FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

b-type
#86158
Ezt az egy hozszólást megírom neked, talán kiködlik hogy az a valami amivel vagdalkozol az valójában a saját kereszted.

tegnapelõtt.

”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

kifli
#86157
<#eljen><#eplus2>
Peppus
#86156
neked valami majom fóbiád lehet.. 😊 becsurog még mindig, ha meglátsz egyet?

Ulvar
#86155
Ráadásul ugye mint már említettük nem csak Rájkönen ment a bukótérbe, Valamint mint már mutattam videón 2007ben Hamilton is így úszott meg egy balesetet Alonsoval stbstb...de a rinyálás jobb! 😄

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

#86154
ez se elég a majom fanoknak

#86153
"Az F1-es szurkolók nem kifejezetten Ferrari-rajongó része azt sérelmezi - nem is minden alap nélkül -, hogy bizonyos szabályok másképp vonatkoznak a Ferrarira, mint bármely más csapat pilótáira. Sérelmezik, hogy tavaly itt Spában Lewis Hamiltont megbüntették, amikor levágta a célegyenesre ráfordító kanyart, miközben megelõzte Räikkönen Ferrariját. A McLaren angolja hiába adta vissza a pozíciót a célegyenesben, majd elõzte meg újra Kimit a La Source-ban, a versenybíróság 25 mp büntetést írt hozzá a versenyidejéhez, ami elég volt ahhoz, hogy megfosszák Lewist a pályán elért gyõzelemtõl, illetve az "ajándék" tíz ponttal helyzetbe hozzák a vb-címért küzdõ Felipe Massát és a Ferrarit.

Szakmai megközelítésben azonban az a helyzet, hogy a nagydíjak elõtti eligazításon Charlie Whiting versenyigazgató mindig kitér a pálya kényesebb pontjaira, kanyarjaira, hogy mi az, amit még tolerálni fog a versenybíróság, és mi az, amit már nem. Francorchamps-ban is így történt, és mivel a La Source-ban a pilóták véleménye szerint több versenyív is használatos, a versenyigazgató úgy döntött, hogy a rajtnál, illetve a biztonsági autó kiállása után, szükség esetén a pálya részeként használható a hajtûkanyar kifutófelülete. Ezen értelmezés szerint tehát a vasárnapi gyõztes Räikkönen nem jogosulatlan elõnyt szerzett az elsõ kanyar kiszélesítésével, hanem kihasználta a szabályok adta lehetõségeket."

Csak a rend kedveert😊

danikosz
#86152
maradj is a F1nél akkor és csak arról beszélj...

Molnár Dániel \"Megingás nélkül hiszek a tehetségemben és a teljesítményemben.\" Piké

Norbi1990
#86151
OMG <#bdead>
#86150
<#wilting>

Peppus
#86149
Hééé.. Vége a Kimi vitának? 😊 Kit érdekel a WTCC.. a BTCC-BSBK-WSBK azt sem tudom mi :S Inkább szidjátok Hamiltont, még az is érdekesebb 😄

#86148
Mondjuk Castronevesnek megroggyant a futómûve, késõbb el is tört, láccik is a videón, mikor kirongyolt az egyik kanyarban. Amúgy tényleg sok minden függ a pályáktól, az indy futamok is soxor azért olyan jók, mert a pályák is azok. Pl Lexington, Sonoma, stb, de jók a városi pályák is, meg sztem meg lehet szeretni az ovált is, ha tényleg szoros a verseny. Az év elsõ felében kezdett slampos lenni a dolog, de változtattak a szabályokon, azt mindjárt OK lett minden, õk vhogy értenek hozzá, nem mint a vén faszkalapok itt az F1-ben.(megjegyzem, egybõl a versenyzõk, a mérnökök, meg a NÉZÕK véleményét kérik, nem pedig saját szakállukra hoznak hülyébbnél hülyébb szabályokat)

Visca El Barça!

b-type
#86147
De ne öklelgessenek, nem az a baj hogy nem bír ki ütközéseket az autó. Azt nem akarom mert az tud baromi veszélyes lenni, elég a kerékrefutásos baleseteket nézni, egy ilyen 600kg alatti verda ne röpülgessen fel a levegõbe. Nem haláleseteket szeretne látni a nézõk nagy része hanem izgalmas futamokat. Infineon jó pálya, de nem néztem még meg a videót..

