FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

lac coo
#85957
Én tuti, abban a pillanatban ahogy kiment eszembe jutott, hogy tavaly ugyanezt csinálta ! 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Minstrel
#85956
szerintem amúgy se kapkodnak érte a csapatok

http://topgearhungary.blogspot.com/

Minstrel
#85955
Ja amúgy még a mai esethez egy kérdés. Ha a Gyulám a meg a Lászlóm nem kezdi el ezt a Kimi de gonosz levágta a bukóteret dolgot, akkor is ennyire rápörögtetek volna?

Sõt, szerintem Gyulámék ma külön Fizikónak szurkoltak és gonosz bukóteres Kimit csak ezért szúrták ki, mert pont õt gyõzte le, ha pl. Hamiltont gyõzte volna le akkor õ lenne a király, hogy elkerülte az elsõ kanyarban a koccanást.

http://topgearhungary.blogspot.com/

a.carkey
#85954
Ha Piquettõl jött, és nem igaz, akkor saját maga alatt vágja a fát. Soha sem szerzõdteti majd senki.

A medve nem játék.

Alexease
#85953
En nem fogok TV-t venni, mert neha csak F1-et nezek, mast nem😊 Arra meg jo ez is😉 Sot, ha beruhaznek egy digitalis vevore (10-15000Ft), akkor talan meg jo minosegben is jonne😉
Minstrel
#85952
oh, valakinek nem tetszik, hogy kirúgták a csapattól ezért most hülyeségeket beszél? <#wow3>
Elképzelhetõ amúgy, de nagyon merész lenne, ezért tartani egy ekkora értékû autót, hogy egy másik gyõzelme miatt összetörjék..? Merész.

http://topgearhungary.blogspot.com/

mcmoha
#85951
Persze, hogy nem volt szandekos! Csak bosszanto, hogy a vlt VB es a jelenlegi elso helyezett kiesik az elso korben. Grosjean ugy fekezett ahogyan en szoktam rFactorban. 😄

"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"

Alexease
#85950
Koszi, de most hogy jobban megneztem a videot, es kitalalgattam kit abrazolnak a szines foltok, en is latom, hogy versenybaleset volt.😊
mcmoha
#85949
En a heten vettem egy bazi nagy TV-t, eletemben eloszor lattam F1-t jo minosegben.<#zavart1><#idiota>

"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"

Tatz
#85948

www.autosapro.atw.hu

lac coo
#85947
Most olvasom, tavaly épp ezt beszéltük a kollégákkal ! 😄

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#85946
Engem nagyon bosszant a dolog! Tudom , hogy sokszor van ilyen zsiványság a pilótákban, de legalább ne védené mindenki azzal, hogy semmi elõnye nem lett sõt inkább hátrány mert sokkal hosszabb utat kellett megtennie! 😊)))

De azt azért kétlem, hogy ezt így elmondták, hogy használható a bukótér, mert pl. akkor a Toyota tuti kiment volna !!!

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Tatz
#85945
Szegény Force Indiásoknak mindíg Kimmi vette el a "pontjaikat"...

www.autosapro.atw.hu

Totti5
#85944
Piké család bekeményít😊

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Tatz
#85943
Vszínû bosszúból...

www.autosapro.atw.hu

#85942
Én már akkor mérget vettem volna rá<#beka3>

Visca El Barça!

Alexease
#85941
Ja, mar latom, elotte is ott volt az a sarga potty😊)) Nincs TV-m, igy egy darab vezeteken jon a cucc TV-kartyara, a minoseg adott😊
Firerock
#85940
szemét kis patkány ez a Piqé

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

mcmoha
#85939
Emlekszem tavaly a verseny utan forumokon ezen humorizaltak paran. Lehet, hogy valaki komolyan vette?😄

"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"

Kit--Kat
#85938
Másik kedvencem meg a KERS-es sírás, hogy csak amiatt gyõzött.
1. is amíg az évelejéna KERS nélküli autók hátramenetben is körbeautózták a KERS-eseket, akkor senki sem sírt.
Most, hogy beérett a KERS már csak azért nye, az nem számít, hogy az éveleje meg lehet csak azért ment el a McLarennek és a Ferrarinak.
2. van aki még KERS-el sem tud elõzni.

