FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kifli
#86008
vagy, csak azt akarják bebizonyítani hogy a kis Piquet csapatutasításra ment szarul...
a.carkey
#86007
De nem is kell, hogy igaz legyen az egész Renault-sztori. Elég az is, ha csak kitart Monzáig, ahol a Ferrari bejelenti a jövõ évi pilótakettõsét, már értelme van a dolognak. Monza meg közel van ...

A medve nem játék.

a.carkey
#86006
Mondjuk lehet, hogy a brazilok csak Massa helyét akarják megerõsíteni Alonsoval szemben (ugyanis eleinte tutira vették, hogy ha valaki távozik is Alonso miatt, az Kimi lesz, nem Massa, erre Kimi szárnyal, Massa meg parkolópályán).

Az is lehet, hogy az egész "ügy" azért van, hogy ha esetleg mégis maradna Kimi, de mégis tutira jönne Alonso, akkor legyen egy ügy, ami miatt esetleg nem szerzõdtetik le a spanyolt - mégha így mindkét pilóta is kitölti a szerzõdését -, vagyis mindenképpen tutira megmarad Massa helye IS.

Az a furcsa, hogy FÕLEG ÉS CSAK a brazil média indult be a sztorira. De miért pont a brazil? Miért jó az, ha a brazilok egy brazilt is belekevernek, különösen egy általuk istenített háromszoros F1-es világbajnok fiát? Kinek is jó ez?

Elõször Piquet miatti rokonszenvezésre gondoltam akkor, fõleg amikor belekeverték a Renault csapatot, aki miatt Piquet-t kirúgták, de ezzel nem annyira a Renaultnak, hanem elsõsorban Alonsonak tehetnek be, aki már visszaesõnek számít(hat), és aki a falhozcsapással nagyon jól járt, és fõleg, aki a Ferrariba jönne - ha Kimi így folytatja - nem feltétlenül a finn helyére. Persze, mindez valahogy úgy beállítva, hogy "mintha" Piquet-tõl jöhetett az info, akit megbántottak, de ez hülyeség, hisz neki sem lenne jó a dolog. Szóval mindez a kivágása miatt? Nem tudom, közben leszarják azt is, hogy Piquet sem jár jól vele? (Mert így belekeverték Piquet-t is, akinek tudnia kellett volna az egész "falhozcsapós ötletrõl", mert máshogy nem mûködött volna a dolog - ezért érzem, hogy baromság az egész Globo Tévés hír - szóval valahogy egy brazil brazilnak ártana egy tök ártatlan - Kimi vezet és késõbb nyer a spai verseny alatt - szituban, ami viszont egy másik brazilnak - aki VB esélyes - még jól jöhet, mégha egy brzil nemzeti hõs fia rá is megy a dologra).

Egyelõre - bár a FIA vizsgálódik - még névtelen forrásból idézett a Globo Tv.

Szóval, valami nagyon bûzlik ...

A medve nem játék.

#86005
sportklub

#86004
mert kini kölyök korában csúnyán elpüfölte a nagy Davidot.

#86003
Off. A hungroringi FIA GT versenyt nem lehet valahol visszanézni? Rögzítették az egészet, de nem tudom melyik TV.

i5-2500K, 8G RAM, GTX1060/6GB / Logitech G29 / Win7_64

mflex
#86002

What about the forests?

Kit--Kat
#86001
Nézzük meg az onboard felvéeleket Rubens, Kimi, Jenson és Lewis rajtjáról és hallgassuk meg Coulthard kommentárját hozzá.

Csak a nagy csalózok miatt raktam be, és zárójelben megjegyezném Coulthard nem valami nagy rajongója Kiminek.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

miilann04
#86000
ték

realmadrid.alonso.eagles.spurs.

#85999
neten milyen hírek mennek Raikkonen mclaren vagy brawn<#circling>
szerintem jó lenne ha a mercibe visszamenne a brawn meg jövõre sehol nem lesz.