Nálam a BTCC-WSBK nagyon hasonló egy BSBK-WSBK párhuzamhoz, kegyetlen jó pályák vannak, amiket már nem vállalnak be, nem választanak be egy világsorozatba.
..de ha a BSBK átjön (vagy csak versenyzõk jönnek) a WSBK mezõnyébe, nem történik semmi rendkivûli.
Ahogy Plato átül a WTCC-be sem fogja elkápráztatni a világot.
...hasonlóképpen az amcsi formula sorozatból áthozhatsz bárkit, nem fogod azt látni hogy hû ez aztán vagány...illetve nagyon-nagyon ritkán..teszem azt most Spies fekteti a WSBK rajongóit rendesen, de óriási rekordokat is dönt meg azaz nem mindennapos.
A WTCC-ben, a WSBK-ban ahogy a Formula One-ban is a világ legjobb formulaautósai kûzdenek az elõségért, általában kijárták a szamárlétrát.
Pl. Glock volt RoTY a ChampCar-ban (jól is nyomta..nekem ott tetszett a legjobban, és utána viszsajött a GP2-be, ahol detto jó volt a csapatváltását követõen, és csak utána jöhetett fel újra az F1-be.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Dietrich
#86146
V8-ról nem is szólva..

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Ulvar
#86145
Láttad a videot amit linkeltem ahol az Indycar sonomában ment. Volt egy rész amikor Kanaan (zöld autó) Castronevest felöklelte és nyugodtan ment mindd 2 tovább. Miért? Mert 50000xer erõsebb a felfüggesztés...

BTCC meg WTCC túraautó, a WTCC meg nem nagyon tud produkálni Macauba pedig az olyan pálya amilyet te mondasz, meg Pau, ott ritkán van jó futam bár az idei meglehetõsen jó volt, bár a WTCC is FIA vezetés alatt áll és amikor olyat látni hogy elengedi az egyik a másikat mert hogy kiélezettebb legyen a küzdelem és nem büntetik?....hát ... na mind1. Szóval mondjuk az más dolog a túraautó hangsúlyozom ott lehet lökdösõdni...de ott is már sokan rinyálnak.

Ahol Michelisz van, a Seat Leonba na az király.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

b-type
#86144
javarészt a pályák cseszik el az F1-t 😞 ..sztem legalábbis, másodsorban meg a sok pénz.
Nézd meg a BTCC-WTCC párhuzamot, egy BTCC Knockhill mellé hol ér fel egy unevezett 'modern' pálya? Sehol...röpülnek az autók, tök vadul néz ki az egész már magában is, de ezek még versenyt is csinálnak rajta 😊
De ha azt a mezõnyt rárakod mondjuk Brno-a akkor már nem futnak izgalmasabb futamot mint a WTCC mezõny...és Brno még jó pálya.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Dietrich
#86143
amerikai egyetemistáknak kiadták, hogy tervezzék meg szerintük a jövõ ow autója hogy fog kinézni..természetesen nem jogot tanulóknak 😊
és eléggé fura megoldások születtek pl. szárny nélküli autókról..aztán késõbb az IRL vezérkara mondta valami hasonlóban gondolkodnak 😉

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

danikosz
#86142
ja tudom...mutattál egy képet remélem az kacsa volt de azt mondtad olyan irányba gondolkodnak...

Molnár Dániel \"Megingás nélkül hiszek a tehetségemben és a teljesítményemben.\" Piké

Dietrich
#86141
2011 vagy 2012 jön az új kasztni ami már jó lesz arra is..

