FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Minstrel
#86208
Monzában Fisico Liuzzi elsõ sor 😊

http://topgearhungary.blogspot.com/

Bandee1987
#86207
Hm, kiváncsi leszek mit tud Fisico a Ferrarival, Monzában a sok tifosi elõtt nyomnia kell, mint az õrült 😊

SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!

#86206
most olvasom, hogy jövõre tesztpilóta lesz a Ferrarinál<#szomoru1>
ez rossz döntés mert jövõre sokkal jobb lesz az indiai csapat.

Kit--Kat
#86205
Sosem bírtam Liuzzti mindig is unszimpatikus volt nekem, de rossz volt nézni ahogy futamokon búskomoran ül magában várva a csodára, úgy, hogy azért is drukkoltam, hogy Fisichella legyen Kimi csapattársa meg hát Fisichella is maximálisan megérdemli ezt, erre vágyott egész életében.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

#86204
Jo hir, legalabb Liuzzi ujra vezethet versenyen...

http://gaborszantai.co.uk/

a.carkey
#86203
Remélem nyer a Ferrarival Monzában!
Ez lenne számára a csúcs. Olasz pilóták ráadásul külön trófeát is kapnak, ha Monzában nyernek. 😄

A medve nem játék.

#86202
Fisicella egy nagyszerû hír<#eljen><#worship>
remélem dobogóra tud majd állni valamelyik futamon és szerez sok pontot😄

allock
#86201
Fisco kocsija igen széles tud lenni ha kell 😊

#hhwnd

bardocz
#86200
Remélem Ferrari javul valamit(dehát nemfog), aztán így megnyeri az olasz versenyt egy olasz autóban olaszként😄
Norbi1990
#86199
Úgy kell neki. A Force India lesz legalább annyira erõs most monzában 1 Ferrari. Új kocsi új emberek. Nem hiszem, hogy jól fog szerepelni, bár Badoernél biztos jobban fog.
#86198
😄 ez kurvajó!

Ulvar
#86196


nyehehehehe

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

#86195

http://gaborszantai.co.uk/

szolszil
#86194
Eladó két darab háromnapos jegy Monzába a Parabolika kanyarba. Összértékük 240 euró. Akár 170-ért is megérné a tulajnak, csak ne maradjon a nyakán. Személyes problémák miatt nem tudnak elmenni.

Ash nazg durbatul&#251;k, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatul&#251;k agh burzum-ishi krimpatul.

Kit--Kat
#86193
Ez nem újdonság.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

a.carkey
#86192





A medve nem játék.

a.carkey
#86191
Black Ghost
#86190
Lassan az F1 is olyan lesz mint a magyar foci, csak az emlékekbõl él.
Kit--Kat
#86189
A 90es évekbeli V12-es Ferrariknak volt a leggyönyörûbb hangja.
Akkor már mindenki V10est használt, csak a az Ferrari tartott ki a legvégéig.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Ulvar
#86188
Szerintem még a szart is megmozgatná bennem...Barna hang F1 változata.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Norbi1990
#86187
Szerintem ha kint lettél volna egy ilyen versenyen, akor a rajtnál beszakadt volna a dobhártyád az biztos, de hogy pár percig nem hallanál semmit az tuti 😄
Ulvar
#86186
Szerintem a Régi Hockenheim egy isten pálya volt, rohadt nagy sebességekre volt képes egy két verda. régi V10 V12õk ISTEEENEEEM.



ezen hugyozom össze magam :$

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

#86185
Na azert vannak hatarok, ilyen alapon visszamehetnenk a dongolt foldutra, amin tyukok szaladgalnak... Viszont ilyen mert emir vagyok, es ulok az olajdollarokon, ezert felhuzok egy palyat a sivatag kozepen, ahol eddig csak vadtevek jartak, nem kene... A tenisz WTA tourban is vannak ilyen versenyek.. Kint vannak az europai turistak, az ott dolgozok, meg a penzeszsak, aki megvette a jogot a rendezesre.. Aztan full unalom az egesz...