#85998
szerintem többet nem fog f1 ben versenyezni. ezek után talán még tesztpilótának se alkalmazzák.

bardocz
#85997
Ma nem ment olyan vészesen, én szurkolok neki😉
#85996
"Monzába azzal a céllal megyek, hogy pontokat szerezzek. Biztos vagyok benne, hogy jó eredményt tudok ott elérni. Ez az egyik pálya, amin sokat teszteltünk már. Mugellóban, Fioranóban és Monzában akár a szemem is becsukhatnám!"- nyilatkozta a 38 éves Badoer - "Monza az én hazai pályám. Sok tapasztalatom van, szerintem ott is én fogok a Ferrariban ülni."
<#dumcsi><#wilting>

#85995
én a majmos képeket, hogy mennyire hasonlítanak hamiltonra<#ravasz1>

skeezo&#8482;

miilann04
#85994
ez a fétise.

realmadrid.alonso.eagles.spurs.

Kit--Kat
#85993
Nem ebbe most futottam bele formula.hu-n 😉

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Peppus
#85992
egész nap mosolygós Kimi képeket keresgélsz a neten? 😊

Kit--Kat
#85991
Bocs! Még egy szomorkás befordulós unot kép Motiválatlan Kimirõl!

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

SrAta
#85990
a 2008-ast, ami miatt piké botrányozik
A Brazilt nem piké miatt

Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál

SrAta
#85989
Valaki linkeljen nekem egy olyan oldalt, ahol megnézhetem a Brazil és a Singapure-i nagydíjat
Nagyon köszönöm

Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál

Solten
#85988
<#eljen>

Saor Alba

desigo
#85987
Ez szép csapatmunka volt <#eljen>

Ejj de kár Alonso kerék hibájáért :/
Kit--Kat
#85986

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Totti5
#85985
Semmit Piké bebénázta😊 BRAZIL tévé, BRAZIL firkász szerint a rönó utasította a BRAZIL kis Pikét akit mióta kirúgtak megvan értõdve, hogy csapja falnak, mert ez jól jött Alonsonak.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Firerock
#85984
állítólag tavaly szingapúrban piqé csapatutasításra ment falnak ezzel Safety Cart idézve elõ és alonszó ezért nyert

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

passatgt
#85983
mit tett a rönó?

Totti5
#85982
Megdöbbentõ felvetéssel jelentkezett ma a brazil GloboTV

Reginaldo Leme, akitõl az elsõ hírek származnak, tiszteletben álló brazil újságíró, aki több mint 30 éve tudósít a Forma-1 világából.

Az elõzõ, valenciai verseny elõtt, augusztus 21-én Mike Doodson, a grandpix.com újságírója is elejtett egy megjegyzést még Piquet elbocsátása kapcsán. Ennek akkor senki nem szentelt különösebb figyelmet, ám most annál fontosabb jelentése lehet. Doodson így írt: "Arra számítottam, hogy a Renault kétszer is meggondolja Nelson Piquet kirúgását a szezon közepén, több érdekes okból is, amelyek minden bizonnyal sokak érdeklõdését felkeltenék, és amikrõl bolond lennék itt beszélni. Legyen elég annyi, hogy a Piquet-Renault történetnek szinte bizonyosan nincs még vége, néhány nagyon érdekes, és akár botrányos részlet felfedése mindenképpen várat magára."

Nem feltételezem hogy a Rönó ilyet tett volna, viszont Piké nem képes nyugodni.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#85981

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

a.carkey
#85980
Tök mindegy. Kimi nyert. Jól ment, és úgy, hogy nem esett ki elõle senki. Végre jól mûködött a stratégia is, és nem jött közbe gixer, pedig a hétvégén Kiminek volt mûszaki gondja, nem Badoernek. Már ez nagy tény.

Vijay Mallya
interjú

A medve nem játék.

