem véletlenül volt szmájli a mondat végén😊

amúgy erre gondoltam:
0:50-nél

kiki888
#85529
kár hogy Grosjean elb@szott valamit a kvalin vagy csak nem jött össze neki valami, pedig szurkolok neki, nomeg go Force India is
go Kimi!

'Gigabyte GA-P35-DS3L, q8200-2,7GHz (Cooler Master Hyper TX2) , 4GB DDR2, HD6770'

bardocz
#85528
Hagyjad már, majd megunják.
a.carkey
#85527
Csak mert 2007-ben Massa második, 2008-ban meg a zöldasztal mellõl elsõ lett ... Mikor is tette ki Massát?

A medve nem játék.

a.carkey
#85526
Nem bírsz leállni, mi? "Kirak", meg "Massát". Hol élsz te? Meséld már el, hogy mikor tette ki Massát!

A medve nem játék.

a.carkey
#85525
Szerintem várjuk azért meg a futamot! Tavaly megcsúszott. Hamilton sem megy túl hátulról, õ is lehet akár még elsõ is.

A medve nem játék.

#85524
majd jön az esõ és lessz elõzés 😄

Count Adyn
#85523
Ez nekem is igy tunt^^

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

passatgt
#85522
majd kirak mindenkit a fûre, mint annó massát😊

amúgy nem fog itt megint senki elõzni, max a boxban

Kit--Kat
#85521
Õ SPA császára, tudja mennyit engedhet meg.
Amúgy a lényeg az, hogy én csak azon spekulálok, hogy az Eau Ruge-on való kiugróan jó átsiklás nagyban segíthetné az elõzésekben.
És úgy láttam õ komolyabban rongyol át mint a többiek.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

#85520
sokkal keményebben használta a rázókövet, csak nehoyg ez megbosszulja magát.

ÁjjLe BoBBi
#85519
áh...ez igazi versenypálya tuti hogy nem elalvós futam lesz

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

Kit--Kat
#85518
Szerintem a Gyors szakaszra kihegyezett autó és a KERS-által most megtudja oldani, hogy elõzgessen.
Ezen a pályán lehet, KERS nélkül is megoldotta tavaly.
2 dolog számít benyomni a KERST a La Source után és pengén át menni az Eau Rouge-on.
Ahogy néztem a belsõ kamerás felvételeket Kimi a többieknél sokkal keményebben ment át az Eau Rouge-on, nagyon kihasználta a rázóköveket.

Ez a kettõ ha meg van, Kimi végig elõzgeti a holnapi nagydíjat.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

a.carkey
#85517
Baromi sok fog múlni azon, hogy ki ki mögé akad be a start után.

A medve nem játék.

Kit--Kat
#85516
Hiába megy 1-1 jobb kört, ha nem konstans.
Eddig és nem csak idén az jött le, hogy a Toyota jó 1-1 körre, de hosszútávon nem tudja hozni a idõmérõ után elvárható tempót.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

miilann04
#85515
szívesen máskor is! 😊

realmadrid.alonso.eagles.spurs.

#85514
nagyon érik az a gyõzelem, ideje lenne már. ezt a pályát kimi is szereti, kers is van, többieknek nincs, msot kell megcsinálni. nem tudom itt hogy vannak ezek, de mindig rinyálni szokott hogy a poros ívrõl kell rajtolni, remélem itt olyan nincs ugyanis azt a részt is használják.

Solten
#85513
A McLarenben es a Ferkaban van mar csak KERS?

Saor Alba

bardocz
#85512
Fisichellának benne van a dobogó. Ha eléggé el tud lépni a rajtnál, akkor egy minimális esély van a gyõzelemre, de ez már a további taktikától függ. Viszont Barichello Heidfeldet szerintem le fogja nyomni. Ha Button meg Vettel így töketlenkedik tovább, akkor a végén még Barichello lesz a világbajnok :-D
Solten
#85511
Azt hittem o a legkonnyebb... <#vigyor> Remelem nem esik szet alatta a vas fel tavon.

Saor Alba

#85510
köszönjük még1x