FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

DannyL
#85659
Nincs valaki a Camponaban?
Lefejelhetne Gyuszkot.
Fizetek neki egy lada sort!

MAGELLAN Cycles www.alphateam.hu

Norbi1990
#85658
Fisichella jobban megérdemelné.
#85657
Ha az elején nem csal akkor most sem nyerne...

★ 汤姆 李

#85656
Raikkonen megérdemelné a gyõzelmet már tavaly nyert utoljára barcelonában.

passatgt
#85655
egy jó kis nyári zápor kéne még😊

Solten
#85654
Nem tehettek, a dobogos hely is oriasi eredmeny ennek a kiscsapatnak.

Saor Alba

#85653
Ha Fisichellat kint lehetet volna hagyni uzemenyag szempontbol, akkor hibaztak, be kelett volna kockaztatni meg egy kort az elso helyert.. Ha nem, akkor mindegy...

#85652
na ferrari most hibátlan

skeezo™

Norbi1990
#85651
Hajrá Fisi!
Nyerned KELLL!!
Solten
#85650
Kimi <#taps> Reg lattam mar ilyen eroszakosnak, pofatlannak, ilyen profin kell ezt csinalni. Ha tudna ezt hozni allando jelleggel kb annyiszor lenne VB mint Schumacher (o tudta...).

Saor Alba

#85649
Giancarlo-nak kell ezt megnyerni nehogy már tejföl nyerje bakker mert akkor mégjobban kiakadok..
Alonso<#rinya><#szomoru1>

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

passatgt
#85648
ebbe a körbe mindenki 48-as idõt ment buemi és kova kivételével, kicsit durva:d

Norbi1990
#85647
Nem esett ki. Valami a pitbe volt vele <#szomoru1>
#85646
õk nem is nézik, mert hamilton kiesett, csak itt kötekednek.

most már remélem fisco nyer

skeezo&#8482;

Norbi1990
#85645
<#wow2><#rinya>
passatgt
#85644
vagyis livetiming azt írja😊

passatgt
#85643
sutil out

Norbi1990
#85642
Sutil-t meglökték kicsuszott és a szárnya nekiment annak a kerék védõ szarnak, és az nem ment vissza a kerékre, a cserénél.
Firerock
#85641
hanem kijé?

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

#85640
Renault team F A I L <#levele><#levele>

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

#85639
no comment

skeezo&#8482;

#85638
nézd a közvetítést te szerencsétlen

skeezo&#8482;

#85637
Pffff,idióta tudatlan senkiházi boxutcai majmok a renault-nál😞(((

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

#85636
nem a csapat hibája volt

skeezo&#8482;

Firerock
#85635
ezt nem hiszem el
ALonszó szerelõi mi a szart csinálnak?

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

passatgt
#85634
<#gonosz1>

Norbi1990
#85633
Alonso annyi 😄
Sutil pontszerzõ 😄
#85632
Errõl szó sem esett,hogy elsõ lenne.Arról igen,hogy ki állhat dobogóra...

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

#85631
most sokan bizonítják hogy ha jó a kocsi akkor jó pilóták

skeezo&#8482;

#85630
Gyerünk Alonso,jó a pozició!
A legjobb,beleül ferrariba ledarál mindenkit!!Go-go-go

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

#85629
viszont örülnék annak is ha fisichella nyerne. valamelyikük csak megnyeri.

skeezo&#8482;

#85628
hamilton kilökte buttont, õ csinálta a crash-t

skeezo&#8482;

autoszimulator
#85627
na gyula végre kiderítette, hogy valójában alonso mindjárt megnyeri ezt a nagydíjat, OMG

.: mobilize.hu :.

Firerock
#85626
<#eljen>

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

passatgt
#85625
badoer leggyorsabb 1. szektor😄

Firerock
#85624
hoyg te mekkora állat vagy😄
hátulról nekimentek😄biztos õ tehet róla😄

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

#85623
biztos jó, azért esett ki

skeezo&#8482;

#85622
Milyen erdekes, hogy a Red Bull a regi orkuppal megy, a Torro Rosso meg az ujjal, amit nem reg kaptak meg a Red Bulltol...
Amugy barmennyire is agresszivoskodtok Kimistak, ha Kimi ott nem trukkozik, beragad a 4-6. helyre.. Es azzal a kerulessel szep kis sebessegtobbletet nyert.. Ugyes, mert nem buntettek meg, de 50%-50% volt, hogy esetleg elmeszelik..

Firerock
#85621
utálom hamiltont de nem bénaszar...jelenleg az egyik legjobb pilóta a mezõnyben,raikonnnent mérföldekkel veri

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

#85620
elhiszem hogy rosszul esik neked hamilton kiesése, de megint bizonyította hogy bénaszar, ha hátul van.

skeezo&#8482;

Black Ghost
#85619
Most mit lázadoztok
Kimi és Fizico magasan veri a mezõny, és az hogy Kimi elõl van az az SC-nek köszönhetõ, nem a mûfûnek.
danikarate
#85618

Vackor1024
#85617
Majd ha szorul, megin megcsinálja 😄

Firerock
#85616
igen,ha midnenki kiesik elõle😄

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

danikarate
#85615
Jah, ki kéne ezért zárni örökre a Formuka One-bóóól.

#85614
hiába sírtok. akkor is megnyeri ha nem megy le a pályáról

skeezo&#8482;

Firerock
#85613
dede
2 helyet nyert ezzel

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

danikarate
#85612
Pontosan, sõt sztem Badoer kilökte Hamilton és Buttont csakhogy RAikonnen-nek ne okozzanak próblémát, csak a kamerák ezt nem mutatták, mert az egész F1 szervezõ közösség benne van ebben az összeesküvésben. S

#85611
nem történt elõny szerzés

skeezo&#8482;

Vackor1024
#85610
Most néztem vissza, jóindulattal 4-ik volt mikor kiment, és 3-nak jött vissza.