Christian88
#85979
Monacoban figyelmztetne ka sikán átvágásért, ahol nem nyerhetsz annyit mint itt. massára 2szer szóltak talán rá, mert folyamatosan csinálta.

http://www.twitch.tv/hegii

a.carkey
#85978
a.carkey
#85977
Ennek én nagyon örülök. Remélem sok ilyen lesz még és egyszer végre nem tudsz majd aludni sem. 😄


Amúgy meg:

A medve nem játék.

lac coo
#85976
FAV ??? 😊

De nem fordult harmadikként! Hisz be sem fejezte a kanyart , sima ügy hogy minimum ötödik lett volna.
De mindegy persze, nem bûntették ez már így marad, de az én finom lelkemet ez nagyon bántja ! 😄DD

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#85975
Elsõ kanyarnál mindig (!) tömörül a mezõny jóval lassabban lehet haladni a hátsó helyeken mint valójában, ezért rajt után ez hatalmas elõny !!!
Simán körbe lehet autózgatni a fél mezõnyt akik ott topognak egymás seggében .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Alexease
#85974
Persze, hogy elonye van belole, mint ha tomegben kellene elfordulnia😊

De ez csak akkor lenne egyertelmuen szabalytalan, ha Kimi megmondana, bevallana, hogy be tudott volna fordulni, nem erzett veszelyt, es szandekosan ment ki, mert tudta/erezte, hogy ott gyorsabb lesz😉 De ilyet nem fog mondani😉

Ahogy van ra esely, hogy balesetet kerult el (utkozes, kerekveto, mufu stb.), igy ha mar ott van, hagy menjen😊 Ne veszelyesztessen visszatereskor (nem volt gond) es ne szerezzen egyertelmu elonyt: nem szerzett, mert 3-kent fordult az 1. kanyarban, 3-an voltak egymas melett, es 3-nak jott vissza, ahol mar csak ketten voltak egymas melett😛 Az hogy, ha elfordul 3-nak, vagy nem tapossa ki a szemet a bukoterben, mi lett volna, az mar mas kerdes😊

Most mar FAV-, mert megkajaltam, meg KV-ztam stb.😊))
a.carkey
#85973
Ki nem szarja le. Ha elõny lenne belõle, MINDIG ott mennének.
Megbüntették? Nem. Mást se soha. Akkor meg? Minden pályán van hasonló betonozott bukótér. Ha mindenkit büntetnének levágás miatt, akkor folyamatosan a FIA döntené el az eredményeket.

A medve nem játék.

Christian88
#85971
Neked most is ilyen vizes votl a pálya?

http://www.twitch.tv/hegii

Minstrel
#85970
ezaz, Lajostól leste el

http://topgearhungary.blogspot.com/

Totti5
#85969
esett az esõ

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#85968
azért ment ki Hamilton mert Alonso szépen kiterelte, de nem jött ki belõle rosszul..

lac coo
#85967
Szerinted ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Minstrel
#85966
hát, itt azért küzdött rendesen a bukótéren, meg a másik, hogy tavaly tényleg nem lett belõle ekkora felháborodás, SG-n se meg máshol se

http://topgearhungary.blogspot.com/

a.carkey
#85965
Meg az Hamilton ...

A medve nem játék.

lac coo
#85964
Gyönyörûen látszik, hogy elõnye volt belõle ! 😄
De a két eset talán nagyon nem ugyan az, itt valóban menekülnie kellett ....

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Tatz
#85963
Ennél mondjuk pont nem szerzett elõnyt ezzel, mert csúszkált össze vissza

www.autosapro.atw.hu

#85962
szerintem akkor is megfordult volna jópár ember fejében hogy nyert azzal a kanyar kiegyenesítéssel 😉

a.carkey
#85961

A medve nem játék.

Alexease
#85960
Azert akkor egy kicsit vizes volt😉
a.carkey
#85959
Látod, és tavaly se büntették meg és még Palikék is elfelejtettek szólni, hogy CSALÁSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!

A medve nem játék.