Kit--Kat
#86184
Hát ezzel én is így vagyok, a régi pályák híve vagyok, ez a silverstoni történet is olyan mint egy rémálom...
De szép lenne pl. egy régi Hockenheim és egy eredeti hosszúságú Nürburgring.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Ulvar
#86183
Inkább ide, hogy Európa híres pályáit eltiporják és semmibe vegyék😊.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Kit--Kat
#86182
Hát inkább ide mint Indiába.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Ulvar
#86181
Interkontinentális Ballisztikus Rakétába ágyazva, mert rajok 😄.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

bardocz
#86180
Atombomba primitívség. Hidrogén, na az valami😄
Ulvar
#86179

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Black Ghost
#86178
Na megint egy Sport Géza-s hír, ezek mindig találnak valamilyen szenzációt hírt.
BaliBoy
#86177
Kamu az egész szvsz.

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

ScarY MAN
#86176
😄😄😄

...

a.carkey
#86175
Nem tök mindegy. Mert ha Massáék menedzsemntje, akkor köze lehet Alonso szerzõdtetéséhez ...

A medve nem játék.

danikosz
#86174
tök mind1 ki vette ezt fel.nem az a lényeg...hanem megtörtént vagy nem.
mondjuk Pikébõl kinézem azt is simán hogy magától dobta el...

Molnár Dániel \"Megingás nélkül hiszek a tehetségemben és a teljesítményemben.\" Piké

a.carkey
#86173
b-type
#86172
Mert a nézõk nagy többsége azt sem tudja mit akar 😄
Azt is szeretné ha izgalmas lenne, de azt is hogy a saját választott csapata/versenyzõje mindig behúzza a gyõzelmet, halál se legyen, de az ütközés az jó mert lehet kit ócsárolni...pfff
ha ezt a topikot nézed, itt még sokan lövöldöznének is 😊

Az F1 pályaválasztásait a pénz uralja elsõsorban, ez se jó...Mondjuk még a pályaválasztások terén lehetne bízni a nézõkben, de ez sajna nem fog megtörténni.
A régi rwd/fwd-t értenéd sztem...persze hogy volt kûzdelem, a rajt az RWD-ké, de egyébként az FWD-k gyorsabbak voltak, ..na nem az akkori Seat, viszont ahogy kezdtek kopni a gumik úgy jöttek megint az RWD-k,
ez így szögegyszerûsítve van de ez a lényeg, az FWD uazon tengelyen lévõ gumikat nyírja féknél és gázon is, az RWD-nél ez jobb.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Black Ghost
#86171
Nem mondtam hogy a Mercedesé a Mclaren név, hanem hogy a csapat neve "Mclaren mercedes".

"3-4 éve azért tudtak izgalmasabbak lenni a WTCC/ETCC futamok, mert egy csomó minden más volt, az Alfa-k (meg a többi FWD) szívtak a gumikopással, de egyébként sok pályán lenyomták(volna) a RWD-ket."

-Komolyan mondom ezt a mondatodat nem értem, szívtak a gumikopással de azért sokszor még is megtudták verni a RWD-ket, ezek szerint még is volt küzdelem és nem a pályák voltak szarok. Amúgy BTCC-ben most is megy mind a két hajtásrendszer.

"A tengerentúli futamok meg speciálisak, nem mindenhol élnének meg azok a versenysorozatok"

- Nem is kell hogy máshol megéljenek, minden versenysorozatot az adott célközönség igényeihez kell(-ne) igazítani. De már megbocsáss bármennyire is globális az F1 akkor is egy európai sorozatról beszélünk.
a mi igényeink miért nem számítanak?
b-type
#86170
A Mercedes nem fut McLaren név alatt..40%-s részesedése van, nem az övék a McLaren név.
3-4 éve azért tudtak izgalmasabbak lenni a WTCC/ETCC futamok, mert egy csomó minden más volt, az Alfa-k (meg a többi FWD) szívtak a gumikopással, de egyébként sok pályán lenyomták(volna) a RWD-ket.
Még pár éve is versenyképes volt az Alfa úgy hogy már nem állt gyári fejlesztés alatt. A Seat meg azt csinálta mint az LMS-ben az Audi, ennyi...de már visszacsippentettek a TDI-nek...mindegy.

