FORMA1
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Gyorsan csinálok egy videókártyát, és zárjuk be az nVidiát, mert a szomszéd utcában ez a népszerûbb XD
sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE
http://gaborszantai.co.uk/
RTL Klub mit ad ilyenkor?<#vigyor1>#vigyor1>
http://gaborszantai.co.uk/
Aszongya, jó lenne megint egy Jordan gyõzelem <#idiota>#idiota> Egyáltalán gyõzött valaha az a csapat, amíg benne volt az efegyben?
sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE
<#zavart1>#zavart1>
http://gaborszantai.co.uk/
A medve nem játék.
A medve nem játék.
\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"
Mert egyfelõl minek ígér olyasmit amit nem tart az ellenörzése alatt.
Másfelõl ha már ígéri ezeket, miért támaszt papíron lefektetett elvárásokat a puszta íéretéért cserébe.
Harmadrészt jól példázza a FOTA félelmét az 'elöszõr aláírunk aztán megbeszéljük' Mosley álláspontról.
..egyébként elég érdekes elõnyöket ígért..
-
"Amikor neveztünk, és bemutattuk a rendelkezésünkre álló pénzt és erõforrásokat, a 40 millió fontos költségvetési plafonnak megfelelõen készültünk, amiért cserébe nagyobb mûszaki szabadságot kaptunk volna. Ezek közé tartozott a 20 ezres maximális fordulatszámú motor, a szezon során történõ tetszõleges számú motor használata, a korlátlan tesztlehetõség, valamint néhány aerodinamikai elem. Ezek mind eltûntek, az egyetlen, ami maradt, a rendelkezésünkre álló költségvetés. Nem vagyunk képesek a többiek szintjére lépni, úgyhogy 40 millió fonttal és 120-130 emberrel rendkívül kemény feladat lesz a következõ év"- folytatta panaszosan a korábban a Super Agurinál dolgozó szakember.
"El kell mondanom, hogy egy ponton a befektetõk a kivonuláson, és a projekt leállításán gondolkodtak. Emiatt nekem, de különösen Adriannak (Campos) nem volt könnyû meggyõzni õket, hogy maradjanak, mivel már nem igérhettük nekik a csillagokat. Már a jogászaikkal is egyeztettek a helyzetrõl."
A szabályváltozások okozta visszaesés ellenére Audetto bizakodó, és reméli, hogy a csapat hosszú idõre képes lesz stabilizálni helyét a Forma-1-ben. Az szponzorok bemutatására az elkövetkezõ hetekben kerül sor, az autó pedig 2010 januárjában gördül elõször pályára: "A következõ hónaptól a gyakorlat kerül elõtérbe, teljes kapacitású mûködésünk október 1-én kezdõdik, az elsõ tesztre pedig január közepén kerül sor. Kis költségvetésbõl fogunk építkezni, és ha meg tudjuk mutatni, hogy profik vagyunk, és jól bánunk a rendelkezésünkre álló pénzzel, azt hiszem több szponzort és befektetõt sikerül megnyerni magunknak."
Milyen szép lesz majd a rájuk sózott Cosworth motorokkal, kb. 40 millával a béka s'ggérõl indulni az esetlegesen 3 autós csapatok ellen...
Gyakorlatilag a feltételek nem lettek sokkal egyszerûbbek mint 2 éve, csak most legalább az érdeklõdöknek el is kellett kötelezniük magukat amiért érdeklõdtek.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Majdnem 8éve tagja vagyok ennek a sz@r fórumnak... Kéne valami más hobby.
A medve nem játék.
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
no de hagyjuk, az elet kegyetlen...
http://gaborszantai.co.uk/
szal ennyit a sztereotipiakrol.
ezt bolt talán az elsõ negatív hozzászólásom kimivel kapcsolatban😄
go Kimi!
'Gigabyte GA-P35-DS3L, q8200-2,7GHz (Cooler Master Hyper TX2) , 4GB DDR2, HD6770'
A medve nem játék.
A medve nem játék.
A medve nem játék.
\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"
amúgy nem fog itt megint senki elõzni, max a boxban
Amúgy a lényeg az, hogy én csak azon spekulálok, hogy az Eau Ruge-on való kiugróan jó átsiklás nagyban segíthetné az elõzésekben.
És úgy láttam õ komolyabban rongyol át mint a többiek.
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
Ezen a pályán lehet, KERS nélkül is megoldotta tavaly.
2 dolog számít benyomni a KERST a La Source után és pengén át menni az Eau Rouge-on.
Ahogy néztem a belsõ kamerás felvételeket Kimi a többieknél sokkal keményebben ment át az Eau Rouge-on, nagyon kihasználta a rázóköveket.
Ez a kettõ ha meg van, Kimi végig elõzgeti a holnapi nagydíjat.
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
Eddig és nem csak idén az jött le, hogy a Toyota jó 1-1 körre, de hosszútávon nem tudja hozni a idõmérõ után elvárható tempót.
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
Saor Alba