FORMA1
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
No music, no life....
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
No music, no life....
Senkiben fel sem merült,hogy vizsgálja de még az sem,hogy panaszt tegyen ellene.
Hiába ír neked bárki ész érveket.
Pont nem érdekel téged mert te ezt így eldöntötted. <#levele>#levele>
Szóval õ már akkor nyomja amikor a KERS-t amikor már fordulnak?
Na igen, ha Badoerék fordulásához hasonlítjuk helytálló.
A bukótérben amikor kimegy é próbál kigyorsítani miközben ki-ki pörög a kerék és a kocsi segge is mozog kicst megnyomta a KERSt ugye?! Ez csúnya volt...
Arról ne is beszéljünk, hogy vak is vagy mert arra hivatkzol rátenyerel a KESR gombra.
Megtudo mondani hol és melyik oldalon van a KERS gomb?
Segítek, nézd meg ahogy visszatér a pályára, mert akkor nyomott rá.
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
nem tenyerel a gombra nemtom te mit nézel...
a bukótérben azon volt hogy ne pörögjön meg, nemhogy még a kersre tenyerel...
Azt meg abszolút nem értem miért fáj amikor Kimi ezzel tartotta életben Massa Vb esélyeit, inkább örülj, kikaparta a gesztenyét Nagy Felipeonak.
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
khmmm
War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC
de nem érted, hogy míg hamilton közelebb került addig kimi nem közelebb került, hanem megelõzõtt 1 kocsit?
http://www.twitch.tv/hegii
Mindegy..Nem vitázom, fõleg nem veled aki mind közül a legnagyobb okosságokat mondod ! 😊))
(leszorították a hátsók ...)
BY !
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Most töltöm a BBC-s közvetítést, hogy ott is meghallgassam mekkora csaló Kimi....
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Érdekes hogy az ilyenkis semmitnemértatémához embereken kívül, senkinek sem tûnt szabálytalannak (itt a normális kommentátorokra és volt versenyzõkre gondolok), nyújtsatok be óvást énnyi...
Mindenestre haladunk, ha már ezek közé sorolod Kimit ! 😊))))
Végszó : ez számomra messze van a sportszerû, becsületes versenyzéstõl.
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
itt trulitol nem tud beljebb menni
itt pedig már csak a mûfûre tudna ráfordulni, mert heifeld még jött kijjebb a pálya széle felé

http://gaborszantai.co.uk/
Az antiRaikkonen-ezes mar nagyon unalmas...
http://gaborszantai.co.uk/
http://gaborszantai.co.uk/
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
http://gaborszantai.co.uk/
"Az a szemet csalo "Schumacher/Alonso/Hamilton/Massa/Raikkonen/Sutil/Button/MagdiAnyus" nem erdemelte meg!"
http://gaborszantai.co.uk/
http://gaborszantai.co.uk/
SG F1 SZAGerto POWAAAA!!!!
http://gaborszantai.co.uk/
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
http://gaborszantai.co.uk/
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
http://www.twitch.tv/hegii
Volt egy pont mikor még talán el is akart fordulni de aztán rájött hogy csúnyán rossz helyen van és nagy bukta lesz a vége ! 😄DDD
És persze már akkor tudott full KERS-el kigyorsítani mikor más még kanyarodik !!! Látszik ahogy rátenyerel a gombra .
De persze gondolom arra is van megygõzõ magyarázat , hogy miért nem húzodik be az ideális belsõ ívre mikor még megtehette volna ( igaz két pozicíval hátrébb ...) és miért bóklászik inkább kívül vert helyzetben , ott vajon mit remélt, kívülrõl elõz egy ilyen kanyarban ???