Mindegy itt tényleg nem ez a téma, a BTCC-WTCC/BSBK-WSBK párhuzamot is csak azért hoztam, mert bár a WSBK brillians azért egy két brit superbike pálya veszett jó, és nagyon látványos benne az 'ereszd el a hajam' tempó.
Ahogy Knockhill-n is, vagy éppen Knutstorp-ban.
Az F1-s pályák viszont kicsit sablonosak...és egy nem túl látványos vonalvezetésre hiába raksz bárkit max összetörik magukat és a többieket.

A tengerentúli futamok meg speciálisak, nem mindenhol élnének meg azok a versenysorozatok...pl. néztem újzélandon elmentem 3 versenypályára, néztem a V8 kistehereket..hát minden volt csak versenyautó nem, de mivel tök sokaknak van ezért érdekli õket.
Europában nem feltétlen élnének meg...ott van a Superleague sorozat ahova most Bourdais tart a hírek szerint, V12-s 4.2-s 700<LE verdák, slick gumik ...aztán mégsem lett óriási dolog (pedig egyébként tök jó szvsz)

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Ulvar
#86169
Ebben egyetértünk. Éljenek a kis csapatok 😊. Emlékszem a Williams csapat 4 fõbõl csinált egy csapatot...emberek, micsoda évek voltak.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Totti5
#86168
Pontosan, remélem az új kiscsapatok hamar megtalálják a helyüket, és a BMW is egy magánember, vagy valami befektetõ csoport kezébe kerül, már ami megmarad belõle. Nagy az esélye hogy a Toyota is kiszáll, de a Rönónál is rezeg a léc, majd elválik. A nagy gyáriasodásnak ez lett a vége, Mózli nem volt hülye amikor kis csapatokat nyomatta be.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Black Ghost
#86167
Na ez a tuti

"Az a tény, hogy egy Force India a pole pozícióból rajtolva, normális idõjárási viszonyok között kis híján képes volt megnyerni a gép és ember egyik legnagyobb erõpróbájának tartott Belga Nagydíjat, rég áhított reményt adott a kis csapatoknak arra, hogy kibújhatnak a nagyok árnyékából. És fontos üzenetet küldött a létezés peremén billegõ gyári istállóknak is: bármennyien szálltak ki és fognak még kiszállni belõle, az F-1-ben nélkülük sem lesz kevésbé színvonalas a küzdelem. Ha a Honda, a BMW és bármelyik vállalat, amely a jövõben követi õket, csúcsformában dobbantottak volna, megszégyenülten hagyva hátra a kicsiket, az F-1 hiteltelenné válik. Így azonban nem a sport, hanem õk tûnnek vesztesnek. Fontos különbség."
Black Ghost
#86166
Én még midig azt vallom hogy BTCC a kiegyenlítettebb teljesítmények miatt izgalmas, persze kell hozzá jó pálya is, de nézd meg a BTCC helyszínek vonalvezetését van ott minden, és Donington-t valamint Rockingham-ot a maga 1,94 mérföld hosszával nem nevezném rövidnek.
WTCC-be 3-4 éve is mentek ugyan azokon pályákon akkor miért tudtak izgalmasak lenni? Miért kellettek a TDI motorok? Miért baszakodtak a bioetanol arányon és küldték el a Volvo-t, VW-t.

