FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#86458
Fisco F A I L . . .

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

#86457
Nem tudom ki ül Massa ferráriában de jól lezúzta a verdát 😮 F A I L

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

Ulvar
#86456
Se Vettel...Webber? Áhh...Bari?..áhhhh...

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

#86455
a futamon

#86454
Button se lesz világbajnok az is biztos számomra elképzelhetetlen, hogy az elsõ 5-ben legyen.

Ulvar
#86453
LOOL. Mondom FERRARI HÍVÕ VAGYOK 1994 ÓTA vágod öcsém. Nekem majdnem mind1 hogy ki ül benne csak nyerjen vele. Eddig 95%-ig megvoltam elégedve a Ferka pilótákkal és Kiminek is örültem amikor 07be átjött. Rossz ajtón kopogtatsz 😊. Amit írtam azt azért írtam mert kíváncsi voltam mennyien fognak ugatni 😊. Hát sokan. 😄 Ennek nem tom hogy örüljek vagy se.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

kifli
#86452
nemtom te ilyen kimigyûlölõnek tünsz, inkább hallgattál volna, utálom az ilyen embereket, úgy nézel gondolom futamot hogy folyamat azt figyeled kimi hanyadik meg hova csúszhat vissza, és nem annak örülsz ha a kedvenced nyer hanem ha az akit utálsz kiesik... <#zavart1>
kifli
#86451
olvasd el mire írtam 😉
Black Ghost
#86450
Nagyot mondtál öblögess.
Black Ghost
#86449
Hát ja, nagyon elvesztek a málnásban.
Peppus
#86448
Meg idõmérõ edzés után is! Felháborító!

desigo
#86447
R.Brawn nem kicsit agyalhat,hogy hogy legyen a csapata VB elsõ
szezon végére mindenki feljavul
allock
#86446
futam után is ugyan ez megy

#hhwnd

Black Ghost
#86445
Ezt mindig eljátsszátok...., mi értelme a szabadedzések utáni esélylatolgatásoknak, mi értelme van köridõket, szektoridõt, helyezési sorrendeket nézegetni?
b-type
#86444
Valszeg teszteltek, vagy programot teljesítettek, a délelõtti ideje a 8.helyre lenne elegendõ, pl. Hamilton detto..valszeg foglalkoztak valamivel ami fontosabb.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Totti5
#86443
Ha jól láttam Fisco kemény keveréken ment és nem pár körös etapokat.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Norbi1990
#86442
Sutil meg Grosjean<#taps><#eljen>
passatgt
#86441


tesék, fisichella tényleg jól megy<#idiota>

majd idõmérõt kell nézni, biztos telitankkal ment vagy ilyesmi, sutilnak meg grat😊

Mersant
#86440
Vettelnek nincs semmi baja, mindossze kimeli a motort minden penteken, hogy a versenyen a max. fordulatszamon tudjak hasznalni. ezt meg o nyilatkozta az elozo futam elott...

A te urad békét és megbocsátást tanít, az enyém véres bosszút és a hatalom igazát.

Ulvar
#86439
Nem személyre szabottan írtam, hanem hogy a többség...

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

a.carkey
#86438
Te valamit nagyon elnéztél. Én spec örülök, hogy Badoer helyett egy Fisco jött.

A medve nem játék.

Ulvar
#86437
Hogy mondta itt mindenki? Hogy Fisi hülye volt hogy átment Ferrariba, itt mondta mindegyikõtök és direkt írtam így, ha észrevennétek sose írok így hogy fikáznék mást, ugyanis Ferraris vagyok nekem mind1 ki ül a gépbe csak nyerjen vele. Ellenben kapásból támadtok, viszont amikor Badoer tök utolsó volt arról már vontatok le következtetést. Nem velem van baj😊.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

#86436
Nem is erre utalok, csak hogy milyen hordereju a dolog, gyak. egy egsz ideny vegeredmenyebe belaszolhattak... Amugy a DSF-en ezzel kezdtek a kozvetitest.. Piquet apuka bejelentesetol kezdve, a Reanault eredmeny, illetve penzszerzesi/reklamozo szerzesi hatternyomasat is attekintve az adott idoben..

