FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Firerock
#85609
még megbüntetik õket?és Raikönnent akkor mérnem?ROHADT CSALÁS AZ EGÉSZ

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

autoszimulator
#85608
az a kérdés, az a kis zöld sáv ott mûfû, vagy csak festés? ha mûfû, akkor érthetõ hogy azon nem ment végig, ha nem, akkor vitatható.

de legalább jó a verseny eddig, nem unalmas vonatozás, ha ezt a pályát kiveszik, akkor utálni fogom a forma 1-et még jobban.

.: mobilize.hu :.

Firerock
#85607
elengedte
kiminek si ezt kellet volna

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

lac coo
#85606
Ez is belefér ??? 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#85605
webbernek is büntit akkor! ne legyetek már ilyen faszok. ennyi belefér. ne sírjatok ennyit, örüljetek hogy nem olyan unalmas mint az eddigi versenyek

skeezo™

lac coo
#85604
Ne kössük már karóhoz az ebet !!!

azon a ponton ahol visszajött a pályára nagyságrendekkel nagyobb sebességgel haladt mint egyébként normálisan azt tehette volna ha rendesen beveszi a kanyart.
Ez mi ha nem elõnyszerzés ???

Na most ha szabályrendszer ezt engedi akkor gratulálok ...! 😊)))
Szememben ez továbbra is szemtelen csalás , messze áll a sportszerûségtõl és a becsületes versenyzéstõl !

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Black Ghost
#85603
3.
Black Ghost
#85602
szemorvoshoz gyorsan 😊
#85601
3.

skeezo™

Firerock
#85600
és a célegyenes végén hanyadik is volt?

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Vackor1024
#85599
Ez így van

#85598
nem szerzett elõnyt. 3. helyrõl ment le, és oda is jött vissza

skeezo™

lac coo
#85597
Ha elõnyt szerez a pályaelhagyásból akkor büntetnek... Na most ez mindenki számára egyértelmûen az volt !

Ez tényleg nevetséges ....Örülök, hogy a Ferrari van elöl, de ez akkor is mocskos sportszerûtlen és vérlázító ...

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#85596
sutil szépen megy, meg kimi is.

skeezo™

Firerock
#85595
ez hülyeség

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

#85594
ennyi erõvel most sutilt is meg lehetne büntetni. szóval ne sírjatok

skeezo™

Norbi1990
#85593
Sutil elõz mindenkit 😄
WuFraZselic
#85592
hát ja... aki ezt nem akarja látni, az vagy elvakult Ferrari ellenes, vagy csak szimplán hülye

\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio

#85591
biztos most is vágja a pályát..

skeezo™

#85590
RABSZOLGÁTOK KIESETT

#85589
ezt a pályát raikklonennek építették😄
GO KIMI
MÉ BÜNTETNÉK MEG???????NEM RÖVIDÍTETTE LE PLUSZ M TETT MEG AZT SZOKTÁK MEGBÜNTETNI AKI LEVÁGJA A PÁLYÁT RAIKKONEN NEM VÁGTA LE OKOSOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#85588
ennyi. ugyanoda jött vissza ahonnan kiment

skeezo™

#85587
elhiszem hogy rosszul vagy, mert kiesett a majmotok

skeezo™

WuFraZselic
#85586
ja, és ilyet szól gyulus, hogy 4 helyet jött elõre a bukótérben. nem azért, de 3. helyen fordult rá... 😄DD

\"some red bull, some water, some nice fresh house music\" FORZA INTER Javier Zanetti, I Signori del Calcio

Vackor1024
#85585
Ennyit mikirõl 😞

lac coo
#85584
Hát ha nem bûntetik meg az komolyan vicc!!!!!!
Ennél egyértelmûbb dolgot ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Peppus
#85583
Remélem esni fog, és Kimi megint megmutatja mekkora esõmenõ 😄

Firerock
#85582
ha nem vizsgálják akkor csalás az egész,bunda...

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

#85581
NA!

skeezo™

Totti5
#85580
Elfordulhatott volna, de kiment onnan már direkt csinálta azt amit.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Totti5
#85579
nem írják hogy bármit is vizsgálnak

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

lac coo
#85578
De pofátlan ez a Kimi !!!!
Tavaly ugyenz volt akkor még ráfoghatta hogy kiszorították, most nem tudja... Kíváncsi vagyok megbüntetik-e ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

autoszimulator
#85577
istenem ez a kommentárság, kimi direkt ment ki hogy megelõzze a mezõnyt, de barichello biztos hogy kényszerbõl. jóvan.

.: mobilize.hu :.

Peppus
#85576
Kimi tavaly is pont ezt csinálta, és akkor sem baszták meg...

Totti5
#85575
Fisconak annyi most, nem lesz esélye a kers ellen.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Firerock
#85574
remélem a finnt megcsapják

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

RelakS
#85573
Budoer (?) szép lassan jött, és megúszta XD

hmm... szárazon csetepaté van, és innen akarják a forma1-et elvinni? O_o

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

#85572
mi a szar van itt<#wilting>

skeezo&#8482;

Norbi1990
#85571
Tömegkress 😄
RelakS
#85570
ÉÉÉÉÉS! Roncsderbi! 😄

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

milk4
#85569
Valaki tud angol vagy magyar f1 streamet?Mert ez a cseh vagy román kommentátor idegesítõ.

Majdnem 8éve tagja vagyok ennek a sz@r fórumnak... Kéne valami más hobby.

Firerock
#85568
ezt én is meg akartam kérdezni😄

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

passatgt
#85567
a gumikban miért van 4 apró lyuk?😊

#85566
remélem kimi nyeri, de ha nem, akkor sincs semmi 😊

skeezo&#8482;

#85565
JORDAN gyõzelem!!

ha nem emlékszel,katt rá 😊
passatgt
#85564
http://i-tv.hu

Nyers
#85563
Tudna esetleg valaki egy mûködõ streamet? Köszi!

My Life for Freedom!

RelakS
#85562
Ez utóbbit valahogy el tudom képzelni XD

azon lepõdtem meg, hogy a Jordan még mindig versenyben van, csak most Force India a neve. Meg most dobogósok a tegnapi idõmérõn, vagy mi?

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

#85561
'98 esõ, buli meg mindenféle földi jó. Eddy Jordan ugrált az esõben(youtube). Palik meg majdnem elélvezett a tömegkarambol láttán.

Nem kérek s nem adok kegyelmet. Lehet, hogy bunkón hangzik, de ez van:) Smile and drive longer.

Totti5
#85560
Csak a szokásos. Tegnapi képesorok az idõmérõrõl fél órán át.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10