Errõl szerintem ennyi elég is, kár óbégatni a KERS miatt amikor év elején meg kiröhögték a KERS-eseket a sok szívás miatt.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

b-type
#85937
Nem minden vas meg beton...a pályaeligazításon elmagyarázzák hogy mi az ami megengedhetõ a pályára..arra a pályára, tehát ez lehet akár független is a sportszabályzattól, vagy legalábbis eltérõ.
Sztem nincs értelme egymásnak ugrani ezen. Engem sokkal jobban bosszantott Alonso esete...még Hamilton kiesésénél is jobban, pedig Hamilton drukker vagyok 😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

mcmoha
#85936
Na de pont a Grosjean ment neki.<#csodalk>

"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"

allock
#85935
valószínûleg ha ott ülnél a kocsiban biztos lelassítanál aztán megvárnád míg el megy mindenki, ugyan már, f@szt, minnél jobb pozíciót próbálsz megszerezni az elején
ez a verseny

#hhwnd

danikarate
#85934
Alexease
#85933
Igen, Button utotte ki, nezd meg a videot😉 De csak azert, mert akkor mar Button hatrafele ment, mert mar elotte nekimentek😄
lac coo
#85932
attól a fehér vonal az fehér vonal ! 😊
Vagy akkor tessék odarakni a vonalat és akkor mindenki ott megy, a szitu ugyan az lenne , nincs jogtalan elõnyszerzés .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Kit--Kat
#85931
Button sem.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Kit--Kat
#85930
Nem én vagyok a feszült, én boldog vagyok Kimi gyõzelme miatt😊

Te szenvedsz itt mint egy kivert kutya Kimi gyõzelme miatt😊

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

danikarate
#85929
SUPPORT!
http://www.petitionspot.com/petitions/raicsalkany

b-type
#85928
Nem hinném hogy óvna, Lehet hogy nagyobb dolog lett volna ha megnyeri, sõt biztos. De ez így is qva nagy dolog sztem...mármint Giancarlo-nak meg a Force India-nak.
Kimi-nek meg nagyon állt a zászló ez tény, ...és a probléma a bukótér...ami egyébként nem bukótér, a pálya karakterisztikája olyan hogy elnézik ezt a tipusú aszfaltozást. Mert egyébként kigyorsos szakaszra ritkán jár bukótér, azaz a kanyarcsúcs kb. az ahova járna még aszfalt az elfékezésre aztán szevasz.
De itt ez ilyen mert ilyen és kész, és ezért a versneyzõk számítanak rá.
Badoer pl. egy percig nem filózott 😊)

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#85927
ezaz!!!!! Kimi nyert! a kocsog hamilton meg a brawn meg csak nézett!
Azér szép volt Vettel!

No music, no life....

#85926
Hehehe igen DTM-ben pontosan ezt csinaltak, csinaljak.. Minden evben ment a hirig, hogy hat a palyan kene versenyezni, de mindenki ezt csinalta, ezert az egesz mezonyt nem mertek likvidalni.. Vegul az lett, hogy minden evben tobb mufu, durvabb razoko, meg foldes resz kerult vissza azokra a reszekre, hogy mar ne legyen nekik csak olyan egyszeru kirobogni a bukoterbe.. Szimulatorban meg a regi verzio van, ha ott nem lassitasz, es kihasznalod a bukoteret, az elotted levo meg szabalyosan fordul, akkor siman raesel a masodik kanyarra, pedig ot az egyenes eleg rovid..

mcmoha
#85925
HA ha! Ez rohej! Grosjean azt nyilatkozta, hogy Button utotte ki otet. <#gonosz1>

"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"

lac coo
#85924
Nem tudom, hogy ezek az esetek vizsgálhatóak-e utólag, de ha igen a FI helyébe simán óvnék.
És ha bekérik a telemetriát a Ferraritól bukta van, mert hogy a bukótérben teli gázzal, a fele KERS energiát felhasználva rohant az tuti ! 😊)))

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#85923
Nemcsak Laci meg gyulus 😊)
több F1-s oldalon foglalkoznak a témával (nem hiába van kint a youtube-n is már) a témával, csak te ezt olvasod 😊
Sztem nem akkora dolog, a Hockenheim-i pálya célvégi kanyarját mindig is a fehér vonalon kivûl vették a DTM autók. De elvileg valóban az van hogy a fehér vonal a pálya, a pályát elhagyni nem lehet négy kerékkel.
..és Kimi elõnybe került azzal hogy nem a pályán versenyzett.
Megint más kérdés hogy régebben Alonso szénné vágta a Monaco sikánját mégse büntették meg.
Szal precedenseket nem igen érdemes hozni, ha nem büntetik meg szabályos volt..ez van 😊)
..de ilyenkor azért bevillan mikor Hamilton-t rakta ki Alonso és Hamilton jött vissza a bukótérbõl a gázon állva, illetve a Hungaroring idõmérõjén elhagyta a fehér vonalat és afûrõl kanyarodott vissza akkor 'sokak' szerint elõny volt..