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

danikosz
#86140
nem kell várni road pályákon olyan nagyon jó futamokat az Indybe mint ami volt régen.Ezeket az autókat elsõsorban ovál pályára tervezték.Nem road meg street pályára

Molnár Dániel \"Megingás nélkül hiszek a tehetségemben és a teljesítményemben.\" Piké

Freedom88
#86139
Lehet azért veszteséges, mert már igy a BKV nem támogatja, h nem tud ott megállni a p7

T.T.

bardocz
#86138
Tényleg nem volt semmi értelme az átépítésnek. De a vén fasznak ez kell :@
Remélem hogy nem fog egy évben sem kimaradni ez a futam...
Dietrich
#86137
http://f1vilag.hu/cikk/20090901/Spa_felvaltva_rendezne_versenyeket_a_Nurburgringgel

"Spa-Francorchamps három millió eurós veszteséggel számol az idei évben, ugyanis egyre kisebb az érdeklõdés a futam iránt,"

nem kellett volna a buszmegállót átépiteni 😉

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Norbi1990
#86136
Szerintem a volnára gondolt <#idiota>
Ulvar
#86135
Ha szót én nem használtam nem tudom mirõl beszélsz. 😊 Jól van mondd meg a frankót és gyönyörûek az autók és én hülye vagyok meg 1 éve nézek F1et 😊.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Dietrich
#86134
azért Doornbos üzent az európai formulás versenyzõknek, hogy az ovál versenyzés nem egészen olyan mint amit F1 pilótaként hitt 😉

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Kit--Kat
#86133
Hagyjuk már a HA-kat, ezek sosem jöttek be.

Ha az F1 mezõny id indulna az Indyben akkor az Indyseknek csak a 20. helytõl visszafele lehetne csak esélyük beérni.

Ez menyire jó Ha volt?
Amúgy láttam csóri balesetét.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Ulvar
#86132
jah Manselt kihagytam. Õ F1 után ment IndyCar-ba.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

M@TriX
#86131
ne fel, inkább el... 😉

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

Kit--Kat
#86130
Igaz Villeneuve-öt valóban kihagytam és ezek szerint Mario-ban is tévedtem annyit, hogy hol indult elõbb, de az tény, hogy jósokat lehúzott F1-ben és sportkocsi versenyeken az Indy gyõzelme elõtt.

#86127
Igaz õ róla megfeledkeztem😄

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Ulvar
#86129
Vagy ott volt Greg Moore aki megverhette volna Schumahert, mert azt mondták rá hogy olyan tehetséges és oda is akart kerülni, csak sajnos életét vesztette.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Dietrich
#86128
egy gyenge mezõnyben..a mostani IC-be nem akar visszamenni mert tudja beégne ha nem top csapatba kerülne..
mondjuk Dixon,Castroneves,Franchitti,Briscoe (neki a nagyapja volt magyar) egyikük sem amerikai..

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

bardocz
#86127
És Bourdais? Õ sem ért el semmit a F1-ben, minden csapattársa megverte, aztán kint meg hány címet szerzett...
Norbi1990
#86126
Jacques Villeneuve. Elõbb CART-ot nyert majd utána F1-et 😊
Dietrich
#86125
Marionál kicsit összekutyultad a dolgokat 😉
õ elöbb ment USAC-ban mint F1-ben..

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Kit--Kat
#86124
Onnan, hogy ha jól tudom csak Andretti tudott nyerni úgy VB-t a Forma 1-ben, hogy már Indy címmel jött. A szépséghibája ennek az, hogy az Indy címe elõtt a Forma1-ben versenyzett sokat, itt mutatkozott be a Ferrarit is vezette és aztán innen ment Indyzni majd vissza.

Vagy vegyük elõ Montoyát õ valóban jó volt F1-ben, de õ is Európában nevelkedett európai pályaversenyzéssel, innen ment ki Amerikába.

Na meg Zanardi aki szintén az F1-ben húzott le 4 évet komolyabb eredmények nélkül, ki ment amerikában minden címet bezsebelt, vissza jött majd ismét esélytelen volt.

Nem hiába kevés F1 pilóta ment meghódítani Amerikát, biztos van oka.
Aki meg ki ment a VB címe után, Mansell, egybõl bedarálta az egész mezõnyt.
De még egyszer megemlíthetnénk Mario Andrettit is aki az F1-bõl ment Indy címet szerezni.