#86435
Na, ha Fishi szurke versenyzo, es a kocsi tanulasa kozben beelozi Kimit, akkor Kimi mi...?! Azert vigyazz miket jelentesz ki..😊 Amugy nem lehet levonni semmilyen kovetkeztetest, Fishi puha gumin nyomta azt a kort, Kimit nem tudom, es azt se tudjuk, kinel mennyi volt az uzemenyag terheles, illetve milyen programot futottak.. Szombaton mar tobb kovetkeztetest lehet levonni.. Ettol fuggetlenul Fishi gyorsan felgyorsult, hamar tanulja a kocsit, az biztos... A vegen meg mutattak, amint 2 mernokkel, meg Schumival kupaktanacs van...
Vettelnek meg megint motor problemai vannak..

mflex
#86434
Nem vagyok Kimi fan, sõt semilyen, de soha nem érdemes, egy szaros szabadedzésbõl messzemenõ következtetéseket levonni, kettõjük közt 3 század az eltérés, kb két szempillantás, gondolkozz már mielõtt hülyeségeknek örülsz.

A másik meg, hogy ha elé is kerül, akkor mi a lófasz van, nyilván fel (is) van spanolva, hogy ferrari-t vezet, akit egyébként soha nem tartottam jó versenyzõnek, a teljesítménye hullámzó, inkább mindig szürke egér volt, amit mondjuk a mostani versenyzõk közül pl Alonso-ra nem lehet mondani, mert látszik, hogy a szarral is próbálkozik, mondom én, aki szintén nem a kedvencem, de elismerem.

Majd akkor járj örömtáncot, ha ez legalább fél másodperc lesz, és a versenyeken is harcolni fog, jobban mint Kimi.

What about the forests?

a.carkey
#86433
LOL!

Péntek 1. szabadedzés. Zseniális fegyvertény. De amúgy is: na és?

A medve nem játék.

#86432
versenyen elõzze majd meg

Mersant
#86431
huuhaaaa, most mi lesz?! tudod: pentek 1. szabadedzes = nem mervado.

A te urad békét és megbocsátást tanít, az enyém véres bosszút és a hatalom igazát.

Ulvar
#86430
Háhááááá LOOOL FISI MEGELÕZTE KIMIT. na most jönnek a kimi fanok baszki áhhhztá a rohadt mekkora FAIL xDDDD.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

a.carkey
#86429

A medve nem játék.

szolszil
#86428
Pos Driver Team Time Gap
1 Lewis Hamilton McLaren-Mercedes 1:23.936
2 Heikki Kovalainen McLaren-Mercedes 1:24.332 0.396
3 Adrian Sutil Force India-Mercedes 1:24.471 0.535
4 Fernando Alonso Renault 1:24.477 0.541
5 Nick Heidfeld BMW Sauber 1:24.683 0.747
6 Sebastien Buemi STR-Ferrari 1:24.703 0.767
7 Jenson Button Brawn-Mercedes 1:24.706 0.770
8 Giancarlo Fisichella Ferrari 1:24.732 0.796
9 Mark Webber RBR-Renault 1:24.759 0.823
10 Kimi Räikkönen Ferrari 1:24.761 0.825
11 Robert Kubica BMW Sauber 1:24.813 0.877
12 Rubens Barrichello Brawn-Mercedes 1:24.826 0.890
13 Nico Rosberg Williams-Toyota 1:24.927 0.991
14 Kazuki Nakajima Williams-Toyota 1:25.150 1.214
15 Romain Grosjean Renault 1:25.612 1.676
16 Vitantonio Liuzzi Force India-Mercedes 1:25.689 1.753
17 Jaime Alguersuari STR-Ferrari 1:25.742 1.806
18 Sebastian Vettel RBR-Renault 1:25.951 2.015
19 Jarno Trulli Toyota 1:26.020 2.084
20 Timo Glock Toyota 1:26.325 2.389

Ash nazg durbatul&#251;k, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatul&#251;k agh burzum-ishi krimpatul.

szolszil
#86427

Ash nazg durbatul&#251;k, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatul&#251;k agh burzum-ishi krimpatul.

#86426
köszi

szolszil
#86425

Ash nazg durbatul&#251;k, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatul&#251;k agh burzum-ishi krimpatul.

Ulvar
#86424

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

#86423
edzést hol lehet nézni?