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
nem
legkozelebb miert szeretnel buntetest, ami nem szabalytalansag?
negy kerek van az auton - fekete zaszlo?
http://gaborszantai.co.uk/
#86012
Na te megmondó, innen Mo-ról örülök hogy felülbírálva mindenkit jobban tudod a dolgokat<#eplus2>#eplus2><#eplus2>#eplus2><#eplus2>#eplus2>
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
Ha Kimi 4. volt -ahogy mondod- megint mirõl beszélünk ?
ezt nekem soha nem magyarázzátok meg, fõleg hogy tavaly ugyanezt játszotta !
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
<#hehe>#hehe><#hehe>#hehe><#hehe>#hehe>
| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |
Tanulj a forumozoktol, index ujsagiroktol es Palikektol - mind, mind hiteles es megdonthetetlen, ha az F1-rol es az ott szerzett tapasztalatokrol van szo...
http://gaborszantai.co.uk/
Kurvara nem tortent SEMMI ilyesmi! Ha megnezitek a videot latszik h az egesz azzal lett elbaxva h trulli teljesen beszoritotta heidfeldet a belso ivre aztan heidfeld el is fekezte a kanyart. Na most ennek koszonhetoen heidfeld tulcsuszott a kanyaron trulli vele egyutt ment kulso iven, akit meg pluszba kimi akart volna megleozni kulso iven. Ha megnezitek heidfeld trulli meg kimi mar reg tul van a kanyar csucspontjan es tovabbra is egyenes vonalban haladnak kifele a palyarol. Ezert tudta kubica is megelozni oket mert siman elment a normalis belso kanyariven. Igy aztan heidfeld mire osszeszedte idot vesztett. trulli beszorult moge(meg is lett az eredmenye) es nezzetek meg ok ketten mar a razo szelen fordulnak el, szal kimi vagy fekez es elmegy a fel mezony, vagy ramegy a mufure es azert megy a fel mezony, vagy ugy csinalja ahogy csinalta... de egyebkent mikor lemegy a bukoterbe latszik is h megmozdul a ferrari hatulja szal biztos nem volt 100as a tapadas. Es nezzetek meg heidfeld mar reg egyenes vonalban gyorsit kifele amikor kimi meg kanyarodik vissza a palyara, es meg elotte is volt+ plusz rovidebb utat kellett megtennie,tehat ha ugy nezzuk kimi a 4. helyen volt a kanyar utan.
Itt a kers a donto..amiatt tudott visszajonni ele meg azert mert heidfeld benazott. A hosszu egyenesben meg kijott a sebesseg kulonbseg szal kubicanak eselye nem volt.
Kimi annyit erzekelt a kanyarban h trulli nem igazan akar fordulni es mielott ugy jar mint japanban tavaly, gyors koncepciot valtott..hozza teszem ezeket a donteseket tized masodpercek alatt kell meghozni.
Nem hiszem h ugy rajtolt el h "na akkor en most a bukoterben fogok elfordulni" bar valoszinuleg megvolt benne ez a veszmegoldas mivel a lehetosegek adottak. Ha a mezony normalisan fordul el es heidfeld nem kavar akkor kimi veszitett volna ezzel az akciojaval.
Es ha esetlegesen fel is merult volna SZAKERTOK koreiben h ez csalas gyanus akkor is megadtak volna a bizalmat kiminek mivel azon keves pilota koze tartozik akinek jo par ev alatt a neve soha nem merult fel ilyen jellegu dolgokban es ez becsulendo.
Aki akarja nevezze csalasnak aztan meg irja be a kedvenc pilotaja nevet es megnezzuk h az h all az ilyen dolgokkal.
Schumi Hami Alo alapbol kizarva. Szal aki vitte valamire a kozelmultban az nem a sportszerusegerol hires!
ennyit errol
És Laudának sem a megmondó embernek és Brundellnek sem.
Ez hogy lehet, hogy azok a szokásos megmondó emberek akik tavaly is mindent kooemntáltak egy rossz szót sem szóltak?
Nem lehet, hogy még is csak rendben volt ez?!
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Ez lemaradt.
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
http://gaborszantai.co.uk/