FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Kit--Kat
#86258
Balázs Mosonmagyaróvárról megmondja.
Úgy vannn!!!<#wave>

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Black Ghost
#86257
Nem vádolják semmivel õket, hagyjátok már ezeket a "sportgézás" híreket.
Ez a normális megfogalmazás:
A Motorsport Világtanács beidézte a Renault csapatát
Black Ghost
#86256
Elhiszem hogy igaz.
Sõt még a szitut is eltudom képzelni, meg azt is ahogy a riporter a kameraman egymásra néznek és hangosan felröhögnek.
Ulvar
#86255
Na ez mindenre jó ez a pálya csak versenyzésre nem. ÉLJEN A GLOBALIZÁCIÓ 😊.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

#86254
"A következõ videóban egy monumentális helyszín kerül bemutatásra. A háromdimenziós animációban Libanon, és annak versenypályája látható."



Forrás: f1-live

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

Kit--Kat
#86253


Many people at McLaren still love Raikkonen; in many ways he's
the perfect McLaren driver.
For a team that grounds their engineering in pure mathematics and
physics, to have an unemotional, repetitive - almost robotic -
driver in the car is much easier than having a man who is
inconsistent and variable.
You'll never be able to prove anything with an inconsistent
driver, because you'll never know if what you're changing on the
car is working.
McLaren engineers still talk with wonder about Raikkonen's
consistent lap times. He was so good, they say, because he would
come back to the pits, say what was wrong, they would fix it and
he would go out and go faster. Simple.

http://www.bbc.co.uk/blogs/f1mole/2009/09/ted-kravitz-view-from-the-belg.html

"When people criticize Kimi for not able to "develop" a car, I
just cannot understand their argument because a driver will just
let the "engineers" and "mechanics" know how the car feels etc
etc and what he thinks can be done to fix or improve. I remember
Chris Dyer saying "Kimi talks very very little but whatever he
says has a lot of info". This I guess was also Whitmarsh's
statement along the lines that "when Kimi talks, you better
listen". Dyer went on to say the difference between MS and KR is
that MS would ask about the wind tunnel data etc etc before
trying out a new part on the car where as KR would say "Put it
on
and let us see how it goes. He also said KR is very sensitive to
changes in the car and gives good feedback, even if he talks
little."


"One thing the Ferrari engineers have been amazed at is just how
much oversteer he likes in a car. The more you dial in, the
faster he seems to go. It gives him instant direction change but
his great feel, precision and speed of input can then dampen down
what would normally be the negative consequences of that.
At first they struggled to believe just how he could do that -
but now they know. They have also seen a little insight into that
fantastic high-speed precision the McLaren guys used to rave
about. When he's really in the zone, they say, he's forced them
to recalibrate their ideas of what is possible.

When that was said to me, I thought I might be misinterpreting
it, so to make sure, I said: "What, even after Michael?" I
received a straight-in-the-eyes response: "Yes."




http://www.autosport.com/subs/login.php?r=http://www.autosport.com/journal/article.php/id/1031&type=feature&id=1031

Tessék hitetlenek, bár nem hiszem, hogy ez meggyõzne valakit is gyuélusék szavával szemben.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

BaliBoy
#86252
Arra lennék piszkos kíváncsi, hogy honnan veszik, hogy Massa bármit is tudna a Renault belsõ ügyeirõl???

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

a.carkey
#86250
"... és bólintott a bolgár technikus ..." 😄

A medve nem játék.

#86249

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

Black Ghost
#86248
"jobb, mint Michael?" A technikus bólintott."

Az évtized no.1 kérdése és válasza.😊

#86247
Ezt olvasd el, ha meg nem olvastad...: Miert is suru a mezony........

Freedom88
#86246
Shell mérnökei majd jövõre nagyon alakíthatnak és jön Laci hülyeségeivel...

T.T.

a.carkey
#86245
De, Badoer ... 😄

A medve nem játék.

#86244
De senki nem kap mar 3-4 kort, mint a Baumgartner-eraban😊

http://gaborszantai.co.uk/

Mersant
#86243
egyre szimpatikusabb ez a Kimi gyerek <#vigyor> let's rock

A te urad békét és megbocsátást tanít, az enyém véres bosszút és a hatalom igazát.