És most hosszan sorolhatnánk a versenyzõket az indíbõl akik bajnoki címmel jöttek az F1-be: De Matta, Michael Andretti, Zanardi. Hírttelen õk ugrottak be akik óriásit zakóztak.




\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Ulvar
#86123
csúcskategória alatt V8as motorokat értesz? Ehh...FAAAIL. Na meg a törés tesztek...meg hogy egyre több gyártó kilép mint pl fejtegetik hogy a Toyota is megy a BMWel együtt.. hát ... ja akkor már csak motorfejlesztés marad mint az autóipar csúcsa. De ez az még mindig király vagy 😉 A versenyzés semmit nem ér éljen a fejlesztés mindenek felett.

A Le Mans végülis egy szar széria ami nem azért van hogy az új autókat és modern technológiát megmutassák a prototípus autókban? Pl: Audi?

De tényleg hagyjuk, mert csak felhúzom magam.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Norbi1990
#86122
Azokszebbek voltak mint a mostani F1-ek.
Mi a baj azzal, hogy úgy néznek ki? Akkor még volt Forma 1 😊
kifli
#86121
ráadásul úgy néznek ki mint 10évvel ezelõtt az f1-es kocsik (kis túlzásal)
Ulvar
#86120
Hát te ezt meg honnan tudod? Na mind1 tényleg hagyjuk az agymosott fejeteknek semmi nem jó. Se F1 mert elalszol rajta de nézed fikázod de véded. Mutat neked más valamit az se jó akkor ne nézz semmit bazze.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

#86119
remélem nem lesz kegyelem Badoernek.

M@TriX
#86118
van olyan Formula, ahol ugyan az a kocsi (lehet azt is nézni), remélem az F1 nem ilyen lesz, és remélem azért tudja mindenki, hogy ez a csúcskategória, az autógyártók mozgó laborja.

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

Kit--Kat
#86117
Hát elég kínos volt mit mûveltek elõzések címén az ovál bajnokok.
Inkább nem dicsekednék ezzel.
Összevissza bakiztak.
Tudom oválon se könnyû menni,de hát azért a rendes pálya versenyzés kicsit komolyabb dolog.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

kifli
#86116
jujj nézzünk formula renaultot, ott csak a pilóták közt van külömbség. Az f1-nek pont ez a lényege hogy a csapat is sokat számít
Ulvar
#86115
1, Én csak felhoztam hogy az IndyCar már megint jobb mint az F1 mint anno amíg szét nem szakadt.

2, Az F1 en meg mindenki bealszik akkor mirõl beszélünk? De jól van én nem szítani akartam csak elmondani hogy mennyire elvan kurva a rendszer. Itt legalább csak a pilóták közt van különbség.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

M@TriX
#86114
ez azért valószínû nehezebb döntés volt, biztos megvan erre az ok, nem valószínû, hogy gyorsabban felépül hirtelen, azért ezekbe a járgányokba elég szép fizikális igénybevételnek vannak kitéve, szóval ha valaki nem 100%, nem érdemes kockáztatni. gondolom Massa annak meg nem látta értelmét, hogy kímélje magát és kocsikázzon pár versenyen.

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

M@TriX
#86113
hát izé, én már ezen bealudtam, de remélem nincs harag.

1. a startbalesetet 72x ismételték a fél videó (majdnem pontosan) errõl szól, majd utána kb. 4-5 dolog történt amit megint 3x ismételtek szemszögekbõl.

szóval ha ez az egyik legizgalmasabb futamotok volt, akkor....

2. nem kell itt promóznod az IndyCar-t, ez itt az F1-es topik...

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

kifli
#86112
mondjuk az is már hivatalos volt hogy schumi ül be a másik ferrariba 😊
kifli
#86111
😞
Totti5
#86110
Hivatalos: Felipe Massa nem tér vissza 2009-ben

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Ulvar
#86109
De hogy véletlen azt mondják hogy JÁÁÁJ EZ OVÁÁL EZ SZAR UNCSI!



tessék megnézni ezt is. Asszem 3 PC volt.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC