FORMA1
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Ha nem lett volna gyorsabb az autója, akkor a bukótérbõl visszatérve simán visszaesett volna.
Amúgy grat Kimi, végre egy gyõzelem, és grat még Fisiconak, Vettelnek is.
SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!
War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC
Visca El Barça!
1., ha nem megy ki Kimi, akkor a baleset mar ott kovetkezik be, nem kesobb
2., 3. helyrol 3-ra erve nem lehet elonyt szerezni (matek es fizika, suli nemsokara kezdodik, ideje lenne komolyan venni)
3., levagni nem lehet azt az utvonalat, amit hosszabb uton lehet megtenni (geometria, fizika...)
4., a bukoternek sokkal rosszabb a tapadasa, mint a versenypalyanak. igy kockazatot jelent szandekosan hasznalni (fizika, statika)
Ja, es volt mikor volt Kimi-n sapka, meg volt mikor nem - ebbe sem lehet belekotni...
http://gaborszantai.co.uk/
Hagyj döntse már el a vezetõség hogy kinek mi a jó. Úgy bírom hogy okoskodnak egyesek, Mclarent se büntették egyes ügyek miatt.
Vagy ha jobb döntés felelõsséggel bírsz mint õk akkor állj közéjük fafej.
War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC
ez nemteljesen igaz mert akk eltörölték volna a diffuzort, amivel a leginkább a Brawn-nak tettek volna keresztbe, de nem törölték el...
"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!
\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"
na de mind1 szépet ment Kimi, bár én jobban örültem volna Fisichellának 😊
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Ugy nezem Button bemakojja a szezon veget. Elfogyott a ket elcsapat ereje. Red bullnal elkezdenek bohockodni a kerssel...erdekes lesz.
Vamos Argentina!
Visca El Barça!
Visca El Barça!
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Am tetszik a dobogó, szép volt ferrari, szép volt forceindia 😄
Visca El Barça!
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM
(ilyenkor a pulzusa felmegy 40-rol 60-ra/min, vernyomasa is eleri az atlag min. szintet... 😊 )
Saor Alba
Sánta kutyának híg a leve. Néma gyereknek anyja se látja a fától az erd?t. Most ugrik a majom elásva.
Saor Alba
ezt a pályát neki építették😄
Amugy pont ilyen kiscsapatnak kellett volna bekockaztatni, ha van ra lehetoseg.... Elvileg Monzaban is lehetnek ilyen jok... Durva lesz....
MSI Z97 Gaming 3; Intel Core i5-4690K ; 8 GB HyperX Savage; Palit GTX970; Soundblaster X-FI ExtremeGamer; Pinnacle PCTV110i, Corsair 650TX
De akkor is faszán ment!
Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)
Mercedes-Benz: The best or nothing! :) W124 (L) No turbo, no nitro, only BMW POWER! :)
most kapcsolták be az utánégetõt
\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"