Totti5
#86242
De nincs elég közel, csak az idõmérõn, hosszú távon fényévekre vannak egymástól sajnos.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#86241
Szerintem senki nem gondolja komolyan, hogy az idei Ferrari gyengesege a pilotakon mult, mintahogy a McLaren-e vagy a Renault-e sem...
Regen volt ennyire kozel egymashoz a mezony, sajnos most a legkisebb fejlesztesi hianyossag is azonnal megbosszulja magat - mint pl. a picit gyengebb tapadas, megbizhatatlan KERS, nagyobb fogyasztas...

http://gaborszantai.co.uk/

Totti5
#86240
Kimi valóban nem tud fejleszteni, az a mérnökök és a számítógépes rendszerek, szélcsatornák dolga, viszont visszaigazolásokat tud adni az autó viselkedésérõl azon túl amit a számítógép kimutat a kocsi minden egyes miliméterérõl, ha ez nem így lenne akkor nem tudná optimálisan belõni, a fejlesztéseket kihasználni és határon autózni.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Kit--Kat
#86239
Fejet kell hajtani elõtte tud szmájlikat tenni az üzenetei végére. Rém tehetséges. SzVSZ te is húzd meg magad, mert sg-s "szagértõ" és fejbõl tudja a leghíresebb Gyuszkó idézeteket.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

BaliBoy
#86238
Oké! <#wave>

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

Kit--Kat
#86237
Örülök, hogy te ennyire vágod a a témát, akkor ezek szerint azt is elhiszed, hogy Gyuszkó szerint A Heidfeld az Kubica, grat.
Vagy honnan is vannak a forrásaid ami szerint nem jól tesztel?
Linket kérek.
Has néznéd a BBC közvetítéseit és/vagy a verseny utáni mûsorukat akkor tisztábban látnád. Most is elejtette, Coulthard egy-két dolgot a közös teszteléseikrõl Kimivel.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

#86236
mondjuk az SG-n megjelent kommenteknel minden hihetobb es hitelesebb 😊

oke, mondjuk az index|LG|F1-blogjat semmi nem tudja alulmulni...

http://gaborszantai.co.uk/

BaliBoy
#86235
Nem. Keresek választ rá egy Azerbajdzsáni formula 1-es topikban, hogy minél hitelesebb legyek. <#integet2>

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

Kit--Kat
#86234
Muszáj volt megkockáztatnom az igazság érdekében<#gonosz1>

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

#86233
teged itt ezert ki fognak nyirni...

http://gaborszantai.co.uk/

desigo
#86232
Kit--Kat
#86231
Ezt a formula.hu fórumán találtam, és a Kimi nem tud fejleszteni liga oszlopos tagjainak küldöm!

"One of the popular F1 magazines had an interview with one of Ferrari's technical staff shortly after he had started testing for them when he first joined Ferrari. From memory, the journalist was asking how good they think Kimi is and the technician replied that Kimi was mind numbingly quick and was able to get performance out of the car they had never seen before. The journo admitted to being taken aback by that statement and asked outright, "better than Michael?" The technician nodded.""

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

a.carkey
#86230
Ha GC csak Capelli "formáját" hozza, már megérte.

A medve nem játék.

b-type
#86229
copy/paste mert pont most írtam 😊 :

'Sztem ez a döntés érzelmi alapon született.
- a pénz nem hiszem...mert azt a Force India-nak ki kell fizetnie punktum, ha nem tud fizetni a Ferrari-nak a tavalyi motorért akkor hogy fizet a Mercedes-nek az ideiért, ha meg fizetésképtelen akkor mit keres itt..és tulaj miért épít a pályát állami segítség nélkül India-nak.
- ha meg a versenyzõ személyét nézzük akkor több jobb választás lett volna Fisichella-nál, elsõsorban fiatalokra gondolok, ezzel az öt futammal nyugodtan lehetett volna csábítgatni. De a mezõnyben is vanak olyanok akik jobb választásnak tünnek.
..igazából még Sutil-t is ide sorolom. De a már nem versenyzõk között is vannak jó nevek, pl.Liuzzi is az, de Davidson is...õket nem tartom feltétlen jobbnak, de egyszerûen megszerezhetõ nagyon jó versenyzõk.
- Szal Fisichella nagyon hasonló okból kerülhetett be az autóba mint Badoer, neki azt gondolták hogy ez kijárt. Giancarlo-nak, aki leszálló ágban lévõ, de annak ellenére hogy nem körülötte forog/forgott a media, igen is karizmatikus figura az olaszoknak, .. egyébként meg nagyon szerethetõ figura.
Aki egyébként majdnem megnyerte az elözõ nagydíjjat a Force India-val, ez volt valszeg a döntõ...olyan sajtóviszhangja volt, és újra visszakerült a köztudatba...pláne olaszoknál.
...szal jó döntés volt, és ráadásul gyors is, mert az, láttuk.
Giancarlo pedig ezzel a döntéssel kihuzta a dugót az F1-s karrierjébõl vélhetõen. Ezt az évet tisztességgel végig akarja kûzdeni ahogy mindig is tette egyébként, és egy kiváló tesztversenyzõi állásbõl kiöregszik majd.
...és feltehetõen soha nem ül be már versenyre.
Nem tudom hogy mekkora tûz lobban benne hogy megpróbálja legyõzni Kimi-t, sztem semekkora...szvsz inkább a biztos pontszerzés a célja mint az autó határon vezetése.
...de aztán kitudja, lehet akar még mutatni valamit 😊'