Egyébként a nagy teljesítmény miatt nem kell nagyobb pálya lásd ALMS, szinte túraautós pályákon mennek P1-s kocsikkal (Mosport, Lime Rock Park 1.53 miles), mégis harc van szinte minden körben.

Ferrarit nem kellene kizárni, a Mercedes is Mclaren név alatt fut, én eltudnák képzelni egy Prodrive-Ferrari, N.Technology-Ferrari házasságot, a költségvetési limitnek meg soha nem voltam ellene.

Még valami, mindig fikázzátok az USA-s sorozatokat, hogy mennyivel gyengébbek, meg fúj oválpálya, meg hogy az F1 hozzá képest mennyire High tech.
És?
Ti tényleg azt hiszitek hogy ott nincsenek meg a technikai feltételek egy királykategória létrehozásához?
Mert szerintem igen, csak tudjátok õk tovább gondolkodtak és rájöttek hogy nem csak fejlesztõmérnökök nézik a NASCAR-t, IRL-t. Simán jó nekik a karbis motor 4 szeleppel, mert így látványos és ezért szarik egész amerika az F1-re.
Az FIA tengeren túl akkar WTCC-s futamot rendezni, az egyik lehetséges helyszín Laguna seca, mondja valaki hogy rossz pálya, de ezek már most azon zizegnek hogy úr isten mi lesz ha csak vonatozni fognak.
Hát csodálkoznak!
b-type
#86165

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#86164
'kisSilverstone' jó pálya, nemhiába rövidítik le a nagyot a kissebességû versenysorozatok számára.
A BTCC,WTCC egyazon specifikációuak, és mondjuk Marrakech-ben õk is vonatoznának, de BTCC/STCC pályákat összeválogatva a WTCC mezõnye is parázs lenne.

Amit mondasz arra sztem mostanában sokan gondoltak, hisz a Mosley féle elképzelésnek voltak jó vonulatai, de a gyári csapatok részvételét megszüntetni nem igen lehet hisz akkor mennie kellene a Ferrari-nak.
Illetve 'privátok' mint mondjuk a McLaren, képviselnek akkora erõt mint egy gyári csapat.
A költségvetés korlátozásával valóban lehet privátokat csábítani, be is ígérték nekik a csillagos eget, aztán kapják a nagy semmit (eddig).

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

zsutyesz
#86163

Ale Alonso! poppe fan club&#8482;

Black Ghost
#86162
Így van, sõt az F1 ba..a szét a pályákat, Donington egy tuti hely volt, már 1000 éve úgy néz ki ahogy annak idején megálmodták, tökéletes túraautó pálya, erre jön az "EFEGY" és elkurja hát a rák a fejükbe, azért remélem Brand hatch-t békén hagyják.

Amúgy ez a BTCC-WTCC összehasonlítás nem teljesen igaz, már a szabályrendszer sem teljesen ugyan az, de a legfontosabb hogy BTCC-ben privát csapatok vannak, majdhogy nem családok, még a Vauxhall is csak félgyári, ezért van hogy a BMW, a Chevy, a Honda, az "Opel" között szinte jelentéktelen teljesítmény különbség van.
Ezek után nézd meg a hétvégi futamot (Silverstone), és mond hogy nem volt izgalmas, pedig elvileg ez egy "high tech" pálya.😊

Szerintem F1-be is ez kellene, kifelé agyártókkal adják csak a motorokat, és majd fejlesszenek a csapatok, persze fix pénzügyi keretek közt.
Kit--Kat
#86161
Várom a reakciókat a nagy csalózóktól 😊

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

atomboy
#86160
Ecclestone: a Renault kiléphet a Forma-1-bõl
Kicsit felreerhetoen sikerult a cikk cime, a Formula.hu -n igy fogalmaztak: Ecclestone a Renault-botrány miatt a gyártó kiszállásától tart.

BF2 100K 131K 133K TDU2: atomka

bardocz
#86159
Na így már tiszta, dehát ezt mi nem tudhattuk, hogy így egyeztek meg😊