Sztem tökös dolog volt, de azért törekedni kellene a pályaívre.
Viszont ha ott sóderágy van akkor Kimi a két autó mögött fordul el az ziher. Ehez nem kell semmilyen szabály alátámasztásnak.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

lac coo
#85922
Mi van ????<#lama><#fejvakaras>

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#85921
Most akkor az SC-rol Kimi a Ferrari vagy a FIA tehet?

http://gaborszantai.co.uk/

#85920
Nem elottuk volt, balra mogottuk.. Ha rendes iven fordul, akkor mire az ivnek vege, szepen beer mogejuk, es meg lehet hogy hatulrol is bejon melle valaki, ezert inkabb gazt adott... Anugy Sutil pontosan azt bizonyitotta, mikor Badoert korulkocsikazta a bukoterben, hogy a nagyobb iv, bizonyos kanyaroknal gyorsabb.. Es Ot is el kene meszelni, csak hat a semmi vegen ert a celba, erdektelen, igy nem azon vitatkozunk.. Amugy par ilyen kanyart felsorolok..: Hockenheim elso kanyar, 8-as kanyar, utolso kanyar, Monzaban a parabolica elotti shikan kivezeto kanyarja... Ezek a legdurvabbak, de meg van par ilyen... A jo kanyarvetel lenyege, minnel tobb lenduletet, azaz sebesseget tudj atvinni a kanyar kivezeto ivere, es ott minnel elobb elkezdhess kigyorsitani.. Kimi itt mar akkor gyorsitott, mikor a tobbiek meg azzal voltak elfoglalva elotte, hogy valahogy bevegyek a kanyart a vonalakon bellul..

lac coo
#85919
Harmadikként tért vissza a pályára nagynak mondható sebesség fölénnyel ezzel megette a második helyezettet .
Majd kapora jött neki az SC hisz a KERS igazán csak lassú sebességrõl jelent hatalmas elõnyt, mint látható volt verseny tempónál sokra nem ment vele .

Tehát ha csak egy helyet is veszít ha nem hagyja el a pályát már nem éri be Fisi-t , ez itt a bibi !!!!Mert SC alatt legyûr egy kocsit az ok, de versenytemponál nem éri be a Force India-t!

És bizony egy kis csapat álom szép eredménye ment kárba egy ember zsiványsága miatt !Ez az ami, bosszant engem !

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

Christian88
#85918
Csak kérlek arra válaszolj, hogy a kanyar bevételénél még a toyota mögött/ mellett járó kimi az egyenes résznél, hogy került egy kocsival elõrébb, mint az elõbb említett toyota?

http://www.twitch.tv/hegii

Totti5
#85917
Kimi akkor is megelõzte volna õket ha nem kerüli a kanyart, persze az belekerült volna 1-2 körbe és akkor lehet nem veszélyes Fiscora, itt ennyi a baj, persze a fõ ok hogy Fisco elé került az SC volt simám megette a kersel ami vérható is volt. Kimi nagyon jól ment, ezt senki az ég világon senki sem vitatja, kiegyensúlyozottan szépen megy futamok óta.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

a.carkey
#85916
Pedig Gyufáék azonnal ráfogták azt is Kimire. 😊 Nem is értem, hogy az AIDSért miért nem Kimi a felelõs? Meg az iraki válságért? Meg a magyar gazdasági helyzetért? Ha azt mondaná Laci vagy Gyulus, hogy ezért Kimi a felelõs, akkor ez is téma lenne itt az sgn ...

A medve nem játék.

Alexease
#85915
Fejlodott egy kicsit a fototechnika, az elmult nehany evben😄
mcmoha
#85914
A Piquet utodra.

"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"

a.carkey
#85913
Ha ez elõny volt, miért nem arra ment minden körben?

A medve nem játék.

Firerock
#85912
melyik kis köcsögre gondolsz?

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

a.carkey
#85911
Mégis Massa a vébé címért küzdött tavaly, miután elmeszelték egy pitiánerség miatt Hamiltont.

Amúgy meg az a röhej, hogy egyesek azért fikázzák Kimit, mert nem él együtt a csapattal, nem hajt, alszik, nem motivált, aztán ha nyer vagy pontot szerez, akkor azonnal jön (mondom: azonnal), hogy: CSALÓ.

A medve nem játék.

lac coo
#85910
Amiatt van ott mert szinte fékezés nélkül rohan tovább majdnem egyenesen ki a bukótérre !

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

mcmoha
#85909
Erdekes, hogy a kis kocsoggel aki 4 autobol csinalt romot senki se foglalkozik. Oriasi tehetseg.

"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"