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

M@TriX
#86228
úgy látom egyedül vagyok a véleményemmel, de én nem örülök, hogy a "Ferrarinál látom Fischi"-t és szerintem nem érdemelte "már meg rég"

a Renault-nál nagyon elásta magát elõttem, de örömmel várom a rámcáfolást, de én biztos nem õt vettem volna fel 😉

lehet szép feltámadásnak lehetünk majd szemtanúi, mint anno Coulthard barátunknál. De az én tippem, hogy Luca "méltó" utódja lesz (na jó azért nála jobb lesz, de ez nem is lesz olyan nehéz)

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

b-type
#86227
ritka alkalom:
youtube

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#86226
akkor a mai napig nem lenne VB cimuk MS utan...

http://gaborszantai.co.uk/

Kit--Kat
#86225
http://www.ferrari.com/English/News/Pages/090903_F1_news2.aspx

Jó látni Fisit Ferraris ruhában, már megérdemelte rég.
Én 2006-ben is õt igazoltam volna le a Ferrari helyében.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

desigo
#86224
Kíváncsi vagyok,hogy fog menni
szegény Badoer csendben elkulloghat
chalezlopez
#86223
<#wow3>

Vamos Argentina!

#86222
Hogyan, a tobbiek nem indulnak?<#wow1>

http://gaborszantai.co.uk/

chalezlopez
#86221
Fisico a Ferrariban...<#worship> Mert megérdemli. Szimpatikus csóka, remélem gyõzni tud Monzában egy Ferkával!

Vamos Argentina!

a.carkey
#86220
Lehet, hogy a rajongók Valenciában már tudtak valamit? 😄


Bye, Bye Luca ...


Fisco a helyeden

A medve nem játék.

Totti5
#86219
Aztán persze még bármi lehet Massával is, kitudja hogy teljesen felépül e jövõre, lehet Fisco fog menni helyette jövõre is.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Totti5
#86218
Indiánál lejár a szerzõdése az év végén és nem akarják meghosszabítani, ezért vállalta el és ezért engedte el Mallya és bontotta fel az Indiás szerzõdését, plusz természtesen közrejátszhat az a tartozás a ferrari felé amit így vélhetõen elengedtek neki. Fisco megy 5 futamot a Ferrarival, az álma valóra válik, és visszavonul, vagyis tesztpilóta/tartalékpilóta lesz ott.

Én így vettem ki a hírekbõl.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#86217
Lehet, hogy eldobott egy gyozelmet Monzaban az atigazolassal..?!?! Es szerintem mar vissza akart vonulni, mert mintha lett volna egy ilyen cikk par napja, hogy vezetni az ev vegeig a Ferrarinal, aztan teszt pilotai allasban gondolkodik....

oneal1
#86216
jó érzés lesz Fizi-t a ferraiban látni!
várom már!

!Forza Ferrari!

#86215
Igen, ha nem irt volna ala tesztpilotanak, akkor jovore sehol nem lett volna helye...

http://gaborszantai.co.uk/

Minstrel
#86214
lehet, hogy a Ferrari majd indít neki egy negyedik autót jövõre, ugyebár Suminak is lesz, meg lehet Badoernek is rátesznek egy pedálos gokártra egy Ferrari emblémát

http://topgearhungary.blogspot.com/

Ulvar
#86213
Amúgy idén végén amúgy is elküldte volna az FI. Errõl már volt szó, én úgy emlékszem. Csak az idei évre vonatkozott a szerzõdése, nem hiába engedte olyan könnyen Mallya.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Totti5
#86212
Ezaz, hülye lenne.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Totti5
#86211
😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

bardocz
#86210
Nameg tesztpilótaként nem csinálhat semmit, nem fog versenyezni, és onnan bekerülni egy másik csapatba nem igazán fog.
Norbi1990
#86209
2. sor Sutil Raikonnen 😊))