Ulvar
#86422
Azt az SC rendszert akárcsak szinte mindent amit manapság láttok F1be, az IndyCarból lopták. Ott tökéletesen mûködik minden féle pályán(road, street, ovál). Európába, jobban mondva az F1be nem jó mert teljesen más a kettõ. Az FIAt 5 éve folyamatosan megszólom , és mindig mindig azt mondom hogy le kellene váltani az egész brigádot, nem csak mózlit... ennyi.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

b-type
#86421
Ezzel nincs mit tenni, ha kapkodtak és elcseszték akkor elcseszték volna akkor is ha ez a dolog véletlen történt.
Azok meg akik behajtottak a pit-be azoknak sem a Renault, vagy Piquet kellene megborítani (bár én megtenném), hanem a szabályalkotókat....ennyire idióta korlátozás ritkán van mint amit sikerült létrehozni az SC-s Pit-l.

Nincs mit tenni, annyit lehet hogy a károsult versenyzõk és azok szerelõi egyenként csalános hereverést tartanak a Renault-nál.
Amennyiben a dolog szándékos volta igazolódik (Piquet-nél már megtörtént mivel õ, a saját elmondása szerint szándékosan verte oda), szal ha ez csapatszinten beigazolódik abból amugy is nem gyenge balhé lesz.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

zsutyesz
#86420
Nem hiszem, hogy egy év elteltével változtatni fognak az akkori eredményeken, különösen, hogy nehéz lenne így visszamenõleg igazságot szolgáltatni, hogy mi lett volna ha...

Ale Alonso! poppe fan club&#8482;

Ulvar
#86419
persze, majd felborítják az egészet, jó hogy nem újra futtatják velük a versenyt. Vagy megbüntetik azt a csapatot vagy nem, egyáltalán derüljön ki hogy igaz e utána majd eldönti az FIA hogy mi lesz, de igazából csak eltiltás és kizárás lehetséges. Meg elveszik a csapat pontjait meg a megszerzett helyét abból az évbõl, meg még akár ebbõl az évbõl is. De valószínûbbnek tartom a tavalyit.

De a lényeg hogy elõbb derüljön ki hogy egyáltalán igaz e a dolog vagy sem.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

#86418
Mennyi hulyeseget tudtok osszeirni.. Azta paszta.. Ezek szerint, ha beigazolodik, hogy egy csapat egy teljes futamot elcsalt, az semmit nem befolyasol,megha a tenykedese kovetkezmenyekent generalt helyzet teljesen boritja is adott futam helyezettjeit, es a verseny lefutasat.. Akkor keretik ezt megmagyarazni azoknak a versenyzoknek, akik kenytelenek voltak a zart boxba kihajtani, mert elfogyott a benzinjuk, es ezert buntetest kapta, vagy azoknak akik jo pozicioban voltak, es a vegre kinyitott boxba rohanva a csaptaik a kapkodasban hibat vetettek.. O jaj....

Ulvar
#86417


ez mekkora xD

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Ulvar
#86416
De hogy oda tették magukat a pilóták...kerék a keréken erõszakos gyilkolós szarrá zúzós, izgalmas, basszus de hiányzik... én azon a futamon miközben néztem szétvertem az ágyat...ott ugráltam meg röhögtem ordítottam...😞 mikor érzem át ezt újra...

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Ulvar
#86415
...meg az idióta FIA döntések...

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

pzoli00
#86414
Azon a 2006-os futamon több izgalom és elõzés volt, mint idén összesen, fõleg a Schumacher féle célegyenes ráfordító az nagyon durva, de a Button féle 30 méterrel a kockás zászló elõtt megállós jelenet sem piskóta. Hát igen azok a "régi szép idõk".

Totti5
#86413
Mire fel változna meg? a vb cím maradna annál aki megnyerte, utólag ilyen miatt belenyúlni ökörség, fõleg hogy nem ezen múlott, hanem a 18 versenyen, ahol kijárt mind Massának és mind Haminak szerencse, szerencsétlenség.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

kifli
#86412
az lett volna szívás ha haminek kell odaadnia massanak 😄
#86411
fasza lehetett a hangulat, kár hogy nem spanyol vagyok, ienkor 😄

danikosz
#86410
ha kizárják a renaultot az egész tavalyi bajnokságból akkor 4pontal lenne Hamilton világbajnok nem 1el.legalábbis ahogy számoltam...
akkor lett volna szívás ha egélba mondjuk Massa nyert volna és most vissza kéne adni mer így meg Hamilton nyerne...

Molnár Dániel \"Megingás nélkül hiszek a tehetségemben és a teljesítményemben.\" Piké

#86409
Fernando Alonso Oviedo-ban: Hivatalos összefoglaló ::



Forrás:F1-live

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |