FORMA1
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |
| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |
War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC
War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC
szezon végére mindenki feljavul
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
tesék, fisichella tényleg jól megy<#idiota>#idiota>
majd idõmérõt kell nézni, biztos telitankkal ment vagy ilyesmi, sutilnak meg grat😊
A te urad békét és megbocsátást tanít, az enyém véres bosszút és a hatalom igazát.
War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC
A medve nem játék.
War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC
Vettelnek meg megint motor problemai vannak..
A másik meg, hogy ha elé is kerül, akkor mi a lófasz van, nyilván fel (is) van spanolva, hogy ferrari-t vezet, akit egyébként soha nem tartottam jó versenyzõnek, a teljesítménye hullámzó, inkább mindig szürke egér volt, amit mondjuk a mostani versenyzõk közül pl Alonso-ra nem lehet mondani, mert látszik, hogy a szarral is próbálkozik, mondom én, aki szintén nem a kedvencem, de elismerem.
Majd akkor járj örömtáncot, ha ez legalább fél másodperc lesz, és a versenyeken is harcolni fog, jobban mint Kimi.
What about the forests?
A te urad békét és megbocsátást tanít, az enyém véres bosszút és a hatalom igazát.
War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC
1 Lewis Hamilton McLaren-Mercedes 1:23.936
2 Heikki Kovalainen McLaren-Mercedes 1:24.332 0.396
3 Adrian Sutil Force India-Mercedes 1:24.471 0.535
4 Fernando Alonso Renault 1:24.477 0.541
5 Nick Heidfeld BMW Sauber 1:24.683 0.747
6 Sebastien Buemi STR-Ferrari 1:24.703 0.767
7 Jenson Button Brawn-Mercedes 1:24.706 0.770
8 Giancarlo Fisichella Ferrari 1:24.732 0.796
9 Mark Webber RBR-Renault 1:24.759 0.823
10 Kimi Räikkönen Ferrari 1:24.761 0.825
11 Robert Kubica BMW Sauber 1:24.813 0.877
12 Rubens Barrichello Brawn-Mercedes 1:24.826 0.890
13 Nico Rosberg Williams-Toyota 1:24.927 0.991
14 Kazuki Nakajima Williams-Toyota 1:25.150 1.214
15 Romain Grosjean Renault 1:25.612 1.676
16 Vitantonio Liuzzi Force India-Mercedes 1:25.689 1.753
17 Jaime Alguersuari STR-Ferrari 1:25.742 1.806
18 Sebastian Vettel RBR-Renault 1:25.951 2.015
19 Jarno Trulli Toyota 1:26.020 2.084
20 Timo Glock Toyota 1:26.325 2.389
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.
War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC
War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC
Azok meg akik behajtottak a pit-be azoknak sem a Renault, vagy Piquet kellene megborítani (bár én megtenném), hanem a szabályalkotókat....ennyire idióta korlátozás ritkán van mint amit sikerült létrehozni az SC-s Pit-l.
Nincs mit tenni, annyit lehet hogy a károsult versenyzõk és azok szerelõi egyenként csalános hereverést tartanak a Renault-nál.
Amennyiben a dolog szándékos volta igazolódik (Piquet-nél már megtörtént mivel õ, a saját elmondása szerint szándékosan verte oda), szal ha ez csapatszinten beigazolódik abból amugy is nem gyenge balhé lesz.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Ale Alonso! poppe fan club™
De a lényeg hogy elõbb derüljön ki hogy egyáltalán igaz e a dolog vagy sem.
War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC
War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
akkor lett volna szívás ha egélba mondjuk Massa nyert volna és most vissza kéne adni mer így meg Hamilton nyerne...
Molnár Dániel \"Megingás nélkül hiszek a tehetségemben és a teljesítményemben.\" Piké
Forrás:F1-live
| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |
